رفتن به مطلب

شاکی چی شد ؟

WwWii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه 

نزدیک ۲ هفته پیش بود که از لیون یه SSD خریدم مدل SAMSUNG evo 860 250gb 

یادمه ۴۹۰ هزار بود الان که داشتم سایتو نگاه میکردم متوجه این موضوع شدم و خیلی برام جالب بود بدون هیچ دلیلی قیمتش از ۴۹۰ به ۷۲۰ رشد پیدا کرده :))

دلار اون موقع هم ۱۰.۵۰۰ بود الان حالا بگیم شده ۱۰.۸۰۰  دلیل این همه نوسان چیه واقعا؟!

این مملکت دیگ هیچوقت درست بشو نیست چون مردمش دیگ به حروم خوری عادت کردن

همین لیون میاد خودشو میزنه به مظلومیت ک چ جوری میتونیم شمارو راضی نگه داریم و اینجور حرفا‌..

واقعا باید برا این دولت و نظام تاسف خورد که کاری کردن مردمش به حروم خوری بیوفتن...

(تو این اوضاع بازم کسایی پیدا میشن ک انسانیت حالیشونه و دمشون گرم با مشتریا راه میان نه این که تا دسته...‌بعله!)

شاید اصن نبینید این پست رو ولی بازم خواستم حرفامو بزنم

تاسف...

لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

تو قسمت تغییرات قیمت ارزون ترین قیمت 590 بوده

و خوب ماله 28 اذر  جالبه توی یک سال گذشته اصلا قیمت 490 تومنو نداشته

شاید تخفیف خورده و شما خریدی !

دلار هم از اون روز گرون تر شده

دلار 10800 هم نیست و بالا تره

البته من زیاد دلیل افزایش قیمت هاروپرسیدم و دلیلش اینکه افزایش قیمت از طرف شرکت تامین کننده هست یا همون گارانتی

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hosin گفته است :

تو قسمت تغییرات قیمت ارزون ترین قیمت 590 بوده

و خوب ماله 28 اذر  جالبه توی یک سال گذشته اصلا قیمت 490 تومنو نداشته

شاید تخفیف خورده و شما خریدی !

دلار هم از اون روز گرون تر شده

دلار 10800 هم نیست و بالا تره

البته من زیاد دلیل افزایش قیمت هاروپرسیدم و دلیلش اینکه افزایش قیمت از طرف شرکت تامین کننده هست یا همون گارانتی

دروغی ندارم بگم که مثلا کسیو خراب کنم ولی من همون ۴۹۰ خریدم بدون هیچ تخفیفی!

چند جا که دارم نگاه میکنم دلار ۱۰.۷۵۰ تا ۸۰۰ عه بالاترشو دیگ نمیدونم

درباره گارانتی هم معلومه نظارت نباشه هرچقد دلشون بخواد قیمت میدن :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم زمانی که قیمت دلار کاهش پیدا کرده قیمت این اس اس دی برای دوستم چک کردم که 590 بود شما چجوری 490 خریدی ؟

لینک به دیدگاه

یکی از علتهای گرونی اینه که جنس بازار کم شده و چیزی هم وارد نشده

ولی بازم انقدر نباید گرون کنن

و به قول شما دارن همه رو حروم خور میکنن

لینک به دیدگاه

من تقریبا روزانه قیمت اس اس دی ها رو چک می کنم قیمت 490 برای اون اس اس دی مفت بوده و می گذارم به حساب اشتباه محاسباتی فروشنده به شما.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

منم زمانی که قیمت دلار کاهش پیدا کرده قیمت این اس اس دی برای دوستم چک کردم که 590 بود شما چجوری 490 خریدی ؟

فعلا شما فکر کن که من دارم دروغ میگم ولی شب عکس فاکتور رو براتون میفرستم تا توجیه بشید

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

من تقریبا روزانه قیمت اس اس دی ها رو چک می کنم قیمت 490 برای اون اس اس دی مفت بوده و می گذارم به حساب اشتباه محاسباتی فروشنده به شما.

فکر نکنم  اشتباه فروشنده باشه چون حتی ازشون به شوخی پرسیدم که قیمت سایت و مغازه فرق داره ؟ گفتن آنچنان سودی هم واسه ما نداره (آنچنان بعله)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، WwWii گفته است :

فعلا شما فکر کن که من دارم دروغ میگم ولی شب عکس فاکتور رو براتون میفرستم تا توجیه بشید

سلام دوست عزیز 

پائینترین قیمت این اس اس دی در 4-5 ماه گذشته 565 بود( این قیمت برای 10 روز پیش هست که قیمت دلار رو 10200 بود )  آن هم در سایت SSDBAZAR 

اگر فاکتورتون را بزارید ممنون میشم و قطعا اگر 490 گرفتید خرید خیلی عالی ای کردید و خوش شانس بودید ;)

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Behzad Tak گفته است :

سلام دوست عزیز 

پائینترین قیمت این اس اس دی در 4-5 ماه گذشته 565 بود آن هم در سایت SSDBAZAR 

اگر فاکتورتون را بزارید ممنون میشم و قطعا اگر 490 گرفتید خرید خیلی عالی ای کردید و خوش شانس بودید ;)

حتما عکس رو میزارم براتون

نزدیک ۱ هفته بود که قصد داشتم این SSD رو تهیه کنم و قیمتشم تو این مدت همین بود تا الان که دوستان فهمیدند دارند ارزون میدن به قیمت اصلیش رسوندنش :)

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، WwWii گفته است :

حتما عکس رو میزارم براتون

نزدیک ۱ هفته بود که قصد داشتم این SSD رو تهیه کنم و قیمتشم تو این مدت همین بود تا الان که دوستان فهمیدند دارند ارزون میدن به قیمت اصلیش رسوندنش :)

خب چرا عکس رو نمیذاری یه اسکن اینقدر وقت میگیره؟ : /

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

خب چرا عکس رو نمیذاری یه اسکن اینقدر وقت میگیره؟ : /

آپلود عکس کلا ۱ ثانیه طول میکشه ولی خب باید پیشم باشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

من اگر یه جایی بهم یه کالایی رو ارزون بده، و بعدا متوجه بشم اون کالا گرون شده، میگم دمش گرم خدا عمرشون بده اون زمانی که من خریدم خوب حساب کرده، خیلی حال داده.

تازه صداشم در نمیارم...

شما حالا کالایی رو به قیمت پایین خریدی، بعد از دو هفته اومدی  تاپیک زدی تحت عنوان "عامل فساد" و معترضی؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

من اگر یه جایی بهم یه کالایی رو ارزون بده، و بعدا متوجه بشم اون کالا گرون شده، میگم دمش گرم خدا عمرشون بده اون زمانی که من خریدم خوب حساب کرده، خیلی حال داده.

تازه صداشم در نمیارم...

شما حالا کالایی رو به قیمت پایین خریدی، بعد از دو هفته اومدی  تاپیک زدی تحت عنوان "عامل فساد" و معترضی؟

دقیقا زدی تو خال

مشکل جامعه ما اینه فکر میکنیم یه چیزو ارزون میخریم برد کردیم  و وقتی گرون میشه میگیم ایول من که ارزون خریدم گور بابای بقیه درسته؟

اما چند نفر مثل من بیان که بگن بعله قیمت این بوده و الکی چرا این همه رفته بالا اونوقت مشخص میشه مشکل از دلایلی مثل دلاره یا خود فروشگاه و کاسب اینطور نیست؟

حالا این موضوع تو ابعاد کوچیکیه

ابعاد بزرگترش میشه به نرخ خود دلار یا مرغ یا لوازم بهداشتی و یا یا یا یا.... اشاره کرد

اگه مردم با هم متحد میشدن این بلا ها سرشون نمیومد یا شاید اوضاع بهتر بود!

خب حالا شما میگی من ساکت میشدم که ارزون خریدم ول من نمیشم و واقعا چرا باید اینجوری باشه قیمتای سایت؟

شب که نگاه میکنی یه قیمته صبح ساعت ۹ میبینی یه قیمته خب پس زیاد هم به دلار وابسته نیس انگار! :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 51 دقیقه قبل، WwWii گفته است :

کی گفت شما دروغ میگید بد برداشت میکنید یا یه جای کارتون میلنگه !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ما الان داریم جای افغانیارو میگیریم و اینجا هم داره میشه افغانستان .کم کم همه چیز عادی خواهد شد نگران نباش.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، WwWii گفته است :

خب حالا شما میگی من ساکت میشدم که ارزون خریدم ول من نمیشم و واقعا چرا باید اینجوری باشه قیمتای سایت؟

سلام.

اگر جایی و از کسی کالایی رو ارزون خریدین بهترین کار اینکه که درموردش با هیچ کس بخصوص فروشنده ی دیگه ای صحبت نکنین چون  رسما قانونی داریم که ارزان فروشی جرم محسوب میشه و بقیه حق دارن از (فروشنده)  شکایت کنن! (تجربه ی شخصی)  اما متاسفانه هیچ قانون درست و حسابی ای برای گران فروشی در کشورمون وجود نداره.بنابراین اگر هم فروشنده ای یه کالا رو به شما ارزون تر داده خاطرجم باشین دیگه همچین کاری نخواهد کرد نه برای شما و نه سایرین بخصوص الان که این تاپیک رو زدین :) (کلی عرض میکنم و فقط خطاب به شما نیست) با همچین حرکاتی که هیچ نتیجه ای هم به همران نداره فقط باعث میشین که همون تعداد کمی که قیمت مناسب تر میدن کالایی رو دستشون بسته بشه.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بزرگوار  اگر قیمت ها و بازار تغییر نکرده همه چیز ثابت بوده لیون ظرف یکی دو همه حروم خور شده ؟!!

اگر قرار بود گرون بده که همون روز اول گرون میفروخت

بعدشم کلی آدم های با سابقه تو فروم هستن که وقتی قطعه ای رو بخوایم بخریم تا دارک اینترنت میریم بعدشم با کلی بالا و پایین تر کردن یه محصول از لیون میخریم دقیقا سالها پیش این اتفاق برای من افتاد بین دیجی کالا و لیون که وقتی لینک رو نشون دادم آقای حسینی عزیز گفتن یکیش گارانتی اواژنگه یکی فکر کنم پایا بود تو موس لوجیتک که هنوز دارمش و لیون گارانتی اواژنگی داشت. اما بخاطر اینکه من بابت این موضوع ناراحت نباشم به قیمت اون یکی گارانتی بهم داد

لیون در اوج بی ثباتی بازار کلی قطعه با تخفیف فوق العاده تو بازار موجود کرده بود عزیزم

در ضمن این فروم برای دیده شدن و شنیدن حرفها تاسیس شده تا جایی که من از حرفها و صحبت های مدیران فهمیدم

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، WwWii گفته است :

دقیقا زدی تو خال

مشکل جامعه ما اینه فکر میکنیم یه چیزو ارزون میخریم برد کردیم  و وقتی گرون میشه میگیم ایول من که ارزون خریدم گور بابای بقیه درسته؟

اما چند نفر مثل من بیان که بگن بعله قیمت این بوده و الکی چرا این همه رفته بالا اونوقت مشخص میشه مشکل از دلایلی مثل دلاره یا خود فروشگاه و کاسب اینطور نیست؟

حالا این موضوع تو ابعاد کوچیکیه

ابعاد بزرگترش میشه به نرخ خود دلار یا مرغ یا لوازم بهداشتی و یا یا یا یا.... اشاره کرد

اگه مردم با هم متحد میشدن این بلا ها سرشون نمیومد یا شاید اوضاع بهتر بود!

شب که نگاه میکنی یه قیمته صبح ساعت ۹ میبینی یه قیمته خب پس زیاد هم به دلار وابسته نیس انگار! :)

من نمیدونم دنبال چه مسئله ای هستید.

من همین یکی دو ماه پیش از لیون Samsung 970 Evo 250 گرفتم، 1.250 به فاصله 10 روز بعدش مجدد همین اس اس دی رو از لیون خریدم 1.120، بعدش قیمت این اس اس دی تا زیر 900 هزار تومن هم کاهش پیدا کرد. امروز هم قیمتش 1.140 هست.

نه اون زمان لیون با من گرون حساب کرد، و نه بعدش که قیمتش زیر 900 تومن اومد ارزون حساب می کرد و نه الان که قیمتش شده 1.140 داره گرون میده.

اس اس دی های سامسونگ متولی واحدی نداره، به قیمت های مختلفی در برهه های مختلفی موجود میشه و یا قیمت گذاری میشه. برای همین ممکنه این اس اس دی از یک وارد کننده تموم بشه و جایگزینش از وارد کننده دیگری باشه و یک دفعه قیمت نوسان شدید کنه.

این نوع کالا اینطوریه و برای من طبیعیه. من به عنوان خریدار باید همه فروشگاه ها رو چک کنم قیمت خوب بگیرم.

عامل فساد کیه؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

فقط باعث میشین که همون تعداد کمی که قیمت مناسب تر میدن کالایی رو دستشون بسته بشه.

موفق باشین.

دستشون بسته بشه؟

جالبه ! مجموعه لیون  به حرف های من نه ۱۰۰۰ امثال من اهمیت نمیده و فقط فکرش تو سود خودشه نه مصرف کننده

این مورد تو گرون کردن کالا هم صدق میکنه!

حالا شما که میگی دستشون بسته بشه منظورتون رو نمیفهمم

موفق باشین

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

لیون در اوج بی ثباتی بازار کلی قطعه با تخفیف فوق العاده تو بازار موجود کرده بود عزیزم

خوشم میاد هر کی تو لیون کاره ای عه صداش در اومده از چند خط حرف حق!

همین الانش میتونی تفاوت لیون با بقیه رو مقایسه کنی...

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

من نمیدونم دنبال چه مسئله ای هستید.

من همین یکی دو ماه پیش از لیون Samsung 970 Evo 250 گرفتم، 1.250 به فاصله 10 روز بعدش مجدد همین اس اس دی رو از لیون خریدم 1.120، بعدش قیمت این اس اس دی تا زیر 900 هزار تومن هم کاهش پیدا کرد. امروز هم قیمتش 1.140 هست.

نه اون زمان لیون با من گرون حساب کرد، و نه بعدش که قیمتش زیر 900 تومن اومد ارزون حساب می کرد و نه الان که قیمتش شده 1.140 داره گرون میده.

اس اس دی های سامسونگ متولی واحدی نداره، به قیمت های مختلفی در برهه های مختلفی موجود میشه و یا قیمت گذاری میشه. برای همین ممکنه این اس اس دی از یک وارد کننده تموم بشه و جایگزینش از وارد کننده دیگری باشه و یک دفعه قیمت نوسان شدید کنه.

این نوع کالا اینطوریه و برای من طبیعیه. من به عنوان خریدار باید همه فروشگاه ها رو چک کنم قیمت خوب بگیرم.

عامل فساد کیه؟

میدونی عامل فساد کیه؟

عامل فساد کسیه که وقتی دلار ۱۱ هزار تومانه و به ۱۰ هزار تومان افت میکنه قیمت کالاهاشو تغییر نمیده چون میگن جنسی که ما خریدیم برا خرید قبل عه!

ولی همون فروشگاه بعد چند روز که دلار برمیگرده بالا قیمت کالاهاش صعودی میشه و وقتی ازشون دلیل میخوای ۱۰۰۰ تا دلیل غیر منطقی میارن!

عامل فساد کیه؟

عامل فساد فروشگاهیه که راهکاری شبیه دولتشو پیش گرفته و مثلا قیمت کالایی که ۶۰۰ هزار تومان بود رو میکنه ۱ میلیون و چند روز بعد مثلا قیمتو میاره پایین و میکنه ۹۰۰ هزار تومان و مردم هم میگن ایول چه ارزون شده ولی ۱ هفته بعد همون کالا میشه ۱.۳۰۰ :)

حالا معلوم میشه عامل فساد کیه بهونه دلارو نیارید وسط چون الان یه بچه ۸ ساله هم دلار افتاده دهنش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاشکی به جای این همه تایپ کردن

یک فاکتور هم نشون میدادین

حضوری خریدین یا انلاین

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، WwWii گفته است :

با سلام خدمت همه 

نزدیک ۲ هفته پیش بود که از لیون یه SSD خریدم مدل SAMSUNG evo 860 250gb 

یادمه ۴۹۰ هزار بود الان که داشتم سایتو نگاه میکردم متوجه این موضوع شدم و خیلی برام جالب بود بدون هیچ دلیلی قیمتش از ۴۹۰ به ۷۲۰ رشد پیدا کرده :))

دلار اون موقع هم ۱۰.۵۰۰ بود الان حالا بگیم شده ۱۰.۸۰۰  دلیل این همه نوسان چیه واقعا؟!

این مملکت دیگ هیچوقت درست بشو نیست چون مردمش دیگ به حروم خوری عادت کردن

همین لیون میاد خودشو میزنه به مظلومیت ک چ جوری میتونیم شمارو راضی نگه داریم و اینجور حرفا‌..

واقعا باید برا این دولت و نظام تاسف خورد که کاری کردن مردمش به حروم خوری بیوفتن...

(تو این اوضاع بازم کسایی پیدا میشن ک انسانیت حالیشونه و دمشون گرم با مشتریا راه میان نه این که تا دسته...‌بعله!)

شاید اصن نبینید این پست رو ولی بازم خواستم حرفامو بزنم

تاسف...

تمامی این افزایش قیمت فقط و فقط از طرف تامین کنننده قطعات یا همون گارانتی هست که سود های زیادی به جیب میزنند

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...