رفتن به مطلب

حدس میزنی چه سالیه؟؟؟؟

nightkiler
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

امروز  مجله ای تو کمدم پیدا کردم مال چند سال قبل قیمتها را که نگاه کردم فهمیدم واقعا تورم چه بر سرمون آورده😥 .به نظر شما قیمتها مال چند سال پیشه؟؟؟؟

جالبه بدونید پاور 330 وات گرین که نوش با چند سال گارانتی 29تومن بوده الان همین پاور دست دوم یک عمری کار کرده اش را بالای 100تومن در مغازه ها می فروشند .نو 330گرین هم که بالای 300تومن شده .

اون زمان با 335تومن میشده پاور نو 1050وات انرمکس خرید!!!!!!الان با 335تومن نهایت یدونه 330گرین بتونیم بخریم

IMG_20190406_160529.thumb.jpg.0c050f3d5488a83184e8cd8d78a6cb91.jpg

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

سلام

امروز  مجله ای تو کمدم پیدا کردم مال چند سال قبل قیمتها را که نگاه کردم فهمیدم واقعا تورم چه بر سرمون آورده1f625.png .به نظر شما قیمتها مال چند سال پیشه؟؟؟؟

جالبه بدونید پاور 330 وات گرین که نوش با چند سال گارانتی 29تومن بوده الان همین پاور دست دوم یک عمری کار کرده اش را بالای 100تومن در مغازه ها می فروشند .نو 330گرین هم که بالای 300تومن شده .

اون زمان با 335تومن میشده پاور نو 1050وات انرمکس خرید!!!!!!الان با 335تومن نهایت یدونه 330گرین بتونیم بخریم

IMG_20190406_160529.thumb.jpg.0c050f3d5488a83184e8cd8d78a6cb91.jpg

هی پارسال دقیقا همین قیمت بود کارت گرافیک نداره😐

خدا خیرش نده هرکی باعث و بانی این چیزا هست 

کاش برگردیم

لینک به دیدگاه

احتمالا بین ۸۳تا ۸۶،اونموقه هم پلی وان داشتم،نمیدونستم کامپیوتر چیه

ادیت:منظور قبل افزایش دلار دوره احمدی نژاد هست دقیق نمیدونم ،کی اتفاق افتاد؟؟؟

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

سلام ، چون خودم سال ۸۹ تا ۹۰ یه سیستم بستم و قیمتارو یک سال چک میکردم احتمال میدم مربوط به اون سالا باشه.

( پاور ۱۲۰۰ گرین گرفتم ۲۰۰ تومن )

ویرایش شده توسط MohMosGh1973
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

احتمالا بین ۸۳تا ۸۶،اونموقه هم پلی وان داشتم،نمیدونستم کامپیوتر چیه

ادیت:منظور قبل افزایش دلار دوره احمدی نژاد هست دقیق نمیدونم ،کی اتفاق افتاد؟؟؟

۸۳ بازی گاد اف وار رو دیدم ،پلستیشن ۲ خریدم ، ۸۶ یا ۸۷ سیستم گرفتم .

البته حقوق ها هم در اون سال ها پایین بود نه حقوق های الان ، کلا پول کاغذی تورم میاره شما همین الان حنس های خارجی مثلا موبایل رو نگاه کنید ، مثلا زده ۱۰۰ یورو ، از اون طرف دلاری قیمت زده حدودا ۱۳۰ تا ۱۴۰ دلار ، دلار ارزش نسبت به یورو از دست داده ، و گوشی های پرچمداری که تا دو ای سه سال پیش به زحمت به ۴۰۰ دلار یا ۵۰۰ می رسیدن ، الان قیمت مثلا سامسونگ و اپل ، دور بر ۱۰۰۰ الی ۱۱۰۰ دلار هست ، عملا هم چیز خواستی ، تکنولوژی آنچنان اضافه نشده بهش ،تهش دیگه 5g  هست که فعلآ ها کاربرد نداره ولی قیمت اونریش عملا ۳ برابر شده ، این ور با تبدیل دیگه بماند

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nightkiler گفته است :

سلام

امروز  مجله ای تو کمدم پیدا کردم مال چند سال قبل قیمتها را که نگاه کردم فهمیدم واقعا تورم چه بر سرمون آورده1f625.png .به نظر شما قیمتها مال چند سال پیشه؟؟؟؟

این عکس هرچی بگذره با ارزش تر میشه الان هم میتونیم جز آثار باستانی حسابش کنیم. توصیه میکنم قابش کنی به بچه هات نشونش بده. حدود 20 سال دیگه خود مجله ای که دست شماست بالای 200 میلیون قیمت میخوره

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MohMosGh1973 گفته است :

سلام ، چون خودم سال ۸۹ تا ۹۰ یه سیستم بستم و قیمتارو یک سال چک میکردم احتمال میدم مربوط به اون سالا باشه.

( پاور ۱۲۰۰ گرین گرفتم ۲۰۰ تومن )

تا حدود ۹۱ برج ۷ قیمت ها افزایش پیدا کرد ، اون موقع آموزشیم تموم شده بود ، رفته بودن محل خدمت جزیره خارک ، اس ام اس قیمت های خودرو برام اومده بود ، واقعا جک بود برام پراید از حدود ۷ شده بود حدود ۱۴ تومن

خدمتم تموم شد  ۹۴  یه پراید گاز سوز گرفتم کارخونه ۲۰ تومن در اومد حدوداً ، دیگه همون رو داریم ،

البته دوستان چیزی گرون نشده ، قیمت رو با طلا و سکه مقایسه کنید ، از همون اوایل تا الان ، پراید قیمتش ۱۱ سکه هست ،اولین بار از نماینده مجلس شنیدم ، باور نکردم ، یه نگاهی بمدازید واقعا همین هست ، چاپ پولی که پشتوانه طلا نباشه و بانک مرکزی همون طلایی که داره و پشتوانه هست حراج کنه ، باعث این تورم می شه ، وگر نه پول کاغذی کل دنیا ارزش نداره ، ثروت اصلی طلا هست که ارزش خودش رو حفظ می کنه

لینک به دیدگاه

سال 86 تا 88 باید باشه چون هنوز پاو.ری که سال 86 فکر کنم خرید رو دارم 785 گرین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمتهای تیر 88 هست یعنی کمتر از 10 سال پیش و تقریبا قدرت خرید پولمون یک دهم شده و افرادی مثل من که ریال نگه داشتیم یا سرمایه ای نداشتیم امروز 10 برابر فقیر تر از 10سال پیش هستیم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

این عکس هرچی بگذره با ارزش تر میشه الان هم میتونیم جز آثار باستانی حسابش کنیم. توصیه میکنم قابش کنی به بچه هات نشونش بده. حدود 20 سال دیگه خود مجله ای که دست شماست بالای 200 میلیون قیمت میخوره

احتمالا 20 سال دیگه با 200میلیون می تونم نهایت یدونه پاور 330 بخرم 😄

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

هی پارسال دقیقا همین قیمت بود کارت گرافیک نداره1f610.png

خدا خیرش نده هرکی باعث و بانی این چیزا هست 

کاش برگردیم

نه دیگه دادا پارسال قیمتها یک دهم که نبود یک سوم الی یک چهارم الان بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...