رفتن به مطلب
  • 0

مشاوره خرید گوشی

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

سوال

• کاربر ویژه

سلام تا سقف 2.5 حداکثر کف بودجه 3 تومن پیشنهاد بدید برای خواهرم میخوام

لینک به دیدگاه

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

توی این رنج قیمت اگه کارایی مد نظرتونه فقط و فقط میتونم بهتون شیائومی رو پیشنهاد بدم. مثل ردمی نوت 7 که قیمتش حدود 3 میلیون تومن هست یا کمتر از اون ردمی نوت 6 پرو.

ولی چون گفتید برای خواهرتون میخواید، دختر ها معمولا قاب و لوازم جانبی براشون مهمه که متاسفانه شیائومی جنسش جور نیست و به سختی میشه یه قاب متناسب با سلیقه پیدا کرد.

میتونید به خرید آیفون SE هم فکر بکنید.

لینک به دیدگاه

• 0

سلام

اگر برند براتون مهم نیست فقط شیائومی بگیرید تو این رده قیمت بی همتاست.

فقط دقت کنید ورژن گلوبال تهیه کنید. چون اینطور ک شنیدم دیگه نمیشه رام گلوبال روی پک چین زد

مدل ها هم مشخص هستن با توجه ب اولویتتون توی صفحه نمایش ، دوربین ، کانفیگ  و ...

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ، من باشم الان ردمی نوت 7 رو می گیرم شیامی یا ‌ ، mi8 se  سایت پرچمداران

پوکوفون هم که خداست با این قیمت ، نگرفته بودم بدون شک پوکوفون رو می خریدم ،

گر چه همین mi6x که دارم عالی هست

Screenshot_2019-02-06-01-33-29-731_com.android.browser.png

Screenshot_2019-02-06-01-33-01-110_com.android.browser.png

این سایت معتبر هست؟ خرید داشتید

لینک به دیدگاه

• 0

درود

اتفاقا بنده هم مانند شما بدنبال خرید هستم منتها تا سقف 4 تومن

اگر سال تولید برایت اهمیت ندارد HTC 10 گزینه خوبیست 

هم محکم و هم قویست اما خب تولید سال 2016 هست

اگر هم بروز بودن برایت مهم است هواوی و ASUS و همینطور موتورلا میتوانی با این بودجه گوشی های شکیل پیدا کنی

اگر من جایت بودم بوجه ام را تا 4 تومن افزایش میدادم و ایفون SE 64GB میخریدم (کمی قدیمی است ولی هنوز زیباست)

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، HiKa گفته است :

توی این رنج قیمت اگه کارایی مد نظرتونه فقط و فقط میتونم بهتون شیائومی رو پیشنهاد بدم. مثل ردمی نوت 7 که قیمتش حدود 3 میلیون تومن هست یا کمتر از اون ردمی نوت 6 پرو.

ولی چون گفتید برای خواهرتون میخواید، دختر ها معمولا قاب و لوازم جانبی براشون مهمه که متاسفانه شیائومی جنسش جور نیست و به سختی میشه یه قاب متناسب با سلیقه پیدا کرد.

میتونید به خرید آیفون SE هم فکر بکنید.

کارایی بیشتر مهمه ، ظاهر مهمه اما نه زیاد چون همین گوشیو بگیره دیگه باید چند سال باهاش سر کنه پس بهتره سخت افزاره بهتر باشه

نظر خودم روی هواوی هستش 

این مدل چطوره به نظرتون ؟

هواوی Y9 2019

توی پست دوم هم هواوی آنر 10 پیشنهاد شده که مشخصات خوبی داره ، گارانتی گوشی هم به چه صورتی هستش روش میشه حساب باز کرد ؟

به همه پستها هم +1 دادم

لینک به دیدگاه

• 0
در 20 دقیقه قبل، AORUS.Zz گفته است :

این سایت معتبر هست؟ خرید داشتید

خودم نه دوست نزدیکم کمتر از ده روز پیش یه ردمی نوت 6 پرو گرفت از همین سایت ، مشکل نداره ، فعال هم شد ، کانال تلگرامش رو نگاه کنید، موجودی سریع تموم می شه ، قیمت هاش به شدت مناسب هستن

لینک به دیدگاه

• 0

من همین چند هفته پیش سامسونگ A7 2018 رو برای خواهرم خریدم 3.350 تومن، البته میدونم قیمتش از بودجه شما بیشتره ولی واقعا ارزش رو داره، من اول میخواستم یک نوکیا در حد 2.5 بخرم ولی اینو دیدم نظرم عوض شد.

سخت افزار عالی، دوربین عالی، حسگر اثر انگشت ادغام شده با دکمه پاور (side mounted)، ...  دیگه خودتون توی gsmarena یک نگاهی بندازید ولی باز قیمت کمتر A6 هست گرچه توی review ها از دوربینش خوب نگفتن و یا  نوکیا 6.1 پلاس، اینم خوبه ولی مشکل نوکیا ها اینه که اندروید خالص دارن

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

گوشی های الان همشون باتریهاشون غیرقابل تعویضه ؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 20 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

گوشی های الان همشون باتریهاشون غیرقابل تعویضه ؟

اره ،البته قابل تعویض هست ولی  دیگه گوشی مثل اولش نمی شه ، شیامی های که فرستادم یه نگاه بندازین

سی پی یو ها اسنپ هستن ، کیفیت و امکانات و قیمت های مناسبی دارن ، از یک سال گذشته تا الان 99 درصد برای اطرافیان و خودم شیامی انتخاب کردم

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کارایی بیشتر مهمه ، ظاهر مهمه اما نه زیاد چون همین گوشیو بگیره دیگه باید چند سال باهاش سر کنه پس بهتره سخت افزاره بهتر باشه

نظر خودم روی هواوی هستش 

این مدل چطوره به نظرتون ؟

هواوی Y9 2019

توی پست دوم هم هواوی آنر 10 پیشنهاد شده که مشخصات خوبی داره ، گارانتی گوشی هم به چه صورتی هستش روش میشه حساب باز کرد ؟

به همه پستها هم +1 دادم

https://www.mobile.ir/phones/specifications-38329-xiaomi-mi-8-se.aspx

نکاه کردم مشخصات خوب هست ، این رو هم نگاه کنید ، صفحه امولد ، دوربین سلفی و سی پی یو اسنپ 710

کلا با لانچر هواوی میت 10 کار مردم خوشم نیومد ، امکانات لانچر شیامی خیلی بهتر هست و میانگین هر دو ماه اپدیت میاد و تغییر زیادی داره ،

گارانتی رو امار ندارم ولی یک سری هواوی میت ده دوستم بود که بدون هزینه براش تعویض کردن حدود یک ماه طول کشید عید پارسال ، مشکل صفحه نمایش داشت ، یه هاله داشت .

البته به خاطر گارانتی بیشتر پول داده بود نمایندگی داشت

لینک به دیدگاه

• 0

درود

حسن خان سونی کار کردی تا حالا.اگه رفتی بخری یه سونی اکسپریا جدیداش بگو بده کار کن خیلی محشره واقعا سرعت و تاچ عالی.ولی خوب شیاعومی روهم خیلیا تبلیغ میکنن..قبلا هو اوی داشتم اگه گوشی دیگه ای قبلا نداشتی همین هو اوی بگیر چون قطعات و تعمیراتش بنظر راحتتره تا اونیکیا ..ولی خوب مثال هو اوی با سامسنگ و مقایسه این دو مثل مقایسه همین ای ام دی با انویدیاست قیمت یکی کمتر ولی دیگری کیفیت و کارایی و قیمت بالاتر. اما در نظر مشابه هم هست.

لینک به دیدگاه

• -1
در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام تا سقف 2.5 حداکثر کف بودجه 3 تومن پیشنهاد بدید برای خواهرم میخوام

سلام ، من باشم الان ردمی نوت 7 رو می گیرم شیامی یا ‌ ، mi8 se  سایت پرچمداران

پوکوفون هم که خداست با این قیمت ، نگرفته بودم بدون شک پوکوفون رو می خریدم ،

گر چه همین mi6x که دارم عالی هست

Screenshot_2019-02-06-01-33-29-731_com.android.browser.png

Screenshot_2019-02-06-01-33-01-110_com.android.browser.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...