رفتن به مطلب

مشکل صفحه ابی

Recommended Posts

در 13 دقیقه قبل، Royal گفته است :

والا چی بگم اون هم رفت مسافرت و نشد که روش تست کنم ولی  میگه برای اجرای یه برنامه چند بار ریستارت میشه و بازی هم که نمیشه کرد

باز هم احتمال میدم کهمشکل از رم نباشه

شما با شرکت تماس بگیر بگو یه بازی با لپ تاپ شما اجرا کنن

بازی داری داخل سیستمت ؟

بازی روشه گفتم اجرا کنن خدا میدونه چیکار میکنن اونجا انگار حرف منو گوش نمیدن چی میگم ،میگن ما برنامه های خودمون داریم مشکلی پیدا نکردیم دیگه نمیدونم چه کار کنم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 44 دقیقه قبل، hidden19 گفته است :

بازی روشه گفتم اجرا کنن خدا میدونه چیکار میکنن اونجا انگار حرف منو گوش نمیدن چی میگم ،میگن ما برنامه های خودمون داریم مشکلی پیدا نکردیم دیگه نمیدونم چه کار کنم.

مجبورشون کنید که با لپ تاپ تست بازی و نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ بگیرن

البته به احتمال بسیار زیاد خودشون مشکل را فهمیدن ولی میخوان انکارش کنن

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/28, 21:18:59، Royal گفته است :

مجبورشون کنید که با لپ تاپ تست بازی و نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ بگیرن

البته به احتمال بسیار زیاد خودشون مشکل را فهمیدن ولی میخوان انکارش کنن

دقیقا همون چیزی که منم حسم بهم میگه!

در در 1397/11/28, 20:32:35، hidden19 گفته است :

بهشون بگید تو این شرایط مشکل پیش میاد و باید تو همین شرایط تست کنن!
نشد خودتون برید اونجا و مجبورشون کنید!

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MojArch گفته است :

دقیقا همون چیزی که منم حسم بهم میگه!

بهشون بگید تو این شرایط مشکل پیش میاد و باید تو همین شرایط تست کنن!
نشد خودتون برید اونجا و مجبورشون کنید!

من هستم کرمانشاه گارانتی تهرانه وگرنه حضوری خودم میبردمش  چندتا بازی گذاشتم رو دکستاپ گفتم امتحان کنن ولی انگار نمیخوان درستش کنن 

ویرایش شده توسط hidden19
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hidden19 گفته است :

من هستم کرمانشاه گارانتی تهرانه وگرنه حضوری خودم میبردمش  چندتا بازی گذاشتم رو دکستاپ گفتم امتحان کنن ولی انگار نمیخوان درستش کنن 

دوستی اشنایی تهران نداری بره پیگیر شه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MojArch گفته است :

دوستی اشنایی تهران نداری بره پیگیر شه؟

نه والا احتمالا هم دیگه الان فرستاده باشن پس😑

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/30, 12:07:40، hidden19 گفته است :

نه والا احتمالا هم دیگه الان فرستاده باشن پس😑

با سلام دوست عزیز

رم ها مشکل داره ،باید تعویض بشن 

دو تا رم مدل مشابه همین رم ها تهیه کنین ، بندازین رو لب تاب 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، irajshop گفته است :

با سلام دوست عزیز

@hidden19 به نظرم بهتره بهشون بگید رم ها رو تعویض و تست کنن + اگه مرجع معتری هم هست لینک و اسکرین شاتشو براشون بفرستید(من با این نوع حرکت از دیجی کالا تونستم ۳۵۰ تومن پول دسته رو زنده کنم(فروشنده غیر دیجی بود و جنس فیک فرستاده بود) موندم بعضا اصلا انگار کنترلی ندارن:42_confused::30_no_mouth:)

به نظرم تمام تلاشتونو بکنید تا گارانتی مجبور به تعویض بشه و در اخرین حرکت اگه اینکار رو نکردن خودتون هزینه کنید!

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، irajshop گفته است :

با سلام دوست عزیز

زنگ زدم گفتم رم ها عوض کنن دوباره دارن تست میکنن فقط بلدن بگن داریم تست میکنیم😂حالا مدل رم خودشو بلد نیستم نمیدونم تو بازار ازش باشه یه مدل دیگه روش نصب کنم مشکل داره؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، MojArch گفته است :

@hidden19 به نظرم بهتره بهشون بگید رم ها رو تعویض و تست کنن + اگه مرجع معتری هم هست لینک و اسکرین شاتشو براشون بفرستید(من با این نوع حرکت از دیجی کالا تونستم ۳۵۰ تومن پول دسته رو زنده کنم(فروشنده غیر دیجی بود و جنس فیک فرستاده بود) موندم بعضا اصلا انگار کنترلی ندارن:42_confused::30_no_mouth:)

به نظرم تمام تلاشتونو بکنید تا گارانتی مجبور به تعویض بشه و در اخرین حرکت اگه اینکار رو نکردن خودتون هزینه کنید!

خطاها با برنامه بلواسکرین ویو براشون گذاشتم خدا کنه عوض کنن حالا ممکنه یکی از رما خراب باشه میشه یه مدل دیگه کنار اون یکی گذاشت چون دی جی کالا فقط دو مدل ddr4 داره😑

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hidden19 گفته است :

زنگ زدم گفتم رم ها عوض کنن دوباره دارن تست میکنن فقط بلدن بگن داریم تست میکنیم1f602.pngحالا مدل رم خودشو بلد نیستم نمیدونم تو بازار ازش باشه یه مدل دیگه روش نصب کنم مشکل داره؟

خیر مشکلی نداره . مهم اینکه توسط دستگاه شناسایی بشه و مشکلتون حل بشه

در مورد گارانتی فکر کنم بیخیالش بشین بهتره . فقط میخوان الکی زمان هدر بدن

لینک به دیدگاه

گارانتی هم مشکلمون حل نکرد این مدل رمشه

تو بازار هست به نظرتون 

IMG_20190223_205321_390.jpg

لینک به دیدگاه

من یکی از رم هارو در اوردم مشکل کامل برطرف شد اگه کسی میدونه چه رمی خوبه میتونم جایگزین یکیش کنم لینکشو بزاره ممنون.

لینک به دیدگاه

در در 1397/12/02, 10:02:26، hidden19 گفته است :

خطاها با برنامه بلواسکرین ویو براشون گذاشتم خدا کنه عوض کنن حالا ممکنه یکی از رما خراب باشه میشه یه مدل دیگه کنار اون یکی گذاشت چون دی جی کالا فقط دو مدل ddr4 داره1f611.png

ترجیحا مدلها متفاوت نباشن ولی اگه مشخصاتشون یکی بود مشکلی نداره

در مورد رم هم پارت نامبر رو سرچ کن تا مشخصاتش بیاد(نتونستم تو عکس خوب ببینم)بعد هم رم با مشخصات مشابه بگیر

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

ترجیحا مدلها متفاوت نباشن ولی اگه مشخصاتشون یکی بود مشکلی نداره

در مورد رم هم پارت نامبر رو سرچ کن تا مشخصاتش بیاد(نتونستم تو عکس خوب ببینم)بعد هم رم با مشخصات مشابه بگیر

مال خودش هیوندا ddr4 8gb 2400 17 cl  هست میتونم  اینو بخرم ؟

https://www.digikala.com/product/dkp-577806/رم-لپ-تاپ-کروشیال-مدلddr4-2400s-mhz-cl17-ظرفیت-8-گیگابایت

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، hidden19 گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-577806/رم-لپ-تاپ-کروشیال-مدلddr4-2400s-mhz-cl17-ظرفیت-8-گیگابایت

مشخصات که یکی هست و قاعدتا باید مشکلی نباشه

به راحتی خرید کنید + اگر به احتمال بسیار کم مشکلی هم پیش اومد میتونید ظرف ۷ روز کالا رو کاملا تعویض کنید

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، hidden19 گفته است :

این مشخصات رم سالم هست یا اونی که مشکل داره ؟

یه عکس هم از مشخصات رم مشکلدار بزار و بگو لپ تاپ را از کجا تهیه کردی اسم فروشگاه را بگو

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Royal گفته است :

یه عکس هم از مشخصات رم مشکلدار بزار و بگو لپ تاپ را از کجا تهیه کردی اسم فروشگاه را بگو

هردوتا رم مشخصاتش یکیه از فروشگاه سازگار خریدم گارانتی حامی رم مشکل دار رو با قیمت خیلی کم دادم یکی باهاش کار های روزمره انجام میده.

ویرایش شده توسط hidden19
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Royal گفته است :

حالا قضیه گارانتی هم توضیح میدم حامی همون ویستا سابق چقدر دزد بی شرف تشریف دارن لپ تاپ من 20 روز دستشون بوده طبق برنامه بلو اسکرین ویو تو تاریخ 16 2019 ارور مموری منجمنت صفحه ابی داده فهمیدن رمش مشکل داره اومدن صورت مسئله رو پاک کردن پشت لپ تاپ رو پلمپ کردن و تمام بازیامو روی گرافیک اینتل تنظیم کردن که کل بازیارو رو کیفیت پایین اجرا میکنه باعث میشه رم پر نشه که به قسمت مشکل دارش برسه لپ تاپو فرستادن پس 55 هزار هم هزینه گرفتن.حالا خودم فهمیدم دیگه اعصابم خورد شد پشت لپ تاپو باز کردم رم مشکل دار رو با تست نوبتی پیدا کردم دیگه امیدی هم به گارانتی نبود خدا لعنتشون کنه هر روز نفرینشون میکنم😡

ویرایش شده توسط hidden19
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، hidden19 گفته است :

حالا قضیه گارانتی هم توضیح میدم حامی همون ویستا سابق چقدر دزد بی شرف تشریف دارن لپ تاپ من 20 روز دستشون بوده طبق برنامه بلو اسکرین ویو تو تاریخ 16 2019 ارور مموری منجمنت صفحه ابی داده فهمیدن رمش مشکل داره اومدن صورت مسئله رو پاک کردن پشت لپ تاپ رو پلمپ کردن و تمام بازیامو روی گرافیک اینتل تنظیم کردن که کل بازیارو رو کیفیت پایین اجرا میکنه باعث میشه رم پر نشه که به قسمت مشکل دارش برسه لپ تاپو فرستادن پس 55 هزار هم هزینه گرفتن.حالا خودم فهمیدم دیگه اعصابم خورد شد پشت لپ تاپو باز کردم رم مشکل دار رو با تست نوبتی پیدا کردم دیگه امیدی هم به گارانتی نبود خدا لعنتشون کنه هر روز نفرینشون میکنم1f621.png

حالا یه چیزی هست که من ازش مطمئن شدم اون هم این هست که رمها را اینجا تعویض کردن و رمهایی را که مونده بوده دستشون اینطوری فروختن یا به عبارتی کردن تو پاچه ملت و به پول تبدیل کردن چون که این مورد خیلی زیاد هست و نمیشه که چنین مشکلی را در کارخونه بفهمن و هیچ کاری هم انجام ندن. این مشکل کارخانه ای نیست شرکتی هست دزدی در ابعاد مختلف شما هم نتونستی مستقیم بری خفتشون کنی اونها هم از فرصت استفاده کردن

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، hidden19 گفته است :

حالا قضیه گارانتی هم توضیح میدم حامی همون ویستا سابق چقدر دزد بی شرف تشریف دارن لپ تاپ من 20 روز دستشون بوده طبق برنامه بلو اسکرین ویو تو تاریخ 16 2019 ارور مموری منجمنت صفحه ابی داده فهمیدن رمش مشکل داره اومدن صورت مسئله رو پاک کردن پشت لپ تاپ رو پلمپ کردن و تمام بازیامو روی گرافیک اینتل تنظیم کردن که کل بازیارو رو کیفیت پایین اجرا میکنه باعث میشه رم پر نشه که به قسمت مشکل دارش برسه لپ تاپو فرستادن پس 55 هزار هم هزینه گرفتن.حالا خودم فهمیدم دیگه اعصابم خورد شد پشت لپ تاپو باز کردم رم مشکل دار رو با تست نوبتی پیدا کردم دیگه امیدی هم به گارانتی نبود خدا لعنتشون کنه هر روز نفرینشون میکنم1f621.png

اگه پلمپ رو باز نکرده بودی میشد با همین قضیه دهنشونو آسفالت کرد!
منتها باید شخصا میومدی تهران!
خدایی خیلی بیشرفن!

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

اگه پلمپ رو باز نکرده بودی میشد با همین قضیه دهنشونو آسفالت کرد!
منتها باید شخصا میومدی تهران!
خدایی خیلی بیشرفن!

امکانش نبود برم تهران ولی تلفنی حرف زدم بازم انکار کردن توی تست ها هیچ مشکلی نداشته  و دیگه نفرستمش خلاصه بحثمون شد دیگه قیدشون زدم خدا لعنتشون کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...