رفتن به مطلب

افزایش کشش خط ADSL

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

رادیو شاتل چیه؟

قدیم به اسم نانواستیشن میشناختم العانشو نمیدونم..هزینه اولیه بالاست اما از شر نویز خط و غیره راحت میشی

در مورد بهبود خط من پارسال هر چند وقت مشکل نویز و قعطی داشتم تو سایت مخابرات شکایت پر کردم..3 روز بعد اومدن بازدید(من از مخابرات اینترنت ندارم ..اسیاتک هستم)نشست پشت سیستم چند تا ip تست زد وقتی دید مشکل از خودشونه گفت تا فردا درست میشه

فردا بعد از ظهرش واقعا درست شد!....بگذریم 16 مگ داشتم بدون هیچ مشکلی با 2.5 تا 2.8 مگ دانلود میکردم طرح تموم شد 2 مگ گرفتم دیدم سرعت دانلود پایینه با پشتیبانی چت کردم گفت خط نمیکشه...گفتم حداقل 4 مگ کن..4 مگ کرد پینگم بالای 100 بود اونم کمترش کرد اپلودمم کم بود اونم درستش کرد فقط مونده بود پشتمم بگم کیسه بکشه😅

البته من از نمایندگی شهر نخریدم و مستقیما از تهران ثبت نام کردم اسیاتک رو...شهرستان عین عادم کار راه نمیندازن

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

قدیم به اسم نانواستیشن میشناختم العانشو نمیدونم..هزینه اولیه بالاست اما از شر نویز خط و غیره راحت میشی

در مورد بهبود خط من پارسال هر چند وقت مشکل نویز و قعطی داشتم تو سایت مخابرات شکایت پر کردم..3 روز بعد اومدن بازدید(من از مخابرات اینترنت ندارم ..اسیاتک هستم)نشست پشت سیستم چند تا ip تست زد وقتی دید مشکل از خودشونه گفت تا فردا درست میشه

فردا بعد از ظهرش واقعا درست شد!....بگذریم 16 مگ داشتم بدون هیچ مشکلی با 2.5 تا 2.8 مگ دانلود میکردم طرح تموم شد 2 مگ گرفتم دیدم سرعت دانلود پایینه با پشتیبانی چت کردم گفت خط نمیکشه...گفتم حداقل 4 مگ کن..4 مگ کرد پینگم بالای 100 بود اونم کمترش کرد اپلودمم کم بود اونم درستش کرد فقط مونده بود پشتمم بگم کیسه بکشه😅

البته من از نمایندگی شهر نخریدم و مستقیما از تهران ثبت نام کردم اسیاتک رو...شهرستان عین عادم کار راه نمیندازن

خدایی شماها شانس دارین !

من 2بار کارشناس از مخابرات اومدن و عین 2بار گفتن مشکل از مخابراته.ولی هنوز درست نکردن ! اخرین کارشناس اول همین امسال اومد و هربارم 25 تومن ازم پول گرفتن !

جالبه الانم زنگ میزنم 2020 میگه کارشناس بگم بیاد براتون ؟! یعنی خدایی فک میکنم اینا عمدا درست نمیکنن تا کاروکاسبیشون خراب نشه :| 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

خدایی شماها شانس دارین !

من 2بار کارشناس از مخابرات اومدن و عین 2بار گفتن مشکل از مخابراته.ولی هنوز درست نکردن ! اخرین کارشناس اول همین امسال اومد و هربارم 25 تومن ازم پول گرفتن !

جالبه الانم زنگ میزنم 2020 میگه کارشناس بگم بیاد براتون ؟! یعنی خدایی فک میکنم اینا عمدا درست نمیکنن تا کاروکاسبیشون خراب نشه :| 

از من پولی نگرفتن...وقتی هم میخواست بره گفت از اسیاتک اینترنت داری به مخابرات چه ربطی داره!  یعنی درک و فهم کسی که متخصص هست رو باید....

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

از من پولی نگرفتن...وقتی هم میخواست بره گفت از اسیاتک اینترنت داری به مخابرات چه ربطی داره!  یعنی درک و فهم کسی که متخصص هست رو باید....

این وضعیت اینترنت منه

internet.thumb.png.738c24bbe3efcb2deced5f62649895be.png

دیگه واقعا نمیدونم چیکا کنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شاید مشکل از مودم یا سیم کشی باشه؟

0000.jpg

این سومین مودمیه که خریدم قبلش 2تا tplink بود و این یکی asus

در مورد سیم کشی مودم سر خط هم همینه ! من از طریق سیم 06 همون سیم سر خط رو آوردم و به مودم وصلش کردم.نهایت فرقی که سر خط با مودم من داشته باشه شاید1 درصد باشه(مثلا snr من الان 6 هستش سر خط 7 باشه)

لینک به دیدگاه

یعنی کابل خود شرکت مخابرات رو کشیدید تا دمه مودم؟ شما یه کاری کن ببین تاثیر داره...سیمی که از اسپلیتر قراره تا مودم بره رو چند دور دور 4تا انگشت دستت حلقه کن و با نوارچسب حلقه رو مهار کن.مودم ریست کن ببین snr تغییر میکنه؟

IMG20190118213026.jpg

البته من سیمی که از دمه در اومده رو پیچیدم 

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

سلام. پینگتون هم تغییری کرد؟ بالا تر رفت پایین تر اومد؟

اگر امکانش هست از 8.8.8.8 پینگ بگیرین بفرستین ممنون میشم.

(شرمنده اگه خارج از بحث بود)

سلام دوست عزیز... پینگ پایین اومد و همیشه هم پایینه...

image.png

ویرایش شده توسط FEARR
لینک به دیدگاه

دوستان من بعضی اوقات دان استریم مودمم میره روی 1800 بعضی وقتها میره روی 1500 بعضی وقتها 1600 به نظرتون از چی هست ؟ 

اگر نویز باشه خب داعمی باید روی یه میزان ثابت باشه دیگه ولی اینکه مثلا یک روزی حتی بالاتر از اون میزان تعیین شده میره از چیزه دیگه باید باشه ولی با isp صحبت کردم میگن نویز هست ولی من شک دارم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

چطوری اینو بگیرم؟ هزینش چقدر میشه؟ منخ خطم فوق 8مگ میکشه.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

چطوری اینو بگیرم؟ هزینش چقدر میشه؟ منخ خطم فوق 8مگ میکشه.

https://www.itbazar.com/p_2441.aspx

میتونی از شرکتی که قراره اشتراک بگیری هم کمک بگیری

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

https://www.itbazar.com/p_2441.aspx

میتونی از شرکتی که قراره اشتراک بگیری هم کمک بگیری

من کلا متوجه نشدم کلا این چیه و به چه دردی میخوره

لینک به دیدگاه

شما یه چی تو مایه های وای فای حساب کن اما بردش کیلومتره ..شرکت سرویس دنده از طریق فرستنده با شما متصل میشه...https://www.tehransabanet.ir/component/tags/tag/18-اینترنت-بی-سیم-چیست

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما یه چی تو مایه های وای فای حساب کن اما بردش کیلومتره ..شرکت سرویس دنده از طریق فرستنده با شما متصل میشه...https://www.tehransabanet.ir/component/tags/tag/18-اینترنت-بی-سیم-چیست

آهان. شاتل هم داره؟ نتونستم پیدا کنم تو سایت شاتل. و اینکه تعرفه ها یکیه؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

آهان. شاتل هم داره؟ نتونستم پیدا کنم تو سایت شاتل. و اینکه تعرفه ها یکیه؟

http://www.shatel.ir/services/bandwidth/

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/26, 00:41:29، rfadayi گفته است :

1f608.png1f608.png

Capturee.JPG

از کجا اینترنت دارید؟ من  دنبال upstream بالا هستم شاتل بیشتر از 1مگ نمیده مال شما 2.5 هست تقریبا

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/27, 00:04:03، REZAALIFAR گفته است :

رادیو شاتل چیه؟

یکی از سرویس های شاتل هست که مخفف اسمش PTP هست

۱) سرویس PTP چیست؟

سرویس PTP مخفف point to point یا نقطه به نقطه است که ارتباط بین مشتری و سرویس دهنده را از طریق نصب تجهیزات رادیویی روی پشت بام و از طریق امواج رادیویی برقرار می‌کند.

۲) تفاوت سرویس PTP با +ADSL2 چیست؟

سرویس ADSL به برقراری سرویس اینترنت روی خطوط تلفن گفته می‌شود ولی در سرویس PTP برقراری اینترنت از طریق امواج رادیویی ارایه می‌شود.

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/27, 23:18:21، Golds گفته است :

از کجا اینترنت دارید؟ من  دنبال upstream بالا هستم شاتل بیشتر از 1مگ نمیده مال شما 2.5 هست تقریبا

دیده بان نت

ولی پینگش داغونه

تک کانکشنش هم قابل تحمله

اگه ریت خط رو نگاه کنید 1 مگ هست UPSTREAM

کشش خط 2.5 مگ هست

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

دوستان من هنوز به جواب درستی بین این سرعت خودم نرسیدم و تا حالا سرعت من نه تنها افزایش نیافت بلکه  تهدید به کاهش سرعت به 128 کیلوبایت هم شدم واقعاً متاسفام برای مخابرات که کارشناس های رو پشتیبانی ای دی اس انتخاب میکنه که هرگز رنگی از اینترنت ندیده ان و حتی نمیدونن که مخابرات حجم رو تقسیم بر 4 میکنه به من میگن شما سرعت تقسیم بر 4 میشه جدا از اون تقسیم بر 8 که سرعت کیلوبایت سرعت یا همون واقعی بدست میاد سوال اینجاست که خط من تا 27 مگابیت کشش داره بعد روی 8 مگابیت هم بسته شده با توجه به سرعتی که خریده ام بعد سرعت من روی 3.6 مگابیت هست اینو دوستان بررسی هم کردم مال خطوط  چند خط از دوستان و آشنایان که اونا سرعت 2 مگابیت خریده بود یا 512 یا 4 مگابیت،  از اونا هم خطشون روی 8 مگابیت تنظیم شده اما هر کدوم با توجه به سرعتشون اینترنت میگیرن یعنی 2 مگابیت با همون 2 مگابیتش میگیره نه 8 و اون 4 مگابیت هم 4 مگابیتشو نگرفته بود 3.6 مگابیت بود مثل اما با این تفاوت که خطش روی 8 تنظیم نشده بود روی 4 تنظیم شده بود مشکل از کجاست قبلاً این مشکل وجود نداشت. اما چرا بیشتر از 3.6 نمیشه در حال حاضر 

1627285647_Screenshot(33).png.56c0b13276729bb6b2576ec36437f173.png1475913475_Screenshot(34).thumb.png.a48ac7070fc1ede14cbfab000501da93.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mr mega گفته است :

دوستان من هنوز به جواب درستی بین این سرعت خودم نرسیدم و تا حالا سرعت من نه تنها افزایش نیافت بلکه  تهدید به کاهش سرعت به 128 کیلوبایت هم شدم واقعاً متاسفام برای مخابرات که کارشناس های رو پشتیبانی ای دی اس انتخاب میکنه که هرگز رنگی از اینترنت ندیده ان و حتی نمیدونن که مخابرات حجم رو تقسیم بر 4 میکنه به من میگن شما سرعت تقسیم بر 4 میشه جدا از اون تقسیم بر 8 که سرعت کیلوبایت سرعت یا همون واقعی بدست میاد سوال اینجاست که خط من تا 27 مگابیت کشش داره بعد روی 8 مگابیت هم بسته شده با توجه به سرعتی که خریده ام بعد سرعت من روی 3.6 مگابیت هست اینو دوستان بررسی هم کردم مال خطوط  چند خط از دوستان و آشنایان که اونا سرعت 2 مگابیت خریده بود یا 512 یا 4 مگابیت،  از اونا هم خطشون روی 8 مگابیت تنظیم شده اما هر کدوم با توجه به سرعتشون اینترنت میگیرن یعنی 2 مگابیت با همون 2 مگابیتش میگیره نه 8 و اون 4 مگابیت هم 4 مگابیتشو نگرفته بود 3.6 مگابیت بود مثل اما با این تفاوت که خطش روی 8 تنظیم نشده بود روی 4 تنظیم شده بود مشکل از کجاست قبلاً این مشکل وجود نداشت. اما چرا بیشتر از 3.6 نمیشه در حال حاضر 

پول دادی اما باندازه پولی که میدی خدمات نمیدن بهت با کوچ کردن سمت یه شرکت دیگه خیال خودتو راحت میکنی...برای همساده مخابرات گرفته بودم 100 گیگی حجم به 70 گیگ رسید اخطار تموم شدن حجم اومد رفتم پنل کاربری دیدم 70 گیگ استفاده شده و خبری از بقیش نیست حتی رفتیم مخابرات خودشونم چک کردن و فهمیدن یه جای کارشون میلنگه اما خیلی راحت گفتن دوباره حجم بخرید استفاده کنید یعنی تو روز روشن 30 گیگ خوردن یه ابم روش منم گفتم میخوام جمع اوری کنم یهو انگار فحش ناموسی داده باشی صداشونو بلند کردن که نمیشه نمیتونی از مخابرات جدا شی و فیبر نوری هستی(فیبر نوری تا 2 چهارراه پایینتر اومده ..شانس اوردیم) دیدم کسی کار راه نمیندازه همساده رو پرش کردم یهو دیدم کل مخابرات به فحش کشید....5 دقیقه بعد خود رییس مرکز نامه زد برای جمع اوری...الانم 2 سالی میشه فن اوا هستن و هیچ مشکلی با سرعت و کم شدن حجم ندارن

شما اول از طریق سایت مخابرات شکایت کن...نتیجه نداد از یه شرکت دیگه اینترنت بگیر 

لینک به دیدگاه

من کشش خظم 21 مگ بود بعد یهو ناگهانی نتم قطع شد، اولش فک کردم از شرکته بعد متوجه شدم یادم رفته پول قبض رو بدم و خط قطع شده ، پرداخت کردم و صبح روز بعد که وصل شد کشش شد 23.5 مگ!!!

ببینید فقط چقدر یه قطع و وصلی تاثیر داشت ...

از قصدم یه مودم قدیمی انداختم + با روتر ایسوس ، چون این مودمی که گذاشتم از مودم های جدید خیلی بهتر جواب میده مال 2008 هست ...

نت هم از دیده بان 6ترا 6 ماهه .

jk.PNG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...