رفتن به مطلب
  • 0

آپدیت نشدن اندروید

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

سوال

درود، تازگی یک نوکیا 6.1 گرفتم که android one داره و هر کاری میکنم آپدیت نمیشه،  وارد قسمت آپدیت که میشم مینویسه update downloading و بعد از چند ثانیه پیغام میده download paused، اگر روی resume بزنم باز همینطوری میشه. (با قند شکن هم امتحان کردم نشد)

دوستان تجربه ای در این مورد دارن ؟

لینک به دیدگاه

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
در 8 دقیقه قبل، micpet گفته است :

درود، تازگی یک نوکیا 6.1 گرفتم که android one داره و هر کاری میکنم آپدیت نمیشه،  وارد قسمت آپدیت که میشم مینویسه update downloading و بعد از چند ثانیه پیغام میده download paused، اگر روی resume بزنم باز همینطوری میشه. (با قند شکن هم امتحان کردم نشد)

دوستان تجربه ای در این مورد دارن ؟

سلام

بگردید و رم دلخواهتونو دانلود کنین فلش بزنید،ممکنه با گوشی بتونید،اگرم نه با نرم افزار کامپیوتر،از نت و سایت xda کمک بگیرید 

لینک به دیدگاه

• 0
در 39 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

بگردید و رم دلخواهتونو دانلود کنین فلش بزنید،ممکنه با گوشی بتونید،اگرم نه با نرم افزار کامپیوتر،از نت و سایت xda کمک بگیرید 

سلام

عزیز شما تجربه این کار رو دارین ؟ یا کاستوم رام ؟ میخوام بدونم الان اگر کاستوم رام نصب بشه برای رجیستری مشکلی پیش نمیاد ؟ 

لینک به دیدگاه

• 0

این مشکل رو من قبلا داشتم. با ایرانسل میخواستم آپدیت کنم همین بساط بود ولی با پارس آفلاین که میزدم انجام میشد. شما با یه اینترنت دیگه تست کن ببین چطوریه

لینک به دیدگاه

• 0

سلام تغییر dns انجام‌بده مثلا با شکن تست کن ، ببین جوابگو هست

لینک به دیدگاه

• 0

در 45 دقیقه قبل، chaning گفته است :

سلام

عزیز شما تجربه این کار رو دارین ؟ یا کاستوم رام ؟ میخوام بدونم الان اگر کاستوم رام نصب بشه برای رجیستری مشکلی پیش نمیاد ؟ 

سلام ،رجیستری مربوط به کد imei هست،تا زمانی که اون عوض نشه مشکلی نداره

درمورد کاستوم رام اولین کاری که برای تمامی گوشیا باید انجام بدید ،انلاک بوت لودر هست ،که برای هر مدل گوشی متفاوت هست،برای گوشیای شیاومی که در خوده سایت شرکت ثبت نام میکنید،بعد درخواست کد میدید،بعد یه چند روز براتون میفرسته با اون کد و برنامه مخصوص بوت لودر رو انلاک میکنید،بعد از اون یه ریکاوری کاستوم(غیر ریکاوری اصلی گوشی،اگه داشته باشه)یا کرنل کاستوم فلش میکنید،بعد از اونم به طریق ریکاوری کاستوم گوشی ،رام کاستومو از طریق خوده گوشی فلش میکنید،اینو بگم برای هر گوشی طریقه نصب متفاوته،اما تو انجمن xda گوشی ای نیست که زیر و بمشو در نیورده باشن.اگه میخاید وارد عمل بشید با احتیاط هر اموزشی که در موردش میبینید دقیق انجام بدید مشکلی پیش نمیاد،خودم اول گوشی xperia ray ,بعد huawei c3 lite ,اخرشم xiaomi mi max رو هر بلایی که فکرشو کنید از لحاظ نرم افزاری سرشون در اوردم،هیچ مشکلی هم پیدا نکردن فقط طبق دستور العمل انجام بدید

موفق باشید،خیلی کار راحتیم هست

Screenshot_20190430-142617.thumb.png.44b86740fca7572dc21e41bd9deee897.pngScreenshot_20190430-142608.thumb.png.96372f1f9ec61efc477ef0abb5496e86.png

الان رام کاستوم lineage زدم از خوده miui خیلی بهتره ،مصرف باتری بهتره،دست ادم هم برای ویرایش باز تره

Screenshot_20190430-142950.thumb.png.b61dfb27734da35d98d7bef013774722.png

اینم یه نرم افزار فوق العاده برای افزایش کیفیت صدای خروجی ،که هر کاری که فکرشو بکنی میتونی روی صدا انجام بدی،از اکولایزر بگیر،تا باس قدرتمند و افزایش ولوم و تغییر تون صدای خواننده

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• 0
در 3 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام تغییر dns انجام‌بده مثلا با شکن تست کن ، ببین جوابگو هست

الان امتحان میکنم 

در 3 ساعت قبل، Sandor گفته است :

این مشکل رو من قبلا داشتم. با ایرانسل میخواستم آپدیت کنم همین بساط بود ولی با پارس آفلاین که میزدم انجام میشد. شما با یه اینترنت دیگه تست کن ببین چطوریه

من شاتل دارم نمیشه، حالا با ایرانسل امتحان میکنم

لینک به دیدگاه

• 0
در 53 دقیقه قبل، micpet گفته است :

الان امتحان میکنم 

من شاتل دارم نمیشه، حالا با ایرانسل امتحان میکنم

خودمم شاتلم

نرم  افزار شکن نصب کن 

البته من از تو خود مودم تنظیم کردم و پروفایل گیم هم فعاله

لینک به دیدگاه

• 0
در 6 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

خودمم شاتلم

نرم  افزار شکن نصب کن 

البته من از تو خود مودم تنظیم کردم و پروفایل گیم هم فعاله

با ایرانسل شد. توی این موبایل هنوز سیم کارت ننداختم و با موبایل قبلی hot spot شدم، قسمت جالبش اینه که همین که با اینترنت ایرانسل آپدیت رو شروع کرد به دانلود pause کردم و رفتم روی وای فای (شاتل) و دانلود رو ادامه دادم !!! 

حالا پس اگر مشکلی با شاتل نداره چرا از همون اول با شاتل دانلود رو شروع نکرد ؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 دقیقه قبل، micpet گفته است :

با ایرانسل شد. توی این موبایل هنوز سیم کارت ننداختم و با موبایل قبلی hot spot شدم، قسمت جالبش اینه که همین که با اینترنت ایرانسل آپدیت رو شروع کرد به دانلود pause کردم و رفتم روی وای فای (شاتل) و دانلود رو ادامه دادم !!! 

حالا پس اگر مشکلی با شاتل نداره چرا از همون اول با شاتل دانلود رو شروع نکرد ؟

پیش میاد 

این سرور  هاشون داغون هست

بگیر نگیر داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...