رفتن به مطلب

کابل اسلیو خوب :: خرید خوب تر:: خدمات پس از فروش خوب تر تر

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان👋

پس از مدت ها یه پولی دستمون اومد گفتیم بزنیم به سیستممون یه ذره جون بگیره  و طبعا هممون میدونیم یکی از مهم ترین عوامل جون گرفتن سیستم ظاهرش هست( پس چی ؟! فکر کردین همه چی فریمه؟😅) برای زیبایی سیستم هم یکی از کارایی که میشه کرد اسلیو کردن کابل های سیستم هست که کیس رو مرتب تر و زیبا تر کنن خوب حالا مگه اسلیو کردن الکیه ؟! یا باید دست به جیب بشین پول یه قطعه کاربردی رو بدین به کابل های اسلیو یا اینکه برین سراغ نمونه های وطنی که به دو مورد بر میخورین گرین و پی سی ماد

جفتش به مراتب قیمت کمتری از نمونه های خارجی دارن ولی اسلیو های پی سی ماد بر خلاف گرین گزارش های زیادی ازش وجود داره مبنی بر اینکه بعد از یکی دو سال ذوب میشن و از بین میرن منم که دیدم پول خارجی نیست و به پی سی ماد هم اعتبار زیادی نیست حسب اعتمادی که به گرین و داشتم و تا حالا ناراضیم نکرده گفتم اینم از گرین بگیرم خوب بسم الله ... 

مگه موجود بود بالا برو پایین بیا لیون برو دیجی کالا برو دیوار برو شیپور برو نبود که نبود منم که دست بردار نبودم ایمالز رو چک کردیم دیدم از بین فروشگاه های شناخته شده فقط مقداد و آریا این کابل رو موجود دارن اونم با قیمت 175 هزار تومن از اونجایی که مقداد پولو میگیره جنسو میده ولی کی میده خدا میدونه رفتیم سراغ آریا به سبد خرید کابل رو اضافه کردیم و شاد و خندان رفتیم پرداخت کنیم که یهو یه کادر اومد جلو چشمم (خرید زیر 300 هزار تومن برامون سود نداره در ضمن حال نداریم بسته بندیش هم کنیم پس زیر 300 هزار تومن  نمیفروشیم) گرینم که قوبونش برم هر چی کیفیت به نسبت قیمت خوبی داره پخشش تو بازار بسیار ضعیفه

حالا من بیخیال شدم؟! معلومه که نشدم دوباره رفتم پیش ایمالز گفتم به دادم برس یه مشت فروشگاه بی نام و نشون ریخت جلوم گفت بیا منم که هیچ کدوم رو نمیشناختم گفتم پس ایمالز جان یه لطفی کن فروشگاه هارو به ترتیب قیمت از کم به زیاد لیست کن. لیست که کرد دیدیم ایلیا کامپیوتر اومده بالا همه فروشگاه ها با قیمت 145 هزار تومن منم که اعتمادی به این قیمت نداشتم و فکر میکردم یا موجود ندارن یا قیمتشون آپدیت نیست رفتم از پشتیبانی سایتشون پرسیدم " این محصول موجود هست ؟! اگر هست قیمت درست ؟! " پشتیبانی هم گفت درسته بفرما خرید کن منم که اعتمادی بهش نداشتم رفتم یه ذره بررسیش کنم ببینم چطوره دیدم نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال داره آدرس و شماره تلفن اینا هم داره تازه تو گوگلم عکس مغازه هست و جدی جدی یه فروشگاه و نام و نشون داره اعتمادم بهش جلب شد و خریدم رو نهایی کردم و خوشحال از اینکه  25 تومن ارزون تر خریدم.

آقا یه روز گذشت ، دو روز گذشت یهو پست اومد دم در خونه گفت اقا بیا مرسوله رو بگیر گفتم ای ول رسید گرفتم اومدم بالا بازش کردم بالا کردم پایین کردم کابلا بودن ، شونه مرتب سازی کابلا نبود و از اونجایی که کابل  اسلیو بدون شونه بزنی به سیستم مثل این میمونه که به موهات صبح که از خواب بیدار میشی بدون اینکه شونه کنی ژل بزنی از کابل اسلیو نا امید شدم و گفتم اینم از شانس ما  بعد یه چند دقیقه که گذشت یادم اومد گرین هر چی باشه خدمات پس از فروش خوبی داره وقتی جنس رو خریدی ولت نمیکنه منم رفتم به آیدی @GREEN Support پیام دادم و قضیه رو گفتم ایشون هم گفتن شماره تلفن بده شماره دادم کمتر از یکی دو ساعت بعد یه آقایی با بنده تماس گرفت و گفت ایلیا کامپیوتر جز نمایندگی های ما نیست و به خاطر همین نمیتونیم کاری برات بکنیم شما لطف کن از جنس رو مرجوع کن بعد تماس بگیر برات یه کابل اسلیو دیگه اوکی کنیم البته پشتیبانی محترم گرین خبر نداشتن که بنده دو بانده اومدم جلو و همزمان با ایشون با ایلیا کامپیوتر هم صحبت کرده بودم و زمانی که نقص کالا رو فهمیدم یادم اومد پشتیبانی سایت سریع و البته خوش اخلاق بود منم گفتم ضرر که نداره برم بهشون بگم شاید یه فرجی شد و مشتری مدار بودن و خدمات پس از فروش قوی داشتن پیام که دادم گفت خوب باشه یه شماره تلفن بده شماره دادم و چند ساعت یه بنده ای خدایی پیام داد گفت سلام ایلیا کامپیوترم درباره مشکلی که براتون پیش اومده بهتون پیام میدم این ایراد احتمالا از جایی که کابل رو به ما داده و یا از انبار داری ما هست مشکل و در هر صورت معذرت میخوایم و از اونجایی که این موجودی اخر ما بود و گیر اوردن اون شونه به تنهایی هم ممکن نیست شما میتونید یا کابل رو مرجوع کنید یا از ما هدیه ای دریافت کنید برای جبران خسارت ولی من مگه ول کن بودم من کابل اسلیومو میخواستم اونم با شونه گفتم نه عزیز نه مرجوع میکنم و نه هدیه میخوام جنسمو میخوام حالا یا از طریق شرکت گرین تامین کنید و بهم بدید یا اینکه خسارت ریالی رو بدید و من خودم  برم از پی سی ماد یه ست شونه بگیرم مدتی که گذشت جواب دادن البته هر جوابی جز اینو انتظار داشتم ولی این یه مورد رو نه گفتن اقا یه شونه پیادا شده (عکسش رو فرستادن گفتن این شکلیه) منم گفتم اره خودشه همینه دقیقا اونا هم لطف کردن و برام شونه ها رو پست کردن امروز صبح و چند ساعت بعد مکالمه بنده با گرین برام کد پیگیری پست رو ارسال کردن و این نقص کالای ما باعث شد کلی خرید لذت بخش تری داشته باشم و این تایپک رو بزنم که در حالی که میتونستن به راحتی قبول نکنن و بگن نه اقا به ما ربطی نداره و حتی کالارو مرجوع هم نکنن اینطوری خدمات پس از فروش داشتن که به عقیده بنده چنین فروشگاهی واقعا قابل احترام و اعتماده و از همین جا از تیم ایلیا کامیپوتر بابت قیمت عالی، مشاوره قبل از خرید عالی تر و خدمات پس از فروش عالی تر تر تشکر میکنم🙏

این هم آدرس سایت که اگر خواستید میتونید ازش خرید با خیال راحت تر تر خرید کنید و از خریدتون لذت ببرید😉

ایلیا کامپیوتر

از دوستان هم معذرت میخوام یه ذره زیاد شد من دستم بره رو نوشتن معلوم نیست کی بیخیالش بشه😅

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

😂😂😐

Capture.JPG

😄😄😄

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

1f602.png1f602.png1f610.png

Capture.JPG

Clickbait 😅😄

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

1f602.png 1f602.png 1f602.png 

در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :
در ۱ ساعت قبل، nobody گفته است :

Clickbait 1f605.png1f604.png

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

1f602.png

در 2 ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

1f604.png1f604.png1f604.png

در 2 ساعت قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

1f602.png1f602.png1f610.png

Capture.JPG

عجب داستانی شده😂 این همه مطلب رو همه ول کردن چسبیدن به یه تگ

دوستان قضیه اون تگ اینه که چون خودم قبل از خرید از هر فروشگاه اینترنتی جدیدی سرچ میکنم کلاهبرداری + اسم اون فروشگاه تا ببینم تو اینترنت، سایت ها و فروم ها کسی مطلبی مبنی بر کلاهبرداری اون سایت منتشر کرده یا نه بنده هم اون تگ رو گذاشتم که اگر کسی مثل من اون رو سرچ کرد این تاپیک رو ببینی و خیالش راحت بشه 😁

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

یه عکس از سیستم با کابل اسلیو هم میذاشتی بد نبودا علیرضا جان 😅🙄

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

یه عکس از سیستم با کابل اسلیو هم میذاشتی بد نبودا علیرضا جان 1f605.png1f644.png

هنوز شونه ها نرسیده دستم 😁

تازه امروز از طرف ایلیا کامپیوتر پست شد

برسه دستم چشم حتما عکسش رو هم میزارم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

هنوز شونه ها نرسیده دستم 1f601.png

تازه امروز از طرف ایلیا کامپیوتر پست شد

برسه دستم چشم حتما عکسش رو هم میزارم

یادمه چندسال قبل یه خریدی کرده بودم از لیون بعد خیلی پیگیر بودن حتی موقعی که کالا رسیدم دستم هم زنگ زدن که رسیده و... منم کلی ذوق کردم زنگ زدم از حسینی تشکر کردم خخخخ

لینک به دیدگاه

تشکر از استارتر بابت تاپیک مفیدشون...( مثبت هام تموم شده بود)

تگ هاتون کاملا درست و هوشمندانه است و دوستانی که اصل مطلب رو ول کردن و چسبیدن به تگ ها بهتره یکم بیشتر فکر کنند؟!!

در 47 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

یادمه چندسال قبل یه خریدی کرده بودم از لیون بعد خیلی پیگیر بودن حتی موقعی که کالا رسیدم دستم هم زنگ زدن که رسیده و... منم کلی ذوق کردم زنگ زدم از حسینی تشکر کردم خخخخ

آره واقعا یادش بخیر قبلنا خیلی بهتر بود البته الانم خوبه و بچه های لیون کارشون رو درست انجام میدن ولی خب در کل به خوبی قبل نیست مخصوصا من درآخرین خریدی که چند وقت پیش از لیون داشتم واقعا از عملکرد تیم لیون کامپیوتر راضی نبودم ؟؟؟!!

جناب حسینی هم که دیگه کلا نیستن و خبری ازشون نیست و البته این کمرنگ شدن آقای حسینی همزمان با شروع شدن تب ماینینگ بود و نمیدونم آیا به هم مربوط بودن یا نه ولی خب متاسفانه تو ایران همیشه اینجوریه وقتی یه کار خوب و قوی شروع میشه و استارت میخوره ، زمانی که به سود دهی خودش میرسه و جا میافته به جای اینکه سعی بشه بهتر و قوی تر توسعه داده بشه ، متاسفانه دچار ضعف میشه و معکوس عمل میکنه!

یه موقعی هیچ کجا قیمت لیون رو نداشت همراه با پشتیبانی و خدمات عالی و واقعا نامبر وانش ولی الان با اون موقع واقعا فاصله پیدا کرده و به قول گفتنی این کجا و آن کجا...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...