رفتن به مطلب
  • 3

روش کلاه برداری در پاساژ علائدین

ali Mohamadi
 اشتراک گذاری

سوال

روش کلاه برداری
سلام چند وقت پیش رفتم  پاساژ علائدین  گوشی بگیریم از چند جا قیمت کردیم یه جا از همه ارزون تر میداد رفیم از اونجا گوشی بگیریم فروشندش انقدر خوش اخلاق بود انقدر زبون ریخت میگفت من سیدم اولاد پیامبر که سرتون کلاه نمیزاره با خودم گفتم عجب جای خوبی گیر آوردم یادم باشه همیشه از همینجا گوشی بگیرم،یارو گفت کارت ملی و سیم کارتتو بده برای ریجستری لازمه دادم بهش اون یکی فروشنده هم یه فاکتور نوشت به همون قیمت کم منم تو دلم خوشحال بودم چقد ارزون خریدم ،بعد تقریبا نیم ساعت گفتن تصفیه حساب کنید منم پول دادم رفتم پیش اون یکی فروشنده که گوشی بگیرم گفت ۱۱۰ تومن برای نصب فلان نرم افزاریش باید بدی اگه نصب نشه گوشی خیلی از چیزاش کار نمیکنه ریجسترم نمیشه یه کوفت و زهرمار سخت افزاری هم هستش که اون اجباری نیست ولی اگه نصب نباشه گوشیت خراب بشه دیگه به ما ربطی نداره اونم قیمتش ۵۰ تومنه گفتم خوب چرا از اول نگفتید گفتش سرم شلوغ بود ،
من گفتم هیچ کدوم نمیخوام گفتش نمیشه نرم افزاریه رو نصب کردم خلاصه به اجبار پوله رو دادم سیم کارت و کارت ملی هم پیششون گروگان بود، به اون فروشنده خوش اخلاق اولیه گفتم نباید این کار میکردی گفتش سلام یعنی کردم تو پاچت اخلاقش کلا از این رو به اون رو شد
آدرس فروشگاهشم اینه پاساژ علائدین طبقه هم کف واحد ۶۳ فروشگاه هانی

هیچ ارزونی بی حکمت نیست از همه جا گرون تر گرفتم بدون گارانتی

hh2_img_20190203_154357_328.jpg

ویرایش شده توسط ali Mohamadi
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0

دوستان یه سوال:

شما پست اصلی اموزش منو میبینید؟

چون برای خودم به نمایش در نمیاد اصلا!:63_astonished:

لینک به دیدگاه

• 0

ترجیم میدم از  بچه محل خودمون  که مغازه داره گوشی بخرم با قیمت بیشتر -ولی هیچ وقت پاساژعلا الدین نمیرم و نخواهم رفت 

لینک به دیدگاه

• 0

داداش شما احتمالا گول سید بودنش رو خوردی خرافاتی که کردن تو ذهن مردم برا پول در اوردن 

همیشه سعی کنید از کسی خرید کنید که میشناسید

تعداد خیلی زیادی از فروشنده های امروزی به خاطر اوضاع بد به این کارا روی اوردن 

اینقد از رفیقام از این دزدیا شنیدم میترسم هر وسیله الکترونیکی از ناشناس بخرم

لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز از این حرکات و روش ها خیلی ساله در مراکز فروش موبایل شهرهای بزرگ میزنن خودم از 10 سال قبل یادمه همچین چیزهایی رو که هرکی ارزونتر قیمت میداد یا باتری گوشی عوض میکردن یا اخر کار میگفتن بابت نرم افزار و قاب و برچسب باید اینقدر بدی قسم بچه و امام رضا و خدا و پیامبر هم میخوردن یک ابم روش  (کلا کسبه خوبی نداره این صنف کم ادم منصف پیدا میشه تو این صنف)

البته دلیلش شاید اینه  میگن که بازار رقابتیه سود گوشی کم هست هزینه هاشون زیاد مجبورن هرطور میشه  لوازم جانبی تو پاچه ملت کنن یا از جای دیگه گوشی بزنن(البته چند سال اخیر اکثر اصناف همین مشکل دارن که فروشگاه زیاد شده و مشتری کم مجبورن هر طور شده خرجشون دربیارن... وقتی میگن به ازای مثلا 10 هزار نفر 200 تا فروشگاه باید باشه استاندارد دنیا بعد در ایران به ازای 10 هزار نفر جمعیت 3 هزار تا فروشگاه هست خب معلومه اینجوری میشه شهرداری و شورای شهر هم پولشون میگیرن مجوز ساخت هزاران دهنه مغازه و مجتمع میدن ...  اصلن تو خود کتاب و دروسی که برای گرفتن پروانه کسب هست نوشته و میگن که اقا در ایران تعداد فروشگاه خیلی خیلی زیاده و مشتری به این تعداد نیست یکی از مشکلات این کشور... که این سالها با وجود بحران های اقتصادی این مشکل بیشتر نمود پیدا میکنه که مساله سودهای انچنانی پیش میاد )

لینک به دیدگاه

• 0
در 7 دقیقه قبل، ahmad91 گفته است :

دوست عزیز از این حرکات و روش ها خیلی ساله در مراکز فروش موبایل شهرهای بزرگ میزنن خودم از 10 سال قبل یادمه همچین چیزهایی رو که هرکی ارزونتر قیمت میداد یا باتری گوشی عوض میکردن یا اخر کار میگفتن بابت نرم افزار و قاب و برچسب باید اینقدر بدی قسم بچه و امام رضا و خدا و پیامبر هم میخوردن یک ابم روش  (کلا کسبه خوبی نداره این صنف کم ادم منصف پیدا میشه تو این صنف)

البته دلیلش شاید اینه  میگن که بازار رقابتیه سود گوشی کم هست هزینه هاشون زیاد مجبورن هرطور میشه  لوازم جانبی تو پاچه ملت کنن یا از جای دیگه گوشی بزنن(البته چند سال اخیر اکثر اصناف همین مشکل دارن که فروشگاه زیاد شده و مشتری کم مجبورن هر طور شده خرجشون دربیارن... وقتی میگن به ازای مثلا 10 هزار نفر 200 تا فروشگاه باید باشه استاندارد دنیا بعد در ایران به ازای 10 هزار نفر جمعیت 3 هزار تا فروشگاه هست خب معلومه اینجوری میشه شهرداری و شورای شهر هم پولشون میگیرن مجوز ساخت هزاران دهنه مغازه و مجتمع میدن ...  اصلن تو خود کتاب و دروسی که برای گرفتن پروانه کسب هست نوشته و میگن که اقا در ایران تعداد فروشگاه خیلی خیلی زیاده و مشتری به این تعداد نیست یکی از مشکلات این کشور... که این سالها با وجود بحران های اقتصادی این مشکل بیشتر نمود پیدا میکنه که مساله سودهای انچنانی پیش میاد )

بنده خودم رشته ام معماری و 100 درصد درست میگید... الان ساختن پاساژ و املاک نجومی تجاری برای اینکه سود سرشار داره این آب خوردن البته برای رانت خوار ها و پول دار ها مجتمع تجاری ام هیچ نداره یه سازه و یه دیوار و یه ویترین خوشگل از متری 150 میلیون شروع میشه فقط پول گندش برای شهرداری که مجوزر بدن و دیگه به این موارد نسبت جمعیت م اینا اصلا نگاه نمیکنن انوقت برو ببین چنتا کتابخانه و فضای اموزشی و ورزشی و پارک میسازن تقریبا هیچ منتظر یه خیرن که بیاد جلو فقط مجوز تجاری و کلی پول گرفتن از جواز  

لینک به دیدگاه

• 0
در 31 دقیقه قبل، ahmad91 گفته است :

والا از هر دو طرفش ایراد داره!
زیاد بشه اینجور دزدی توش زیاد میشه(مثل رکود مسکن که طرف میاد یه خونه رو به ۶ نفر میفروشه(خودم شخصا شاهد ماجرا بودم و خوب شد نخرریدم خونه رو))

کم هم بشه طرف میاد قیمت عشقی  کشکی میذاره و هیچ کس هم جلو دارش نیست(دلتونو بیخود به این سازمان بی در و پیکر تعزیرات حکومتی خوش نکنین)

به هر حال تا تعادل نباشه هیچ کس سود نمیکنه و البته تو این بازار پر هرج و مرج و بیخود بزرگترین ضرر رو ماهای خریدار میکنیم!

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1397/11/14, 16:02:45، ali Mohamadi گفته است :

روش کلاه برداری
سلام چند وقت پیش رفتم  پاساژ علائدین  گوشی بگیریم از چند جا قیمت کردیم یه جا از همه ارزون تر میداد رفیم از اونجا گوشی بگیریم فروشندش انقدر خوش اخلاق بود انقدر زبون ریخت میگفت من سیدم اولاد پیامبر که سرتون کلاه نمیزاره با خودم گفتم عجب جای خوبی گیر آوردم یادم باشه همیشه از همینجا گوشی بگیرم،یارو گفت کارت ملی و سیم کارتتو بده برای ریجستری لازمه دادم بهش اون یکی فروشنده هم یه فاکتور نوشت به همون قیمت کم منم تو دلم خوشحال بودم چقد ارزون خریدم ،بعد تقریبا نیم ساعت گفتن تصفیه حساب کنید منم پول دادم رفتم پیش اون یکی فروشنده که گوشی بگیرم گفت ۱۱۰ تومن برای نصب فلان نرم افزاریش باید بدی اگه نصب نشه گوشی خیلی از چیزاش کار نمیکنه ریجسترم نمیشه یه کوفت و زهرمار سخت افزاری هم هستش که اون اجباری نیست ولی اگه نصب نباشه گوشیت خراب بشه دیگه به ما ربطی نداره اونم قیمتش ۵۰ تومنه گفتم خوب چرا از اول نگفتید گفتش سرم شلوغ بود ،
من گفتم هیچ کدوم نمیخوام گفتش نمیشه نرم افزاریه رو نصب کردم خلاصه به اجبار پوله رو دادم سیم کارت و کارت ملی هم پیششون گروگان بود، به اون فروشنده خوش اخلاق اولیه گفتم نباید این کار میکردی گفتش سلام یعنی کردم تو پاچت اخلاقش کلا از این رو به اون رو شد
آدرس فروشگاهشم اینه پاساژ علائدین طبقه هم کف واحد ۶۳ فروشگاه هانی

هیچ ارزونی بی حکمت نیست از همه جا گرون تر گرفتم بدون گارانتی

hh2_img_20190203_154357_328.jpg

ســـــــــــــــــــــــــید اولا پیقمبر . . . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...