رفتن به مطلب

فوری : کمک درباره رجیستری

فرـشاد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب

امروز یک گوشی نوکیا6 خریدم ، فروشنده گفت که گوشی کد قانونی داره ، و رجیسترش هم کرد

منتها وقتی که استعلام گرفتم از طریق #7777* 

برام پیام اومد که شناسه دستگاه جز شناسه های قانونی ثبت شده است ، و نوشته بود که وارد کننده : ورود مسافری

من  دوبار زنگ زدم به پشتیبانی سامانه ریجستری (همتا) هر دو اپراتور هم گفتن که مشکلی نداره و عوارض این گوشی پرداخت شده و رجیسترش هم دائمی هست!

یکی از رفقاای خدمتم هم گوشی فروش هستش منتها تو یک استان دیگه ، از اون هم پرسیدم گفت که این گوشی ها نوکیا چون قاچاق وارد شدن ، وارد کننده ها بعدا عوارضش رو پرداخت کردن و مشکلی نداره 

حالا سوالم اینه که اگه گوشی رجیستریش یک ماهه باشه ؟ تو اون پیامک استعلام جایی مینویسه ؟ مثلا مینویسه تا تاریخ 8/1/1398 یا نه ؟ 

مرسی از دوستانم 

لینک به دیدگاه

درود 

بله اگه ریجستری دایمی نباشه توی پیام مینویسه و بعد اون تاریخ دیگه انتن دهی قطع میشه 

درصورتی که توی پیام تاییده ریجستری تاریخی قید نشده باشه یعنی مشکلی نداره و جای نگرانی نیست

لینک به دیدگاه

سلام علیکم ، معمولاً یه دو تا سه روز طول می کشه ثبت بشه ، صبر کنید

لینک به دیدگاه

سلام. داداش مشکلی نداره. این گوشی به صورت مسافری وارد شده و رجیستر شده. اگه رجیستر نبود یه مهلت میداد برای رجیستر کردن. با خیال راحت استفاده کنین.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirarsalan76 گفته است :

درود 

بله اگه ریجستری دایمی نباشه توی پیام مینویسه و بعد اون تاریخ دیگه انتن دهی قطع میشه 

درصورتی که توی پیام تاییده ریجستری تاریخی قید نشده باشه یعنی مشکلی نداره و جای نگرانی نیست

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

سلام. داداش مشکلی نداره. این گوشی به صورت مسافری وارد شده و رجیستر شده. اگه رجیستر نبود یه مهلت میداد برای رجیستر کردن. با خیال راحت استفاده کنین.

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام علیکم ، معمولاً یه دو تا سه روز طول می کشه ثبت بشه ، صبر کنید

مرسی رفقا ، خیالم راحت شد 💛

لینک به دیدگاه

البته من الان رجیستر کردم. لامصب یک هفته گذشته کد رجیستری رو نمیده بهم :))

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

یه مغازه دار پرسیدم گفت جدیدا بین 2 تا 20 روز طول میکشه .

مال خودم 10 روز طول کشید

لینک به دیدگاه

اقا همین الان اومد. سبب خیر شد این تاپیک. دیدمون زدن انگار :)) . فعالش کردم. یک میت20 پرو گرفتم. انصافا عجب چیزیه ! خدا نصیبتون کنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sisaco گفته است :

کد رجیستری جی هست داداش ؟ بعد اینکه با این سامانه همتا رجیستر شد کد خودش ارسال میشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

زپانی که گوشی رو مسافری میارید عوارضگمرکیش باید پرداخت بشه. شما میری توی سایت گمرک شماره و مشخصات دقیق موبایلتو میدی بعد همونجا بهت یک تعرفه ای رو واسه گوشیت در نظر میگیره به عنوان عوارض و پرداختش میکنی. قبلا بعد پرداخت شناسه پرداختو مشخصات گوشی رو خودت باید میرفتی توی همتا ثبت میکردی. ولی الان نیازی نیست. خود گمرک میفرسته برای همتا و اتوماتیک برات یک کلمه عبور میاد . بعد اینکه کلمه عبورو گرفتی میری توی سایت همتا کد فعال سازی رو ثبت میکنی و گوشیت اوک میشه. همین

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، sisaco گفته است :

زپانی که گوشی رو مسافری میارید عوارضگمرکیش باید پرداخت بشه. شما میری توی سایت گمرک شماره و مشخصات دقیق موبایلتو میدی بعد همونجا بهت یک تعرفه ای رو واسه گوشیت در نظر میگیره به عنوان عوارض و پرداختش میکنی. قبلا بعد پرداخت شناسه پرداختو مشخصات گوشی رو خودت باید میرفتی توی همتا ثبت میکردی. ولی الان نیازی نیست. خود گمرک میفرسته برای همتا و اتوماتیک برات یک کلمه عبور میاد . بعد اینکه کلمه عبورو گرفتی میری توی سایت همتا کد فعال سازی رو ثبت میکنی و گوشیت اوک میشه. همین

فروشنده به من گفت که گوشی کد داره و خودم کدش رو زدم ! نمیدنم والا !!!  این کلمه عبور جند رقم هستش ؟ برای من روی کارتنش دو تا عدد دستنویس هست یه 4 رقمی یه 6 رقمی ! او نمیشه با این کد تو سایت گمرک سابقه رو چک کرد؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

فروشنده به من گفت که گوشی کد داره و خودم کدش رو زدم ! نمیدنم والا !!!  این کلمه عبور جند رقم هستش ؟ برای من روی کارتنش دو تا عدد دستنویس هست یه 4 رقمی یه 6 رقمی ! او نمیشه با این کد تو سایت گمرک سابقه رو چک کرد؟

حاجی چرا خودتو سردرگم میکنی. گوشیتو قبلا فعالش کردن دیگه. میتونی بری سامانه همتا ثبت نام کنی ازونجا چک کنی یا *7777# بگیر ازونجا چک کن.

لینک به دیدگاه

ای رفیقمون خیلی حساسه . حاجی برو تو خود سایت همتا شمارتو بزن با آی ام ای برات میاره قانونیه یانه. اگر زد قانونیه دیگه بی خیالش شید :ِ

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sisaco گفته است :

ای رفیقمون خیلی حساسه . حاجی برو تو خود سایت همتا شمارتو بزن با آی ام ای برات میاره قانونیه یانه. اگر زد قانونیه دیگه بی خیالش شید :ِ

نه اخه فعال شده نبود هر روز یه پیامک میده که باید فعالش کنی. مشخصه که فعال شده دیگه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...