رفتن به مطلب

مشکل با لیون کامپیوتر

zen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من 27 ام صبح یه مادربرد از لیون کامپیوتر سفارش دادم و قبل از سفارش زنگ زدم لیون گفتن اگه روش ارسال را بزنی ترمینال قبل عید براتون ارسال میشه. و مشکلی نیست. بعد امروز صبح زنگ زدم لیون تلفن گویا لیون گفت پایان کار لیون می‌باشد. بعد یه شماره موبایل در سایت لیون بود زنگ زدم طرف گفت تا  ظهر همه سفارش ها ارسال میشه و ساعت دو با شما تماس میگیرن. و لی خبری نشد الان هم هرچی به اون شماره موبایل تماس میگیرم طرف جواب نمی‌دهد. من به مشتری قول دادم . چکار کنم. جالبه تو لیون هم زده تکمیل سفارش یعنی ارسال شده ولی خبری نیست. 

Screenshot_2019-03-19-20-03-24-914_com.android.chrome.png

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم

انشالا از همینجا پیگیر کارتون میشن دوباره

این سری موضوعات تو مجموعه های بزرگ مثل لیون بعضی اوقات اتفاق میفته و آخر ماجرا هم معلوم میشه یه نفر خواسته یا ناخواسته یکمی کم کاری کرده که متاسفانه پای کل مجموعه نوشته میشه

واقعا خیلی ضد حاله هم واسه شما که قول دادید به مشتری و هم واسه مشتری که میخواد تو تعطیلات ازش استفاده کنه و الان چشم به راهه

تیم لیون فوق العاده است مطمان باشید انشالا مشکلتون سریعا برطرف میکنن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

سلام دوستان من دیروز صبح یه مادربرد از لیون کامپیوتر سفارش دادم و قبل از سفارش زنگ زدم لیون گفتن اگه روش ارسال را بزنی ترمینال قبل عید براتون ارسال میشه. و مشکلی نیست. بعد امروز صبح زنگ زدم لیون تلفن گویا لیون گفت پایان کار لیون می‌باشد. بعد یه شماره موبایل در سایت لیون بود زنگ زدم طرف گفت تا  ظهر همه سفارش ها ارسال میشه و ساعت دو با شما تماس میگیرن. و لی خبری نشد الان هم هرچی به اون شماره موبایل تماس میگیرم طرف جواب نمی‌دهد. من به مشتری قول دادم . چکار کنم. جالبه تو لیون هم زده تکمیل سفارش یعنی ارسال شده ولی خبری نیست. 

شما دیروز صبح سفارش دادی ولی من شنبه سفارش دادم و زنگ هم زدم گفتن 1 شنبه میفرستن(نفرستادن) زنگ زدم گفتن پیکمون حرکت نکرده(متوجه شدم بهونه میارن) گفتم فردا چطور(دوشنبه) گفتن 3 تا 7 بعد از ظهر میفرستن(با اینکه باید میرفتم شهرستان ولی موندم که هارد  SSD  رو بگیرم و بعد برم) که خب درست حدس زدید نفرستادن وقتی هم حدودای 5 بعد از ظهر تلفن زدم گفتن بررسی میکنیم تماس میگیریم تا 6 صبر کردم دوباره تماس گرفتم بازم همون جواب بررسی میکنیم و باهاتون تماس میگیرم خلاصه امروز هم گذشت و...............

معلوم نیست چی به چیه و چیکار میکنن!(خوبه حالا من تو تهرانم و پیک کلا 20-30 دقیقه هم نمیکشه بخواد از فروشگاه تا خونه بیاد)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داداش گلم

انشالا از همینجا پیگیر کارتون میشن دوباره

این سری موضوعات تو مجموعه های بزرگ مثل لیون بعضی اوقات اتفاق میفته و آخر ماجرا هم معلوم میشه یه نفر خواسته یا ناخواسته یکمی کم کاری کرده که متاسفانه پای کل مجموعه نوشته میشه

واقعا خیلی ضد حاله هم واسه شما که قول دادید به مشتری و هم واسه مشتری که میخواد تو تعطیلات ازش استفاده کنه و الان چشم به راهه

تیم لیون فوق العاده است مطمان باشید انشالا مشکلتون سریعا برطرف میکنن

آخه بدبختی اینه خوب همون اول میگفتن بعد از عید میشه منم از سایت دیگه خرید را میزدم. قول میدن آخر هم نمیفرستن. دروغ نگن خوب با دروغ گفتن کار یکی دیگه را خراب می کنم اون مشتری منم می‌ره به چند نفر دیگه میگه اون چند نفر هم میرن به بقیه میگن و مشتری های خودم را از دست میدم. اگه نمیفرستن همون اول بگم که خرید نزنیم و از جای دیگه تهیه کنیم. وقتی ارسال مرسوله مشکل دارن بهتره سایت را جمع کنم و خرید حضوری داشته باشن. بازم دم مقداد آی تی و فافا و کیمیا آنلاین گرم ارسالشون خیلی خوبه و راضی بودم . من که احتمال زیاد دفعه آخرم باشه از لیون خرید میکنم. و هر کی هم بخواد خرید بزنه از لیون بهش ماجرای خودم را میگم. تا منصرف بشه از خرید. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MojArch گفته است :

شما دیروز صبح سفارش دادی ولی من شنبه سفارش دادم و زنگ هم زدم گفتن 1 شنبه میفرستن(نفرستادن) زنگ زدم گفتن پیکمون حرکت نکرده(متوجه شدم بهونه میارن) گفتم فردا چطور(دوشنبه) گفتن 3 تا 7 بعد از ظهر میفرستن(با اینکه باید میرفتم شهرستان ولی موندم که هارد  SSD  رو بگیرم و بعد برم) که خب درست حدس زدید نفرستادن وقتی هم حدودای 5 بعد از ظهر تلفن زدم گفتن بررسی میکنیم تماس میگیریم تا 6 صبر کردم دوباره تماس گرفتم بازم همون جواب بررسی میکنیم و باهاتون تماس میگیرم خلاصه امروز هم گذشت و...............

معلوم نیست چی به چیه و چیکار میکنن!(خوبه حالا من تو تهرانم و پیک کلا 20-30 دقیقه هم نمیکشه بخواد از فروشگاه تا خونه بیاد)

پس هیچی فکر کنم باید تا یک ماه صبر کنم تا مرسوله برسه از آمازون خرید بزنیم فکر کنم سریعتر به دستمون میرسه.

لینک به دیدگاه

به حدی پست و تیپاکس شلوغه که خودتون نبینید باور نمیکنین. بسته شنبه برام ارسال شده پیشتاز هنوز نرسیده شهر من. 

رفتم پست گرخیدم از بس شلوغ بود. 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

به حدی پست و تیپاکس شلوغه که خودتون نبینید باور نمیکنین. بسته شنبه برام ارسال شده پیشتاز هنوز نرسیده شهر من. 

رفتم پست گرخیدم از بس شلوغ بود. 

پست و تیپاکس نکردن که من باهاشون تماس گرفتم گفتن اگه روش ارسال را بزنی ترمینال مشکلی نیست و قبل عید میفرستیم. من روش ارسال را زدم ترمینال . و آخر باری که تونستم صحبت کنم باهاشون امروز صبح بود که گفتن میفرستیم همه سفارشها را بعد از ساعت دو هم با شما تماس میگیرم که گذشت تا ساعت پنج دیدم خبری نشد بعد زنگ زدم چند بار ولی تلفن را برنداشتن. 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، zen گفته است :

آخه بدبختی اینه خوب همون اول میگفتن بعد از عید میشه منم از سایت دیگه خرید را میزدم. قول میدن آخر هم نمیفرستن. دروغ نگن خوب با دروغ گفتن کار یکی دیگه را خراب می کنم اون مشتری منم می‌ره به چند نفر دیگه میگه اون چند نفر هم میرن به بقیه میگن و مشتری های خودم را از دست میدم. اگه نمیفرستن همون اول بگم که خرید نزنیم و از جای دیگه تهیه کنیم. وقتی ارسال مرسوله مشکل دارن بهتره سایت را جمع کنم و خرید حضوری داشته باشن. بازم دم مقداد آی تی و فافا و کیمیا آنلاین گرم ارسالشون خیلی خوبه و راضی بودم . من که احتمال زیاد دفعه آخرم باشه از لیون خرید میکنم. و هر کی هم بخواد خرید بزنه از لیون بهش ماجرای خودم را میگم. تا منصرف بشه از خرید. 

کاملا حق با شماست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

کاملا حق با شماست

فقط ما را گرفتار کردن پول گرفتن و جنس هم نفرستادن الان هم که پاسخگو نیستند.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

فقط ما را گرفتار کردن پول گرفتن و جنس هم نفرستادن الان هم که پاسخگو نیستند.

دسوت عزیز با این ایدی در تماس باشید در تلگرام

09101423070

@CRMLC

اقای نیکبخت مسئول بخش مشتریان

کارتونو راه میندازن

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بهتر بود خرید رو به روز های پایانی سال موکول نمیکردید. حالا دیگه مشتری شما اخر سالی یادش افتاده برای خرید این اتفاقات پیش میاد دیگه.

بنده همین شنبه بود تماس گرفتم با تیپاکس گفتن به هیچ عنوان پستی قبول نمیکنن و تحویل های برای شهر های حومه تهران هست. مثلا اگر تهران باشید خیلی تلاش کنن ببرن شهریار ! حتی کرج هم نمیبرن.

شما نهایتا باید تا 5 ام فروردین منتظر باشین.

لینک به دیدگاه

من پنج شنبه یه سفارش ثبت کردم از یه فروشگاهی تو تهران

کرج هستم و هنوز نیومده |:

27 ام ارسال راه دور که اصن هیچی

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، zen گفته است :

سلام دوستان من 27 ام صبح یه مادربرد از لیون کامپیوتر سفارش دادم و قبل از سفارش زنگ زدم لیون گفتن اگه روش ارسال را بزنی ترمینال قبل عید براتون ارسال میشه. و مشکلی نیست. بعد امروز صبح زنگ زدم لیون تلفن گویا لیون گفت پایان کار لیون می‌باشد. بعد یه شماره موبایل در سایت لیون بود زنگ زدم طرف گفت تا  ظهر همه سفارش ها ارسال میشه و ساعت دو با شما تماس میگیرن. و لی خبری نشد الان هم هرچی به اون شماره موبایل تماس میگیرم طرف جواب نمی‌دهد. من به مشتری قول دادم . چکار کنم. جالبه تو لیون هم زده تکمیل سفارش یعنی ارسال شده ولی خبری نیست. 

سلام جناب نورانی عزیز ، قربان سفارش شما دیروز ارسال شده و وضعیت سفارش کامل شده هست، لطفا ایمیل senator2566@yahoo.com چک کنید،کد پیگیری برای این ایمیل ارسال شده دیروز

اگر موردی بود به من بگین برای شما پیگیری میکنم

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، MojArch گفته است :

دوست عزیزم سلام، لطفا شماره سفارش خودتون رو برای من ارسال کنید برای شما پیگیری کنم

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، CRM گفته است :

دوست عزیزم سلام، لطفا شماره سفارش خودتون رو برای من ارسال کنید برای شما پیگیری کنم

مشکل برطرف شد تازه الان ترمینال تماس گرفته میگه بسته داری. بعدش من بیشتر از پاسخگو نبودن لیون ناراحت شدم . آخه 28 گفتن با شما تماس میگیرم ولی تماس نگرفتن که هیچ جواب تلفن هم نمی دادن.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

سلام دوست عزیز

بهتر بود خرید رو به روز های پایانی سال موکول نمیکردید. حالا دیگه مشتری شما اخر سالی یادش افتاده برای خرید این اتفاقات پیش میاد دیگه.

بنده همین شنبه بود تماس گرفتم با تیپاکس گفتن به هیچ عنوان پستی قبول نمیکنن و تحویل های برای شهر های حومه تهران هست. مثلا اگر تهران باشید خیلی تلاش کنن ببرن شهریار ! حتی کرج هم نمیبرن.

شما نهایتا باید تا 5 ام فروردین منتظر باشین.

بهتره روزای پایانی سال خود لیون نگه که قبل عید براتون ارسال میشه داداش.این دوستمون تماس گرفتن و وقتی لیون گفته به دستشون میرسه سفارش دادن ظاهرا

برای من روز یکشنبه از تهران چیزی فرستادن و سه شنبه به مشهد رسید ! ربطی به تیپاکس نداره

لینک به دیدگاه

در در 1 فروردین 1398 در 10:26، ali.king گفته است :

بهتره روزای پایانی سال خود لیون نگه که قبل عید براتون ارسال میشه داداش.این دوستمون تماس گرفتن و وقتی لیون گفته به دستشون میرسه سفارش دادن ظاهرا

برای من روز یکشنبه از تهران چیزی فرستادن و سه شنبه به مشهد رسید ! ربطی به تیپاکس نداره

دوست من اگر‌چیزی  از سمت لیون اعلام بشه اجرا میشه، برای اقای نورانی هم ارسال و اطلاع رسانی انجام شده بود، 

ارسال برای مشهد ۴۸ تا ۷۲ ساعت طول میکشه عزیز ،شماره سفارشتون رو برای من ارسال کنید،جزئیات ارسال رو برای شما ارسال میکنم

لینک به دیدگاه

سلام دوباره مادربرد به دستم رسیده یک نکته این که مادربرد پلمپ نبود و وقتی جعبه را باز کردم دیدم مادربرد داخل پلاستیک هم نیست آیا دوستان مادربرد بایواستار خرید داشتن وضعیت پلمپ بودن مادربرد چگونه بود . اگه  خود مادربرد داخل پلاستیک پلمپ بود به من هم بگه تا مادربرد را به لیون برگشت بزنم و مادربرد پلمپ ازشون بگیرم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zen گفته است :

سلام دوباره مادربرد به دستم رسیده یک نکته این که مادربرد پلمپ نبود و وقتی جعبه را باز کردم دیدم مادربرد داخل پلاستیک هم نیست آیا دوستان مادربرد بایواستار خرید داشتن وضعیت پلمپ بودن مادربرد چگونه بود . اگه  خود مادربرد داخل پلاستیک پلمپ بود به من هم بگه تا مادربرد را به لیون برگشت بزنم و مادربرد پلمپ ازشون بگیرم.

سلام

پیشنهاد می کنم ویدیو یا تصاویر آنباکسینگ رو ببینید تا زود تر به نتیجه برسید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، zen گفته است :

سلام عزیز

برای مادربرد های برخی برند ها طبیعیه ولی در مورد بایواستار دقیق اطلاع ندارم.

تست کردید مادربرد رو؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، CRM گفته است :

دوست من اگر‌چیزی  از سمت لیون اعلام بشه اجرا میشه، برای اقای نورانی هم ارسال و اطلاع رسانی انجام شده بود، 

ارسال برای مشهد ۴۸ تا ۷۲ ساعت طول میکشه عزیز ،شماره سفارشتون رو برای من ارسال کنید،جزئیات ارسال رو برای شما ارسال میکنم

پس مورد من چی؟

چطور ۳ روز میگن فردا ارسال میشه(در هر سه روز همین رو به من گفتن) ولی نتیجه رو خودتونم میدونید!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، CRM گفته است :

بزرگوار این دوستمون گفتن .همکارتون گفته قبل عید بسته به دستشون میرسه ! ولی نرسیده !! مسلما مشکل از بخش مشاوره بوده

من خودم همیشه بهترین حس خوب رو داشتم موقه خرید از لیون ! و قصد تخریب رو ندارم.ولی به نظر من همکارتون کم کاری کردن که قول اشتباه دادن.بالاخره هر مجموعه ای اشتباهاتی داره. منم قصدم بهتر شدن لیون بود نه تخریب

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

بزرگوار این دوستمون گفتن .همکارتون گفته قبل عید بسته به دستشون میرسه ! ولی نرسیده !! مسلما مشکل از بخش مشاوره بوده

من خودم همیشه بهترین حس خوب رو داشتم موقه خرید از لیون ! و قصد تخریب رو ندارم.ولی به نظر من همکارتون کم کاری کردن که قول اشتباه دادن.بالاخره هر مجموعه ای اشتباهاتی داره. منم قصدم بهتر شدن لیون بود نه تخریب

ما از نظرات شما استقبال میکنیم و برای نظرات شما از سمت لیون جایزه هم داده میشه، 

اقای نورانی قبل از عید کالا به دسشون رسیده به شهرشون ،ممنون که به فکر کاربران دیگه هستین، 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MojArch گفته است :

پس مورد من چی؟

چطور ۳ روز میگن فردا ارسال میشه(در هر سه روز همین رو به من گفتن) ولی نتیجه رو خودتونم میدونید!

هرموردی که هست به من اعلام کنید من برای شما انجام وظیفه میکنم عزیزم، برای من شماره سفارشتون رو ارسال کنید حتما پیگیری میکنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، CRM گفته است :

هرموردی که هست به من اعلام کنید من برای شما انجام وظیفه میکنم عزیزم، برای من شماره سفارشتون رو ارسال کنید حتما پیگیری میکنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنم 

قبلا شماره سفارش رو براتون فرستادم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...