رفتن به مطلب

پاور مناسب برای کارت گرافیک rx580 8gig GDRR5 256bit

Ha2001mid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، SilverclaW.HHH گفته است :

سلام

برادر من مبارکه گراف جدید

اول از همه که اصلن گرافتو نفروش ،فرقی نداره که چقد پردازنده و رم و اینا ضعیف باشه،من پردازنده پنتیوم و رم ۶ داشام با گرافیک gt610 دقیقا همون موقه سکانس اول بازی gta v اجرا شد روی سیستم با گراف 610 بازی شبیه عکس اسلاید شو شده بود!۴فریم!

دقیقا همون موقه سیستمو خاموش کردم گراف gtx 960 رو انداختم جا دقیقا شد ۶۰فریم فیکس!فقط چون پردازنده ضعیف بود تو فضای بیرون که رانندگی میکرد،فریم به شدت میومد پایین

الان برو یه پاور گرین مدلای 600 یا 550uk بخر حالا نو بود که بهتر ،اگه دست دو بود یکی از دوستان هستن که کارشون فروش پاور دست دو هست ازشون بخرین

حالا اگه الان پول نداری،فعلا با همین سر کن بعد برو یواش یواش یه مادر بورد و پردازنده خوب بخر با رم ۸گیگ به بالا

نگران چیز دیگم نباش

سلام. یه دنیا ممنون از دلگرمیت!💖 من پاورو میخرم ولی میخوام یه کاری کنم که سیستمم بتونه بازی های جدیدو(مثل Mortal Kombat 11) بدونه تیک زدن و حرکت کند، ساپورت کنه! خواهش میکنم یه راهی بگین تا بتونم به این آرزوم با هزینه نسبتا کم، برسم!! 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

سلام. یه دنیا ممنون از دلگرمیت!1f496.png من پاورو میخرم ولی میخوام یه کاری کنم که سیستمم بتونه بازی های جدیدو(مثل Mortal Kombat 11) بدونه تیک زدن و حرکت کند، ساپورت کنه! خواهش میکنم یه راهی بگین تا بتونم به این آرزوم با هزینه نسبتا کم، برسم!! 

q9650 میتونه گزینه خوبی برای مادربرد شما باشه منتها شنیدم که پردازنده داغیه و باید فن مناسب براش خریداری بشه و اونم باز یه هزینه رو دستت میزاره

میتونی مادریرد و سی پی یو خودت رو بفروشی و یه h61 و i3 نسل 2 و3 رو با هزینه حدود 800-900 بخری گرچه باز هم گلوگاه میشه و خب شدتش کمتره

رمت هم باید برای بازیای روز دست کم 8 گیگ باشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

سلام. یه دنیا ممنون از دلگرمیت!💖 من پاورو میخرم ولی میخوام یه کاری کنم که سیستمم بتونه بازی های جدیدو(مثل Mortal Kombat 11) بدونه تیک زدن و حرکت کند، ساپورت کنه! خواهش میکنم یه راهی بگین تا بتونم به این آرزوم با هزینه نسبتا کم، برسم!! 

راستی اینم بگم که من درحال حاضر از گرافیک Nvidia GeForce gt 730 استفاده میکنم و تا الان هم خیلی از بازی های خوبو(مثل بازی Ryse son of Rome) به خوبی ساپورت کرده. ولی متاسفانه الان دیگه نه جدیدترین درایور های انویدیا روش نصب میشه(آخرین نسخش که روش نصب میشه، 390 هستش) و از همه مهمتر توی بازی Mortal Kombat 11 حرکت آهسته میشه! به خاطر همین اون گرافیکو خریدم! 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

q9650 میتونه گزینه خوبی برای مادربرد شما باشه منتها شنیدم که پردازنده داغیه و باید فن مناسب براش خریداری بشه و اونم باز یه هزینه رو دستت میزاره

میتونی مادریرد و سی پی یو خودت رو بفروشی و یه h61 و i3 نسل 2 و3 رو با هزینه حدود 800-900 بخری گرچه باز هم گلوگاه میشه و خب شدتش کمتره

رمت هم باید برای بازیای روز دست کم 8 گیگ باشه

عذر میخوام الان من اگه بخوام یه مادربرد خوب با سی پی یو i5 3.5ghz بخرم، روی هم چقدر باید هزینه کنم بنظرتون؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ha2001mid گفته است :

عذر میخوام الان من اگه بخوام یه مادربرد خوب با سی پی یو i5 3.5ghz بخرم، روی هم چقدر باید هزینه کنم بنظرتون؟ 

و اینکه روی اون سیستم هم باز گلوگاه میکنه!؟ البته با رم 12gig

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید یه سوال! آخرین و قوی ترین سی پی یویی که مادربرد من میتونه ساپورت کنه، چیه؟ ممنون میشم بگید! 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ha2001mid گفته است :

برای پردازنده،بعد از خرید پاور ،فعلا صبر کن پولارو جمع کن یه چیزی مثل باندل i5 3570 یا i5 4460 بگیر ،اگه بتونی بیشتر جمع کنی و یه سر بری سمت رایزن های سری ۳۰۰۰ یا اینتل های مثل i5 9400 یا ۸۴۰۰ عالی میشه،با اینکه چهار هسته هنوزم برا بازی میشه یه کاریش کرد،ولی بازی های بعدا گمون نکنم بدون لگ اجرا کنه

بازی مورتال فکر نکنم انچنال روی پردازنده مانور بده،ولی بازیای بزرگ مثل سبک استراتژیک بازی های جهان باز نمیتونی روی این پردازنده که داری انجام بدی ولی با این اوصاف جمع کن یدفی یه چی خوب بگیر

رم هم یادت نره،برای i5 3570 و ۴۴۶۰ رم ddr3 میخای ولی برای بعد اون ddr4 میخای

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، SilverclaW.HHH گفته است :

برای پردازنده،بعد از خرید پاور ،فعلا صبر کن پولارو جمع کن یه چیزی مثل باندل i5 3570 یا i5 4460 بگیر ،اگه بتونی بیشتر جمع کنی و یه سر بری سمت رایزن های سری ۳۰۰۰ یا اینتل های مثل i5 9400 یا ۸۴۰۰ عالی میشه،با اینکه چهار هسته هنوزم برا بازی میشه یه کاریش کرد،ولی بازی های بعدا گمون نکنم بدون لگ اجرا کنه

بازی مورتال فکر نکنم انچنال روی پردازنده مانور بده،ولی بازیای بزرگ مثل سبک استراتژیک بازی های جهان باز نمیتونی روی این پردازنده که داری انجام بدی ولی با این اوصاف جمع کن یدفی یه چی خوب بگیر

رم هم یادت نره،برای i5 3570 و ۴۴۶۰ رم ddr3 میخای ولی برای بعد اون ddr4 میخای

خیلی ممنون از راهنماییتون💗 فقط این پردازنده هایی که میگین، روی مادربرد من که نصب نمیشه نه!؟ ینی منظورم اینه که چه مادربردی میتونه اونارو(و حتی بیشتر از اونارو!) ساپورت کنه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.ببخشید که دوباره مزاحمتون شدم!دوستان من یه پاور 685 وات میخوام بخرم ولی مارکش اشنا نیست و در ضمن دست دوم هستش!مدلش هم گرین GP685B هستش.دوستان خواهشا راهنماییم کنین!بخرمش یا نه!؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ha2001mid گفته است :

سلام دوستان.ببخشید که دوباره مزاحمتون شدم!دوستان من یه پاور 685 وات میخوام بخرم ولی مارکش اشنا نیست و در ضمن دست دوم هستش!مدلش هم گرین GP685B هستش.دوستان خواهشا راهنماییم کنین!بخرمش یا نه!؟

اهان اینو یادم رفت!نیمه ماژولار هم هست

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

اهان اینو یادم رفت!نیمه ماژولار هم هست

؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ha2001mid گفته است :

دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید!🙏

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید!🙏

والا ما راهنمایی کردیم، شما ignore کردین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ARMIN گفته است :

والا ما راهنمایی کردیم، شما ignore کردین

نه منظورم سوال آخرم بود! 

لینک به دیدگاه

در در 6 آذر 1398 در 22:02، Ha2001mid گفته است :

نه منظورم سوال آخرم بود! 

اره پاور خوبیه ولی تست بگیرید افت زیادی نداشته باشه 

ترجیحا مدل های جدید رو بگرید مثل  سری eud یا uk یا hp از برند گرین 

اخرین سی پی یویی که مادربرد شما پشتیبانی میکنه دوستان فرمودن q9650 هست 

که بازم خیلی ضعیفه ... اصلا به فکر ارتقا روی این مادربرد نباشین .. هزینه الکیه باید کلی هم هزینه خنک کننده بدین 

به نظر من باندل مادربرد+ سی پی یو رو بفروشین  و یه باندل به روز تر بگیرین ... 

حداقل ۸ گیگ رم و ۵۰۰ وات پاور ...

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان وقتتون بخیر.دوستان من پاور رو خریدم و نصبش هم کردم و کار هم کرد!ولی وقتی گرافیک جدیدمو نصب کردم و مبدل HDMI به vga رو وصل کردم متاسفانه مانیتور بالا نیومد!ینی تو همون حالت اسلیپ موند!گرافیکم هم کار میکنه و فن هاش هم میچرخن!دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ha2001mid گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر.دوستان من پاور رو خریدم و نصبش هم کردم و کار هم کرد!ولی وقتی گرافیک جدیدمو نصب کردم و مبدل HDMI به vga رو وصل کردم متاسفانه مانیتور بالا نیومد!ینی تو همون حالت اسلیپ موند!گرافیکم هم کار میکنه و فن هاش هم میچرخن!دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنین

دوستان ینی امکانش هست که مشکل از مبدلش باشه؟

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام ببخشید من میخوام گرافیک rx580بگیرم آیا برای اینکه گرافیکم کار کنه مادر برد باید 8پین باشه  یا به پاور ربط دارد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، Sasa8888 گفته است:

سلام ببخشید من میخوام گرافیک rx580بگیرم آیا برای اینکه گرافیکم کار کنه مادر برد باید 8پین باشه  یا به پاور ربط دارد؟

درود پاور باید خروجی 8 پین داشته باشه و قدرت کافی برای تغذیه سیستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...