رفتن به مطلب

مشکل کارت های ماین شده چیه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، Elderado گفته است :

بخاطر می آورم کسیرا که روزگاری میفرمود "تا آنجا که میتوانم کمتر خرج برای خریدن گوشی موبایلم میکنم.و این از دیرباز  قانون من است".حالا تو را چه میشود که قصد خرید آیفون که مختص از ما بهتران است کرده ای؟

ما رو باش که در این اندیشه بودیم که رفیق زاهد و عابدی داریم.

سلام بر شیخ علی بزرگ

منظور عوض کردن بحث ماینر و گیمر بود که به جاهای خطرناکی رسیده بود و گرنه ما همچنان دنبال تاچ و السیدی لنووو a1000 هستیم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

بهتر است دعواهای اینتل-amd و amd-nvidia و سامسونگ-اپل را زنده کنید. دست کم آنجا حرفها تا حدی قابل فهم بود.

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/75723-کارت-گرافیک-nvidia-یا-amd/

خودم یک پرسش دارم، می‌خواهم گوشی بخرم؟ به نظرتان آیفون بخرم یا گوشی آندرویدی؟

سلام

من چون سوادم به سخت افزار قد نمیده اونجور بحث ها رو شرکت نمیکنم ?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

من چون سوادم به سخت افزار قد نمیده اونجور بحث ها رو شرکت نمیکنم 1f601.png

درود

من یک گام عقبترم و مشکلم در چنین بحثهایی این است که معنی بیشتر جمله ها را از نظر زبانی در نمی یابم. شاید چون دوستان شور می گیردشان به زبان سخت افزاری اناالحق می گویند. ?

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

من یک گام عقبترم و مشکلم در چنین بحثهایی این است که معنی بیشتر جمله ها را از نظر زبانی در نمی یابم. شاید چون دوستان شور می گیردشان به زبان سخت افزاری اناالحق می گویند. ?

جناب بهمنیان زبانشان بسی قدیمیست و به دوران ظهور آدمیت بر میگردد . متاسفانه قابل رمزنگاری هم نیست و 

بلکل چرند میباشد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

بهتر است دعواهای اینتل-amd و amd-nvidia و سامسونگ-اپل را زنده کنید. دست کم آنجا حرفها تا حدی قابل فهم بود.

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/75723-کارت-گرافیک-nvidia-یا-amd/

خودم یک پرسش دارم، می‌خواهم گوشی بخرم؟ به نظرتان آیفون بخرم یا گوشی آندرویدی؟

خالی از لطف نیست

https://www.quora.com/Why-are-Apple-devices-so-expensive-Are-they-worth-it/answer/Ruben-Decrop

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

به نظرتان آیفون بخرم یا گوشی آندرویدی؟

استاد سعید قرار بود هواوی آنر 7 ایکس بخری ؟! فک کنم منصرف شدی ! الانم ک خیلی گرون شده ! یکی از دوستان میگفت تو بازار 3 تومن شده!!!! من 1.450 خریدم

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

از دید من بازار گوشیهای موبایل بساط زورگیری است، چه آندروید و چه ios 

در 8 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

استاد سعید قرار بود هواوی آنر 7 ایکس بخری ؟! فک کنم منصرف شدی ! الانم ک خیلی گرون شده ! یکی از دوستان میگفت تو بازار 3 تومن شده!!!! من 1.450 خریدم

فعلا دنبال تاچ و السیدی لنوو a1000 هستم، بلکه زنده شود. ?

اگر کسی سراغ دارد دریابد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

از دید من بازار گوشیهای موبایل بساط زورگیری است، چه آندروید و چه ios

حقیقتا همین است، ما که در همان بند توت سیاه هنوز که هنوز هست از دیرین گرفتاریم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فعلا دنبال تاچ و السیدی لنوو a1000 هستم، بلکه زنده شود. 1f615.png

اگر کسی سراغ دارد دریابد.

استاد عزیز شما مجتمع آناهیتا رفتید؟ اونجا مغازه اصلی یه پرس و جویی بکنید اسم تعمیرکار رو خاطرم نیست ولی میتواند جور کند

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

استاد عزیز شما مجتمع آناهیتا رفتید؟ اونجا مغازه اصلی یه پرس و جویی بکنید اسم تعمیرکار رو خاطرم نیست ولی میتواند جور کند

آناهیتا 1 یا 2؟ مغازه ی اصلی چه؟ امیر جان نشانی دقیقتر می توانی بدهی؟

استاد نیستم و استادان را هم دوست نمی دارم. ?

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/20, 02:41:39، سعید بهمنیان گفته است :

آناهیتا 1 یا 2؟ مغازه ی اصلی چه؟ امیر جان نشانی دقیقتر می توانی بدهی؟

استاد نیستم و استادان را هم دوست نمی دارم. 1f615.png

می بخشید جناب بهمنیان اون موقع عجله داشتم .

ملاصدرا ، مجتمع آناهیتا 1 - اریانا فون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در 7 دقیقه قبل، افشین رضایی گفته است :

یه نفر برام فیدبک منفی زده "فروش گرافیک ماینینگ و خراب"، چون جوابی برای این پستم نداشت، گویا بز خریدن گرافیک ماین شده منبع درآمد خوبی براشون شده

اگه خرید و فروش نداشتی باهاش با ناظر مطرح کن فروم صاحب داره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، افشین رضایی گفته است :

این مطلب را در جای دیگه گفتم، دیدم اینجا هم جای مطرح شدن دارد :

کلمه استراحت یجورایی واسه ما آدم ها معنی میده،نه برای دنیای مُرده ها (سیلیکون) ، برای دنیای اشیاء یه چیزی داریم به اسم MTBF که به معنی "احتمال خرابی قطعه" که حدودا برای کارت گرافیک و سی پی یو تا جاییکه من دنبال کردم حدود 100هزار ساعت 1f606.png MTBF هستش که میشه "حدود 10سال استفاده مستمر بصورت 24/7 ولی روی دمای استاندارد" که معمولا دمای استاندارد همون حدودای نصف دمای حداکثر معنی میکنیم، که میشه حدود 50درجه تا 60درجه سانتی گراد ، (همون دمای ماینینگ 1f60e.png)

1f644.png(با توجه به اینکه گیمر دمای بالایی برای کارت ایجاد می کنه اون عدد بسیار پایین میاد)

2757.pngدر کارت گرافیک خازنها بسیار مهم هستند ، و چیزیکه بر عمر خازنها بسیار موثره دمای عملکرد هستش،  کارتی که ماین بشه در دمای پایین کار میکنه بدلیل اینکه اولا آندرکلاک کار می کنه و ثانیا تهویه صنعتی داره و ماینر حرفه ای  بسیار با وسواس اونو کنترل می کنه، توی همون 4 ساعت بازی که می فرمایید اگر گیمر به سیستمش اهمیت نده می تونه به GPU  و هم خازنها شک حرارتی ای بدهد که در چند سال ماین هم اون مشکل هیچوت بروز نکنه

203c.pngنکته بعدی هم عمر فن هست، مثلا در طول عمر  استفاده از CPU  ممکنه یک یا دو بار فن اونو عوض کنید، در گرافیک هم همینه، در سیستمهای ماینیگ بدلیل وجود تهویه خوب که توسط فنهای صنعتی انجام میشه، فنهای کارتها با کمترین سرعت ممکن کار می کنند (معمولا بین 30 تا 65 درصد بسته به نوع کارت و سازنده) و عملا کمترین زحمت به دوششون است. (البته قیمت فن در مقایسه با GPU بسیار ناچیزه و براحتی قابلیت تعویض دارد).

203c.png2757.png نکته دیگه، سیستم ماینینگ همیشه در حال کاره و دمای اون بالا پایین نمیره، سیستم گیمر دائم روشن خاموش میشه که سبب بروز دو عامل شک روشن خاموش شدن و دیگری تغییر درجه حرارت از 20 ( دمای محیط ) به بالای 70 درجه میشه، جالبه بدونید فرسایش در کوهها 26f0.pngدر اثر تغییر دمای فصلی که حداکثر 30 درجه (زمستون2744.png و تابستون1f525.png) و روز و شب که حداکثر 10 درجه است و هوازدگی رخ می دهد

پس  از نظر تکنیکی  طول مدت استفاده از قطعه اهمیت بسیار کمتری داره در برابر نحوه کار و شرایط محیطی سیستم 

در تصویر دما  و سرعت عملکرد فنهای یکی از ریگهای 12 کارته خودم را براتون می گذارم، دلیل انتخاب این ریگ، وجود چند نوع کارت متفاوت 1060و1070 از سه برند مختلف است (MSI, ZOTAC, GIGABYTE)  تصویر بعدی یک ریگ دیگر شامل 5 کارت وگا 64

در نتیجه  این حرف که کارت ماین شده شبانه روز کار کرده و دیگری نه; بیشتر بازاریه1f4b2.png 1f4b0.pngتا متکی بر واقعیت علمی و عملی 1f50e.png1f4da.png و خرید یک کارت ماین شده ریسکی برابر یا حتی کمتر از یک کارت از گیمر خواهد داشت

درود. داداش گیریم همه ی صحبت های شما درست. ( که بعید میدونم) خب وقتی یکی خوشش نیماد گرافیک ماین شده بخره دیگه این همه اصرار برای چیه؟ کسی که میخاد بخره همه اینارو میدونه کسیم که نمیخاد بخره باز همه اینارو میدونه شما الکی دارین خودتونو خسته میکنین چون با این حرفا هیچ موقع نظر کسی عوض نمیشه. حالا هرجور صلاحه و مایلین میتونین ادامه بدین یا بیخیال این بحثا بشین. در کل مختارین.

لینک به دیدگاه

رفتار شما شبیه کساییه که میخان در اینده که کارت ماین شده شونو بفروشن و دستشون نمونه هست. خودتون ایا حاضرین کارت ماین شده بخرین؟ بنده که بعید میدونم. جواب شما هم به احتمال زیاد اینه که شرایطشو باید بدونم که خودتون بهتر میدونین غیر ممکنه پی بردن به اینکه کارت قبلا تحت چه شرایطی استفاده میشده.

لینک به دیدگاه

در کل نسبت ماینر هایی که دما رو رعایت نمیککن خیلی بیشتر چون براشون هزینه تهویه نمیصرفه مثل برق و غیره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، افشین رضایی گفته است :

بنظرم درست نیست، چون هزینه برق در ایران بسیار پایینه و در ثانی سرمایه یک ماینر تجهیزاتشه و مثل گیمر بحث فان نیست

هزینه ای که برای محافظت برقی و تهویه انجام میشه جزئی از کاره و نه هزینه جانبی، کارتهای یک کاینر معمولا بعد از یکسال تازه به سودهی می رسته یعنی توی این مدت فقط برگشت سرمایه می کنه، پس طول عمر و سلامت اونها بسیار مهمه

به هر حال مشکل گیمرا با ماینرا افزایش قیمتی بود که ایجاد کردن حتی زمانی که دلار 3 هزار خورده ای بود وسلام به هر حال استاد حضور ماینر هایی مثل شما خیلی تو انجمن خوبه به هر حال شاید دوستان تصمیم گرفتن تو این حوضه فعالیت کنند که خب تجربیات امثال شما کمک خوبیه  شما مشکل امتیاز منفی رو با آقا حامد در  میون بزار 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ?️??? گفته است :

پس چرا لینک اینجا رو گذاشتی تو امتیاز و اینکه شما خرید کردی خراب بود و پس نگرفت ازت امتیاز دادی؟

ویرایش شده توسط rostam2142
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ?️??? گفته است :

ایشون چرا منفی دادن به بنده؟

حتما چون شما امتیاز دادی به ایشون امتیاز منفی برای تسویه حساب دعوا و بحث های داخل فروم نیست و خیلی هم نکته مهمی هست اینجا هم مهد کودک نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

رفتار شما شبیه کساییه که میخان در اینده که کارت ماین شده شونو بفروشن و دستشون نمونه هست. خودتون ایا حاضرین کارت ماین شده بخرین؟ بنده که بعید میدونم. جواب شما هم به احتمال زیاد اینه که شرایطشو باید بدونم که خودتون بهتر میدونین غیر ممکنه پی بردن به اینکه کارت قبلا تحت چه شرایطی استفاده میشده.

اتفاقا حدستون درسته بنده بعنوان فروشنده وارد شدم و این موارد خنده دار در مورد کارت ماین شده را دیدم، اگر به این بهانه ها کارتهام به قیمت نرسند نگهشون می دارم و اسیکها را با سرمایه گذاری جدید خرید خواهم کرد (ورود اسیک بیت کوین به ایران قانونی شده)

ویرایش شده توسط افشین رضایی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند سال پیش هم این حرفها زیاد بود

زمان اوج بیت کوین

خب دیدم یک عده ای کارتهای ماین رو فروختن به دوستان و مصیبتهایی که برای خریدارها پیش امده بود

اون فروشنده ها هم دیگه خبری ازشون نشد

دوستان کارت ماین نخرین که عاقبت خوشی نداره

بگردین تو انجمن ها احتمالا تاپیکهای سه یا ۴ سال پیش رو پیدا میکنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، WINNER گفته است :

چند سال پیش هم این حرفها زیاد بود

زمان اوج بیت کوین

خب دیدم یک عده ای کارتهای ماین رو فروختن به دوستان و مصیبتهایی که برای خریدارها پیش امده بود

اون فروشنده ها هم دیگه خبری ازشون نشد

دوستان کارت ماین نخرین که عاقبت خوشی نداره

بگردین تو انجمن ها احتمالا تاپیکهای سه یا ۴ سال پیش رو پیدا میکنید

چند سال پیش زمانی بود که مردم بازی می کردن و در اوقات خالی سیستمشون را می گذاشتند برای ماین هم کار کنه بدون اینکه شرایط مناسب را برای اون آماده کنند

اون کار یه زمانی صرف می کرد ولی الان دیگه اینطور نیست و شرایط بکلی تغییر کرده، کاش الان هم می شد با یه کارت بیت کوین ماین کرد!

مثلا من ریگهایی بستم با دوازده کارت، که سر سال به نقطه سربه سر اقتصادی می رسه، اگر از کارتها درست نگهداری نشه به زمان سوددهی نخواهد رسید پس از چشمام هم بیشتر مواظبشونم

تصویر پیوست یک ریگ 12 کارته است که در اون تمام جزئیات از هش تا دمای هر کارت و سرعت فن هاشون قابل رویت  و مقایسه است.  

(دما 63-52 درجه سانتیگراد و سرعت فنها 55-34 درصد)

دمای کارتهای MSI و ZOTAC.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، افشین رضایی گفته است :

چند سال پیش زمانی بود که مردم بازی می کردن و در اوقات خالی سیستمشون را می گذاشتند برای ماین هم کار کنه بدون اینکه شرایط مناسب را برای اون آماده کنند

اون کار یه زمانی صرف می کرد ولی الان دیگه اینطور نیست و شرایط بکلی تغییر کرده، کاش الان هم می شد با یه کارت بیت کوین ماین کرد!

مثلا من ریگهایی بستم با دوازده کارت، که سر سال به نقطه سربه سر اقتصادی می رسه، اگر از کارتها درست نگهداری نشه به زمان سوددهی نخواهد رسید پس از چشمام هم بیشتر مواظبشونم

تصویر پیوست یک ریگ 12 کارته است که در اون تمام جزئیات از هش تا دمای هر کارت و سرعت فن هاشون قابل رویت  و مقایسه است.  

(دما 63-52 درجه سانتیگراد و سرعت فنها 55-34 درصد)

دمای کارتهای MSI و ZOTAC.jpg

داداش اصلا" بحث دما به کنار

ماینر ها یکجوری صحبت میکنند در فلان دما کار کرده و حد استاندارد رعایت شده

انگار فقط دما مهم هست

دما یکی از مولفه ها هست

یک گیمر تهش بکوب بتونه چند ساعت پشت سیستم بشینه؟

در هفته چقدر بشه در ماه چقدر بشه؟

ماینری شیره وجودی کارت رو میکشه بعد اسکلت سرپا بهت تحویل میده

کارتی که ۶ ماه حتی ماین بشه ببین چند ساعت کارکرد داره

من راجب کارم میتونم بگم

من واست یک ماشین میارم گارانتی دار ۶ ماه کارکرد ولی ۱۸ ساعت در روز کارکرده

یک ماشینم واست میارم اونم گارانتی دار ۶ ماه کارکرده ولی هفته ای ۱۸ ساعت کارکرده

هر دو رخ زنده بدون نقطه

عقل انسان چی میگه؟ به فرض هم که من اولی رو  پایین تر بدم 

چقدر زمان میبره به نظرت که خریدار ماشین اولی پاش به تعمیرکار باز بشه نسبت به خریدار ماشین دومی؟

من کاربر عادی به شدت سعی میکنم هرگز کارت ماین شده نخرم و به بقیه هم توصیه کنم نخرند.

انقدر اسرار به اینکه کارت ماین شده تفاوتی با کارت سیستم گیم نداره رو من درک نمیکنم.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، افشین رضایی گفته است :

اتفاقا حدستون درسته بنده بعنوان فروشنده وارد شدم و این موارد خنده دار در مورد کارت ماین شده را دیدم، اگر به این بهانه ها کارتهام به قیمت نرسند نگهشون می دارم و اسیکها را با سرمایه گذاری جدید خرید خواهم کرد (ورود اسیک بیت کوین به ایران قانونی شده)

داداش گلم موارد خنده دار طرز فکر شما هست که میخاین کارتایی که باهاشون ماین کردین به قیمت کارت معمولی رد کنین بره و کسی هم اخ نگه تشکرهم کنه ازتون! شما با این کارتا بالاخره درامد کسب کردین و منطقیه که قیمت پایین تر برای فروش بذارین نه که بیاین برای قانع کردن دیگران برای خرید کارتایی که تو دستتون مونده طومار بنویسین. همین که شما به دوستمون بابت مخالفت باهاتون تو بازارچه (که متوجه نمیشم چه ربطی داره و هرکسی با هر سطح سوادی میدونه بازارچه سوا از انجمن هست) امتیاز منفی ثبت کردین دیگه هدفتون مشخصه. موفق باشین.

لینک به دیدگاه

متاسفانه بیشتر بحثای اینجا غیر علمی هست. ینی بر پایه آزمایش کنترل شده نیست. تا قیامت هم دوستان هر دو طرف بحث کنن هیچ کس نمی فهمه کی درست میگه . هر کس هم بر اساس علایق یا منافعش طرفدار یکی از این دو جناح میشه. تا وقتی که یه تیم بی طرف و خبره نیاد و بررسی نکنه نمیشه نظر دقیق داد. نمی شه واقعا گفت که آیا کارت ماین شده تحت شرایط خوب اما مداوم به مدت 6 ماه برای کارت مضر تر هستش یا مثلا 2 سال تحت استرس های بازی یه گیمر که یه کارت رو به صورت متناوب تحت لود قرار میده. تا نیان یه عده علمی به موضوع نگاه کنن و بر اساس شواهد بر پایه آزمایشات دقیق بررسی کنن همه این بحثا بر اساس تجربه شخصی و عقاید شخصی میشه به هیچ جا هم نمیرسه. به نظرم در این شرایط به طرف بستگی داره که آیا دوست داره کارت ماین شده بخره یا نه. تصمیم با خودشه و کسیم دقیق نمی دونه حرف کدوم طرف درسته و کدوم طرف غلط. مثلا کسی واقعا نمی دونه کارتی که شش ماه ماین شده تحت شرایط خوب شرایطش بهتره یا کارتی که یه سال دست یه گیمر حرفه ای بوده.

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/18, 11:23:17، ho3einsa گفته است :

داداش گلم موارد خنده دار طرز فکر شما هست که میخاین کارتایی که باهاشون ماین کردین به قیمت کارت معمولی رد کنین بره و کسی هم اخ نگه تشکرهم کنه ازتون! شما با این کارتا بالاخره درامد کسب کردین و منطقیه که قیمت پایین تر برای فروش بذارین نه که بیاین برای قانع کردن دیگران برای خرید کارتایی که تو دستتون مونده طومار بنویسین. همین که شما به دوستمون بابت مخالفت باهاتون تو بازارچه (که متوجه نمیشم چه ربطی داره و هرکسی با هر سطح سوادی میدونه بازارچه سوا از انجمن هست) امتیاز منفی ثبت کردین دیگه هدفتون مشخصه. موفق باشین.

ماینینگ اگر توسط یک گیمر باشه حرفتون درسته، چراکه این دسته از افراد همون سیستم معمولی را در زمانهای خالی تحت ماین می گذارند و قطعا به کارت شوک حرارتی وارد میشه (این داستان در سالهای اولیه خیلی شایع بود چون به صرفه بود) 
وقتی از ماینینگ صحبت می کنم، ماینینگ حرفه ای است و منظورم کارتی است که از ابتدا فقط ماین کرده اون هم در شرایط و دمای کنترل شده، بحث عمر قطعات الکترونیکی هم که برای شما کلا خنده داره، چونکه قطعه سیلیکونی را آدم زنده در نظر می گیرید که احتیاج به استراحت داره در صورتیکه برعکس روشن و خاموش شدن برای سیستم عوارض داره، گر م سرد شدن قطعات ، شوک استارت کار و ...

در در 1397/08/18, 17:25:10، saeed110 گفته است :

متاسفانه بیشتر بحثای اینجا غیر علمی هست. ینی بر پایه آزمایش کنترل شده نیست. تا قیامت هم دوستان هر دو طرف بحث کنن هیچ کس نمی فهمه کی درست میگه . هر کس هم بر اساس علایق یا منافعش طرفدار یکی از این دو جناح میشه. تا وقتی که یه تیم بی طرف و خبره نیاد و بررسی نکنه نمیشه نظر دقیق داد. نمی شه واقعا گفت که آیا کارت ماین شده تحت شرایط خوب اما مداوم به مدت 6 ماه برای کارت مضر تر هستش یا مثلا 2 سال تحت استرس های بازی یه گیمر که یه کارت رو به صورت متناوب تحت لود قرار میده. تا نیان یه عده علمی به موضوع نگاه کنن و بر اساس شواهد بر پایه آزمایشات دقیق بررسی کنن همه این بحثا بر اساس تجربه شخصی و عقاید شخصی میشه به هیچ جا هم نمیرسه. به نظرم در این شرایط به طرف بستگی داره که آیا دوست داره کارت ماین شده بخره یا نه. تصمیم با خودشه و کسیم دقیق نمی دونه حرف کدوم طرف درسته و کدوم طرف غلط. مثلا کسی واقعا نمی دونه کارتی که شش ماه ماین شده تحت شرایط خوب شرایطش بهتره یا کارتی که یه سال دست یه گیمر حرفه ای بوده.

اگر دست ماینر و گیمر حرفه ای باشه زیاد فرقی نداره چون قطعه سلامت می مونه و به حداکثر عمرش حدود 10 سال می رسه 

چرا می گم فرق نداره ؟! چون  عملا  هیچ کارتی تا 10 سال استفاده نمیشه. نه توسط ماینر و نه گیمر ، دلیلش هم اینه که  تا اون زمان کلا سیستم عوض میشه که تابحال همیشه اینطوری بوده

هم گیم ها بسیار پیچیده می شوند و هم الگوریتمهای ارزها تغییر می کنه (مخصوصا ارزها که تازه ابتدای راه هستند، مثل اینترنت که  کسی 20 سال پیش حتی تصور هم نمی کرد  اینطور پیشرفت کنه و در تمام امورات زندگی مون رسوخ پیدا کنه، )  مثلا  بزودی کارتهای با حافظه 4 گیگی و کمتر برای ارز اتریوم قابل استفاده نخواهند بود (بدلیل بزرگ  شدن بلاک چین و آپدیت الگوریتم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...