رفتن به مطلب

راهنمایی جهت ارتقای کامپیوتر با بودجه محدود

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

درسته بهتره صبر کنم، اما خب تابستون نزدیکه و خودتون می دونید دیگه :

فعلا از سیستم 1400 انتظار بالایی ندارم بدون گراف، بالاخره بعدا می خوام ارتقا بدم خب. 

والا فکر نکنم این سی پی یو Xeon زیاد قوی باشه (چون مخصوص سرور هست و شدیدا داغ می کنه) 

برای اورکلاک که باید بگم به هیچ وجه، واقعا تو این گرونی بسوزه یکی از قطعات دیگه نمیشه ضعیف ترش هم بست! 

ممنون، بابت توضیحات. خب حتما گراف من PCI_E هم داره دیگه :D

از دوستان واقعا ممنونم ولی خودمم به هیچ وجه موافق با بستم سیستم های قدیم نیستم

درسته عزیز، سری آ ضعیف هست. ولی خب وقتی بودجه محدوده، چه میشه کرد؟ تابستون هم که نزدیکو نمیشه از آنلاین بازی کردن با دوستان در نصف شب گذشت... 

سی پی یو 1400 در حد 8350 قدیمی هست؟ :|

رم رو خب زیاد تفاوت قیمتی نداره و میشه دو کاناله خرید

فرمایش شما متینه، با این 3 میل قدیم میشد یه سیستم i7 بست... اما الان چی؟ امکانش هست شما بگید جز صبر کردن (که مبلغ بیشتری جور بشه) چه چاره ای هست؟ یا سیستم ضعیف بستن؟ و واقعا ممنونم از شما و دیگر دوستان، که بی دریغ کمک می کنند. 

چیش قوی نیست .سی پی یو 6 هسته 12 تریدی که با یه i7 4770 برابری میکنه و قیمتش 500 تومنه. قوی نیست.5670 یا 5680 این سری از 1400 رایزن قویتره بدون اورکلاک

با یه اورکلاک ساده 5650 میتونی تا 3.8 راحت اورش کنی و از 1500 و حتی 1500x هم قویتره

خنک کنندگی ش نیاز به یه گرین نوتوس 200 یا 400 داره یا هم رده اونا.

من عین همین سی پی یو بستم تو بالاترین حالت اودیسه 65 درصد از سی پی یو استفاده کرد.

تا تابستان هنوز 4 ماه مونده. اگه 4 ماه دیگه به این مبلغ اضافه میشه و حدود 1.5 حداقل اضافه میشه ،خوبه

و گرنه فکر به سیستمهایی که بالا گفتی نکن. چون الان بازیها عمدتا گرافیک محور شدیدند و گرافیک زیر1060 یا 570 پیشنهاد نمیشه اصلا.

چون نسل داره عوض میشه و با نسل بعدی دو سال دیگهه همینهایی که گفتم به زور 35-40 فریم میدن.

لینک به دیدگاه

استارتر محترم فقط اینو بگم که رم 8 بخر حتما 4 خیلی کمه دردسر میشه برات بعدا. بقیه قطعات با انتخاب خودت و با کمک دوستان ایشالا خرید خوبی داشته باشی.

لینک به دیدگاه

پردازنده 1400 قدرت خوبی داره :

100 البته بهترین پردازندهای رایزن از نظر پرفورمنس و پرفورمنس در برابر دلار 1600 و  2600 و 2700 هستند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...