رفتن به مطلب

کمک برای اورکلاک پردازنده ی 1600

ho3einsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

دوستان یه سوال دمای  پردازنده ی من الان تو حالت idle و کارای مالتی مدیا و وبگردی 50 تا 55 اینا میشه. این مشکلی پبش نمیاره برای پردازنده؟ دمای اتاق یکم مطلوب نیس و فعلا کاریش نمیشه کرد.

@HeX @HESAM OVERCLOCK HERO

نه اصلا 

من اگه به دما توجه میکنم بخواطر اینکه هرچی دما پایین تر باشه تو فرکانس بالا پایداری بهتری می گیری 

و گرنه فقط دمای بقیه قطعات مثل کامپوننت های روی مادربورد یا کارت گرافیک مثل خازن ها و مدار تغذیه ها برام بخواطر طول عمر مهمه 

چون اونا با کمتر و بیشتر شدن دما طول عمرشون بیشتر بالا و پایین میشه

حالا تا وقتی که گردش هوای مناسب تو کیست داری نگران اونا هم نباش 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 107
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان یه سوالی برام پیش اومده. من الان پردازنده رو اوردم روی 3.2 با ولتاژ 1.00 ست کردم و مشکلی نیس ولی یه چیزی برام جالبه وقتی رم رو از Xmp درمیارم میذارم رو 2133 با وقتی که رم رو توسط Xmpروی 3200 (فرکانس دیفالت رمم 3200 هست) ست میکنم تفاوت دمایی 8 درجه به وجود میاد. این طبیعیه؟ و اینکه این تفاوت دمایی میصرفه بذارم رو فرکانس دیفالتش یا همون بیارمش روی 2133 کار کنه؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

دوستان یه سوالی برام پیش اومده. من الان پردازنده رو اوردم روی 3.2 با ولتاژ 1.00 ست کردم و مشکلی نیس ولی یه چیزی برام جالبه وقتی رم رو از Xmp درمیارم میذارم رو 2133 با وقتی که رم رو توسط Xmpروی 3200 (فرکانس دیفالت رمم 3200 هست) ست میکنم تفاوت دمایی 8 درجه به وجود میاد. این طبیعیه؟ و اینکه این تفاوت دمایی میصرفه بذارم رو فرکانس دیفالتش یا همون بیارمش روی 2133 کار کنه؟

دیگه شورش رو در اوردی

خیلی اندرکلاک کردی 

رم رو بزار رو همون xmp بمونه

دمای بدنت 37 درجست 

این که سی پی یو هست و فلز دمای 60 - 70 براش یعنی یخ 

همین الان کسایی که بدون کول پد رو لپتاپ گیم میزنن دمای قطعات لپتاپشون تا 105 هم میره ولی این همه سال دارن کار می زنن 

اروم باش بقول ارسطو انقدر حساس نشو

انقدر هم انگولک نکن قطعات رو بزار کار خودشون رو بکنن با خیال راحت بشین گیمت رو بزن 

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
لینک به دیدگاه

بگیر سیستم رو از برق بکش خودتو راحت کن 

دیگه از 40 درجه دماش بالاتر نمیره

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

در 9 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

داداش مجبور نیستی جواب بدی. اینقد هم جوش نزن برات ضرر داره! تا جایی که میدونم ۵۰ الی ۵۵ درجه واسه بیکاری دمای زیادیه برا همین سوال کردم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش مجبور نیستی جواب بدی. اینقد هم جوش نزن برات ضرر داره! تا جایی که میدونم ۵۰ الی ۵۵ درجه واسه بیکاری دمای زیادیه برا همین سوال کردم.

خخخخ شوخی میکنم داداش 😧 ببخشید😁

بخدا برا خودت میگم 

خیلی از نرم افزار های که استفاده می کنی فقط از یه هسته استفاده می کنن 

سون زیپ - وینرار - اسکریپت های سایت ها - نرم افزار های پی دی اف خوان - مایکروسافت ورد - idm ,و خیلی های دیگه 

حتی فرکانس پایین یک هسته پردازنده میتونه سرعت اینترنت هم تو سرعت های بالا محدود کنه

با اوردن فرکانس تا اون حد پایین حداقل 20% درصد سیستمت رو ضعیف کردی  

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

خخخخ شوخی میکنم داداش 1f627.png ببخشید1f601.png

بخدا برا خودت میگم 

خیلی از نرم افزار های که استفاده می کنی فقط از یه هسته استفاده می کنن 

سون زیپ - وینرار - اسکریپت های سایت ها - نرم افزار های پی دی اف خوان - مایکروسافت ورد - idm ,و خیلی های دیگه 

حتی فرکانس پایین یک هسته پردازنده میتونه سرعت اینترنت هم تو سرعت های بالا محدود کنه

با اوردن فرکانس تا اون حد پایین حداقل 20% درصد سیستمت رو ضعیف کردی  

فداتم داداش این چه حرفیه. اتفاقا چک کردم حداقل توی بازی پردازنده محوری مثل بتل 5 فرقی نمیکرد تو فریم دهی کلی. به هرحال ممنون همین کاری که گفتی میکنم. دمت گرم. موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در در 21 تیر 1398 در 20:29، ho3einsa گفته است :

فداتم داداش این چه حرفیه. اتفاقا چک کردم حداقل توی بازی پردازنده محوری مثل بتل 5 فرقی نمیکرد تو فریم دهی کلی. به هرحال ممنون همین کاری که گفتی میکنم. دمت گرم. موفق باشی

بتلفیلد از پردازنده چند هسته ای خیلی خوب استفاده می‌کنه و تمام هسته هارو استفاده می کنه  

توی GTA V تفاوت فرکانس خودش رو نشون میده چون کلا 4 هسته استفاده می‌کنه جی تی ای 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...