رفتن به مطلب

ارتقای نسبتا خوب برای بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوست عزیز همین طوری که نمیشه گفت مشکل از کارت گرافیکه شما اگه میتونستید با یه کارت دیگه تست کنید میشد حدس زد که مشکل از کجاست اگه میتونید یه تستی کنید و این رو هم بگم من خودم یه همچین مشکلی رو داشتم که سیستمم ویروس گرفته بود که با ویروس کشی حل شد یه امتحانی بکنید .

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماي هاي شما دوستان واز همه تون تشكر ميكنم

با وجود ان سيستم كه در بالا مشخصا تگفتم بهتر است بازيها در Xp نصب شود يا در Vista و ايا 32bit يا 64 Bit باشد

لینک به دیدگاه

درود

دوست من مارک کارت گرافیک شما چیست؟

آیا شما از سالم بودن گرافیک خود مطمئن هستید؟

مدل گرافيك من asus 8800gt top 512mg

لینک به دیدگاه

با وجود ان سيستم كه در بالا مشخصا تگفتم بهتر است بازيها در Xp نصب شود يا در Vista و ايا 32bit يا 64 Bit باشد

خوب دوست عزیز در کل xp یه چیز دیگست البته نظر من اینه و فکر میکنم بازیها بهتر جواب بدن العا در حال حاضر ویندوز شما چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست من مارک کارت گرافیک شما چیست؟

آیا شما از سالم بودن گرافیک خود مطمئن هستید؟

مدل گرافيك من asus 8800gt top 512mg

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

مثلان بازی ها در ویندوز ویستا کیفیت بیشتری ها خواهند داشت مخصوصان بازی ها که روی DX 10 انها کار کردن مثل کریس و کلاف و .........

ویندوز 64 بیت فعلان با بعضی از برنامه ها مشکل داره ( برنامه ها 32 بیت) ولی فکر نکونم با بازی ها مشکل داشته باشه

با احتمال زیاد سرعت کامپیوتر شما در ویندوز 64 بیت بیشتر خواهد شود

ولی چون هنوز برنامه ها به صور درست حسابی برای این ویندوز طرف نشوده کمتر کسی طرف ویندوزها 64 بیت میرود

البته من خودم ته فکرشم تا چند وقت دیگه یه ویندو 64 ( ویستا)بیت بخرم نصب کنم فقط برای بازی

جون بازی ها تویه ویندو ویستا از DX 10 پشتبانی می کند بازی هایی خیلی خیلی زیبا و قشنگ و طبیعی تر می شوند ولی ویندوز xp فعلان که از DX 10 پشتبانی نمی کنند روی dx 9 هست هنوز

در کل پیشنهاد می کنم یه ویندوز ویستا 64 بیت بگیر و نصب کن بزارش فقط برای بازی

DX 10 رو فکر کنم نیازی نباش روش نصب کنی خود ویندوز ویستا به صورت اماده فکر کنم داشته باشه:eek:

در کل برو کریس رو روی ویندوز ویستا 64 بیت بازی کن اون وقت می فهمی فرقشون چی :):D:D

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزیز در کل xp یه چیز دیگست البته نظر من اینه و فکر میکنم بازیها بهتر جواب بدن العا در حال حاضر ویندوز شما چیه؟؟؟

دوست من در حال حاضر دو ويندوز يكي xp 32 و vista 32 دارم

با اين سيستم

Main Giga M55sli -s4

Cpu 5600+x2 Amd

Vga 8800gt 512mg Asus Top

ram 2gig kinmax 800

Power 530 Green

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

تا حدی حرف شما رو قبول دارم

در مورد ویندوز XP من خودم ویندوز اکس پی استفاده می کنم

ولی ویندوز ویستا بهتر از ویندوز XP در بازی ها و بهینه شوده برای بازی بهتر عمل می کند

در ضمن ویندوز ویستا از DX 10 پشتبانی می کند در صورتی که ویندوز XP فعلان که خبری نیست

:)

لینک به دیدگاه

دوست من در حال حاضر دو ويندوز يكي xp 32 و vista 32 دارم

با اين سيستم

Main Giga M55sli -s4

Cpu 5600+x2 Amd

ram 2gig kinmax 800

Power 530 Green

آیا بازیها رو تو هر دو ویندوز تست کردید و این مشکل رو داشته یا نه مثلا فقط داخل ویندوز ویستا این مشکل رو دارید.؟؟

لینک به دیدگاه

سلام ميخواستم بدونم امتياز ويندوز ويستا از چند است مثلا با اين سيتم Main Giga M55sli -s4

Cpu 5600+x2 Amd= 5.4 نمره ويستا

Vga 8800gt 512mg Asus Top=5.9

ram 2gig kinmax 800=5.9

Power 530 Green

monitor 15' hyundai

لینک به دیدگاه

وامتياز كلي داده به 5.2 يعني چه

سلام دوست من

ویندوز ویستا یه امکان جالبی که داره به قطعات سخت افزاری شما امتیاز می ده:eek::D

یعنی الان به قطعات شما امتیازه داده و شما بالایی 5 گرفتید یعنی متوسط فکر کنم

چون تا 10 بیشتر نداره:)

لینک به دیدگاه

سلام من الان بازي كرايسيس را در روزليشن 1024*768 در حالت high در صورتي‌ AA 16X خاموش است با ميانگين 31 فرم ميشه بازي كرد و بازي PES 2008 در روزليشن 1024*768 در حالت high با 60 فرم ميشه بازي كرد

ايا با اين سيستم بازي كردن با اين فرم ها طبيعي است يا بايد با فرم بيشتر انجام بشه

Main Giga M55sli -s4

Cpu 5600+x2 Amd

ram 2gig kinmax 800

Power 530 Green

لینک به دیدگاه

دوستان من بازيها را روي ويستا 32 BIT تست كردم اما در ويستا نسبت به XP فرم كمتري داشت و وقتي بازي هاي Frontlines - Fuel of War و Crysis در XP تست كردم فرم بازيهاي 10 تا 12 فرم بيشتر ميشد در نتيجه XP خيلي بهتر اجرا ميكرد چرا اين جوري

لینک به دیدگاه

دوستان من بازيها را روي ويستا 32 BIT تست كردم اما در ويستا نسبت به XP فرم كمتري داشت و وقتي بازي هاي Frontlines - Fuel of War و Crysis در XP تست كردم فرم بازيهاي 10 تا 12 فرم بيشتر ميشد در نتيجه XP خيلي بهتر اجرا ميكرد چرا اين جوري

سلام دوست من

همنطور که در جریان هستید ویندوز ویستا به صورت معمول حدود 500 مگ از رم رو برمی داره بر خودش

ولی ویندوز Xp حدود 130 مگ بایت

که این عامل می تونه تاثیر گزار باشه

من فکر کنم همین عامل باعث می شه چند فرمی کم بشه:)

لینک به دیدگاه

سلام ميخواستم ببينم كدام از دوستان 8800 GT دارد چون شنيدم كه بيشتر كارتهاي 8800 با بازي PES 2008 مشكل دارد مثل من ميخوام ببينم واقعا صحت دارد يا نه

چون وقتي PES 2008 بازي ميكنم معمولا بهد از يك بازي يا در داخل بازي يا يعد دو يا سه بازي تصوير بازي در هم مير يزه وسيستم هنگ ميكنه

لطف كنيد كمك كنيد نمي دونم ايراد ازكجاست درايور گرافيك 169.21

MY SYSTEM:

MAIN :GIG A M55 N4 SLI.-S4

Cpu 5600+x2 Amd

ram 2gig kinmax 800

Power 530 Green

monitor 15' hyundai

لینک به دیدگاه

سلام ميخواستم ببينم كدام از دوستان 8800 GT دارد چون شنيدم كه بيشتر كارتهاي 8800 با بازي PES 2008 مشكل دارد مثل من ميخوام ببينم واقعا صحت دارد يا نه

چون وقتي PES 2008 بازي ميكنم معمولا بهد از يك بازي يا در داخل بازي يا يعد دو يا سه بازي تصوير بازي در هم مير يزه وسيستم هنگ ميكنه

لطف كنيد كمك كنيد نمي دونم ايراد ازكجاست درايور گرافيك 169.21

MY SYSTEM:

MAIN :GIG A M55 N4 SLI.-S4

Cpu 5600+x2 Amd

ram 2gig kinmax 800

Power 530 Green

monitor 15' hyundai

با سلام

دوست عزیز فکر نمیکنم :eek: مگه همچین چیزی امکان داره آخه شما فقط تو این بازی مشکل دارید یا بازیهای دیگه همین طور:):confused::D

لینک به دیدگاه

با سلام پس مشكل ميتوني ازكجا باشه در بازيهاي ديگه مثلا كرايسيس فقط يك دفعه اتفاق افتاده

اما در موقعي كه نرافزار game osd باز مكنم وقتي داخل بازي ميرم درحين بازي يك صفحه ابي ميايد و سيستم ريستارت ميشه

ايا ممكن است با اپديت درايور به 171.16 مشكلات حل بشه يانه

لینک به دیدگاه

سلام من الان بازي كرايسيس را در روزليشن 1024*768 در حالت high در صورتي‌ AA 16X خاموش است با ميانگين 31 فرم ميشه بازي كرد و در حين بازي همش كم وزياد ميشي و بازي PES 2008 در روزليشن 1024*768 در حالت high با 60 فرم ميشه بازي كرد

ايا با اين سيستم بازي كردن با اين فرم ها طبيعي است يا بايد با فرم بيشتر انجام بشه

Main Giga M55sli -s4

Cpu 5600+x2 Amd

ram 2gig kinmax 800

Power 530 Green

لینک به دیدگاه

با سلام پس مشكل ميتوني ازكجا باشه در بازيهاي ديگه مثلا كرايسيس فقط يك دفعه اتفاق افتاده

اما در موقعي كه نرافزار game osd باز مكنم وقتي داخل بازي ميرم درحين بازي يك صفحه ابي ميايد و سيستم ريستارت ميشه

ايا ممكن است با اپديت درايور به 171.16 مشكلات حل بشه يانه

سلام دوست من

اون صفحه که برای شما امد اصطلاحان بهش می گن صفحه کراش( همون ابی که شما گفتید)

بیشتر برای ناهماهنگی سیستم یا بهم ریخت ویندوز یا قطعات سخت افزاری و یا کم اوردن پاور سیستم هست

دقیق مشخص نیست

شما بفرمایید چه تا رم داریم و مدل دقیقشون رو بگید:eek:

در مورد اپدیت گرافیک بله

حتمان اپدیت جدید رو نسب کنید الان جدیدترین اپدیت شماره 175.16 است

این رو از سایت دانلود و نصب کنید ببینید ایا درست می شود یا نه

دوست من شما همیشه جدیدترین اپدیت ها رو نصب کنید چون باعث بهینه شودن کارت گرافیک برای بازی ها جدید می باشد کلان برای بازی ها مفید هست:)

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

اون صفحه که برای شما امد اصطلاحان بهش می گن صفحه کراش( همون ابی که شما گفتید)

بیشتر برای ناهماهنگی سیستم یا بهم ریخت ویندوز یا قطعات سخت افزاری و یا کم اوردن پاور سیستم هست

دقیق مشخص نیست

شما بفرمایید چه تا رم داریم و مدل دقیقشون رو بگید:eek:

در مورد اپدیت گرافیک بله

حتمان اپدیت جدید رو نسب کنید الان جدیدترین اپدیت شماره 175.16 است

این رو از سایت دانلود و نصب کنید ببینید ایا درست می شود یا نه

دوست من شما همیشه جدیدترین اپدیت ها رو نصب کنید چون باعث بهینه شودن کارت گرافیک برای بازی ها جدید می باشد کلان برای بازی ها مفید هست:)

سلام رم من دو تا 1گيگ kingmax با باس 800 است

لینک به دیدگاه

سلام رم من دو تا 1گيگ kingmax با باس 800 است

سلام دوست من

ایا رم ها شما دوال هست؟

یه که نه تکی هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...