رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بازی Battlefield Vرو نسخه کورپکش رو دارم اما وقتی وارد بازی میشم بعد از 5 دقیقه بازی کردن میپره بیرون لطفا اگه نسخه خوبی از این بازی دارین لینکشو بزارین 

لینک به دیدگاه

سلام بازی Battlefield Vرو نسخه کورپکش رو دارم اما وقتی وارد بازی میشم بعد از 5 دقیقه بازی کردن میپره بیرون لطفا اگه نسخه خوبی از این بازی دارین لینکشو بزارین 

لینک به دیدگاه

بهترین نسخه ش اینه بری هکی بخری تا انلاین لذتشو ببری. یا اشتراکی بخری یا خودت تکی. چون این بازی ، بازی نیس که تک نفره بخای بریش.

لینک به دیدگاه

سلام بازی Battlefield V رو نصب کردم نسخه کورپک Battlefield V Deluxe Edition-CorePack

اما وارد بازی که میشم بعد از 5 دقیقه بازی کرش میکنه و میپزه بیرون سیستم هم اوکی هست داریورانویدیا  هم اپدیته  

دوستانی که این بازی رو انجام دادن امار بدن از کدوم سایت و چه نسخه ای رو بگیرم که این مشکلو نداشته باشه ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام ، نسخه فیتگرل از سایت دانلود ها

لینک به دیدگاه

pagefile سیستم روی 30 گیگ ست کنید درایور هم 425.31 نصب کنید تو تنظیمات بازی هم RT رو غیرفعال کنید اگه فعاله

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 12 شهریور 1398 در 16:07، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

pagefile سیستم روی 30 گیگ ست کنید درایور هم 425.31 نصب کنید تو تنظیمات بازی هم RT رو غیرفعال کنید اگه فعاله

سلامRTکجای تنظیمات هست؟؟

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
در در 30 آذر 1397 در 05:53، hosin گفته است :

این جور کرش ها  ماله کرکه

کرک معتبر دانلود کنید و جایگزین کنید

خوب داداش کرک معتبر از کجا گیر بیاریم میشه دقیقا ادرسشو بگی

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
در در 30 آذر 1397 در 19:24، mojtabapes گفته است :

الان این بازی 4 داستان داره که هر داستانش 3 مرحله داره ؟؟؟؟اگه همینطور که گفتم باشه برای منم پایان مرحله سوم هر داستان بازی میپرید بیرون

مال من هم همینجوریه نسخه فیتگرل بازی رو دوباره نصبید تنظیمات رو اوردم پایین دی ایکس 12 امتحان کردن دو نمونه سیو ریختم از اول رفتم فایده ای نداره هم تو چپتر 3 هم لست تایگر کرش میکنه 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام منم تو اون مرحله تانک اولش هنگ میکنه و می پره بیرون چطوری باید درستش کنم directx 12را هم نصب کردم اما وسط نصب اینم ارور میده از جای دیگه دانلود کردم زدم بازم میپره بیرون کیفیتشو آوردم پایین

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

مشکل اجرا نشدن بازی Battlefield 2 در وین 7

دوستان کسی اجرا کرده و راه حلی داره

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام دوستان 

راهی هست که بشه در بازی Battlefield v در اورجین و استیم همراه پلی داد خودم اورجین دارم دوستم استیم 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ در ۱۵:۰۱، kia.power.bia گفته است :

سلام منم تو اون مرحله تانک اولش هنگ میکنه و می پره بیرون چطوری باید درستش کنم directx 12را هم نصب کردم اما وسط نصب اینم ارور میده از جای دیگه دانلود کردم زدم بازم میپره بیرون کیفیتشو آوردم پایین

دقیقا منم همین مشکلو دارم

کسی هست راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان کسی مشکل ابتدای بازی بتلفید1 رو داشته؟ بازی اجرا میشه و سرعت موس هم اکیه ولی بعدش دیگه فریز میشه. سیستم هم خیلی عالی نیست ولی حداقل رو ساپورت میکنه

سیستم اینه : core i5-8400

ram 16 gb

کارت گرافیک ندارم ولی به نظر میاد پردازنده گرافیکی درون سی پی یو اکی باشه برای حداقل کیفیت

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mohammad۷۹۶۶ گفته است:

سلام دوستان کسی مشکل ابتدای بازی بتلفید1 رو داشته؟ بازی اجرا میشه و سرعت موس هم اکیه ولی بعدش دیگه فریز میشه. سیستم هم خیلی عالی نیست ولی حداقل رو ساپورت میکنه

سیستم اینه : core i5-8400

ram 16 gb

کارت گرافیک ندارم ولی به نظر میاد پردازنده گرافیکی درون سی پی یو اکی باشه برای حداقل کیفیت

درود

برای اجرا نیاز به کارت گرافیک دارید.

لینک به دیدگاه

دوستان کنسول دار، راهی هست هدف گیری با دسته بهتر بشه؟ فکر کنم اصلا هیچ هدف گیری اتوماتیکی نمیکنه

لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است:

درود

برای اجرا نیاز به کارت گرافیک دارید.

گرافیک پردازنده 630هست . در حد جیفورس 660 باشه احتمالا. مشکلم با آپدیت درایور از طریق خود ویندوز حل شد . نمیدونم چرا جدیدترین درایور اینتل کارساز نبود و درایور قدیمی که خود ویندوز توی آپدیت نصب میکنه بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...