رفتن به مطلب

پیشنهاد خرید پاور

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 5 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام منظور شما این پاور است؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp650b-ocpt-overclocking-evo-80plus-platinum-psu-130.html

ولی قیمت این پاور خیلی بالاست و زده پاور حرفه ای گرین فکر نکنم من به پاور حرفه ای نیاز داشته باشم

بله همین مورده

اختلاف قیمت با پاوری که زدید زیاد نیست پاور گرین هم تا ی هفته پیش 900 خورده ای بود این کولرمستر هم زده ناموجود شاید موجود بشه قیمت بیشتر باشه

در مورد پاور نظر من هم همینه شما با این سیستم 500 وات کاملا کافیه اما وقتی دیدم شما پاور 650 انتخاب کردید با این قیمت ، به نظرم گرین خیلی انتخاب بهتریه و اصلا این دو پاور قابل قیاس نیستند ، بررسی 650ocpt رو ببینید متوجه میشید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

بله همین مورده

اختلاف قیمت با پاوری که زدید زیاد نیست پاور گرین هم تا ی هفته پیش 900 خورده ای بود این کولرمستر هم زده ناموجود شاید موجود بشه قیمت بیشتر باشه

در مورد پاور نظر من هم همینه شما با این سیستم 500 وات کاملا کافیه اما وقتی دیدم شما پاور 650 انتخاب کردید با این قیمت ، به نظرم گرین خیلی انتخاب بهتریه و اصلا این دو پاور قابل قیاس نیستند ، بررسی 650ocpt رو ببینید متوجه میشید

به نظرم نباید این دور مورد رو باهم مقایسه کرد چون پاور گرین حرفه ای است
و اون مورد گرین رو باید با محصولات هم رده ای خودش مقایسه کرد

ولی آیا بنده به یک پاور حرفه ای واقعا نیاز دارم؟ چون الان پاور فعلی هم که گرینه حرفه ای نیست

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

به نظرم نباید این دور مورد رو باهم مقایسه کرد چون پاور گرین حرفه ای است
و اون مورد گرین رو باید با محصولات هم رده ای خودش مقایسه کرد

ولی آیا بنده به یک پاور حرفه ای واقعا نیاز دارم؟ چون الان پاور فعلی هم که گرینه حرفه ای نیست

وقتی قیمت نزدیکه بله برای خریدار مقایسه میشه

من متوجه منظورتون از کلمه ی حرفه ای نمیشم ، خب مشخصا پاور گرین برق بهتری به سیستم شما میده و عمر سیستمتون هم بیشتر میشه ، در مورد گارانتی و اتلاف انرژی هم که بالا گفتم ، در مورد وات که مساوی هستند پس بازم متوجه منظورتون از کلمه ی حرفه ای نمیشم چون قرار نیست این پاور گرین برای حرفه ی خاصی استفاده شه

اما در مورد واتی که انتخاب کردید گفتم شاید قراره در اینده قطعات پرمصرفتری بزارید ، در غیر اینصورت پاور 500 وات هم برای این سیستم زیاده که میتونید این مورد رو تهیه کنید:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp500b-hp-80plus-gold-psu-62.html

این پاور راندمانی بهتر از پاورکولرمستر که لینک دادید داره

خواهش می کنم در خدمتم

ویرایش شده توسط amirpcp30
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

وقتی قیمت نزدیکه بله برای خریدار مقایسه میشه

من متوجه منظورتون از کلمه ی حرفه ای نمیشم ، خب مشخصا پاور گرین برق بهتری به سیستم شما میده و عمر سیستمتون هم بیشتر میشه ، در مورد گارانتی و اتلاف انرژی هم که بالا گفتم ، در مورد وات که مساوی هستند پس بازم متوجه منظورتون از کلمه ی حرفه ای نمیشم چون قرار نیست این پاور گرین برای حرفه ی خاصی استفاده شه

اما در مورد واتی که انتخاب کردید گفتم شاید قراره در اینده قطعات پرمصرفتری بزارید ، در غیر اینصورت پاور 500 وات هم برای این سیستم زیاده که میتونید این مورد رو تهیه کنید:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp500b-hp-80plus-gold-psu-62.html

این پاور با قیمتی پایینتر راندمانی بهتر از پاورکولرمستر که لینک دادید داره

خواهش می کنم در خدمتم

از بین این سه مورد به ترتیب اولیت به نظرت اول 700 نبود 600 بگیرم و اگه 600 نبود 500 بگیرم درسته؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp600b-hp-80plus-gold-psu-62.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp700b-hp-80plus-gold-psu-62.html

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

خواهش میکنم

سیستم شما که مصرف زیادی نداره همون 500 هم کاملا کافیه زیاد هم هست فقط بحث اینه اگه بعدا خواستید ارتقا بدید مشکلی نباشه که اونم بستگی به قطعاتی داره که در آینده میخرید 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

خواهش میکنم

سیستم شما که مصرف زیادی نداره همون 500 هم کاملا کافیه زیاد هم هست فقط بحث اینه اگه بعدا خواستید ارتقا بدید مشکلی نباشه که اونم بستگی به قطعاتی داره که در آینده میخرید 

فقط این پاور نسبت به پاور فعلیم بهتره درست میگم؟

پس به نظر شما فعلا همین 500 رو بگیرم تا بعد از عید 650 رو بفرستم گارانتی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

فقط این پاور نسبت به پاور فعلیم بهتره درست میگم؟

پس به نظر شما فعلا همین 500 رو بگیرم تا بعد از عید 650 رو بفرستم گارانتی

بله نسبت به سری uk بهتره اما پاورقبلیتون 650 بود که این پاور قدرت کمتری رو نسبت به پاور قبلیتون داره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

بله نسبت به سری uk بهتره اما پاورقبلیتون 650 بود که این پاور قدرت کمتری رو نسبت به پاور قبلیتون داره

از نظر قدرت که حق با شماست قبلی 650 بود این 500 است یک 150 تا بینشون اختلاقه

ولی خیلی فرق داره مخصوصا کابل های خروجی

یک سوال دیگه مثلا من میخواستم یک گرافیک هم عوض کنم باید پاور 650 رو تعویض میکردم یا هر قطعه ی دیگه رو؟

چون در آینده هم بخوام چیزی رو عوض کنم صد در صد باید پاور 500 رو عوض کنم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

از نظر قدرت که حق با شماست قبلی 650 بود این 500 است یک 150 تا بینشون اختلاقه

ولی خیلی فرق داره مخصوصا کابل های خروجی

یک سوال دیگه مثلا من میخواستم یک گرافیک هم عوض کنم باید پاور 650 رو تعویض میکردم یا هر قطعه ی دیگه رو؟

چون در آینده هم بخوام چیزی رو عوض کنم صد در صد باید پاور 500 رو عوض کنم

بستگی داره چی بزارید ، مثلا 960 رو با 1060 یا 1070 تعویض کنید نه نیازی به تعویض پاور نیست

حالا شما مطمعنید پاورتون مشکل داره؟ چون در حالت خواب رفتن hdd و ریست شدن سیستم رو نمیشه گفت حتما مشکل از پاوره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

بستگی داره چی بزارید ، مثلا 960 رو با 1060 یا 1070 تعویض کنید نه نیازی به تعویض پاور نیست

حالا شما مطمعنید پاورتون مشکل داره؟ چون در حالت خواب رفتن hdd و ریست شدن سیستم رو نمیشه گفت حتما مشکل از پاوره

من دیروز چراغ قوه گرفتم تو پاور بدون این که باز کنم و فکر کنم داخلش ذوب شدگی دیدم و برای تست هم باید بفرستم و اون موقع بی پاور میشم و سیستم هم شدید بهش نیاز دارم

پس باید یک ریسک کنم پاور جدید بگیرم و این پاور جهت گارانتی بفرستم که زمان بر است و متاسفانه باید بعد از عید بفرستم چون الان دیگه گارانتی قبول نمی کنند چون آخرساله

با این حال همون 500 hp رو می گیرم که طبق چیزی که الان دیدم خیلی بهتر از سری uk است

فقط با این که 500 است تاثیری تو سرعت و توان سیستم که نمیزاره؟فقط 150 تا کم داره که با توجه به سیستم من براش کافیه

فقط حتی تو بازی و یا کارهای گرافیکی بازم 500 برای سیستم بنده کافیه درسته؟

چون فکر کنم خیلی کم مصرفه

تشکر بابت راهنمایتون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

من دیروز چراغ قوه گرفتم تو پاور بدون این که باز کنم و فکر کنم داخلش ذوب شدگی دیدم و برای تست هم باید بفرستم و اون موقع بی پاور میشم و سیستم هم شدید بهش نیاز دارم

پس باید یک ریسک کنم پاور جدید بگیرم و این پاور جهت گارانتی بفرستم که زمان بر است و متاسفانه باید بعد از عید بفرستم چون الان دیگه گارانتی قبول نمی کنند چون آخرساله

با این حال همون 500 hp رو می گیرم که طبق چیزی که الان دیدم خیلی بهتر از سری uk است

فقط با این که 500 است تاثیری تو سرعت و توان سیستم که نمیزاره؟فقط 150 تا کم داره که با توجه به سیستم من براش کافیه

فقط حتی تو بازی و یا کارهای گرافیکی بازم 500 برای سیستم بنده کافیه درسته؟

چون فکر کنم خیلی کم مصرفه

تشکر بابت راهنمایتون

خواهش می کنم

در حداکثر توان این سیستم بازم به 500 وات نمیرسه و این 500 وات کاملا کافیه

اگه میخرید که بعدا اون پاور رو بفرستید گارانتی در این حالت کارکرده در حد نو بخرید به نفعتونه ، چون در این حالت بعد از برگشت پاور اول یکی از پاور ها رو باید بفروشید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

خواهش می کنم

در حداکثر توان این سیستم بازم به 500 وات نمیرسه و این 500 وات کاملا کافیه

اگه میخرید که بعدا اون پاور رو بفرستید گارانتی در این حالت کارکرده در حد نو بخرید به نفعتونه ، چون در این حالت بعد از برگشت پاور اول یکی از پاور ها رو باید بفروشید

با توجه به جدید بودن پاور سری hp گرین و نیمه ماژولار بودن

شاید سری UK رو فروختم

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

با توجه به جدید بودن پاور سری hp گرین و نیمه ماژولار بودن

شاید سری UK رو فروختم

خواهش می کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amirpcp30 گفته است :

خواهش می کنم

موفق باشید

از کمک ها و راهنمایی شما هم خیلی ممنونم

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

پستها رو نخوندم الان واسه سیستم الانت میخوای پاور بخری ؟ یا قصد ارتقا هم داری ؟

واسه سیستم پروفایل 500 hp+ کافیه اما اگه قصد ارتقا گرافیک در آینده داری حتما وات بالاتر بگیر که به مشکل برنخوری 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

پستها رو نخوندم الان واسه سیستم الانت میخوای پاور بخری ؟ یا قصد ارتقا هم داری ؟

واسه سیستم پروفایل 500 hp+ کافیه اما اگه قصد ارتقا گرافیک در آینده داری حتما وات بالاتر بگیر که به مشکل برنخوری 

سلام

بله فعلا حسن جان 500 کفایت می کنه به نظرم تا این 650 uk رو بفرستم گارانتی و اگر در آینده قرار بر تعویض گرافیک شد پاور هم عوض می کنم

ولی خوب با بررسی سری های hp گرین خیلی بهتره مخصوصا سیم های فلت

موفق باشی حسن جان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...