رفتن به مطلب

راهنمایی برای ارتقاء

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بلاخره امروز تونستم یه مانیتور 240 هرتز بنکیو از لیون سفارش بدم بیاد قبلا میخواستم اقساط خرید کنم که خوشبختانه تونستم خرید کنم و تا چند روز دیگه دستم میرسه 

مشخصات سیستم بنده از این قراره 

Cpu i5 4670

Ram 16 gig 

Vga gtx960 

سوال بنده اینه که کدوم قطعه رو ارتقاء بدم که برا مانیتور مناسب باشه؟

چندتا نکته: من فقط برا بازی csgo میخوام 

لازم نیست حتما همه تنظیمات رو روی very high بزارم 

هرچقدر بشه کمتر هزینه کرد بهتر چون تو وضعیت و خرید مانیتور توان آنچنانی مثلا برای تغییر کل سیستم ندارم 

مثلا بنظر شما اگه 1060 تهیه کنم کافیه؟ و گلوگاه نمیشه برا پردازنده؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مبارکتون باشه

صبر کنید مانیتور جدید برسه دستتون و با همین ستاپ ببینید چند فریم میگیرید توی بازی. بعد از اون اقدام به ارتقا کنید

اگر بودجش رو دارید کارت GTX 1070 بگیرید در غیر این صورت کارت GTX 1060 هم کافی هست برای این بازی که فرمودید

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

سلام دوستان بلاخره امروز تونستم یه مانیتور 240 هرتز بنکیو از لیون سفارش بدم بیاد قبلا میخواستم اقساط خرید کنم که خوشبختانه تونستم خرید کنم و تا چند روز دیگه دستم میرسه 

مشخصات سیستم بنده از این قراره 

Cpu i5 4670

Ram 16 gig 

Vga gtx960 

سوال بنده اینه که کدوم قطعه رو ارتقاء بدم که برا مانیتور مناسب باشه؟

چندتا نکته: من فقط برا بازی csgo میخوام 

لازم نیست حتما همه تنظیمات رو روی very high بزارم 

هرچقدر بشه کمتر هزینه کرد بهتر چون تو وضعیت و خرید مانیتور توان آنچنانی مثلا برای تغییر کل سیستم ندارم 

مثلا بنظر شما اگه 1060 تهیه کنم کافیه؟ و گلوگاه نمیشه برا پردازنده؟ 

سلام میخاید در همون ۲۴۰فریم بازی کنید؟اول همه پردازنده،بعد گرافیک،،،پردازنده رو بفروشید ،یدونه ۴۷۹۰بگیرید خوبه

دلیلشم اینه که هر چقدم گرافیک رو ارتقا بدید،اخر سر پردازنده سد راه میشه ،و نمیتونید اینقد فریم زیاد مثل ۲۴۰بگیرید

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

مبارکتون باشه

صبر کنید مانیتور جدید برسه دستتون و با همین ستاپ ببینید چند فریم میگیرید توی بازی. بعد از اون اقدام به ارتقا کنید

اگر بودجش رو دارید کارت GTX 1070 بگیرید در غیر این صورت کارت GTX 1060 هم کافی هست برای این بازی که فرمودید

کاملا موافقم 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

مبارکتون باشه

ممنون از همه دوستان بخاطر راهنمایی هاشون 

پس پردازنده خودم حتی برای 1070 هم گلوگاه ایجاد نمیکنه درسته؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

ممنون از همه دوستان بخاطر راهنمایی هاشون 

پس پردازنده خودم حتی برای 1070 هم گلوگاه ایجاد نمیکنه درسته؟

اینو نگاه کنید:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1k6heVCRwhlR9aAHxY5TVrDlu_rPK-X5oaafIPNXuAMM/edit?usp=sharing

گلو گاهه،،،،از سایت tomshardware هست

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

اینو نگاه کنید:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1k6heVCRwhlR9aAHxY5TVrDlu_rPK-X5oaafIPNXuAMM/edit?usp=sharing

گلو گاهه،،،،از سایت tomshardware هست

بله درسته حق با شماست پس برای ارتقاء حداقل به یک 4770 یا 4790 و یک 1060 نیاز دارم 

که سی پیو فک نکنم نوش موجود باشه 

بنظر شما اگه دست دوم بخوام تهیه کنم چقدر باید هزینه کنم مال خودم رو چقدر میتونم بفروشم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

بله درسته حق با شماست پس برای ارتقاء حداقل به یک 4770 یا 4790 و یک 1060 نیاز دارم 

که سی پیو فک نکنم نوش موجود باشه 

بنظر شما اگه دست دوم بخوام تهیه کنم چقدر باید هزینه کنم مال خودم رو چقدر میتونم بفروشم

راستی کارت گرافیکتم یا سمت ای ام دی برو مثل 580 یا اگه انویدیا میگیری از 1660 یا 1650 انتخاب کن سری 10 دیگه عمرش گذشته.

لینک به دیدگاه

سلام

سی پی یو ۳۵۷۰بنده کارت   گرافیک ۴۸۰ را کامل زیر لود می بره ، خیالت راحت ، فقط گرافیک رو ارتقاء بده ، حواست به پاور هم باشه کم نیاره

۵۸۰ گزینه خوبیه و ۱۰۶۰

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

سی پی یو ۳۵۷۰بنده کارت   گرافیک ۴۸۰ را کامل زیر لود می بره ، خیالت راحت ، فقط گرافیک رو ارتقاء بده ، حواست به پاور هم باشه کم نیاره

۵۸۰ گزینه خوبیه و ۱۰۶۰

اون دوستمون که میگه حتما گلوگاه میشه 

پاور بنده هم 630 گرین هست فک کنم جواب گو باشه

لینک به دیدگاه

کلا همیشه یکی گلوگاه هست ، با ۱۰۶۰ مشکل نداره زیر لود می بره گرافیک مثلا صد درصد هست سی پی یو ۶۰ درصد ، با ۴۸۰ همینجور ، ولی ۱۰۷۰رونمی دونم ،سی پی یو من و شما زیاد فرقی نداره ، من ۴۸۰ رو زیر لود می بره کامل

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

دوست عزیز زیاد با آمار و ارقام این سایت ها توجه نکنید.

مساله گلوگاه هم یه چیزی نیست که صرفا با یه لینک بشه تایید یا ردش کرد. باید به صورت تجربی تست بشه و با قاطعیت نمیشه گفت.

توی هر بازی شرایط خاصی وجود داره و بسته به هر بازی میزان استفاده از منابع سیستم متفاوت هست. 

بنده خودم کارت GTX 1080 دارم و سی پی یو 6600K . بین بازی هایی که بنده انجام میدم تنها بازی Battlefield 1 Online هست که سی پی یو برای گرافیکم گلوگاه هست حتی با اورکلاک به 4500

پس نمیشه قاطعانه گفت که گلوگاه میشه یا نه چون هر بازی شرایط خودش رو داره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

مساله گلوگاه هم یه چیزی نیست که صرفا با یه لینک بشه تایید یا ردش کرد. باید به صورت تجربی تست بشه و با قاطعیت نمیشه گفت.

توی هر بازی شرایط خاصی وجود داره و بسته به هر بازی میزان استفاده از منابع سیستم متفاوت هست. 

بنده خودم کارت GTX 1080 دارم و سی پی یو 6600K . بین بازی هایی که بنده انجام میدم تنها بازی Battlefield 1 Online هست که سی پی یو برای گرافیکم گلوگاه هست حتی با اورکلاک به 4500

سلام عزیز

مخلص کلام رو گفتی

در عمل باید دید😉🌹

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

منم موافقم بهتره کارتو ارتقا بدین تست کنین اگه به مشکل خوردین به فکر ارتقای پردازنده بیفتین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

پردازنده شما برای 1060 کافیه ، خودم 4460 با 480 دارم که فقط توی اساسین اودیسه بالای 80 درصد و بعضا 100% میشه اونم به خاطر بهینه نبودن بازی و پردازنده خور هست

برای 1070 توصیه میشه i7 بگیرید ولی واسه csgo فکر کنم همون 1060 یا 580 کافی باشه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

حتما گلو گاه نمیشه،طبق همون چارت که نگاه کردید،رنگ بنفش یعنی اینکه در بدترین حالت گلوگاه میشه و کلی نیست،،،اما کلا جدا از این حرفا

فریم ۲۴۰حتی برای بازی csgo فریم خیلی بالاییه،وحتما اول باید به فکر پردازنده باشید،هر گرافیکی هم بخرید پردازنده لنگه:

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/77x72k/final_tweak_for_fps_48259_with_i74790k_after/

اول پردازنده رو ارتقا بدید،بعد ببینیدفریم چطوره اگه راضی بودید،دیگه کاری به گراف نداشته باشید

ادیت:تا حالا همین طوری تست کردین ببینید تا چه فریمی میره؟اگه به ۳۰۰برسه و زیر ۲۴۰نره اصلن نیازی هم به ارتقا ندارید!

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

15 8400 هم بد نیست با مادر برد های سری 300 تا چند سال هم نیاز به ارتقا ندارد قیمت هم با این cpu قدیمی تفاوت چندانی ندارد 

لینک به دیدگاه

دوستان متاسفانه بعد از گذشت 8  روز هنوز مانیتور رو ارسال نکردن بچه های لیون که یکم ناامید شدم بنده تازه قراره فردا ارسال شه اگه ارسال شه

ولی تو این مدت بنده متوجه شدم پردازندم بیشتر از حد معمول داغ میکنه برا هیمن خمیرو عوض کردم و تنظیمات رو روی مانیتور خودم روی مدیوم گذاشتم 

باfps 200 به بالا حتی 300 اکثر مواقع روبرو شدم 

tqft_untitled_thumb.png

ویرایش شده توسط amin_naja(امین پناهی زاده)
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

دوستان متاسفانه بعد از گذشت 8  روز هنوز مانیتور رو ارسال نکردن بچه های لیون که یکم ناامید شدم بنده تازه قراره فردا ارسال شه اگه ارسال شه

ولی تو این مدت بنده متوجه شدم پردازندم بیشتر از حد معمول داغ میکنه برا هیمن خمیرو عوض کردم و تنظیمات رو روی مانیتور خودم روی مدیوم گذاشتم 

با پینگ 200 به بالا حتی 300 اکثر مواقع روبرو شدم 

tqft_untitled_thumb.png

ربطی بین داغ کردن پردازنده و پینگ نیست

لینک به دیدگاه

خخخخ ببخشید منظورم fps بوده اشتباها گفتم پینگ 

در 24 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

ربطی بین داغ کردن پردازنده و پینگ نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...