رفتن به مطلب

خدمات DELID (دیلید) پردازنده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام.
من پردازنده i5-6600K رو برای دلید با کانداکتونات خدمت ایشون فرستادم. کاملا راضی هستم.
تصویر تست دما قبل و بعد از دلید با تمام پارامترهای اورکلاک یکسان.

before.jpg

after.jpg

پکیج CPU حدود 22 درجه کاهش دما پیدا کرد. البته احتمالا 3-4 درجه اش به خاطر تعویض خمیر سیلیکون اصلی کورسیر H55 با نوکتوآ NT-H1 هست.

در کل حدود 20 درجه کاهش خیلی چشمگیر هست. پیشنهاد میکنم اگر اورکلاک سنگین میکنید حتما دلید کنید.

ویرایش شده توسط davuddadar
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، davuddadar گفته است :

با سلام.
من پردازنده i5-6600K رو برای دلید با کانداکتونات خدمت ایشون فرستادم. کاملا راضی هستم.
تصویر تست دما قبل و بعد از دلید با تمام پارامترهای اورکلاک یکسان.

before.jpg

after.jpg

پکیج CPU حدود 22 درجه کاهش دما پیدا کرد. البته احتمالا 3-4 درجه اش به خاطر تعویض خمیر سیلیکون اصلی کورسیر H55 با نوکتوآ NT-H1 هست.

در کل حدود 20 درجه کاهش خیلی چشمگیر هست. پیشنهاد میکنم اگر اورکلاک سنگین میکنید حتما دلید کنید.

خیلی هم عالی ، کاهش دما هم با کولر و خمیر بهتر بیشتر هم میشه. به خوبی استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

دوستانی که قصد دیلید دارند پیام بدن به دلیل رو به اتمام بودن مواد اولیه تعداد کمی قابل انجام هست.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 25 اردیبهشت 1399 در 14:53، Behrouz Molaei گفته است :

دوستانی که قصد دیلید دارند پیام بدن به دلیل رو به اتمام بودن مواد اولیه تعداد کمی قابل انجام هست.

وقت بخیر.

یدونه i7-4770K دارم خواستم بدونم چقدر زمانی میبره چون خیلی با سیستم کار می کنم . (تهران هستم)

ممنونم.

ویرایش شده توسط arefix
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، arefix گفته است :

وقت بخیر.

یدونه i7-4770K دارم خواستم بدونم چقدر زمانی میبره چون خیلی با سیستم کار می کنم . (تهران هستم)

ممنونم.

سلام ، ۲۴ ساعت

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، ۲۴ ساعت

ممنونم. 

آدرس رو برام بفرستید لطفا ارسال کنم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز من لب تابم کلا حرارت سی پی یوش روی 50 هست و تا یه کاری میکنم میزنه بالا و میرسه به 70

راه کاری چیزی داری ؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، 3ilEN3er گفته است :

سلام

عزیز من لب تابم کلا حرارت سی پی یوش روی 50 هست و تا یه کاری میکنم میزنه بالا و میرسه به 70

راه کاری چیزی داری ؟

سلام دوست عزیز ، چند ساله خریداری کردین؟ مشخصاتش چی هست؟ از کولپد استفاده میکنید؟ خمیرش رو تعویض کنید دما بهتر میشه. در صورت لزوم پیام خصوصی بدین بهم

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

سلام دوست عزیز ، چند ساله خریداری کردین؟ مشخصاتش چی هست؟ از کولپد استفاده میکنید؟ خمیرش رو تعویض کنید دما بهتر میشه. در صورت لزوم پیام خصوصی بدین بهم

من تخصصی در زمینه لب تاب ندارم

میخام بدم یکی خودش اینکارو بکنه و لب تابو باز کنه و خمیر و تهویه و همی چیشو اوکی کنه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، 3ilEN3er گفته است :

من تخصصی در زمینه لب تاب ندارم

میخام بدم یکی خودش اینکارو بکنه و لب تابو باز کنه و خمیر و تهویه و همی چیشو اوکی کنه

من خمیر ارتیک سیلور دارم میتونم ارسال کنم واستون بدین همون شهری که هستین واستون تعویض کنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

بار خمیر ترخیص شد فروش از هفته اینده. کسایی که قصد خرید دارن پیام بدن تا تموم نشده. 

لینک به دیدگاه

بی زحمت لیست خمیر بهمراه قیمت رو تو پست اول یا همین پست آخر تاپیک قرار بدید. تشکر. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

بی زحمت لیست خمیر بهمراه قیمت رو تو پست اول یا همین پست آخر تاپیک قرار بدید. تشکر. 

سلام ، خدمت شما

CoolerMaster Mastergel Maker 11 w/mk
۳۰۰
CoolerMaster Mastergel Pro 8 w/mk
۲۵۰
CoolerMaster Mastergel Regular 5 w/mk
۲۰۰
حجم ۲.۵ گرم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستانی که قصد دیلید دارند و یا خمیر خرارتی کیفیت خوب لازم دارن به بنده پیام بدن تا اخر شب.

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب. می خواستم سوال کنم برای core i7 8700k خمیر فلز مایع استفاده می کنید؟(به دنبال بهترین خمیرم برای سی پی یو) و اینکه هزینه را لطفا اعلام نمایید.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است :

با سلام و عرض ادب. می خواستم سوال کنم برای core i7 8700k خمیر فلز مایع استفاده می کنید؟(به دنبال بهترین خمیرم برای سی پی یو) و اینکه هزینه را لطفا اعلام نمایید.

سلام دوست عزیز بله گریزلی کانداکتونات استفاده میشه ، هزینه برای همه پردازنده های سوکت ۱۱۵۱ ۴۵۰ هزار تومان هست.

لینک به دیدگاه

در در 21 مرداد 1399 در 22:52، Behrouz Molaei گفته است :

سلام دوست عزیز بله گریزلی کانداکتونات استفاده میشه ، هزینه برای همه پردازنده های سوکت ۱۱۵۱ ۴۵۰ هزار تومان هست.

ممنون از شما. لطف بفرمایید اطلاعات تماس را برای بنده پی وی نمایید. با تشکر.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام و عرض ادب. بنده برای جناب مولایی یه core i7 8700k ارسال کردم جهت دلید. کار تمیز و خوبی انجام دادند. با تشکر از ایشون

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، pedi9004 گفته است :

با سلام و عرض ادب. بنده برای جناب مولایی یه core i7 8700k ارسال کردم جهت دلید. کار تمیز و خوبی انجام دادند. با تشکر از ایشون

سلام دوست عزیز ، خیلی هم عالی ممنونم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام بهروز جان 
میخواستم بدونم الان میتونی 9900k رو دیلاید کنی؟ 

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

سلام بهروز جان 
میخواستم بدونم الان میتونی 9900k رو دیلاید کنی؟ 

سلام داداش ، ۹۹۰۰ کا لحیم هست و ریسک داره. مواد لازم برای از بین بردن لحیم موجود هست اگه خواستی.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...