رفتن به مطلب

تهیه صابون کف موس MSI DS B1

MiladSteam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  و خسته نباشید من موس MSI  DS B1  دارم.
صابون کف موس  من بر اثر باز کردن خراب شده و نمیدونم کجا باید پیدا کنم اگر میشه لطفا کمک کنید خیلی برام مهمه.

AB69329_2.jpg

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Miladyerli گفته است :

سلام  و خسته نباشید من موس MSI  DS B1  دارم.
صابون کف موس  من بر اثر باز کردن خراب شده و نمیدونم کجا باید پیدا کنم اگر میشه لطفا کمک کنید خیلی برام مهمه.

اگه خود صابون سالمه اما چسبش از بین رفته  میتونی از چسب رازی یا امثالش استفاده کنی..استفاده از چسب قطره ای پیشنهاد نمیکنم

اگرم خود صابونش گم یا از بین رفته میتونید برید خدماتی ها یدونه براتون از موسهای کارکرده جور کنن

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

اگه خود صابون سالمه اما چسبش از بین رفته  میتونی از چسب رازی یا امثالش استفاده کنی..استفاده از چسب قطره ای پیشنهاد نمیکنم

اگرم خود صابونش گم یا از بین رفته میتونید برید خدماتی ها یدونه براتون از موسهای کارکرده جور کنن

در 28 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

ممنون از کمکتون ولی صابونش گم شده و موس هم جدید هست صابونشو خدماتی ها فکر نکنم داشته باشن ، Msi ds b1

لینک به دیدگاه

داداش من خیلی گشتم نیست چون یه چیزی هم نیست انگار همه شرکتا یک مدل و یک جنس  استفاده کنن 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Divine گفته است :

داداش من خیلی گشتم نیست چون یه چیزی هم نیست انگار همه شرکتا یک مدل و یک جنس  استفاده کنن 

چی کار میشه کرد یعنی؟ خوب اگر مدلای مثلا موس msi صابونش یکسان باشه به نظر میشه پیدا کرد

در 10 ساعت قبل، Divine گفته است :

شما هم همین مدلو دارین؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MiladSteam گفته است :

شما هم همین مدلو دارین؟

نه برای موس دیگه بود اما صابونی کسی نمی فروشه و ندارن هم 

لینک به دیدگاه

درود

منم چند وقت پیش موسم بازی در اورد و باز کردم سرویس کردم و یکی گم شد یکی کج شد 

اساس اون بقول شما صابونا اینه از ساییدگی کف موس جلوگیری کنه  که البته موس من بدون اون صابونا دقتش هم افتضاح میشه. خلاصه این ظرف چسب هل  تیوپی همون قسمت که چسبو. توش قاطی میکنیم و سطح صافی داره چهار تیکه بریدم و چسبوندم کف موس و شد عین چی. در کل هرچی میتونی بجاش بزاری ممکنه دقت موست بهم بریزه پس سعی کن چیزی استفاده کنی به ارتفاع همون صابونای فابریک که بازم البته من ارتفاعم از فابریکا بیشتر شده و اتفاقا دقتش خیلی بالاتر شده.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام من موسم v100s rapooهست همین دیروز خریدم خیلی استرس دارم باید صابونیشو از کجا پیدا کنم  لطفا راهنماییم کنید هر کیم برام پیدا کنه یه پولی بهش میدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...