رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

ممنون از اینکه پیگیر بودید

بنده توی صفحات قبل مستند گذاشتم که آقای سعیدی روز شنبه به بنده ساعت 14.54 زنگ زدن و گفتن کارت کرش کرده و براش بایوس استیبل میزنن و بنده هم گفتم بایوس آخرین ورژن خودتون ریختید در جواب : این استیبل تره ! و 5 دقیقه بنده پستی راجب همین موضوع گذاشتم حتی فاکتوری هم برای بنده صادر که مشخصه توی اون نوشته شده پروگرام بایوس  به تاریخ شنبه ، آیا این همه مستند دروغ میگن و فقط گرین راست میگه ، 5 نفر شهادت دادن که کارت بنده ایراد داشت دروغ میگن سیستمهای دیگه که باهاشون تست شده دروغ میگن ؟ شماره ای که اسکرین گذاشتم مال گرین هستش و 2 روز بعدش با همون شماره آقای موسوی زنگ زدن و توی پستهای قبلی بخونید حرفی از بازی نشده فقط تستی تخصصی که چندین بار خواستیم بدونیم این تستهای تخصصی چی هستن که راجبش هی میگید !؟

دور از حضور شما و دوستان انجمن یه آدم کند ذهن هم میتونه ببینه که حق با کیه 

راجب ارسال عکس و فیلم هم خاطره ای از همین گرین که فکر کنم تاپیکش اگه پاک نشده موجود باشه بنده کارت اول که توی دایرکس 12 حالت oc کرش داشت فیلم و عکس تهیه کردم و به گرین ارسال کردم با وجود این بازم مسئول فنی به بنده میگفتن کارت سالمه و مشکلی نداره بعد آقای شعبانی شخصا پیگیر شدن و موضوع حل شد که چه حل شدنی کارت دست دو به عنوان آکبند به بنده قالب کردن که همون موقع باید پیگیرش میشدم که ساده لوحی کردم و نشدم

قبلا فقط میخواستم مشکلم حل بشه ، الان اصلا برام مهم نیست مشکل کارتم حل  بشه یا نه فقط میخوام یه مجموعه اشتباهشو گردن بگیره ، تو این مورد مقصر کی  بوده به بنده مربوط نیست گارانتی پول میگیره خدمات بده موقع خدمات دادن هم اینجوری میکنن 

الانم فکر میکنن مشکل کارتو حل کردن به همین دلیل اصرار بر گرفتن فیلم دارن (بنده در روزهای آتی حتما کارتو قشنگ تست میکنم ، چون تو تاپیک قبلی اگه یادتون باشه 3 روز با درایور قدیمی بازی کردم و مشکلی نداشتم اما بعد یک هفته برگشت به همون درایور قدیمی بازم مشکل داشتم)  ، الان حرفی برای اون مشکل دور فن دارن ؟ فیلمش قبلا آپلود شده اگه توضیحی دارن بسم اله اگه ندارن و میدونم ندارن انتظار دیگه ای ازشون ندارم

موفق باشید 

شما هر زمان مشکل داشتید یک ویدیو کوتاه بگیرید . اینبار شخصا در زمان تست  به گرین مراجعه میکنم و در زمان تست کارت شما حضور خواهم داشت . 

با تشکر 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 301
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

کلافگی و عصبانیت استارتر قابل درک است

با این حال توجه داشته باشید مشکلات نادر تقریباً در هر زمینه ای می تونه به همین اندازه کلافه کننده باشه. هیچ فرقی نمیکنه چه شرکتی یا چه کالایی باشه و ممکنه همین نتیجه حاصل بشه.

از این رو پیشنهاد می کنم این واقعیت رو بپذیرید که با یک مشکل که به ندرت بروز پیدا میکنه روبرو هستید، بلکه با دوندگی و اتلاف وقت راحت تر کنار بیایید.

ویرایش شده توسط AORUS
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

با این حال توجه داشته باشید مشکلات نادر تقریباً در هر زمینه ای می تونه به همین اندازه کلافه کننده باشه. هیچ فرقی نمیکنه چه شرکتی یا چه کالایی باشه و ممکنه همین نتیجه حاصل بشه.

از این رو پیشنهاد می کنم این واقعیت رو بپذیرید که با یک مشکل که به ندرت بروز پیدا میکنه روبرو هستید، بلکه با دوندگی و اتلاف وقت راحت تر کنار بیایید.

همین مشکل برای شما اتفاق بیفته و یک کاربر همین حرف شما رو بزنه جوابتون چیه؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم اگه یه ماینر بود که 50 تا گرافیک معیوب می اورد همونجا براشون تعویض میزدین
حالا برای یدونه گرافیک ببین چه داستانی سر مصرف کننده بنده خدا میادش
همه چیمون داستان خودشو داره
ما میگیم فن کنترل کیس گرین مشکل داره و روی دور کم کار نمیکنه
میگن باید کل کیس رو بزارید روی کولتون بیارید خیابون سمیه
من نمیدونم آخه بردن یه کیس کامل به گارانتی برای تعویض یه قطعه کوچیک خرابش چه معنی میده

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

همین مشکل برای شما اتفاق بیفته و یک کاربر همین حرف شما رو بزنه جوابتون چیه؟

TNT میبندم به خودم گارانتی رو منفجر میکنم 😄(شوخی)

باید واقع بین بود. شخصاً ماشین صفر کیلومتر گرفتم 40 برابر کارت دوستمون قیمتشه سه تا از کمکاش خرابه (دقیقا 3 تا از مجموع 4 تا) موقع رد شدن از رو چاله چوله های سرزمین زیبامون، با کله میری تو سقف. گارانتی هم میگه فقط وقتی نشتی روغن بده ما تعویض می کنیم. تا روغن نده= از نظر ما سالمه. الان من نشستم همش دعا میکنم کمکا بترکن نشتی بدن تا بلکه ببرم گارانتی.  زیبا نیست؟☺️

99 درصد هرچیزی که شما فکرشو بکنی وضعش همینه. به خاطر اون 1 درصد اعصاب خودتون رو خراب نکنید.

این روزا فقط یه مدل میشه زندگی کرد و اون شل کردنه ...هر 8 ساعت یه دونه شل کننده عضلانی بخورید😉

ویرایش شده توسط AORUS
  • لایک 6
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

خسته نباشید

به فایل بایوس قبلی دسترسی دارید ؟

میتونید برای  تست؛ بایوس قبلی رو جایگزین کنید تا مشخص بشه مشکل هنوز هست یا نه

قبلش حتما  فایل بایوس گرین رو روی هارد سیو کنید.

چون احتمال میدهم مجبورید کارت را فقط با همین بایوس گرین  استفاده کنید.

دوستان توجه داشته باشید ، درسته بایوس همون ورژن هست اما به این معنی نیست که ادیت نشده و  همون بایوس قبلی باشه !

حدس بنده : هسته کارت به هر دلیلی  ولتاژ اضافه نیاز داره  و به همین دلیل کرش میکنه. 

خوب راه حل چیه : با ادیت بایوس؛ به کارت ولتاژ اضافه می‌دهیم  (که منجر به دمای بالا میشه)  و با تغیر تارگت "دما-دور فن" کارت را مجبور میکنیم با دور فن بالاتر کار کند.

البته این راه حل یه یوزر معمولی هست و برای شرکت گارانتی این راه حل نیست بلکه یه جور ماسمالی هست.

## نظر شخصی

والا  گفتم نسخه قبلی بایوس رو یادمه  و ولتاژ ها همونه

من حتی تو بایوس قبلی پاور لیمیت 50 درصد زیاد کردم هیچ تغیری نکرد

بایوس اصلی رو شما دست ببری توش لایسنسش حذف میشه و برای اینکه درایور کارتو بشناسه باید پچ بزنه

منم اولش حدسش شمارو روی مدار vrm داشتم  که مدار vrm مشکل داره ولی گیرین معلوم نیست چیکار کرده چون تو فاکتور فقط زده تعویض بایوس

به نظرم دوستمون باید روش شمارو پیش بگیرن 

یعنی بایوس بکاپ کنن و یه بایوس دیگه تست کنن مشخص بشه کارت باز شده یا نه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 57 دقیقه قبل، MSI Support گفته است :

شما هر زمان مشکل داشتید یک ویدیو کوتاه بگیرید . اینبار شخصا در زمان تست  به گرین مراجعه میکنم و در زمان تست کارت شما حضور خواهم داشت . 

با تشکر 

باشه ممنون

در 56 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

تناقض های زیادی بود که همشون بیجواب موندن بنده هم چون اعصابم درگیر میشه  فعلا بیخیالش میشم

در 25 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

TNT میبندم به خودم گارانتی رو منفجر میکنم 1f604.png(شوخی)

باید واقع بین بود. شخصاً ماشین صفر کیلومتر گرفتم 40 برابر کارت دوستمون قیمتشه سه تا از کمکاش خرابه (دقیقا 3 تا از مجموع 4 تا) موقع رد شدن از رو چاله چوله های سرزمین زیبامون، با کله میری تو سقف. گارانتی هم میگه فقط وقتی نشتی روغن بده ما تعویض می کنیم. تا روغن نده= از نظر ما سالمه. الان من نشستم همش دعا میکنم کمکا بترکن نشتی بدن تا بلکه ببرم گارانتی.  زیبا نیست؟263a.png

99 درصد هرچیزی که شما فکرشو بکنی وضعش همینه. به خاطر اون 1 درصد اعصاب خودتون رو خراب نکنید.

این روزا فقط یه مدل میشه زندگی کرد و اون شل کردنه ...هر 8 ساعت یه دونه شل کننده عضلانی بخورید1f609.png

بنده میخواستم کارتو با چکش خورد کنم 🤣 فقط از روی بی پولی دست نگه داشتم

در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

والا  گفتم نسخه قبلی بایوس رو یادمه  و ولتاژ ها همونه

من حتی تو بایوس قبلی پاور لیمیت 50 درصد زیاد کردم هیچ تغیری نکرد

بایوس اصلی رو شما دست ببری توش لایسنسش حذف میشه و برای اینکه درایور کارتو بشناسه باید پچ بزنه

منم اولش حدسش شمارو روی مدار vrm داشتم  که مدار vrm مشکل داره ولی گیرین معلوم نیست چیکار کرده چون تو فاکتور فقط زده تعویض بایوس

به نظرم دوستمون باید روش شمارو پیش بگیرن 

یعنی بایوس بکاپ کنن و یه بایوس دیگه تست کنن مشخص بشه کارت باز شده یا نه

این روش احتمالا روزهای آتی تست میکنم

خوبه حالا اون فاکتور رو اشتباهی فرستادن و گرنه منکر پروگرام بایوس هم میشدن !

---------------------------------------------------------------------------

خانم تهرانی هم از گرین به بنده زنگ گفتن و گفتن هر وقت مشکلی داشتم با تهیه فیلم مستقیم با ایشون در ارتباط باشم ، اولش هم نمیخواستم جواب تلفن ایشون رو بدم

امیدوارم دیگه کارم به هیچ یک از گارانتی ها نیوفته چون این وسط قول های زیادی گرفتم اما موقع بدقولی ضربه بدی به آدم میخوره و با این شانسی هم که دارم 8 ماه از گارانتی کارت مونده با این روند رسیدگی از پارسال تا الان اگه مشکلی هم در آینده پیش بیاد گارانتیش تموم شده تا اون موقع 😆

• لایک 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

من یه چیزی بگم 

دوستان که تازه میان لطف کنن  از اول تایپک رو کامل بخونن اینقد پیشنهاد های تکراری  ندن

تمام احتمالات شما حتی احتمالات بیشتری توسط بنده و خود استارتر تست شده و اصلا با شرایط الان حوصله جواب دادنش نیست 

الان موضوع مشکل ولتاژ و فرکانس رفع شده و ثبات داره ولی چون قبلا هم این مشکل بعد از 1هفته برگشته زمان ثابت میکنه که این مشکل برمیگرده یا رفع شده

مشکل دورفن هم هست که تخیلی بالاست با دور فن 30 درصد هم میشه دمارو زیر 65 نگهداشت چون کارت ایشون خنک هست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خوبه حالا اون فاکتور رو اشتباهی فرستادن و گرنه منکر پروگرام بایوس هم میشدن !

.....

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، memex گفته است :

چیشد؟؟ اشتباهی فرستادن1f636.png1f636.png1f636.png1f636.png

یعنی چی

مسخره بازیا چیه 

گل بود به سبزه نیز اراسته شد 

خسته نباشن

نه منظور من اینه که اینا که منکر همه چی میشن اون فاکتور هم اگه نمیفرستادن براحتی منکر اشکال کارت میشدن که اشتباها فرستادن و اگه میدونستن جریان اینجوری پیش میره  اونو هم نمیفرستادن که سندی تو دستم نداشته باشم ، اینا نمیگن اشتباهی فرستادم تحلیل بنده اینه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

مشکل دورفن هم هست که تخیلی بالاست با دور فن 30 درصد هم میشه دمارو زیر 65 نگهداشت چون کارت ایشون خنک هست

تنها مسئله اصلی الان اینجاست اول مشکل دور فن پیش اومد و بعد حدود 2-3 ماه مشکل کرش داشتم معلوم نیست الانم هم اینجوری بشه ممکنه 2-3 ماه برگردیم سر خونه اول !

که این وسط وقت و حوصله فراوانی میخواد که با کارت قشنگ بازی بشه اونم بازیهای مختلف که اگه مشکلی مونده باشه خودشو نشون بده

در هر صورت اگه مشکلی بازم ببینم حتی چند ماه بعد همین تاپیکو بالا میارم

ممنون از همه دوستان و عزیزان

لینک به دیدگاه

در در 11 مرداد 1398 در 00:44، GREEN Support گفته است :

این کمپانی هم اشاره کرده که قطعه تعویض شده توسط گارانتی این شرکت ممکنه نو ، کارکرده و refurbished باشه.

ببخشید سوالم نامربوطه و ممکنه اسپم تلقی بشه ولی واقعا پرسیدنش لازمه:
حدود یک هفته س که موجودی فن GF120RGB در سایت ها تموم شده و یکی دو جا با قیمت های خیلی بالا این محصول رو میفروشند. آیا این مشکل قراره حل بشه؟
این مشکل کیس های گرین هم بوده در ماه های اخیر

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

ببخشید سوالم نامربوطه و ممکنه اسپم تلقی بشه ولی واقعا پرسیدنش لازمه:
حدود یک هفته س که موجودی فن GF120RGB در سایت ها تموم شده و یکی دو جا با قیمت های خیلی بالا این محصول رو میفروشند. آیا این مشکل قراره حل بشه؟
این مشکل کیس های گرین هم بوده در ماه های اخیر

سلام کاکو. به خودش خصوصی پیام بده....

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است :

سلام کاکو. به خودش خصوصی پیام بده....

اتفاقا خودشون خصوصی پیام دادند و قضیه رو توضیح دادند 👌

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

من هم همین مشکل شما را دارم

داخل بعضی بازی ها ارور no signal می دهد 

تایم مشخصی هم ندارد ولی داخل بازی forest این مشکل خیلی زیاده و تقریبا بعد یک دقیقه این مشکل ایجاد می شه و تا خاموش روشن نکنم تصویر بر نمی گردد

تا حالا به گارانتی نفرستادم

تست و این جور مسائل هم انجام ندادم چون بلد نیستم

می خواستم کمک کنین تا مشکل من هم درست شود. مدل کارت گرافیک من هم همین msi هست

چند ماهی هست که این مشکل ایجاد شده و فکر می کردم به خاطر درایور کارت گرافیک باشد

ممنون از همگی

ویرایش شده توسط omid144
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، omid144 گفته است :

سلام دوستان

تایم مشخصی هم ندارد ولی داخل بازی forest این مشکل خیلی زیاده و تقریبا بعد یک دقیقه این مشکل ایجاد می شه و تا خاموش روشن نکنم تصویر بر نمی گردد

چند ماهی هست که این مشکل ایجاد شده و فکر می کردم به خاطر درایور کارت گرافیک باشد

ممنون از همگی

سلام زمان کرش عکس و فیلم تهیه کنید اگه امکانش باشه قبل کرش آغاز فیلمو با سریال کارت شروع کنید و بعد شروع به بازی کنید هر جوری که میتونید مستندات جمع کنید و بعد به گارانتی ارسال کنید روی دو طرف جعبه کارت هم کاغذ a4 بزنید به همراه توضیحات مشکل (چون ممکنه روی یه طرف نبین کاغذ به اون گندگی!) بعد اینکه که گرافیک دستشون رسید زنگ بزنید و تلفنی مشکلشو بگید ، بنده همه اینکارا رو کردم ولی بازم نتیجه میبینید 

برای بنده هم نمیدونم چیکار کردن ولی خیلی بهتر شده ، بایوس ادیت شده هم ریختن که خودم بایوس اصلی زدم ببینم عملکرد کارت چجوریه که توی بایوس ادیت شده بهتر بود از اون موقع اصلا وقت و حوصله بازی نداشتم الان 3 روزه یه کم سرم خلوت تر شده یکمی بازی کردم توی لود های معمولی مشکلی ندارم ولی توی لودهای سنگین یا افت فریم دارم یا بازی خود به خود بسته میشه از بایوس اونا هم بکاپ گرفتم و خواستم دوباره بایوس بریزم اجازه نداد ، تا اونجایی که هم میدونم بایوس ادیت شده خلاف قوانینه و یه جورایی ماست مالی کردن میشه

بعضی وقتها هم هنوز مشکل دور فن دارم و احتمالا بعد عاشورا دوباره بفرستم ، دفعه قبل که خیلی عصبانی بودم و میخواستم از خجالتشون در بیام ولی خانم تهرانی قول ویژه دادن که رسیدگی میکنن بازم اعتماد میکنم و ببینیم نتیجه چی میشه شما هم حتما بنده و بقیه رو در جریان کارتتون قرار بدیدی توی این تاپیک چه بهتر 

راجب تست هم بهترین تست همون بازی کردنه چون کارت بنده تمامی تستهای 3dmark و مشابه پاس میکرد البته به غیراز تست استرس aida64 

یوزر محمد جان هم تگ میکنم اگه وقت و حجم نت داشته باشه دسترسی بهش بده اونم بیاد یه تستی بزنه 

@mَd

بازم راهنمایی کمکی مطلبی اگه باشه در خدمتیم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، omid144 گفته است :

سلام دوستان

ممنون از همگی

سلام

کارتتون همین مدل 480 گیمینگ؟ 

خیلی جالبه این 480 ها دچار مشکل میشن

اول از همه درایور رو با ddu پاک کن بعد جدید ترین درایور یا استیبل ترینشو بریز 

اگه بازم تو بازی همون مشکل بود سریع بفرست گارانتی 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام زمان کرش عکس و فیلم تهیه کنید اگه امکانش باشه قبل کرش آغاز فیلمو با سریال کارت شروع کنید و بعد شروع به بازی کنید هر جوری که میتونید مستندات جمع کنید و بعد به گارانتی ارسال کنید روی دو طرف جعبه کارت هم کاغذ a4 بزنید به همراه توضیحات مشکل (چون ممکنه روی یه طرف نبین کاغذ به اون گندگی!) بعد اینکه که گرافیک دستشون رسید زنگ بزنید و تلفنی مشکلشو بگید ، بنده همه اینکارا رو کردم ولی بازم نتیجه میبینید 

برای بنده هم نمیدونم چیکار کردن ولی خیلی بهتر شده ، بایوس ادیت شده هم ریختن که خودم بایوس اصلی زدم ببینم عملکرد کارت چجوریه که توی بایوس ادیت شده بهتر بود از اون موقع اصلا وقت و حوصله بازی نداشتم الان 3 روزه یه کم سرم خلوت تر شده یکمی بازی کردم توی لود های معمولی مشکلی ندارم ولی توی لودهای سنگین یا افت فریم دارم یا بازی خود به خود بسته میشه از بایوس اونا هم بکاپ گرفتم و خواستم دوباره بایوس بریزم اجازه نداد ، تا اونجایی که هم میدونم بایوس ادیت شده خلاف قوانینه و یه جورایی ماست مالی کردن میشه

بعضی وقتها هم هنوز مشکل دور فن دارم و احتمالا بعد عاشورا دوباره بفرستم ، دفعه قبل که خیلی عصبانی بودم و میخواستم از خجالتشون در بیام ولی خانم تهرانی قول ویژه دادن که رسیدگی میکنن بازم اعتماد میکنم و ببینیم نتیجه چی میشه شما هم حتما بنده و بقیه رو در جریان کارتتون قرار بدیدی توی این تاپیک چه بهتر 

راجب تست هم بهترین تست همون بازی کردنه چون کارت بنده تمامی تستهای 3dmark و مشابه پاس میکرد البته به غیراز تست استرس aida64 

یوزر محمد جان هم تگ میکنم اگه وقت و حجم نت داشته باشه دسترسی بهش بده اونم بیاد یه تستی بزنه 

@mَd

بازم راهنمایی کمکی مطلبی اگه باشه در خدمتیم

اخه داخل بازی مثل ویچر3  رو های 60 فریم می ده و فقط بعضی وقتا داخل جاهاش شلوغ یکم افت فریم می ده

ولی فن تا 90% هم می ره

کلاک هم بیشتر روی 1288-1290 و گهگاهی رو 1303

حداکثر دما هم 64 هست

ولی داخل بازی forest که نصف ویچر سه هم کیفیت نداره درجا بعد ورود به بازی یا بعد 3 دقیقه تصویر کلا می ره

بایوسش هم از روز اول همین بوده

داخل بازی gta v هم یک بار اینطوری شد اونم قبل تعویض ویندوز تیک می زد و کند بود یکم ولی بعد تعویض ویندوز و نصب یک پک dll و دایرکس الان خیلی روون شده و تا حالا که مشکلی نداشته

پس اقدام کنم برا گارانتی؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mَd گفته است :

سلام

کارتتون همین مدل 480 گیمینگ؟ 

خیلی جالبه این 480 ها دچار مشکل میشن

اول از همه درایور رو با ddu پاک کن بعد جدید ترین درایور یا استیبل ترینشو بریز 

اگه بازم تو بازی همون مشکل بود سریع بفرست گارانتی 

بله همین مدل هستش

دیشب ویندوز عوض کردم و درایو 19.8.1 نصب کردم باز این مشکل پا برجا بود

الان یک سری پک dll و دایرکس نصب کردم ولی فعلا داخل بازی forest تست نزدم که اینطوری می شه یا نه

اخه تنها داخل این بازیه که خیلی اینطوری می شه و داخل بقیه بازیا یا خیلی کم یا بعضیا هم اصلا اینطوری نشد

نمونش dmc 5 که رو حالت های تموم کردم  و خیچ مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

http://uupload.ir/files/0wkw_img_20190908_110557.jpg

عکس از gta v رو کیفیت very high 

البته رزلوشن 1366*766 هست برا مانیتورم

ویرایش شده توسط omid144
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، omid144 گفته است :

بله همین مدل هستش

دیشب ویندوز عوض کردم و درایو 19.8.1 نصب کردم باز این مشکل پا برجا بود

الان یک سری پک dll و دایرکس نصب کردم ولی فعلا داخل بازی forest تست نزدم که اینطوری می شه یا نه

اخه تنها داخل این بازیه که خیلی اینطوری می شه و داخل بقیه بازیا یا خیلی کم یا بعضیا هم اصلا اینطوری نشد

نمونش dmc 5 که رو حالت های تموم کردم  و خیچ مشکلی نداشت

برای بنده هم اینجوری میشد مثلا ww2 که گرافیک بالایی داره بالای 50 ساعت بازی کردم اما حتی یکبار هم کرش نداشتم اما توی شادو واریور 2 کرشهای زیادی داشتم که سیستم قوی نمیخواد 

معلوم نیست دردش چیه ، شما مستندات کافی تهیه کن که بعدا دبه نکنن (کاری که خوب بلدن) بعد سریع بفرست بره خودم بعد عاشورا دوباره میفرستم برای مشکل دور فن ، اون قسمت افت فریم شاید بتونم فیلم بگیرم ولی بسته شدن بازی توی لودهای سنگین نمیتونم چون معلوم نیست کی اتفاق می افته اونم بهانه میارن که بازی کرکی و غیره ، مگه ایرانی ها غیر کرکی چی بازی میکنن !

بازی که 8 بار بازی کردم فقط به خاطر تست گرافیک دوباره بازی میکنم اونجوری میشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

برای بنده هم اینجوری میشد مثلا ww2 که گرافیک بالایی داره بالای 50 ساعت بازی کردم اما حتی یکبار هم کرش نداشتم اما توی شادو واریور 2 کرشهای زیادی داشتم که سیستم قوی نمیخواد 

معلوم نیست دردش چیه ، شما مستندات کافی تهیه کن که بعدا دبه نکنن (کاری که خوب بلدن) بعد سریع بفرست بره خودم بعد عاشورا دوباره میفرستم برای مشکل دور فن ، اون قسمت افت فریم شاید بتونم فیلم بگیرم ولی بسته شدن بازی توی لودهای سنگین نمیتونم چون معلوم نیست کی اتفاق می افته اونم بهانه میارن که بازی کرکی و غیره ، مگه ایرانی ها غیر کرکی چی بازی میکنن !

بازی که 8 بار بازی کردم فقط به خاطر تست گرافیک دوباره بازی میکنم اونجوری میشه

سلام و عرض احترام خدمت دوستان گرامی

من هم چند وقتی با گرافیک وگا 64 چنین مشکلاتی داشتم که پس از تحویل به گارانتی در سیستم مشکل image eror ثبت شد و بعد از حدودا یکماه با یک کارت آکبند و نو تعویض شد. از گارنتی آواژنگ چنین انتظاری ندشتم مخصوصا وقتی تاپیک های دوستان راجع به تجربشون از گارانتی ها رو خوندم ولی خوشبختانه مشکل بنده رو به بهترین نحو حل کردن و ازشون تشکر هم کردم. امیدوارم شرکت گرین هم با توجه به سابقه خوبی که داره مشکل دوست عزیزمون رو حل کنند و اعتماد ایشون رو جلب کنند.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام حسن جان این کارت شما هنوز اوکی نشد؟

الان دقیقا گرین چه میکنه؟ حرفشون چیه؟

@Hassan.SK

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام حسن جان این کارت شما هنوز اوکی نشد؟

الان دقیقا گرین چه میکنه؟ حرفشون چیه؟

@Hassan.SK

سلام دوست عزیز

مشکل اصلی کارت تقریبا حل شده یعنی اون کرشهای قبلیو فعلا ندارم فقط یکی دو بار ، اونم نه بصورت قبل که سیستم فریز میشد بازی فریز و خود به خود بسته شد و ویندوز بدون نیاز به ریستارت میشد باهاش کار کرد اولش فکر کردم که بازی ایراد داده اما پیغام کرش که درایور پیغام میده تنظمیات دفالت شد مبنی بر علت نامشخص مشاهده کردم و مطمئن شدم خود کارت کرش کرده

دور فن هم بعضی وقتها به 74 میرسه که قبلا هم واسش پست دادم ، بایوس هم بایوس اصلی زدم عملکرد کارت مقدار جزئی بدتر شد دوباره خواستم بایوس اونا رو بریزم اجازه نداد که حتما ادیت شده هستش که در حالت نرمال اجازه رایتشو برنامه atiflash نداد تا اونجایی که میدونم به غیر از بایوس اصلی اجازه این کارو ندارن چون باید مشکل اصلی کارت حل بشه نه اینکه صورت مسئله پاک بشه

آخرین بار خانم تهرانی زنگ زدن و قول ویژه دادن که رسیدگی میکنن که همون موقع گفتن بفرست واسه مشکل دور فن ، بنده هم گفتم بزارید یه تستهایی بکنم تا الان سرم شلوغ بود که چند روز اخیر سرم یکمی خلوت شد و یکمی بازی کردم بدبختی اینجاست پارسال که مشکلاتش شروع شد از دور فن گرفت بعدش یواش یواش رفت واسه کرش و افت فریم و غیره ، توی صحنه های سنگین هم افت فریم داشتم که اثبات این موضوع غیرممکنه

توی عکسها مشخصه دما 43 دور فن 76 که بصورت رندوم اتفاق می افته بعضا خود به خود فیکس میشه یا بعضا نیازه اون رفرش افتر برنر بزنم که فیکس کنه زیاد روی این مسئله حساس نبودم و پارسال با ست کردن دور فن دستی سر کردم اما بعدش که کرشها شروع شد واسه همین میخوام بفرستم که یه نگاهی بکنن که امیدی ندارم حتی توی تستها خودشو نشون بده چون برای بنده رندوم میشه اونا هم که تخصص انکار کردن دارن

این فیلم کرش که به سختی تونستم آخرشو بگیرم تصویر رفت و گوشه سمت راست پایین اگه دقت کنید پیغام دفالت شدن درایور میده که خیلی برام تکراریه منظور اینه 

4.jpg.32e04d77cfeabc3aa686b4af7cb8f148.jpg

http://s5.picofile.com/file/8369714600/98_5_23.mp4.html

5.thumb.jpg.3b51fef3242f5168e6c0756679bcd7a4.jpg98-5-25.thumb.JPG.d5530f81b212e5a0e65b4ed70f02a208.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام دوباره اگه امکانش هست این ویدئو ببینید و نظر بدید مشکل دور فن به وضوح پیداست البته 2 بار قبلش فیلم گرفتم که اوکی بود سیستمو ریستارت کردم مشکل فن پدیدار شد معلوم نیست چه مرگشه

اما وضعیت فرکانس خرابه و افت و خیز بدی داره و به 1303 حتی نمیرسه چه برسه قفل بشه

اینم عکسش که بعد از خارج شدن از 3d گرفتم دمای 35 دور فن بالای 70 که یوایش یوایش پایین میاد

ویدئو لود نمیشه ولی دانلود میشه 

20190914_114232.thumb.jpg.1d3d4abae82440db2123ef5d76c36abc.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...