رفتن به مطلب

انتخاب کارت گرافیک با توجه به بودجه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه نیاز به کمک فوری دارم

اعضای محترم سایت بودجم بین پنج میلیونو پونصد تا شیش تومن....قطعات سیستمم 👇

CPU:I5-8500

RAM:GEIL 16GB 3000 CL16

MAIN:GIGABYTE Z370 HD3

monitor:fhd

خودم بین gigabyte gtx1070 دو فنه یا 1070 ti موندم...بعضیا تاکیید داشتن rtx 2060 بخر که هم قیمتش زیاده (حدود شیشو شیشصد)هم ری تریسینگش چنگی به دل نمی زنه(برا خودم ray tracing اصلا مهم نیست..کیفیت و فریم مهمه )

نمی دونم چیکار کنم  ولی میخوام بازیای نسل آیندرو (نسل 9) تا یه جاهایی رو high و بقیرو رو مدیوم یا لو اجرا کنم ینی کلا بتونه نسل 9 رو فول اچ دی بالا بیاره

حالا بین این قطعات  موندم  و نیاز به مشاوره و معرفی قطعه  دارم 

سپاس🌺

ویرایش شده توسط kadoos
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

بهترین گزینه تهیه  Rx 5700‌ یا Rx 5700 XT هستش. با توجه به بنچ مارک ها از کارت rtx 2060  و rtx 2070 سرتر هستن.

قیمت مورد اول 349 دلار ، مورد دوم 399 دلار ،‌ کارت های کاستوم قیمت بالاتری دارن

https://www.tweaktown.com/reviews/9103/sapphire-radeon-rx-5700-xt-pulse-oc-custom-navi-here/index.html

https://www.forbes.com/sites/antonyleather/2019/07/07/amd-navi-rx-5700-versus-nvidia-rtx-2060-the-winner-is-revealed/#7276b5a21a5d

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، irajshop گفته است :

سلام دوست عزیز 

بهترین گزینه تهیه  Rx 5700‌ یا Rx 5700 XT هستش. با توجه به بنچ مارک ها از کارت rtx 2060  و rtx 2070 سرتر هستن.

قیمت مورد اول 349 دلار ، مورد دوم 399 دلار ،‌ کارت های کاستوم قیمت بالاتری دارن

https://www.tweaktown.com/reviews/9103/sapphire-radeon-rx-5700-xt-pulse-oc-custom-navi-here/index.html

https://www.forbes.com/sites/antonyleather/2019/07/07/amd-navi-rx-5700-versus-nvidia-rtx-2060-the-winner-is-revealed/#7276b5a21a5d

سلام...آخه این مدلا هنوز وارد نشده  قیمتشم فک کنم فراتر از بودجم باشه پیشنهاد دیگ ای ندارین؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، kadoos گفته است :

کسی نیست؟؟

وگا 56 یا 64 بهترین گزینه

البته 5700xt هم خوبه

لینک به دیدگاه

اگه نیاز داشتید وگا56 اکبند جناب @zaminz فکر میکنم داشته باشن 4.900 گذاشتن ازشون تهیه کنید

اینکارت اندازه 1070ti قدرت داره

لینک به دیدگاه

اصلا سری وگا تهیه نکنید و منتظر کارت های جدید AMD بمونید ! 

راحت 5700xt بخرید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

اصلا سری وگا تهیه نکنید و منتظر کارت های جدید AMD بمونید ! 

راحت 5700xt بخرید 

قیمتش معلوم نیست یهو دیدی شد 10ملیون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، memex گفته است :

قیمتش معلوم نیست یهو دیدی شد 10ملیون

قیمت کارت Rx 5700 و‌ Rx 5700 XT حدود 5/5 الی 6/5 تومان خواهد بود. سفارش کارت از طریق آمازون به صرفه تره.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، irajshop گفته است :

قیمت کارت Rx 5700 و‌ Rx 5700 XT حدود 5/5 الی 6/5 تومان خواهد بود. سفارش کارت از طریق آمازون به صرفه تره.

در اینصورت فق 5700xt صرفه داره

لینک به دیدگاه

اول اینکه اگر میخوایید از ایران تهیه کنید حتما دست دو تهیه کنید گرافیک مطابق با بودجه شما هم  1080 11gbps هستش ک ی کم از 1080 معمولی قویتر هست

اگرم میخواهید نو بخرید ازز طریق آمازون rx5700گزینه ایده آله. 

بغیر این دو به هیچ چیزی فکر نکنيد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من هم شما ابتدا یه 580 یا 1070-1080 دست دو بگیر استفاده کن تا چند وقت دیگه کارتهای جدید به بازار بیاد ... 😉

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1660ti بگیر یا یا با قیمت حدودی  6.5 2060 بگیر

اگه خواستی amd بگیری از سری جدید بگیر اصلا طرف وگا نرو چون هم مصرف زیادی داره و احتمالا به سرنوشت فیوری دچار بشه و از گردونه رقابت حذف بشه ! کارتهای amd در بدو ورود همیشه مشکلاتی دارن ، مصرف و دمای بالا هم جزو آپشن هاش هستن

index.php?ct=articles&action=file&id=49882index.php?ct=articles&action=file&id=49894index.php?ct=articles&action=file&id=49876index.php?ct=articles&action=file&id=49879

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

1660ti بگیر یا یا با قیمت حدودی  6.5 2060 بگیر

اگه خواستی amd بگیری از سری جدید بگیر اصلا طرف وگا نرو چون هم مصرف زیادی داره و احتمالا به سرنوشت فیوری دچار بشه و از گردونه رقابت حذف بشه ! کارتهای amd در بدو ورود همیشه مشکلاتی دارن ، مصرف و دمای بالا هم جزو آپشن هاش هستن

index.php?ct=articles&action=file&id=49882index.php?ct=articles&action=file&id=49894index.php?ct=articles&action=file&id=49876index.php?ct=articles&action=file&id=49879

هیچکس نگفت اینا می تونن تو اجرای نسل 9  باشن؟البته ن رو ماکسیم تنظیمات

واقعا  ti1070 نمی تونه از پس نسل 9 بربیاد؟؟؟

لینک به دیدگاه

الان بهترین خرید وگا 56 یا 64 هست.

شما برو بنچمارک های وگا 56 رو ببین راحت 1080 رو پشت سر میزاره....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، kadoos گفته است :

هیچکس نگفت اینا می تونن تو اجرای نسل 9  باشن؟البته ن رو ماکسیم تنظیمات

واقعا  ti1070 نمی تونه از پس نسل 9 بربیاد؟؟؟

مترو که بازی بهینه ای نیست بقیه بازیها مشکلی ندارن ، وقتی گرافیک نو میگیرید همیشه سعی کنید از نسل به روز خرید کنید سری قدیم معلوم نیست چی به سرشون میاد مثل سیاست انویدیا که واسه نسل قدیمیتر درایور بهینه عرضه نمیکنه ، سری فیوری هم به گل نشسته ، وگا هم احتمالا سال بعد به همین سرنوشت دچار بشه ، انویدیا واسه سری به روزش درایورهای خوبی عرضه میکنه ولی با ورود نسل جدید نسل قدیمیتر فراموش میشن

کارتهای amd هم مشکلات فراوانی دارن مخصوصا توی زمان عرضه و به خاطر معماری کارتها شبیه همه تا مدتی درایورها براشون بهینه هستن البته توی دایرکس 11 بعضا ریم تایم بدی دارن اما توی دایرکس 12 معمولا فیکس  و روان هستن مصرف و دمای کارتهاش بالاتره و فرکانس بوست خوبی ندارن برعکس انویدیا

به نظرم انویدیا بگیرید و نهایت 2 سال دیگه عوض کنید و بدون دردسر بازی و کار کنید امروز رو فدای آینده نکنید اینا تجریبات بود تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید 

لینک به دیدگاه

درود کارت rx 5700 ,با گارانتی وارد بازار شده که قیمتش نسبت به کالاهای قدیمی مناسب تر هم هست این کارت 5 درصد از کارت وگا64 و کارت های همرده انویدیا که میشن 2060 معمولی و 1080 قوی تر هستCapture.thumb.PNG.c2a4f83aab0ee86e283b367f2dbf898a.PNG

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، kadoos گفته است :

سلام...آخه این مدلا هنوز وارد نشده  قیمتشم فک کنم فراتر از بودجم باشه پیشنهاد دیگ ای ندارین؟

مدل Rx 5700 حدود 5/8 الی 5/9  تومان با خرید از مالتینا یا ایگرد

مدل Rx 5700 XT حدود 6/3 الی 6/4 تومان با خرید از مالتینا یا ایگرد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، centenario گفته است :

اول اینکه اگر میخوایید از ایران تهیه کنید حتما دست دو تهیه کنید گرافیک مطابق با بودجه شما هم  1080 11gbps هستش ک ی کم از 1080 معمولی قویتر هست

اگرم میخواهید نو بخرید ازز طریق آمازون rx5700گزینه ایده آله. 

بغیر این دو به هیچ چیزی فکر نکنيد 

ممنون فقط من تا حالا دست دوم تهیه نکردم....استان گیلان زندگی می کنم اینجا خرید دست دوم چجوریه؟آیا کسی واسطه میشه یا باید دوطرف خودشونبه توافق برسن چون نمی تونم به خرید غیر حضوری اعتماد کنم

لینک به دیدگاه

میتونید با واسط لیون مطمعن خرید کنید 

آک با این وضع بازار و قیمتا پول مفت نریز دهن دلالا. 

لینک به دیدگاه

سلام وقتتون بخیر

پیشنهاد می کنم کارت 1080 یا 1070 ti  بگیرید

هم سرعت کافی داره هم حافظه کافی

فکر می کنم بازی های چند سال بعد رو هم راحت 60 فریم با تنظیمات بالا بده

کارت ماین شده هم بگیرید . من چندتا گرفتم و کار کردم با ماین نشده فرقی نمی کنه. قیمت هم مناسب تر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...