رفتن به مطلب

فروش باتری دوبل 2600mAh گوشی HTC HD2 / LEO

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

کسانی که مثل من گوشی HTC HD2 دارند میدونند که گوشی بسیار خوبی هست فقط باتریش زود تموم میشه مخصوصا اگر مثل من از GPS و GPRS زیاد استفاده کنید .

من برام از آمریکا بصورت مسافری باتری دوبل 2600mAh این گوشی را آوردند .اولش فکر میکردم این گوشی با باتری دوبل و در مخصوصش خیلی بزرگ و سنگین میشه ولی الان کاملا راضی هستم و اصلا احساس نمیکنم .laughingsmiley.gif

نسبت به باتری اورژینالش حدود 3 برابر این باتری دوبل بیشتر عمر میکنه .party.gif

الان قیمت باتری معمولی این گوشی در بازار 40 تومان هست .(باتری 1230mAh)

قیمت پایه را برای باتری دوبل 2600mAh من 60 تومان تعیین کردم و گام افزایش هم 3 تومانی فکر کنم خوب باشه .(زیر قیمت پایه هم قیمت ندید)

باتری آکبند هست

خودم خیلی دنبال باتری دوبل بودم گیر نیاوردم مجبور شدم از آمریکا سفارش بدم ولی الان واقعا راضی هستم .جنس باتری دوبل هم از نوع درجه یک هست . graduated.gif

شرمنده عکس ها را برا یه فروم دیگه انداخته بودم ادیت کردم .

IMG-0855L.jpg

IMG-0857L.jpg

لینک به دیدگاه

الان حدود 2 ماه هست استفاده میکنم .خودم چون خیلی زیاد از Google Map استفاده میکنم هم از GPS و هم GPRS هم زمان زیاد استفاده میکنم.راستش اینقدر سر باتری اذیت شده بودم که دیگه میخواستم گوشی رو بفروشم و خرید این باتری دوبل هم تیر آخرم بود .ولی خدا را شکر الان راضی هستم .

یه موضوع مهم هم یادتون یاشه کلا همه باتری های موبایل بعد از 6 باز شارژ و خالی شدن به ظرفیت نهایی میرسند .

ظرفیت واقعا 2600mAh هست .من مدت زمان استفادم حدود 2.5 3 برابر بیشتر شده .

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

کلا 2 تا باتری دیگه بیشتر نمونده .دوستانی که میخواند زودتر اعلام کنند که من شرمندشون نشم .

لینک به دیدگاه

الان فقط یه باتری دیگه باقی مانده کسی میخواد زودتر بگه .

لینک به دیدگاه

برو بالا شاید یکی طالب باشه ندیده باشه تاپیکو

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...