رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 22 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان یک سوال ، چرا برنامه msi afterburner روی بعضی بازی ها بالا نمیاد ، به طور مثال Middle Earth Shadow of War

برنامه rivatuner رو آپدیت کردم درست شد، خود افتر بورنر رو آپدیت نکردم که مثل قبل اوسغول بشه ها :3_grin: فقط برنامه جانبیش که rivatuner هست رو آپدیت کردم.

ممنون از راهنمایی دوستان:146_bow:

لینک به دیدگاه

لیست فروش استیم :

Steam Steam Weekly Top Selling Titles October 15th 2018

Assassin's Creed Odyssey
MONSTER HUNTER: WORLD
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Assassin's Creed Odyssey
Grand Theft Auto V
中国式家长 / Chinese Parents
太吾绘卷 The Scroll Of Taiwu
Assassin's Creed Odyssey
Frostpunk
XCOM 2: War of the Chosen & Tactical Legacy Pack

.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

لیست فروش استیم :

Steam Steam Weekly Top Selling Titles October 15th 2018

Assassin's Creed Odyssey
MONSTER HUNTER: WORLD
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Assassin's Creed Odyssey
Grand Theft Auto V
中国式家长 / Chinese Parents
太吾绘卷 The Scroll Of Taiwu
Assassin's Creed Odyssey
Frostpunk
XCOM 2: War of the Chosen & Tactical Legacy Pack

.

اون بازی چرند taiwuبخاطر تعداد زیاد چینی هاست

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اون بازی چرند taiwuبخاطر تعداد زیاد چینی هاست

خودشون با خودشون حال میکنن دیگه ?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

خودشون با خودشون حال میکنن دیگه 1f602.png

رفتم تو فرومشون یه تاپیک زدم به اسم ching chang chong،دسترسیم رو بستن و یک عدد account alertقرمز رنگ خوشگل در صفحه  بالا ی استیمم ظاهر شد که بگه بار آخرت باشه??

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

رفتم تو فرومشون یه تاپیک زدم به اسم ching chang chong،دسترسیم رو بستن و یک عدد account alertقرمز رنگ خوشگل در صفحه  بالا ی استیمم ظاهر شد که بگه بار آخرت باشه1f636.png1f604.png

??

پسر چه جراتی داری نگفتی استیم اکانتتو میبنده؟ حتما با اکانت فیک رفتی.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

1f602.png?

پسر چه جراتی داری نگفتی استیم اکانتتو میبنده؟ حتما با اکانت فیک رفتی.

نه،ولی مال یکی دو هفته پیش بود که اینکار رو کردم

https://pasteboard.co/HGjSUMD.jpg

:|

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

رفتم تو فرومشون یه تاپیک زدم به اسم ching chang chong،دسترسیم رو بستن و یک عدد account alertقرمز رنگ خوشگل در صفحه  بالا ی استیمم ظاهر شد که بگه بار آخرت باشه1f636.png1f604.png

خخخخ عججب ?

آقا این ریپورت gta v تا چه حدی عملی هست؟ظهر بعد ۳ ماه رفتم توی بازی یه دهن سرویسی ۳۸ بار منو کشت ??? منم ریپورتش کردم.?

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

خخخخ عججب 1f602.png

آقا این ریپورت gta v تا چه حدی عملی هست؟ظهر بعد ۳ ماه رفتم توی بازی یه دهن سرویسی ۳۸ بار منو کشت ??? منم ریپورتش کردم.1f601.png

من دو بار توش چیت زدم بار اول یک هفته طول کشید تا بن بشم و یک ماه دسترسیم قفل شد و کاراکتر و تمام ماشین هام و پولم از دستم رفت و صفر شد،دقیقا ماه بعدش برای بار دوم چیت زدم و  سه ساعت طول کشید تا لو برم که بعدش بصورت permanent اکانتم مسدود شد حتی تو storyهم دسترسیم مسدود شده و بازی تو cloudدیگه سیو نمیشه،این یعنی که سیستم ریپورتش کار میکنه پس خوشحال باش?

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من دو بار توش چیت زدم بار اول یک هفته طول کشید بار دوم سه ساعت که بعدش بصورت permanent اکانتم مسدود شد حتی storyهم اگه برم بازیش تو cloudسیو نمیشه،این یعنی که سیستم ریپورتش کار میکنه پس خوشحال باش?

وژدانن حرصم رو در اورده بود، من همینجور واستاده بودم هی میومد میزد ???

آقا میبینم که رینبو باز هم هستین ? افتخار بدین به جمع ما بپیوندین?

Mehrdad1419

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

وژدانن حرصم رو در اورده بود، من همینجور واستاده بودم هی میومد میزد 1f602.png1f602.png1f602.png

آقا میبینم که رینبو باز هم هستین 1f601.png افتخار بدین به جمع ما بپیوندین1f609.png

Mehrdad1419

ببین چیت تو Gta خیلی حال میده مثلا آب و هوا رو عوض میکنی میتونی غیب بشی تلپورت کنی یا تمام پلیر ها رو همزان تلپورت کنی رو سر خودت،اسلحه هاشونو ازشون بگیرید و آپگریگ ماشینی که سروارشه رو بیاری روی سطح 1 و کلا گند بزنی به اکانتش،حالا بزار بن بشم مهم نیست.....این نیز میگذرد...یادمه وسط RACEتانک RESPAWNکردم چقدر خوب بود?سر خط وایساده بودم هرکی می خواست بره میزدمش?

M.E.D.J.A.Y

تو یوپلی

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ببین چیت تو Gta خیلی حال میده مثلا آب و هوا رو عوض میکنی میتونی غیب بشی تلپورت کنی یا تمام پلیر ها رو همزان تلپورت کنی رو سر خودت،اسلحه هاشونو ازشون بگیرید و آپگریگ ماشینی که سروارشه رو بیاری روی سطح 1 و کلا گند بزنی به اکانتش،حالا بزار بن بشم مهم نیست.....این نیز میگذرد...یادمه وسط RACEتانک RESPAWNکردم چقدر خوب بود1f636.pngسر خط وایساده بودم هرکی می خواست بره میزدمش1f601.png

M.E.D.J.A.Y

تو یوپلی

اوه شت ???

امشب ادد میکنم اگر شما دست رسی دارین زودتر ادد کنین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Image result for halo wars definitive edition

بازی Halo Wars: Definitive Edition از تاریخ 26مهر (18 اکتبر) تا 29مهر ماه (21 اکتبر) به صورت رایگان برروی پلتفرم استیم قابل بازی خواهد بود.همچنین بازی Halo Wars 2 به عنوان بخشی از رویداد Free Play Days از تاریخ 26مهر (18 اکتبر) تا 29مهر (21 اکتبر) برروی Xbox One قابل دسترس خواهد بود. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/07/22, 10:01:49، micpet گفته است :

پس نباید زیاد جالب باشه، خیلی از چیزای تخیلی خوشم نمیاد.

سلام مجدد

یکی از دوستان با وجود اینکه بهش گفته بودم ممکنه باش حال نکنی و ممکنه سیو هات دردسر بشه رفته نسخه کدس دانلود کرده ، اونم کورپک! درسته حجم دانلودیش 30 گیگ بود اما به مدت 2 ساعت و 40 دقیقه(تازه هم فایل نصب و هم محل نصب روی SSD سامسونگ 860 پرو بوده) پردازنده 7700k اش زیر لود 100 درصد بوده و با وجود داشتن واترکولینگ دمای هسته هاش تا 90 هم میرفته طی اون مدت و از مادربوردش هم بو بلند شده بود(طبق گفته خودش)! تا نسخه کورپک نصب بشه ! قبلا طرفدار فیتگرل و کورپک بودم اما یکسالی هست که مدت زمان نصب هاشون صرفا به خاطر 10 درصد حجم کمتر اینطوری شده که دیگه بلکل سمتشون نمیرم ، همینطوریش سهمیه دانلود ماهیانه شاتلم رو نمیتونم تموم کنم بهتره حجم بالاتر ها رو دانلود کنم اما همچین چیز هایی رو تحمل نکنم

بعد از نصب هم اومده خوشحال بازیو اجرا کنه دیده سیو های CPY به کدس نمیخوره و باید از اول شروع کنه! چندتا روش تبدیل و ادیت سیو هم از سایت reddit بهش لینک دادم اما موفق نشد سیو های قبلیش رو بیاره...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام مجدد

یکی از دوستان با وجود اینکه بهش گفته بودم ممکنه باش حال نکنی و ممکنه سیو هات دردسر بشه رفته نسخه کدس دانلود کرده ، اونم کورپک! درسته حجم دانلودیش 30 گیگ بود اما به مدت 2 ساعت و 40 دقیقه(تازه هم فایل نصب و هم محل نصب روی SSD سامسونگ 860 پرو بوده) پردازنده 7700k اش زیر لود 100 درصد بوده و با وجود داشتن واترکولینگ دمای هسته هاش تا 90 هم میرفته طی اون مدت و از مادربوردش هم بو بلند شده بود(طبق گفته خودش)! تا نسخه کورپک نصب بشه !

بعد از نصب هم اومده خوشحال بازیو اجرا کنه دیده سیو های CPY به کدس نمیخوره و باید از اول شروع کنه! چندتا روش تبدیل و ادیت سیو هم از سایت reddit بهش لینک دادم اما موفق نشد سیو های قبلیش رو بیاره...

درود

کورپک یک نسخه fast install هم گفته میزاره بزودی، بهتر بود صبر میکرد واسه اون، ادم چند گیگ بیشتر دانلود کنه بهتر از این setup های چند ساعته هست.

کورپک گفته یک save converter قاطی فایل های setup گذاشته اونم کار نکرد ؟ 

اگر نشه از سیو ها استفاده کرد که دیگه اصلا فایده نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، micpet گفته است :

درود

کورپک یک نسخه fast install هم گفته میزاره بزودی، بهتر بود صبر میکرد واسه اون، ادم چند گیگ بیشتر دانلود کنه بهتر از این setup های چند ساعته هست.

کورپک گفته یک save converter قاطی فایل های setup گذاشته اونم کار نکرد ؟ 

اگر نشه از سیو ها استفاده کرد که دیگه اصلا فایده نداره.

چون خودم دانلود نکردم از محتویاتش اطلاع ندارم اما الان بهش میگم یه نگاه به محتویاتش بندازه شاید چیزی پیدا کنه تو خود محل نصب بازی

لینک به دیدگاه

150 گیگ فضا برای نصب Red Dead Redemption 2 در PS4 !

Red Dead Redemption 2 requires 150GB of free space on PS4

.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

وژدانن من راضی هستم یه هارد ۱ ترا بزارم در اختیارش اگه برای pc بزنه ??

لینک به دیدگاه

خدا تومن میدیم پول سیستم

بعد اینا چپ و راست انحصاری میکنن

حالا انحصاری یکی از کنسولا قبول چون میگیم میخوان فروش کنسولشون بره بالا

چه دردی دارید برا هر دو کنسول میزنید برا پی سی نمیزنید

این راک استار کلا یه حس شاخ پنداری بهش دست داده عین اپل

مجبوریم این لوس بازیاشو تحمل کنیم

اونم از وضعیت کارکنانش که طرف اومد امارشون رو داد که چه بلای سر پرسنلشون میارن تو مراحل ساخت و طراحی بازی

بازم مثل اپل که کارکنانش همه از دست استیو جابز شاکی بودن

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/25, 13:04:26، Farjam گفته است :

) پردازنده 7700k اش زیر لود 100 درصد بوده و با وجود داشتن واترکولینگ دمای هسته هاش تا 90 هم میرفته 

این رفیق شما باید یه خمیری عوض کنه فکر کنم

من تو شوک حرارتی ها هم حتی ندیدم به 80 برسه

البته برا من که 6700kهست ولی دوستان دارن دیدم

90 طبیعیه؟!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

Red Dead Redemption 2 requires 150GB of free space on PS4

.

حدودا 105 گیگ. البته برای بخش انلاین شاید به 50 گیگ دیگه هم نیاز باشه فعلا مشخص نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...