رفتن به مطلب

سوال درباره درایور 1060

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید خدمت شما 

بنده بالاخره یک 1060 6g  از سری gaming x  رو خریدار کردم دیروز کارت رو نصب کردم روی کیس ویندوز جدید ریختم

وقتی dvd msi رو گذاشتم برای نصب برنامه ها و درایور کارت گرافیک همه رو نصب کرد جز درایور گرافیک !!! وقتی خود

dvd رو باز کردم و به پوشه درایور رفتم فقط برنامه experience رو دیدم که موجود بود نه درایور ، جعبه کارت هم پلمپ

خود گارانتی کننده یعنی گرین بودش که خودم باز کردم برام جای تعجب داره چرا اینجوریه ، مجبور شدم که از سایت خود

nvidia درایور جدید رو دانلود و نصب کنم ، حالا که نصب کردم گاهی پیغام display driver stopped responding and has recovered

میاد و روی مخم میره و نمیدونم که آیا کارت گرافیک مشکلی داره؟ برق 8 پین هم بهش وصل کردم از پاور.

این سوال رو هم از دوستانی که همین کارت گرافیک رو داشتن یا دارن میپرسم که برای شما هم چنین چیزی بوده چه از نظر

dvd و چه از نظر پیغامی که میده؟

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

سلام  دوست عزیز 

برای ویندوز 10 

1-آخرین بیلد ممکن را از سایت  هایی مثل سافت 98 دانلود و نصب کنید 

2-آخرین درایور انویدیا را از سایت TECHPOWERUP  دانلود و نصب کنید .

درایور داخل  DVD هست هم قدیمی هست . همچنین ویندوز 10 برای نصب درایورهای انویدیا باید اپدیت باشه 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MSI Support گفته است :

سلام  دوست عزیز 

برای ویندوز 10 

1-آخرین بیلد ممکن را از سایت  هایی مثل سافت 98 دانلود و نصب کنید 

2-آخرین درایور انویدیا را از سایت TECHPOWERUP  دانلود و نصب کنید .

درایور داخل  DVD هست هم قدیمی هست . همچنین ویندوز 10 برای نصب درایورهای انویدیا باید اپدیت باشه 

درسته حرف شما من اخرین ورژن رو دانلود کردم نوشتم توی مطلب بالا ، اما اخرین ورژن که 418 بود و وقتی نصب کردم هر چند ساعت یه بار

پیغام display driver stopped responding and has recovered رو میده من از خود سایت و قسمت سرچ خودش که سیستم رو شناسایی میکنه

دانلود کردم مجبور شدم توی ارشیو سایت nvidia برم و یکی قبل از این آخرین رو نصب کنم که گویا مشکل حل شده ، اما سوال من اینه که توی

عکس هم فرستادم ، چرا جز برنامه experience  درایور خود گرافیک نیست حالا قدیمی یا هرچی؟؟

لینک به دیدگاه

طبق نظر NVIDIA  بهتره  آخرین درایور دانلود و نصب بشه . قرار دادن درایور قدیمی در DVD کمکی به کاربران نمی کند . 

لینک به دیدگاه

سلام مجدد اقا من واقعا مریض شدم یک‌هفته‌ از نظر روحی هزینه ای که کردم برای این کارت جدا از اینکه به سختی جور کردم بیشتر برام مشکلی هست که هنوزم درگیرشم و چندبار ویندوز عوض کردم حتی به روزترین نسخه ویندوز ۷ رو نصب کردم اما بازم فقط با اپدیت ۴۱۷ همخونی داره واقعا ارور stop grapghic که میاد برام چه کنم مشگل از کارته؟؟ کسایی که این گرافیک رو دارم خواهش میکنم و تقاضا دارم بگن با اپدیت های جدید انویدیا یعنی ۴۱۸.۸۱ و ۴۱۷.۹۱ مشکل استاپ دارن؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Jahanlo گفته است :

سلام مجدد اقا من واقعا مریض شدم یک‌هفته‌ از نظر روحی هزینه ای که کردم برای این کارت جدا از اینکه به سختی جور کردم بیشتر برام مشکلی هست که هنوزم درگیرشم و چندبار ویندوز عوض کردم حتی به روزترین نسخه ویندوز ۷ رو نصب کردم اما بازم فقط با اپدیت ۴۱۷ همخونی داره واقعا ارور stop grapghic که میاد برام چه کنم مشگل از کارته؟؟ کسایی که این گرافیک رو دارم خواهش میکنم و تقاضا دارم بگن با اپدیت های جدید انویدیا یعنی ۴۱۸.۸۱ و ۴۱۷.۹۱ مشکل استاپ دارن؟؟؟؟

سه تا سوال دارم

1. کارت گرافیک آکبند بوده خریداری کردید؟

2. پس از نصب گرافیک آیا ویندوزتون رو عوض کردین؟

3. مشخصات کامل سخت افزاری سیستمتون رو لطف بفرمایید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سه تا سوال دارم

1. کارت گرافیک آکبند بوده خریداری کردید؟

2. پس از نصب گرافیک آیا ویندوزتون رو عوض کردین؟

3. مشخصات کامل سخت افزاری سیستمتون رو لطف بفرمایید.

باید عرض کنم که بله روی درش برچسب گرین خورده بود که خودم باز کردم تا بتونم باز کنم جعبه رو

ویندوز رو هم بله وقتی کارت رو روی سیستم نصب کردم  اولین کاری که کردم نصب ویندوز 7 بود.

مشخصات سیستم من هم i3 6100 و مادربرد asus h110mc رم هم 8g پاور هم 550 گرین

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Jahanlo گفته است :

سلام 

بایوس مادربرد را اپدیت کنید 

همچنین با ویندوز 10  با آخرین  بیلد تست کنید . 

احتمال داره مشکل به خاطر  مادربرد شما باشد . لطفا با یک مادربرد دیگه تست کنید .

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

سلام 

بایوس مادربرد را اپدیت کنید 

همچنین با ویندوز 10  با آخرین  بیلد تست کنید . 

احتمال داره مشکل به خاطر  مادربرد شما باشد . لطفا با یک مادربرد دیگه تست کنید .

اپدیت کردن بایوس مشکلی که نداره از نظر فنی ؟ و اینکه اپدیت کردن بایوس چه  تاثیراتی تو مسائل دیگه داره؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Jahanlo گفته است :

اپدیت کردن بایوس مشکلی که نداره از نظر فنی ؟ و اینکه اپدیت کردن بایوس چه  تاثیراتی تو مسائل دیگه داره؟

مدل دقیق پاور شما چیه؟ پاور 550 گرین قدیمیه؟ اگر بیشتر از سه چهار سال از عمرش میگذره ابتدا به ساکن اونو باید عوض کنید و ارتقا بدین.

آپدیت بایوس هیچ مشکلی نداره به این ترتیب برو جلو:

بایوس رو به آخرین نسخه آپدیت کن.

ویندوز 10 بریز

حتما نرم افزار کارت گرافیک رو از آخرین ورژن nVidia استفاده کن

لینک به دیدگاه

برای نصب درایور جدید ، اول باید به طور کامل درایور قبلی حذف بشه

اگر قبلا رو این مین کارت گرافیک استفاده کردین ، و بعدش gtx 1060 رو انداختین روش ، ممکنه مشکل به خاطر این باشه

ویندوز 7 اخرین اپدیت نصبه ؟ ترجیحا ویندوز 10 نصب کنین ، اخرین نسخه بیلد 1809

بهتره یه بار با نرم افزار ddu درایور رو کلا پاک کنید

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Jahanlo گفته است :

خیر مشکلی ندارد . تمام مواردی که آرمین عزیز و من گفتم را با دقت انجام بدید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...