رفتن به مطلب

شاکی چی شد ؟

WwWii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

عجب دوره زمونه ایی هست
بی هوا زد و در ر فت :DxD

لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

شاکی نابود شد با اینحجم از تشرهایی که بهش وارد شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو همون پست دوم میخواستم بگم ولی گفتم زود قضاوت نکنم

چون ایشون کاربر تازه وارد هستن و از تازه واردها همچین حرکتهای مشابه دیدیم

تو همون قضیه 50 تا عیدی لیون یه عده که برنده نشدن یا اصلا توی تاپیک شرکت نکردن معترض بودن چرا به اونا عیدی تعلق نگرفته و معتقد بودن لیون حقشونو خورده !!!!!

نمیگم لیون بی عیبه اما مزیت هایی داره که هیچ کدوم از فروشنده های سخت افزار ندارن نمونش همین انجمن

به قول معروف دستتو تا آرنج عسلی کنی بزاری تو دهن طرف بازم شاکی میشن !

به نظرم این تاپیک هم مدیران قفل کنن بهتره

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

من اگر یه جایی بهم یه کالایی رو ارزون بده، و بعدا متوجه بشم اون کالا گرون شده، میگم دمش گرم خدا عمرشون بده اون زمانی که من خریدم خوب حساب کرده، خیلی حال داده.

تازه صداشم در نمیارم...

شما حالا کالایی رو به قیمت پایین خریدی، بعد از دو هفته اومدی  تاپیک زدی تحت عنوان "عامل فساد" و معترضی؟

این درسته، ماها فقط یاد گرفتیم خودمون.

برای خودمون اعتراض کنیم.دلار گرون شد خودمون سود کنیم. جامعه یه چرخه هست و گرده .هر اتفاقی بیوفته تهش ما هم سود و ضرر میکنیم.

دلار شد سه بار فکر میکنن بعضیا سود کردن. خونه شد یدفعه ای دو برابر.مشکل مردم ما اینه که تک خور شدند.

فقط به فکر خودشونن. و این عدم تحاد هست که کشورو به اینجا رسونده.هر جا با هم بودن تونستن کاری کنن ولی اگه نبودند و تک خوری کردند یه گندی زدند درست و حسابی.

بحث من لیون نیست ،بحث من طرز تفکرمونه.

اگه حق فرد پایمال شده رو کمک نکنی بگیری فردا چون زورش به بالا نمیرسه، اونم میاد از تو بگیره

لینک به دیدگاه

ی مشکلی هست مخصوصا تو شهری ک من زندگی میکنم ، همه بی دلیل از بقیه طلب کارن ، چند وقت پیش واسه یکی ی پروژه انجام دادم ، کار ک تموم شد ، تحویل گرفت و تشکر کرد و هزینه رو داد ، دو روز بعد مدعی شد که فلان قسمت پروژه انجام نشده در حالی ک همه چی طبق دستورات خودش بود .

تا ۴ ماه گذشته امار وزارت بهداشت بود ک حدود یک چهارم جمعیت ایران علائم بیماری های روحی روانی دارن ، به نظرتون تا الان چه قدر شده ?

هر کسی ب دلیل مشکرات مالی ی جایی از زندگیش داره لنگ میزنه و متاسفانه بعضیا بی هیچ منطقی اون قسمت زندگیو از همه طلب کار میشن 

لینک به دیدگاه

من کاری به قیمت ssd صاحب تاپیک ندارم اما یه چیزی برام خیلی جالبه

وقتی دلار از ۴۲۰۰ رفت نزدیک ۲۰ روزانه همه چیز گرون شد و وقتی رسید ۱۰ خیلی کم اومد پایین (تا ۴۰۰‌درصد بعضی چیزا گرون شد و فقط ۵ درصد اومد پایین) 

بعد وقتی هفته پیش از ۱۰ تا حدودای ۱۱۵۰۰ رفت باز گرون شدن??? و وقتی برگشت ۱۰ هیچی تغییر نکرد میشه گفت قبلا همه چیز با دلار ۲۰ تومنی رفتن بالا و الان حتی اگه دلار ۱۵ هم بشه نباید چیزی تغییر کنه (چون همه چی با دلار ۲۰حساب شده)

شایدم من اشتباه میکنم اما برام خیلی جالب بود

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

من کاری به قیمت ssd صاحب تاپیک ندارم اما یه چیزی برام خیلی جالبه

وقتی دلار از ۴۲۰۰ رفت نزدیک ۲۰ روزانه همه چیز گرون شد و وقتی رسید ۱۰ خیلی کم اومد پایین (تا ۴۰۰‌درصد بعضی چیزا گرون شد و فقط ۵ درصد اومد پایین) 

بعد وقتی هفته پیش از ۱۰ تا حدودای ۱۱۵۰۰ رفت باز گرون شدن1f602.png1f602.png1f602.png و وقتی برگشت ۱۰ هیچی تغییر نکرد میشه گفت قبلا همه چیز با دلار ۲۰ تومنی رفتن بالا و الان حتی اگه دلار ۱۵ هم بشه نباید چیزی تغییر کنه (چون همه چی با دلار ۲۰حساب شده)

شایدم من اشتباه میکنم اما برام خیلی جالب بود

تازه این خوبه میخوان دلار رو بکنند ۳۰ تومن

کشور ما دست دلال ها است 

و این همش تقصیر دولت تدبیر هست

وگرنه ما که تا قبل از این دزد ها مشکلی نداشتیم

لینک به دیدگاه

دوستان این که دوستمون اشتباه کردن کاملا مشخصه  نباید این حرکت رو میزدن و به شخص یا اشخاصی توهین میکردن این کار کاملا اشتباه هست . لیون کامپیوتر یه فروشگاه هست و همین . یعنی یه جنسی رو میخره و با یه عرف صود میفروشه همین . مثل مغازه دار که سودش مشخص شده هست و یه عرفی داره 

شما وقتی خونه کسی میرید مهمونی مطمئن هستم کاری نمیکنید که برای صاحبخونه مشکلی درست بشه . اینجا هم دقیقا ما دوستان مثل مهمون لیون هستیم و با این که میدونم همه دل پری داریم و اصلا انکار شدنی هم نیست نباید برای صاحبخونمون مشکلی درست کنیم . حالا شاید بعضی از دوستان فکر کنن من رابطه ای با لیون دارم که اینجوری دارم طرفداری میکنم ولی خداشاهده تا الان فقط یک بار از لیون خرید داشتم و همین 

و فقط در خرید و فروش قطعات دست دوم فعالیت دارم اونم بیشتر برای خودم  یا اقوام نزدیک . یعنی کاسب و دلال هم نیستم . برای استفاده شخصی بیشتر خرید و فروش میکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

بعد وقتی هفته پیش از ۱۰ تا حدودای ۱۱۵۰۰ رفت باز گرون شدن??? و وقتی برگشت ۱۰ هیچی تغییر نکرد میشه گفت قبلا همه چیز با دلار ۲۰ تومنی رفتن بالا و الان حتی اگه دلار ۱۵ هم بشه نباید چیزی تغییر کنه (چون همه چی با دلار ۲۰حساب شده)

image.thumb.png.ec00b925a00c859991ee3ffdff326db3.png

دوستان   میشود بفرمایید

این افزایش قیمت چرا اتفاق افتاده

مگه شرکت دولتی نیست

شرکت ارز دولتی نمی گیرد

قطعات هم که اکثریت چینی نه فرانسه پس واژه تحریم  غیر قابل قبول

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

تازه این خوبه میخوان دلار رو بکنند ۳۰ تومن

کشور ما دست دلال ها است 

و این همش تقصیر دولت تدبیر هست

وگرنه ما که تا قبل از این دزد ها مشکلی نداشتیم

داداش خوش خیالی دولت چیه ۴۰ سال داریم بدبختی میکشیم همش تقصیر دولت روحانیه؟

دولتا فقط برا دزدی روی کار میان تصمیمات حیاتی و اصلی دست دولت نیست بلکه دست یه عده عهد حجری و متعصب بی فکر هست

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

دوستان   میشود بفرمایید

مگه شرکت دولتی نیست

شرکت ارز دولتی نمی گیرد

قبلا ارز دولتی 4200 تومن بود، الان شده 9000 تومن به بالا بستگی به قیمت روز، ورود تمام قطعات به ایران به خاطر تحریم ممنوع شده و تولید کننده داخلی مجبوره برای تامین قطعات چندین برابر پول خرج کنه که نهایت میاد روی قیمت نهایی ماشین، چیز جدیدی نیست دیگه عادت کردیم.

لینک به دیدگاه

بیخیال _ حالا طرف یچیزی گفته و مطمعنا اشتباه کرده و پشیمونه_

اما درک اینمسعله که دوستان اینقدر این موضوع گرونی رو دوست دارن پیچیده بکنن سخته_ نه دولت فعلی و نه قبل برین جدول قیمتی از سال 58 تا الانو نگاه کنید چرا اینقدر پیچیده میکنین همه چیو خیلی سادست بخدا ارز نیمایی و دولتی و اون و این همش دسته فرعیه که بندازن گردن چیز دیگه

سیاست همینه سیاست گشنه نگه دار صداش درنیاد

لینک به دیدگاه

من پارسال 370 خریدم  علت گرون شدنم هم مشخصه دوست عزیز دلار 11  12 تومنیه  و جنسی که که 60 70 دلار قیمتشه تولید داخل نیستش که

بنده اشتباه کردم فاکت.رم ر. نگاه کردم  408 خریده بودم از دیجی کالا بهمن پارسال

ویرایش شده توسط Pooriya1886
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 780ti گفته است :

image.thumb.png.ec00b925a00c859991ee3ffdff326db3.png

دوستان   میشود بفرمایید

مگه شرکت دولتی نیست

شرکت ارز دولتی نمی گیرد

ارز دولتی وجود نداره دوست من

اشتباه به عرضتون رسوندن!

ارز سنا برای واردات هست که اونم 200 تومن از بازار ارزون تره

بقیه هم که از مشکلات و بدبختی های استفاده از این سیستم فراری هستن چارق چاق میکنن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

داداش خوش خیالی دولت چیه ۴۰ سال داریم بدبختی میکشیم همش تقصیر دولت روحانیه؟

دولتا فقط برا دزدی روی کار میان تصمیمات حیاتی و اصلی دست دولت نیست بلکه دست یه عده عهد حجری و متعصب بی فکر هست

?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...