رفتن به مطلب

فروش هارد seagate barracuda 2tb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت همگی

یک عدد هارد 2 ترابایت باراکودا جهت فروش موجود میباشد .

هارد در سلامت کامل باطنی و ظاهری هست ، گارانتی تمام شده . تعمیری ، رفرش و از این موارد نیست  اکبند خریداری شده و فقط دست خودم بوده تا الان.

2 ترابایت ارشیو به اختیار و انتخواب شما عزیزان کپی میشود .

تست بد سکتور تا ساعاتی دیگر اضافه خواهد شد.

https://www.cnet.com/products/seagate-desktop-hdd-st2000dm001-hard-drive-2-tb-sata-6gb-s/

64 مگ بافر و 7200 دور 

دوستان تمامی هارد ها لحظه روشن شدن و استارت مقداری نویز دارن که طبیعی هست صرفا جهت شفاف سازی  گفتم ، در حین کار نویزی نداره مگر ویندوز روش نصب کنین که داعم هد در حال تغییر وضعیت باشه.

پایه : 400     فوری:470

هزینه ارسال با خریدار است .

1461133673_Screenshot(2).thumb.png.1d4c8b50b732767e4c70bcc3b6639796.png ( ارور crc مربوط به کابل هست )

IMG_20190104_140703_557.thumb.jpg.21b0ee7dec15a3ed5837acd142ba2033.jpg183895901_Screenshot(3).thumb.png.815e6165e380ec3bc05c010496d20466.png

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز تصویر از خود کالا باید باشه . این آخرین باره که تذکر داده میشه.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز تصویر از خود کالا باید باشه . این آخرین باره که تذکر داده میشه.

اطلاع دارم حامد جان از ۲۴ ساعت مهلت هم مطلع هستم ، دارم تست بد سکتور رو میگیرم  تموم ک بشه باز میکنم عکسم میگیرم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

یه لینک از مشخصات دقیق هارد ( سرعت چرخش و حافظه بافر و...) 

و اینکه مهلت تست چگونه است

از لحاظ رفرش و تعمیری هم تضمین میدین؟!

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mahdi D گفته است :

اطلاع دارم حامد جان از ۲۴ ساعت مهلت هم مطلع هستم ، دارم تست بد سکتور رو میگیرم  تموم ک بشه باز میکنم عکسم میگیرم

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

24 ساعت کجاست ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، raajer گفته است :

سلام دوست عزیز

یه لینک از مشخصات دقیق هارد ( سرعت چرخش و حافظه بافر و...) 

و اینکه مهلت تست چگونه است

از لحاظ رفرش و تعمیری هم تضمین میدین؟!

https://www.cnet.com/products/seagate-desktop-hdd-st2000dm001-hard-drive-2-tb-sata-6gb-s/

خودم  به صورت اکبند خریدم  و فقط دست خودم بوده تا الان ، نه دمای بالا تر از 36 درجه دیده و نه هیچ گونه تعمیر و رفرش و دست کاری 

64 مگ بافر و 7200 دور هست

در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

24 ساعت کجاست ؟

قبلا یادمه بود ک اطلاعی از بروزرسانی نداشتم ، اضافه شد

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

سلام.

پایه

درود ، تا 24 ساعت دیگه پیشنهاد بالاتری نباشه تقدیم شما خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/14, 22:06:17، amin110 گفته است :

420ت

فروخته شد ب ایشون ، ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...