رفتن به مطلب

Recommended Posts

UP  :wacko:

سلام داداش

من هنوزم با شرایطی که قبلا گفتم خریدارم...

لینک به دیدگاه

سلام داداش

من هنوزم با شرایطی که قبلا گفتم خریدارم...

سلام , نه عزیز , شما کل این فروم رو زیر و رو کن همه اول پول کالا رو میگیرن بعد ارسال می کنن , من نمی دونم شما روو چه حسابی چنین انتظاری داری ! من تا به حال کلی معامله توی فروم انجام دادم همیشه اول واریز بوده بعد ارسال , چند بار رم خریدم , یه دی وی دی رایتر گرفتم که البته سرم کلاه رفت ولی پیگیرش نشدم, یه GTX 580 فروختم , یه کوله پشتی حرفه ای لاجیتک فروختم و موارد دیگه ای که الان یادم نیست , همش اول واریز بوده بعد ارسال , شمام اگه نمی تونی اعتماد کنی خرید نکن برادر  @};-

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

سلام , نه عزیز , شما کل این فروم رو زیر و رو کن همه اول پول کالا رو میگیرن بعد ارسال می کنن , من نمی دونم شما روو چه حسابی چنین انتظاری داری ! من تا به حال کلی معامله توی فروم انجام دادم همیشه اول واریز بوده بعد ارسال , چند بار رم خریدم , یه دی وی دی رایتر گرفتم که البته سرم کلاه رفت ولی پیگیرش نشدم, یه GTX 580 فروختم , یه کوله پشتی حرفه ای لاجیتک فروختم و موارد دیگه ای که الان یادم نیست , همش اول واریز بوده بعد ارسال , شمام اگه نمی تونی اعتماد کنی خرید نکن برادر  @};-

جمله من سوالی نبود و خبره!

اگه شرایط پیشنهادی رو قبول میکردی، پیام میداد! اگه نمیکردید هم نمیدادی! تموم شد رفت...

و نیازی به مقاله نویسی نبود برادر!!!

لینک به دیدگاه

جمله من سوالی نبود و خبره!

اگه شرایط پیشنهادی رو قبول میکردی، پیام میداد! اگه نمیکردید هم نمیدادی! تموم شد رفت...

و نیازی به مقاله نویسی نبود برادر!!!

یه بار توی پی وی پیشنهاد دادید همونجا هم جواب گرفتید , دیگه نیازی نبود بیاید اینجا دو باره پیشنهاد بدید , به سلامت......

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یک عدد دیگه از همین دوربین با همین مشخصات و به صورت کاملا پلمپ و آکبند موجود شد , هرکی مایل به خرید بود لطفا پیام خصوصی بده  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

1- نام کاربری

2- نام فروم

3- تاریخ

در عکس همراه کالا نوشته شود

>>>رعایت قوانین خرید و فروش<<<

لینک به دیدگاه

سلام

1- نام کاربری

2- نام فروم

3- تاریخ

در عکس همراه کالا نوشته شود

>>>رعایت قوانین خرید و فروش<<<

توی عکس هستش دیگه عطا جان

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

up  @};-  دو تا دیگه هم موجود شد قیمت 100 تومن برای مدت محدود , پلاستیک وکیوم جعبه هنوز روشه , کاملا آک آک  :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...