رفتن به مطلب

موضوع عجیب و نگران کننده : کمبود موجودی کارت RADEON VII به واقعیت پیوست !

Recommended Posts

در 5 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

باز

برای من هم بستس :

Access Denied

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

برای من هم بستس :

Access Denied

با یه Ctrl و f5 باز شد !

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

انویدیا سایتشو باز کرده برا ما،

بعضی اوقات بی سنگ شکن میاد ولی هرکاری کنی نمیتونی درایور هم دانلود کنی!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

بحث 12.5 میلیارد ترازیستور یا 13.3 میلیارد نیست بحث افزایش چگالی ترانزیستورها در مساحتی بسیار کمتر نسبت به نسل قبل خودشه !!!! تراشه انویدیا از 12 میلیارد شده 18.6 میلیارد سطح تراشه رو دیدی چقدر افزایش پیدا کرده با اینکه حتی نود ساخت از 14 به 12 نانومتر کاهش داشته !! ...

خنک سازی هم هیچ مشکلی نداره تامزهاردوار بعد از تست با کیس در بسته نهایت دما رو 79.1 درجه ثبت کرده .... دیگه نمیدونم 110 درجه رو از کجا اورد

اب تو هاونگ میکوبیدم برای شما تو پست قبل

وگا چند تا سکشن پردازشی داره تورینگ چندتا ؟؟؟

همونطور ک گفتم  سه سکشن پردازشی داریم تو تورینگ و بخاطر این واحد ها تراشه عظیم شده و نسبت ب اون تعداد ترانزیستور ها افزایش پیدا مرده. بعدشم چرا شما فکر میکنید amd شق القمر کرده با ۷ نانومتر؟ ۷ نانومتر الان تکنولوژی amd نیست که چگالی و این چیزا رو مختص به تراشه وگا بدونیم... این دیگه چ مدل تفسیره ؟؟؟ 

همونطور هم ک گفتم شما میتونی با فعال سازی taa ۲۰ فریم کم کنی از کارتت و با dx12 که هیچ کارایی نداره لذت ببری از گیمینگ 

همه منتظر بودن تا شما نفی کنی تا استفاده نکنن!

اپدیت پیش روی بتلفیلد: همونطور ک میبینید dlss به درد نمیخوره و کمپانی ea ناله سر کنان دست ب دامان async compute و dx12 شده :دی 

E7D4623F-17B9-4A7C-A295-54ACDF5318E1.jpeg.ae4e57f6ca16feaf99378f1e489edb7d.jpeg

باز انویدیا عرضه داشته به یه رابط کاری بیخود بسنده نکرده مثل amd که فلان روز فلان سال مثل سیر ترشی چند ساله ازش بتونه سود ببره. حالا شما بگو با درایور و dx12  و فلان و بهمان بهتر میشه.

ضمنن دوست عزیز اون دمایی ک شما میبینی دمای جانکشن نیست ! بهتره ی مطالعه ای بفرمایید

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

امیدوارم ای ام دی بتونه ققنوس وار بلند بشه و به بازار رقابت برگرده . چون بازار رقابتی در نهایت به نفع خریدار تمام می‌شه! 

دلیل طرفداری متعصبانه سایرین رو از این دو برند درک نمیکنم. هر دو کمپانی آی پی ایران و بلاک کردن هیچ نمایندگی و پشتیبانی رسمی در کشورمون ندارند. تنها نفع ما اینه که این دو شرکت که تنها کمپانی های بزرگ سازنده چیپ گرافیک دسکتاپ هستند به شدت باهم رقابت کنند تا در نتیجه اون ،قیمت کاهش و فن آوری افزایش پیدا کنه. 

هرگز از خروج یکی از طرفین از رقابت و بازار چیپست های گرافیکی خوشحال نباشید.

لینک به دیدگاه

از نظر من  RTX برای الان خوب نیست.RTX و DLSS هر دو از نظر من شبیه Async compute هستن که بدجوری هایپ شدند.DLSS به درد کسی میخوره که فریم بالاتر با کیفیت پایین بگیرد.ولی به این راحتی فراگیر نخواهد شد چون بسیار زمانبر است در ضمن مخالفان زیادی دارد.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

نقد  Digital Foundry

https://www.youtube.com/watch?v=7usANnBQC7U

1008011679_Screenshot(220).thumb.png.8a7e6055fe962531001335b5c940fcf5.png

Richard Leadbetter از مشکلات  تولید محتوای 4K میگه که بخاطر کمبود VRAM داشتن radeon 7  به خاطر 16 گیگ HBM2 بهترین گرافیک برای تولید کنندگان محتوای 4K در دنیاست

1452502413_Screenshot(221).thumb.png.359f0deaa7adffe0eabf7247e114f2c3.png2141078343_Screenshot(223).thumb.png.832e7823543bae7359b1514e20f23dfa.png547257527_Screenshot(226).thumb.png.fd1eb762aa7b00ea78d5bd21c18db1ce.png122152128_Screenshot(228).thumb.png.1b460c79d69e1d9042baebd30f859304.png649011788_Screenshot(230).thumb.png.c2c9abb3de14bb67b2fe06ba112524b7.png

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

سایت انویدیا پاور آپ در مورد Junction Temperature میگه :

Just like on Vega, the reported temperature values are quite high, which might scare some less experienced users. Once Junction Temperature reaches 115°C, the card will start throttling a little bit to keep the temperature below 115°C. At stock, with our card, this doesn't happen during gaming—we saw up to 110°C Junction Temperature.

این موضوع ( دمای بالا ) میتونه کاربرهای کم تجربه رو بترسونه اما مشکلی در این کارت وجود نداره وقتی دما از 115 درجه عبور کنه سیستم واکنش نشون میده اما برای ما از 110 درجه عبور نکرد .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

Just like on Vega, the reported temperature values are quite high, which might scare some less experienced users. Once Junction Temperature reaches 115°C, the card will start throttling a little bit to keep the temperature below 115°C. At stock, with our card, this doesn't happen during gaming—we saw up to 110°C Junction Temperature.

این موضوع ( دمای بالا ) میتونه کاربرهای کم تجربه رو بترسونه اما مشکلی در این کارت وجود نداره وقتی دما از 115 درجه عبور کنه سیستم واکنش نشون میده اما برای ما از 110 درجه عبور نکرد .

یه مقدار توضیح بیشتر در مورد Junction Temperature :

Another interesting development with the Radeon VII comes from AMD’s new thermal monitoring solution. With the new GPU, AMD has increased the total amount of thermal sensors spread across the chip to 64 – twice as many as Vega 64. This is coupled with AMD’s move to control fan speed and thermal throttling via the Junction Temperature – the maximum temperature across the entire GPU die. AMD claims this allows for increased performance and ‘more dependable throttling’, with the idea seeming to be that more accurate thermal information helps the GPU regulate its clock speed in a more consistent manner, so consistent speeds = steady frame rate.

منبع :

https://www.kitguru.net/components/graphic-cards/dominic-moass/amd-radeon-vii-16gb-review/

برای مطالعه بیشتر هم :

https://en.wikipedia.org/wiki/Junction_temperature

.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ??????? گفته است :

همه چیز تو بازی fps نیست. ادم باید جلب محیط بازی هم بشه یا نه ؟ به عنوان مثال عنوان Division 2 تایتل amd هست . شما اسکرین شات از محیط بازی رو ببینید مخصوصا اون ابی که کف خیابون ریخته شده:

شما میتونید به battlefield 1or v مراجعه کنید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

امیدوارم ای ام دی بتونه ققنوس وار بلند بشه و به بازار رقابت برگرده . چون بازار رقابتی در نهایت به نفع خریدار تمام می‌شه! 

دلیل طرفداری متعصبانه سایرین رو از این دو برند درک نمیکنم. هر دو کمپانی آی پی ایران و بلاک کردن هیچ نمایندگی و پشتیبانی رسمی در کشورمون ندارند. تنها نفع ما اینه که این دو شرکت که تنها کمپانی های بزرگ سازنده چیپ گرافیک دسکتاپ هستند به شدت باهم رقابت کنند تا در نتیجه اون ،قیمت کاهش و فن آوری افزایش پیدا کنه. 

هرگز از خروج یکی از طرفین از رقابت و بازار چیپست های گرافیکی خوشحال نباشید.

چرا گند کاری های نظام مقدس و مقامات دولتی رو ک با تمام دنیا سر جنگ دارن رو ب پای انویدیا و ای ام دی تموم میکنیم؟ کسی با ایرانی جماعت سر دشمنی نداره که بخواد از روی عناد ی ملیت رو محروم کنه . کسی هم متعصبانه طرفداری نمیکنه چون بحث سر یکسری هایپ بی مورده و در این خصوص  اطلاعاتی هم رد و بدل میشه . من خودم بارها تو فروم evga امریکا صحبت کردم با دست اندرکاران بالارده شون مثل evga jacob که فونت محصول ویژشون kingpin edition رو  در اختیار بنده گذاشتن و نگفتن چون شما ایرانی هستی ادم حسابت نمیکنیم یا بلاکی . حتی موقع ثبت نام تو سایت evga که فرست پارتنر انویدیا هست و بالارده ترین محصولات انویدیا و اینتل رو تولید کاستوم میکنه تو خاک امریکا تو انتخاب کشور گزینه ایران موجوده و حتی شما ادرس منزل ایرانیت هم میتونی ثبت کنی تو مشخصات کاربریت.

این دلیل نمیشه چون ی شرکت هایی مارو بخاطر مسئولیت های قضایی در قبال تحریم های وزارت خزانه داری امریکا بلاکه کرده باشن ما کینه ب دل بگیریم و طلبکار باشیم . ما هم مثل همه مردم دنیا حق داریم از همه ظرفیت ها استفاده کنیم ولی متاسفانه با این دولت کار گره خورده و طلبکارانه بقیه رو مقصر میدونیم 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

نقد  Digital Foundry

Richard Leadbetter از مشکلات  تولید محتوای 4K میگه که بخاطر کمبود VRAM داشتن radeon 7  به خاطر 16 گیگ HBM2 بهترین گرافیک برای تولید کنندگان محتوای 4K در دنیاست

بالاخره ما نفهمیدیم

اگه حریف نسل قبله چرا با ۲۰۸۰ مقایسه میشه اگه حریف نسل جدیده چرا با titan rtx که ۲۴ گیگ مموری داره مقایسه نشده؟ قطعا کسی با ۲۰۸۰ تولید محتوای سنگین نمیکنه !؟

این قیاس های مغرضانه از کجا در میاد ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

نمونش همین مکسول که پشتیبانی از آداپتیو سینک رو روی اون پشتیبانی نکرد

کاملا تایید میشه بعد از معرفی و تست بنچمارک dx12 تمام کارت های نسل قبل پاسکال رسما بدرد نخور شدن ولی amd چی؟ حتی با اینکه از سطح لول 11 هم بعضیاشون پشتیبانی میکنن هنوزم میتونن با dx12 بازی کنن 

در 8 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

قابلیت dlss اصلا جالب نیست وگرنه خیلی از بازیهای تایتل انودیدیا هست که میتونستن سازندگانشون میتونستن به بازیهاشون اضافه کنن... مثال اوردم مثل فیزیک که سازندگان اونو کنار گذاشتن... dx12 اونقدر ویژگیهای جالب برای سازنده های بازی داره که احتیاجی به این مسخره بازیها نیست .... میمونه ری تریسینگ که amd واسش برنامه داره خبرشو خودم گذاشتم ....

طبق صحبت هایی که خودشون گفتن این ویژگی درتمام بازی ها به کار گرفته میشه ولی الان خیلی زوده حرف زدن دربارش معلومم نیست کنسول جدیدا این قابلیت رو دارن یا نه هرچند به نظرم دارن چون قراره 8سالی جواب بدن برای بازی

بعدم یه نکته بگم چرا ماکروسافت و سونی از amd استفاده میکنن؟ خوب میتونید گوگل کنید ببینید

برای کنسول پورت کردن از کانفیگ amd راحتتره تا nvidia 

همچنین این کنسول تونسته بازی spider man رو ران کنه

آآآآآآآآی اونایی که از کیفیت اب بارون و خیسی مینالید بهتره به سازنده بازی هشدار بدی وگرنه پردازنده مشکلی نداره و بهتره متن پایینم بخونید:

نمونشو میتونید از بازی batman arkham knight نگاه کنید که انویدیا محور بود ولی رو کنسول نمایش بهتری میذاشت بعدم که همه جا پیشنهادشد game works رو off کنن 

من فن هیچ کدوم نیستم ولی میگم amd سابقه بهتری تو همه چیز داشته تو پردازنده که معماری amd64 که همین الان رو سیستم اینتل ماست توسط خود  amd طراحی شد که توان پردازش 32 بیتی بدون ماشین مجازیو داره 

توی گرافیکم درسته شرکت ati رو خرید ولی چون تسلط به بازار گرافیکی نداشت هر باری کاری کرده که گرافیکاش بعد x سال هم قابل استفاده باشن منم میگم شاید اگه بازارو انحصار خودش میکرد مثل  انویدیا سیاسیت پول پرستانه ای میگرفت ولی فعلا که انحصار خودش نکرده

الانم تکنولوژی ray trace تو بازی بهینه سازی بیشتری میطلبه تا اون تکینک های قدیمی 

چون فقط یه گزینه نیست که فعال شه وتمام

انویدیا اگه میومد کارت های rtx رو اول به صورت کوادرو میداد برای  فیلم سازا یا رندر کننده ها بعد میومد بعد چند سال بهینه سازی و غیره نسخه گیمینگ میداد خیلی بهتر نتیجه میگرفت ولی موضوع این بود 

که دیگه نمیتونست فروش کارتشو افزایش بده چرا؟ چون اگه مثلا میومد یه 1180 میداد کسی نمیخرید چون همون 1080 هم از پس پردازش روی 4k یا 1440p برمیومد چه برسه یه کارت قوی تر 

و سهامش میخوابید تا وقتی بخواید سری rtx رو روانه بازار کنه  و حالا فرض کن مثلا یه 1160 بده کسی نمیخریدش چون 1070 یا 1070ti بود مرض داشت پول هزینه کنه؟

الانم یه اشتباه بدتر کرد و اومد همون 1160یا 1660 هارو معرفی کرد که بازم کسی نمیخره چون 1080یا1070 هست

کلا برای جبران گند کاری سری rtx اومد هی کارت معرفی کرد 

بازم میگم الان در حال حاضر کارت های 1080 و تیتان xp به زور میتونن روی 4k 60 فریم بدن، اصن اشتباه هست تا زمانی که کارتی تولید نشه بتونه روی بازی های سنگین 4k 120 فریم بده

ساخت کارت جدیدتر با تکنولوژی جدید فقط یک گند کاری بزرگه چه nvidia باشه چه amd 

خیلی از بازی های موفق  با هزارتا دوز و کلک و تکنیک دارن ران میشن تا شما همون 60 فریم تو 4k رو ببینی

موفقیت اینه شما  محصولت بدون دوز کلک بازی سازی بتونه پرفورمنس خارق العاده بده که فعلا غیر ممکنه پس اول بیان اینو ممکن کنن بعد برن سمت ray trace

الانم nvidia بزرگترین گندشو زد چون با این ویژگی شما دارید به ازای یه بازتاب بهینه نشده و ناقص فریم و پولتو حدر میدی

اگه چیزه خوبی بود الان انویدیا 200 تا نسخه مختلف  از کارتاش پخش نمیکرد که بازارو بتونه نگه داره ،سریع نسل پاسکالو منسوخ میکرد مثل سری مکسول 2

ولی خوب نبوده که منسوخ نکرده و بازم داره پشتیبانی میکنه 

حالا جالبه برای جبران گندکاریش داره سری 11xx میده بیرون که بتونه با بهانه ای پاسکالو منسوخ کنه تا سهامش نخوابه معلوم نیست در اینده به چه بهانه ای میخواد یه ویژگی رو روی پاسکال نندازه تا گیمرها مجبور بشن برن سمت 11xxها

سیاست کثیف یعنی همین

ولی amd به دلیل اینکه بازار تحت سلطش نیست اینکارو نکرده ماهم ازش استفاده میکنیم 

بحث سر همینه وگرنه قدرت انویدیا به خاطر سیاست کثیفشه که تونسته این همه سرمایه گذاری کنه 

حتی توی هوش مصنوعی هم سیاست کثیفش برقراره که اینو بهتره از اونایی که دیپ لرنینگ و ... کارمیکنن بپرسید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

کارت Radeon VII در واقع همان Radeon Instinct MI50 است و از آنجاییکه شرکت AMD این کارت را به عنوان Radeon VII برای بخش  گیمینگ معرفی کرده در واقع اولین کارتی است که 64 سنسور حرارتی دارد و بالاترین دمای ثبت شده به عنوان Junction Temp است.اگر بتوانند برای نسل بعدی این سنسور های حرارتی قرار بدهند خوب خواهد بود.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

از من نشنیده بگیرید اینو تو رددیت گذاشتن?

DB26E8DD-CBD2-4797-B8E1-EB086B88E2E2.jpeg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ??????? گفته است :

از من نشنیده بگیرید اینو تو رددیت گذاشتن

4.gif.91eaacc8cdf608c9c979b0af60a31c2a.gif

.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ??????? گفته است :

بالاخره ما نفهمیدیم

اگه حریف نسل قبله چرا با ۲۰۸۰ مقایسه میشه اگه حریف نسل جدیده چرا با titan rtx که ۲۴ گیگ مموری داره مقایسه نشده؟ قطعا کسی با ۲۰۸۰ تولید محتوای سنگین نمیکنه !؟

این قیاس های مغرضانه از کجا در میاد ؟

Titan RTX ?  

2500 دلار?

image.thumb.png.740f9f77ef1434590063785b0e8e516a.pngimage.thumb.png.d60935cff8c5caf0d1d550efb9a1374c.pngimage.thumb.png.2b377d9f4a8e2f7f1b78b3f710be01aa.png

----------------------------------------------------------------------

مغرضانه ?

این که کارت انودیا 700 دلاری تنها 8 گیگ VRAM داره مقصر AMD ؟

1221394241_Screenshot(240).thumb.png.2efbdcbf6ff83c459c0c49c5d1080653.png

-------------------------------------------------------------------------------------

در همه جای دنیا به جز ایران اولین و اخرین دلیل خرید هر چیزی

Performance per Dollar

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، milad zabihi گفته است :

بحث گرافیک که انویدیا حرف اول و آخره

بنظرم  بدی انویدیا اینه که پس از مدتی یا گذشت یک نسل شروع میکنه به افت کارایی نسل قبل با درایور های جدید بر خلاف amd

این بازی the division 2 هم با گرافیک ultra و نهایت ستینگ دارم با Gtx 1070 ti روی رزولوشن 2560*1080 نزدیک 50 تا 75 فریم میگیرم و واقعا بازی با تکنیک های انویدیا محشره 

من شاید اینجور باشم : دوست دارم پیشرفت کنم و با پیشرفت زندگی کنم  و اگر قراره وقت بزارم برای گیم ... پس با نهایت گرافیک بازی کنم و لذت ببرم   :)

خوش بحالت شما پولتون زیاده 

اینجا هر کسی کارت 1070 نداره مثل شما بتونه لذت ببره 

لینک به دیدگاه

واقعا حیف کارت 290 که فروختم 

باور کردنی نیست 

از rx580 یا gtx1060 هم بیشتر فریم میده واقعا کارت فوق العاده ای بود قیمتشم خیلی کمتر از اوناس 

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

واقعا حیف کارت 290 که فروختم 

باور کردنی نیست 

از rx580 یا gtx1060 هم بیشتر فریم میده واقعا کارت فوق العاده ای بود قیمتشم خیلی کمتر از اوناس 

درود

میشه بفرماید در کدوم بازی از 580 و 1060 بیشتر فریم میداد تا ما هم بدونیم

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

خوش بحالت شما پولتون زیاده 

اینجا هر کسی کارت 1070 نداره مثل شما بتونه لذت ببره 

سه سال کار کردم تا سیستم جمع کردم و توی ارزونی شد 8 تومن 

الان نو همین سیستم میره برای 18 تا 20 تومن

شما میگی این سیستم  لذت داره ؟ 

و این سیستم جمع کرد

gtx 1080 ti trio-x  SLI

32gb 3200

i7 8700k

water thermal   2 milion

کیس اش هم که بماند 2 و نیم الان قیمتشه

یه شبه میلیاردر شدن و لپ تاپ 48 میلیونی از آمازون سفارش دادن 

پسری که نمیدانست فرق هارد با ssd که خریده بود چی هست و فقط بخاطر نورپردازی کیس    روشنش میکرد نه برای کار کردن با کیس یا گیم

الان فرق بین من و اون شاید موجه بشی و ببینی لذت از دید هر کسی چجوره 

قبول دارم  صحبتت رو  ولی خب واقعا ... دراومد تا این سیستم جمع کردم

ویرایش شده توسط milad zabihi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نمیدونم هدف از این بحث های بیهوده چیه بعضی ها دوست دارن راه بندازن .... اقا شما طرفدار انویدیایی خود پس هیچ موقع قصد خرید کارت AMD رو نداری و نخواهی داشت ... پس هدفت چیه میای واسه کارت AMD اظهار نظر میکنی !!! حالا این کارت اصلا هم به درد نمیخوره گرونه فناوری نداره از همه مهمتر ساخته AMD هست !!! خوب پس چرا شما که ازش متنفری اظهار نظر میکنی .... خداوکیلی خسته نمیشین از این بحث های بیهوده !!!مثلا چی رو میخوای ثابت کنی؟؟ تو این وضع گرونی خرید یه کارت 1050 یا 570 شده ارزو بعد میای میگی این کارت گرونه و کارت 1200 دلاری انویدیا خوبه ؟؟ ای بابا دست بردارین ازین بحث های بیهوده ... فروم خوابیده به عوض چند تا مطلب سودمند و اموزنده همش به سرو کله هم میزنیم .....

از ناظر انجمن خواهش دارم پست های بیهوده و بی ربط رو پاک کنن حتی پست هایی که مال بنده بوده ... با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/11/18, 23:21:40، ??????? گفته است :

مصرف تا ۳۵۰ وات

سرعت فن پیشفرض ۳۰۰۰ دور در دقیقه با دمای بالا 

نویز شدید

قیمت تو اروپا معادل ۷۵۰ یورو با احتساب مالیات مدل مرجع تازه الانم گفتن بعلت موجودی کم قیمتا میره بالاتر

کی میخره همچین مزخرفیو

ادم یه rtx 2080 میگیره با مصرف ۲۲۵ وات دمای ایده ال تر و همچنین قابلیت ری تریسینگ و دیپ لرنینگ سوپر سمپلینگ DLSS 

همین DLSS برای ۲۰۸۰ فعال شه ۳۰ فریم افزایش پیدا میکنه اختلاف

این کارت رقیب 1080ti هست نه ۲۰۸۰ ای که Rt و tensor داره.

درود

مصرف که در بررسی اکثر سایت ها برای کارت در حال گیم حدود 300 وات و کمتر بوده. مصرف پارتنر های برای 2080 انویدیا هم توی گیم همچین جالب نبوده :

power_peak.png

power_peak.png

دقت کنید که تست سایت انویدیا پاور آپ هست./

درسته فناوری جدید نیست ولی پروسه تولید جدید هست و مشکلات خودش رو داره شما خیلی دلواپس نباش.

از لحاظ دمایی  هم محدوده 75 درجه هست که برای کارت رفرنس خیلی هم بد نیست.

فعلا هم که موجود نیست کسی بخواد بخره ولی توصیه می کنم بررسی سایت Computerbase.de رو ببنید برای این کارت.

نکته جالبی که هست با یه کاهش ولتاژ منطقی که به پرفورمنس کارت خدشه ای وارد نشه مصرف کارت 207 وات شده! این میتونه یه نکته امیدوار کننده برای آینده AMD باشه ولی از این نظر که کارتای AMD همچنان پرمصرف تر از انویدیا هستن شکی نیست.

https://www.computerbase.de/2019-02/amd-radeon-vii-test/4/#abschnitt_performance_pro_watt

در مورد کارت رقیب هم شما مطمئن باش وقتی تامزهاردور مینویسه :

AMD Radeon VII 16GB Review: A Surprise Attack on GeForce RTX 2080

پس شما مطمئن باش رقیب 1080ti نیست این کارت.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، milad zabihi گفته است :

و این سیستم جمع کرد

gtx 1080 ti trio-x  SLI

32gb 3200

i7 8700k

water thermal   2 milion

پسری که نمیدانست فرق هارد با ssd که خریده بود چی هست و فقط بخاطر نورپردازی کیس    روشنش میکرد نه برای کار کردن با کیس یا گیم

در ۱ ساعت قبل، milad zabihi گفته است :

و این سیستم جمع کرد

gtx 1080 ti trio-x  SLI

32gb 3200

i7 8700k

water thermal   2 milion

داداش حلالم کن فکر کردم با یه اخم بابات خریده خدایی شرمندت شدم خخخخ

ویرایش شده توسط Naser esmailpor
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali2424 گفته است :

درود

میشه بفرماید در کدوم بازی از 580 و 1060 بیشتر فریم میداد تا ما هم بدونیم

بنجمارکهایی که تو همین تاپیک گذاشتن دقت بفرمایید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...