رفتن به مطلب

مشکل با گارانتی ترابایت سرویس

mohammadhossein
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

اینا دیگ چه گدا گشنه هایین،خدا رحم نکنه به همچین ادمای گناس

تازه پول پیک داخل تهرانم زدن به حساب من 

ارسالی که با تیپاکس نهایتا 16 الی 20 تومن ( با جعبه میشد) رو ازم 30 گرفتن منم نمیتونستم حرفی بزنم 

ویرایش شده توسط mohammadhossein
لینک به دیدگاه

• ارسال 142
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

تازه پول پیک داخل تهرانم زدن به حساب من 

ارسالی که با تیپاکس نهایتا 16 الی 20 تومن ( با جعبه میشد) رو ازم 30 گرفتن منم نمیتونستم حرفی بزنم 

داداش چه انتظاری داری ؟! گارانتی های درس حسابی الان می پیچونن ملتو نمونش هم هست تو این فروم !!!!! دیگه از ترابایت چه انتظاری داری معلوم نیست چی هست کی هست کی امد یه دفعه ! با 4 تا کیس فروختن امد گارانتی زد ! الان واقعا یه تعداد کمی گارانتی واقعا خوب کار می کنن 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Divine گفته است :

داداش چه انتظاری داری ؟! گارانتی های درس حسابی الان می پیچونن ملتو نمونش هم هست تو این فروم !!!!! دیگه از ترابایت چه انتظاری داری معلوم نیست چی هست کی هست کی امد یه دفعه ! با 4 تا کیس فروختن امد گارانتی زد ! الان واقعا یه تعداد کمی گارانتی واقعا خوب کار می کنن 

این به کنار اون بحث پیگیری و نظارت منو بیشتر عصبی کرد

با خودم گفتم اگه یه بحث به این سادگی رو مثلا تعزیرات اینقدر طول بده بعد احتکار رو بخواد همین مقدار طول بده به طور مثال طرف تو اون ۴ هفته روند برسی تعزیرات ۴۰ باکس کارت گرافیک رو رد میکنه 

در مورد ترابایت هم  والا من اصلا انتظار نداشتم اینجوری باشن اون  زمان رفتم  سایتش برای تحقیقات فکر کردم معتبره گارانتیش  بعد خریدم  

از طرفی الان گارانتی رم یا اواژنگه(geil) یا ایستا هست یا مثلا همین ترابایت 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Divine گفته است :

از طرفی همین ترابایت سرویس یا راست یا دورغ ادعای تجربه ۳۰ ساله داره

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

از طرفی همین ترابایت سرویس یا راست یا دورغ ادعای تجربه ۳۰ ساله داره

ای رفیق آزمود را دوباره آزمودن خطاست

آواژنگ و ایستا به نسبت از این شرکت بهتر هستن .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mehdiliv3 گفته است :

ای رفیق آزمود را دوباره آزمودن خطاست

آواژنگ و ایستا به نسبت از این شرکت بهتر هستن .

شانس ما این رم رو فقط یک شرکت باید گارانتی کنه و اون شرکتم اینجور مسائل بهمراهش باشه

اواژنگ رو هم یکسری خیلی دل خوشی  ازش ندارن 😞

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

شانس ما این رم رو فقط یک شرکت باید گارانتی کنه و اون شرکتم اینجور مسائل بهمراهش باشه 

اواژنگ رو هم یکسری خیلی دل خوشی  ازش ندارن 1f61e.png

جدی ؟!

ولی توی گارانتی ها آواژنگ برای من تا الان اکیه بوده ولی فشار آوردم بهشون که کار رو اکی انجام دادن البته تا الان گارانتی گرین خیلی خوش برخورد بوده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mehdiliv3 گفته است :

جدی ؟!

ولی توی گارانتی ها آواژنگ برای من تا الان اکیه بوده ولی فشار آوردم بهشون که کار رو اکی انجام دادن البته تا الان گارانتی گرین خیلی خوش برخورد بوده

والا قبلا یک دوستی  تاپیک زده بودن و  یکسری مشکلات پیش اومده بود براشون 

لینک به دیدگاه

در در 16 اردیبهشت 1398 در 20:00، mehdiliv3 گفته است :

جدی ؟!

سلام از طرف اتحادیه باهام تماس گرفتن برای جلسه کمیسیون 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

سلام از طرف اتحادیه باهام تماس گرفتن برای جلسه کمیسیون 

امروز ظهر با منم 4 بار تماس گرفتن گوشیم سایلنت بود 😥😥

چی بهت گفتن ؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mehdiliv3 گفته است :

امروز ظهر با منم 4 بار تماس گرفتن گوشیم سایلنت بود 1f625.png1f625.png

چی بهت گفتن ؟

گفتن  روز دوشنبه  باید برم  منتها یادم رفت بپرسم همون ادرسی که  داخل سایت زدن یا یک جای دیگر

لینک به دیدگاه

فردا خودت تماس بگیر بگو دیروز تماس گرفتید در دسترس نبودم  ساعت چند باید بیام 

احتمالا همه روز دوشنبه باید بیان  برای  این قبیل کارها

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

فردا خودت تماس بگیر بگو دیروز تماس گرفتید در دسترس نبودم  ساعت چند باید بیام 

احتمالا همه روز دوشنبه باید بیان  برای  این قبیل کارها

خودم ديروز تماس گرفتم گفت ٤ شنبه تماس ميگيرن باهام براي دوشنبه هماهنگ مي كنن اميدوارم با سازگار هم هماهنگ شده باشه

پس احتمالا شما رو هم دوشنبه مي بينم ✋🏻

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mehdiliv3 گفته است :

خودم ديروز تماس گرفتم گفت ٤ شنبه تماس ميگيرن باهام براي دوشنبه هماهنگ مي كنن اميدوارم با سازگار هم هماهنگ شده باشه

پس احتمالا شما رو هم دوشنبه مي بينم 270b-1f3fb.png

چهارشنبه هفته اینده؟

برای من دوشنبه همین هفته باید برم صنف

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

چهارشنبه هفته اینده؟

برای من دوشنبه همین هفته باید برم صنف

نه دیگه گفت برای من هم دوشنبه هفته آینده مراجعه کنم که دیروز باهام تماس گرفتن برای هماهنگی گوشم سایلنت بود امروز هم که تعطیل هستند برای شنبه باید تماس بگیرم هماهنگ کنم

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، mehdiliv3 گفته است :

نه دیگه گفت برای من هم دوشنبه هفته آینده مراجعه کنم که دیروز باهام تماس گرفتن برای هماهنگی گوشم سایلنت بود امروز هم که تعطیل هستند برای شنبه باید تماس بگیرم هماهنگ کنم

اهان پس شما هم دوشنبه هستی انشالله که مشکل شما هم حل شه🙏 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

اهان پس شما هم دوشنبه هستی انشالله که مشکل شما هم حل شه1f64f.png 

الان تماس داشتم گفت براي چهارشنبه دوباره تماس ميگيرن كه براي دوشنبه هفته آينده هماهنگ كنن

اميدوارم شما هم به نتيجه برسي 👌🏻

لینک به دیدگاه

سلام امروز رفتم ساعت11:45 دقیقه رسیدم اتحادیه یخرده نشستم دیدم ساعت 12 و 11 دقیقه  یک خانم و یک اقا از  ترابایت اومدن  و دیدم اون اقا با کارشناس اتحادیه سلام علیک داشت( یا خیلی مورد ترابایت میوفته اونجا یا از قبل رفیق بودن و یا صرفا یک دوستی و بدور از پارتی بازی و... بود).

خلاصه رفتیم پیش  دو کارشناس اول من بحث نوع پذیرش که چرا عادی و نه گارانتی رو مطرح کردم  بعد اون اقای ترابایت سرویس گفت نه شرکت به ما گفته rgb  باید 6 ماه گارانتی بشه منم همون لحظه مفاد گارانتی رو از سایت ترابایت و فاکتور فروش رم رو به کارشناس نشون دادم گفتم اینجا به 6 ماه اشاره نشده و اونا هم قبول کردن حرف منو.

خلاصه موارد زیادی رو بحث شد بعد یکی از اون کارشناس ها از من خواست بیرون باشم تا با نماینده ترابایت صحبت کنه بعد صدا زد رفتم تو گفت چون ما نمیدونستیم این رم ها جدیدا چراغ میزارن روش و مصوبه ای بابت ار جی بی نبوده  شرکت موظف هست  رم رو تعویض کنه بعد شرکت ترابایت دو رم   تیم  گروپ  مدل نایت هاوک و باس بالاتر رو گذاشت روی میز گفت میتونن اینو با پرداخت مبلغی اضافه  بر دارن یا نهایتا 15 روز صبر کنن رم خودشون از گمرک ترخیص بشه و بدون هزینه تعویض شه .

در اخر ترجیح دادم رم خودم رو بگیرم در ابتدا گفن رم ها بمونه پیش ترابایت بعد بفرسته که با صحبتی شد قرار شد فعلا  رم ها رو استفاده کنم تا رم ها ترخیص بشن و بعد رم رو ببرم و تعویض کنم .

در اخر موارد نوشته شد و رای کارشناس ها هم ضمیمه شد 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

امروز 8 خرداد 

طبق قراری که روز 23 اردیبهشت در اتحادیه با حضور نماینده ترابایت برگزار شد  و قرار شد طی 15 روز روز مدل  رم خودم رو بدون دریافت مبلغی تعویض کنند روز 6 خرداد موعد 15 همین روز رسید منتها تعطیل رسمی بود و من تا روز سه شنبه تماسی از ترابایت دریافت نکردم تا اینکه امروز 8 خرداد تا ساعت 11و نیم هم تماسی دریافت نکردم  بنابراین تماس کردم با صنف فناوران  رایانه و به منشی شرح دادم مشکل رو و ایشون گفتن تماس بگیرم 1 ساعت دیگه و ایشون پیگیری میکنن از ترابایت 

تماس گرفتم بعد 1 ساعت و منشی گفت زنگ زدن و گفتن هنوز تو انبارشون موجود نشده ( دقیقا مشابه حرفی که به من  قبلش میزندند تا 14 اردیبهشت و بعدش گفتن شامل گارانتی نمیشه و...)

و همچنان داستان پیچیده من با ترابایت  بعد ازگذشت حدود  51 روز از زمان پذیرش رم در ترابایت سرویس ادامه دارد ......

فقط جالبیش اینجاست چطور میشه فروشگاهشون رو جدا میدونن از بخش گارانتی 

https://www.terabyteco.com/ProductDetail/20412/رم-دسکتاپ-DDR4--3000-مگاهرتز-CL16-تیم-گروپ-مدل-DELTA-RGB--ظرفیت-16-گیگابایت

دوستان مشاهده کنن این مدل رم بندس تازه بالاترم هست ولی بازم ترابایت سرویس ادعا میکنه که  فروشگاه زده موجود ولی موجود نداره 

و دقیقا موجود داره و میشه سفارش داد!

لینک به دیدگاه

سلام 
امیدوارم هرچه سریعتر مشکلتون حل بشه
کاش همون زمان که میخواستن رمتون رو با یه مدل دیگه تعویض کنن قبول میکردین(مگه چقدر مابه التفاوت میخواستن؟)
به هر حال اون پیشنهادشون نقد بود و کارتون راه میفتاد 
الان ممکنه هرچقدر تماس بگیرین و پیگیر بشین بگن هنوز تو انبارشون موجود نشده

لینک به دیدگاه

سلام. داداش اشتباه شما اینه که همونجا که رم جدید دادن نگرفتین و مابه تفاوتو پرداخت کنین. موندم چرا نقدو ول کردین رفتین دنبال نسیه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از اینجا به بعد دقیقا" اشتباه خودتون هست

چون مشکل آر جی بی رم رو که حل میکنند برای فروش جدید و 6 ماهه میکنند

رم خودتون هم همون جا داشتند بهترش رو بهتون تحویل میدادند قبول نکردید

خب عزیزم اینجا سیاتل یا کالفرنیا نیست که قطب تکنولوژی باشه دشمنی هم ندارند به شخصه باهاتون واقعا" نداشتند رم رو

الان هم هر چی پیگیری کنید میگن نه منتظر بمونید گمرک ترخیص کنه

و هیچ مرجعه هم زورش به گمرک نمیرسه کلا" گمرک یک کشور حساب میشه خودش با قوانین خودش.

لینک به دیدگاه

سلام  دوست عزیز من تازه فهمیدم که میشه از طریق هایی که دوستان گفتند پیگیری کرد . من هم چنین مشکلی رو باگارانتی آوازنگ داشتم البته برای بهمن ماه سال 97 میشه بهم گفتند RGB شامل گارانتی نمیشه و 150هزار تومان تفاوت دادم بعد از یک ماه تازه عوض کردند .

شما هم هزینه دارید پرداخت میکنید بارم مثل رم خودتان یا سر من کلاه گذاشتند

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

خب عزیزم اینجا سیاتل یا کالفرنیا نیست که قطب تکنولوژی باشه دشمنی هم ندارند به شخصه باهاتون واقعا" نداشتند رم رو

و هیچ مرجعه هم زورش به گمرک نمیرسه کلا" گمرک یک کشور حساب میشه خودش با قوانین خودش.

در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

سلام. داداش اشتباه شما اینه که همونجا که رم جدید دادن نگرفتین و مابه تفاوتو پرداخت کنین. موندم چرا نقدو ول کردین رفتین دنبال نسیه.

در 5 ساعت قبل، 005 گفته است :

سلام 
امیدوارم هرچه سریعتر مشکلتون حل بشه
کاش همون زمان که میخواستن رمتون رو با یه مدل دیگه تعویض کنن قبول میکردین(مگه چقدر مابه التفاوت میخواستن؟)
به هر حال اون پیشنهادشون نقد بود و کارتون راه میفتاد 
الان ممکنه هرچقدر تماس بگیرین و پیگیر بشین بگن هنوز تو انبارشون موجود نشده

والا رمی که پیشنهاد داده بودن مدل نایت هاوک 3000 و بابتش 300 تومن اضافه میخواستن منتها نایت هاوک قدیمی  تر ازدلتا ارجی بی هست و احتمال اینکه زودتر توقف تولید بشه بیشتر بود 

از طرفی  ساعت  یک ربع به هفت با گوشیم تماس گرفتن بعد با خونه و مدیریت ترابایت سرویس بودن گفتن رم اومده و برای شنبه یا حضوری برم یا بفرستن و چون من یک وسیله اگه دلار بزاره قصد خرید دارم گفتم میام حضوری که بعد از اون بحث رم برم وسیله رو بخرم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

من حرف  شما رو قبول دارم اما چطور میشه صبح بگن نیاوردیم الان زنگ بزنن بگن اوردیم؟

شما باشی بهشون شک نمیکنی؟

جنس در عرض کمتر از 10 ساعت از گمرک ترخیص شد و در انبارشون موجود شد!؟

یا اینکه وقتی خبر تماس از طرف اتحادیه را  منشی داده به مدیریت خودش شخصا با من تماس گرفته؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...