رفتن به مطلب

سرقت و نتیجه پیگیری شکایت!

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان یک ماه پیش یه گوشی و یه هارد اکسترنال دوترا  از  ما به سرقت رفت چون نتونستیم به کسی مظنون باشیم شکایت کردیم و یه کپی از جعبه گوشی رو تو پرونده گزاشتیم و قاضی دستور داد رو ردیابی گزاشتن و پس از یک ماه سه چهار روز پیش جواب ردیابی رو  مخابرات به کلانتری فرستاد و مثبت بود ینی طرف توش سیمکارت همراه اول گزاشته و مشخصات کامل که تو اردبیل هست ،شماره و ادرس اینای طرف  همشون نامه قید شده بود.

فرداش فرستادن نامه رو به دادسرا بعد دیروزو  امروز دوتا اس ام اس برای بنده اومده پرونده شما به شماره فلانو شماره بایگان فلان به شعبه 1 بازپرسی ارجاع شد و امروزم اس اومد در مورد پرونده شماره فلان با ردیف فرعی 1 در شعبه 1 بازپرسی قرار نهایی صادر شد.

رفتم تو  سایت سامانه اطلاع رسانی پرونده ، شماره پرونده رو زدم دیدم نوشتن 

-ابلاغیه جهت ابلاغ دادنامه صادر شد

-پرونده مختومه شده است!

همچنین تو قسمت روند پرونده تو یه موردش نوشته بود 

3-نسبت به اتهام اعلام مفقودي اشياء و اموال و مدارك طی شماره مورخ 26/10/1397 قرار منع تعقيب صادر شد.

مملکت نیس که!! به همین سادگی پرونده رو مختومه کردن و قرار منع تعقیب طرف رو صادر کردن!!! و اون اقا هم که ازادانه از گوشی  استفاده میکنه که احتمالش هم هست طرف گوشیو از کسی خریده و اطلاع نداشته سرقتی هست..به شمارش هم زنگ زدیم میگه به علت کمبودی موجودی مشترک مورد نظر شما امکان انتقال مکالمه وجود نداره..طرف دایورت کرده.

فردا میرم اعتراض میکنم..جعبه گوشی رو هم دارم سایتی هم که ازشون قبلا گوشیو خریده بودم گفتم لطفا فاکتور رو برای من ارسال کنن.اما .میخواستم بدونم چرا بازپرس پرونده  بدون هیچ ابلاغ و احضاری مختومه کرده و قرار منع تعقیب طرفو صادر کرده؟!!!

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

درود

شاید گوشی دست خود بازپرس پرونده باشه و دلشم نمی خواد پس بده دیگه چیکارش داری؟!:D

منم یه گوشی نمیدونم گم کردم یا ازم زدن به هر حال کلی هزینه کردم  برا پیگیری و شکایت و ... آخرشم هیچی که هیچ بی فایده؟!

اگه آدرس و مشخصات طرف رو تو نامه بهتون دادن و براتون امکان پذیره و میارزه برید دنبالش امیدوارم بتونید بدستشون بیارید.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود

شاید گوشی دست خود بازپرس پرونده باشه و دلشم نمی خواد پس بده دیگه چیکارش داری؟!:D

منم یه گوشی نمیدونم گم کردم یا ازم زدن به هر حال کلی هزینه کردم  برا پیگیری و شکایت و ... آخرشم هیچی که هیچ بی فایده؟!

اگه آدرس و مشخصات طرف رو تو نامه بهتون دادن و براتون امکان پذیره و میارزه برید دنبالش امیدوارم بتونید بدستشون بیارید.

ممنون فردا میرم دادسرا ببینم چی میشه  چون اگه طرف گوشیو خریده باشه باید بگه از کی خریده تا هاردو هم بتونم بگیرم..اگه نتیجه نگرفتم میرم به ادرس طرف یقشو میگیرم 

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

سلام.

ی همچین چیزی سر دوست ما اومد.

رفتیم دم در طرف نصفه شب کشیدیمش بیرون گفتیم این مدارک ک ثابت میکنه گوشی دزدیه اینم شماره شکایت ما یا پول گوشی رو بده یا گوشی رو. بعد طرف گوشی رو ب خاک عظما داده بود سر همین پولش رو از طرف گرفتیم و بیخیالش شدیم.

شکایت تو این مملکت یکی دردسر علافی و در اخر هم ب نتیجه نرسیدن مگر اینکه بند پ همه جوره بات باشه.

لینک به دیدگاه

اگر ممکنه از وکیل هم مشاوره بگیرین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...