رفتن به مطلب

ساخت میز گیمینگ

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مدیران محترم من بهتر از اینجا جایی پیدا نکردم که مطلب رو بگذارم اگر بود لطفا جابجا کنید ممنون

درود دوستان

از اونجایی که میز گیمینگ برای ما خیلی مهم هست و موارد تو بازار ایران یا به درد اصلا نمیخوره یا کلا قیمت فضایی دارن

بر آن شدیم تا میزی بنا بنماییم 😋😋

برای انجام این کار کلا مدتهاست تو اینترنت هستم و مدلهای شرکتهای معروف رو دیدم و میزهای فضایی که طراحان مختلف تو نت قراردادن

مدلهایی که از قطعات فلزی لوله ساخته شده و یا چوبی اما متریال و نوع ساخت به شدت بستکی به محل زندگی داره

اگر اینجا من بخوام یک ورق پلکسی صد در صد نیست و باید کلی هزینه حمل بدم. اما کل هزینه هایی که میکنید از ارزون ترین میز موجود براتون کمتر میفته

با نگاهی به سایت ها فروش انلاین دقیقا دست تون میاد چی میگم میز نیم متری رو قیمت میگذارن 600 تومن یا میز نورانی رو میدن 5 میلیون ! البته الان موجود ندارن ولی یکسال پیش با همین نام همین حدود بود

دیگه از میزهای گیمینگ نگم براتون با قیمت 3 و خورده ایی شون پس سریع میریم سر اصل مطلب

البته چون پورسه ای که من شروع کردم ممکنه چند ماهی طول بکشه پوزش میطلبیم

البته که میز پایه ها از فلز هست سطح میز از ام دی اف و پلکسی برای نور میز و یک عدد کمد سمت راست برای جایگیری کیس که سطح کیس از میز میخوام بلندتر باشه

اولین گام طراحی هست!

تو این بخش من چند تا ایده خوب پیدا کردم

48f98f24cdf773dfada6c599bbc39da1.thumb.jpg.7d70b6a659f60c5905012ddbf3c09e57.jpg

photo_2019-05-08_07-56-06.thumb.jpg.b2e113a4015c2e89c824fe830e1407e4.jpg

البته برای اتاق کامیپوتر فوم  آکوستیک بسیار مفید هست تجربش رو داشتم و فکر میکنم با تجربه شنوایی خودم  چیزی حدود 10 تا 20 درصد کیفیت صدا رو بشتر میکنه انعکاس صداهای تولید شده رو به طور واضح حدف میکنه.

قیمت زیادی نداره و در زیبایی اتاق هم نقش به سزایی دارد 😋

هر کسی تو خونه خودش یه گوشه داره برای کامپیوتر این عکسها هم از گوشه ماست .

ویرایش اولیه میز کامپیوترم به این صورت بود که یه میز تلویزیون شیشه ای قدیمی داشتم که کیس روش قرار میگرفت

20190520_154516.thumb.jpg.21bb7d70d0edfd71810bf032667cd8d1.jpg

در ویرایش بعدی یه میز اضافه کردم چون جام تنگ بود و شیشه ها رو در اوردم و یکیش رو برای مانیتور و یکیش رو برای کیس در نظر گرفتم چون یه فضایی زیرشون میده که خیلی خوبه

20190706_213812.thumb.jpg.65c43292c5c43a837ca0ef8cbc577d5c.jpg

رفتم بازار پایه الومینیومی گرفتم گفت دونه ای 15 تومن ده سانتی 

20190713_003235.thumb.jpg.afdea1d7b89482dcc0d35d225303b398.jpg

بازم به دلم نشد این طرح ها مجبور شدم برم سراغ انواع میز پس از بررسی میزهای فراوان به این نتیجه رسیدم باید میز تولید کنیم

دوست دارم با حداقل مبلغ باشه و اینکه با حداقل میزان وقت بری و کار و پر قدرت 

چون طراحی خوبی نمی تونم روی کاغذ بکنم خیلی ساده میریم سراغ طرح اولیه پایه ها :

t1.thumb.jpg.ce353b04965830a29a24cb7b805ff5bd.jpg

اندازه ها :

طبق محاسبات خودم و چیزی که لازم دارم

سطح میز 150*80

ارتفاع از کف 75

دیروز رفتم قسمت آهن فروش ها و درب و پنجره سازان یا وقت نداشتن یا نمیخواستن و یا برای 10 روز بعد نوبت دادن که با توجه به اینکه هزینه ها و دستمزدهاشونم بالا بود منصرف شدم

از 80 به بالا قیمت هایی بود که برای نیم ساعت کار بهم دادن منم موتور جوش دم دستم هست اما چون کار نکردم حس خوبی بهش ندارم ممکنه ظریف نشه تصمیم گرفتم با پیچ و مهره همین نقشه رو پیاده کنم

البته قابل حمل بودن میز برای من خیلی مهم هست که گفتم یه H با ابعاد 70 سانت زیاد درد سری برای من نداره که حمل کنم اما با این اوضاع میزمون قابل حمل تر خواهد شد.

به طور خلاصه میشه این :

m1.jpg.290b4b85ca428b4db7188f91e4dabf99.jpg

ما دو عدد H  لازم داریم پس برای قطعات افقی قوطی 4*4 در نظر میگیریم به طول 70 سانت (عرض میز 80 سانت هست)

برای ارتفاع و خطوط عمودی هم طول 65 سانت رو در نظر میگیریم با قوطی 4*4 که چون روی دو قوطی قرار میگیرین به اضافه ی 4+4 سانت میشه یعنی ارتفاع بدون پایه و صفحه رو 73 بهمون میده

پس ما نیاز به:

4 عدد قوطی 4*4 به طول 65 سانت

4 عدد قوطی 4*4 به طول 70 سانت

12 عدد مثلثی  ( پایه های اصلی 8 عدد و پایه داخلی 4 عدد)

20190825_173059.thumb.jpg.f26394fd502e6396d182dde40b09e0f0.jpg

تا اینجا 13  کیلو شد حدود 97 تومن شد. البته این برش کار کیلویی 1 تومن بیشتر گرفت برای برش ولی 65 کامل نشد و 65.4 تا 65.7 شد ابتدا باید 65 کاملش کنم با فرز بعدش یه سمباده و رنگ آمیزی اما دست ها رو به شدت سیاه میکنه میخوام بشورمشون 😋

برای مثلثی ها یه سری آلمینیوم سازی میرم چون اهن فروش ها نمیتونن ظرافتی که میخوام رو در بیاران البته  CNC    یا لیزر اگه باشه که عالی میشه که اینجا موجود نیست

برای ساخت الگو که دقیقا مثلث نصف A6 مورد نیاز هست.

20190829_154601.thumb.jpg.f3be10b73a7cfe68cfc5b454dac46f40.jpg      20190829_154613.thumb.jpg.c59ab5bd88583f3affe4f1bc4ed034ee.jpg   20190829_163401.thumb.jpg.e2b3432d089f7a98b13c7ccd4a69612b.jpg

برای هر مثلث چون گفت پول ورقه ها خیلی گرونه( 800 تومن )و ظاهرا اینا ورق رو کیلویی نمیخرن ازم 70 تومن برای 14 عدد گرفت 2 تا اضافه گرفتم که اگر یکی خراب شد داشته باشم

پایه ها رو میشد از آلومینویوم هم درست کرد پایه ها رو کیلیویی 35 میدادن که فکر میکنم اگر از آلومینویوم با همین نقشه درست میکردم چیز بدی از آب در نمیومد چون دقت برشش بالا بود.

اما مشکلی که هست اگر تو سفت کردن پیچ ها دقت نکنید ممکنه قوطیش کج بشه! و میز سبک میشد و سبکی میز چیز خوبی نیست

یه ام دی اف کار هم قرار شده برام یه ورق 80*150 رو برش بزنه گفتم هر رنگی شده بزنه چون روش شیشه قرار میگیره و داستانهای دیگه .... 😋 زیاد مهم نیست

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

جهت رنگ آمیزی و نور

225346356_95ac73209e724626847288fb6e4a31ab(1).thumb.jpg.936dab8cfca4e9813993eeb5949f0b5b.jpg

sdsd.thumb.jpg.56d0d73a9ead66c46f69ffe403d59aab.jpg

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جهت ساخت باکس مخصوص کیس

pawer.thumb.jpg.193ee2fb744225a41e6df017af3770fc.jpg

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

آقا دمت گرم خداییش  خیلی تاپیک جالبی بود 
فقط اگه جایی رو هم بتونی تو تهران معرفی کنی که بتونه اینارو با قیمت مناسب دربیاره عالی میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

افتخار میکنم جزو اولین نفراتی هستم که این تاپیک ارزشمند رو دنبال میکنم😍

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Aydin گفته است :

آقا دمت گرم خداییش  خیلی تاپیک جالبی بود 
فقط اگه جایی رو هم بتونی تو تهران معرفی کنی که بتونه اینارو با قیمت مناسب دربیاره عالی میشه 

فدات عزیزم

توی تهران که نه متاسفانه ولی سعی میکنم از مراحل ساختش دقیق عکس و فیلم تهیه کنم که شما نشون بدین بتونن براتون در بیارن 

فقط جوشکار خوبی میخواد البته دستگاه های جوش آرگون بتونید پیدا کنید که خیلی بهتره و اثری از جوش روش نمیمونه

یه مثلا در مرحله رنگ امیزی بتونید جنس بهتر و یا کارگاه مناسبی پیدا کنید که عالی هست

در 45 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

افتخار میکنم جزو اولین نفراتی هستم که این تاپیک ارزشمند رو دنبال میکنم😍

فدات داداشم

باعث افتخار و دلگرمی ماست که اندک فعالیتهای ما به درد بزرگوارانی همچون شما میخوره

در 32 دقیقه قبل، hadi mp گفته است :

منم خیلی وقته تو فکرشم، یدونه میز لازم دارم -_- با علاقه بسیار زیاد  تاپیک رو دنبال میکنم :D 

فدات داداشم لطف دارین

لینک به دیدگاه

خوبه امیدوارم یه برند از این کار در بیاد🙂
یه نکته، من خیلی دنبال میزی هستم که بشه ارتفاع اون رو تغییر داد
یعنی موقعی که میخوام وبگردی یا استراحت کنم، ارتفاع رو کم کنم به طوری که بشه روی زمین نشست و موقع کار و بازی که بدن باید در حالت استاندارد باشه، ارتفاع میز هم در حالت استاندارد باشه

برای این موضوع  چه حرکتی میشه زد؟

و اینکه سایز 75 ارتفاع رو استاندارد در نظر گرفتید یا بر اساس نظر شخصی؟ جون مهم ترین نکته میز ارتفاع آن است که دست در حالت سالمی بر روی میز قرار بگیره و بدن آسیب نبینه.

دیدم دوستانی رو که به دلیل نداشتن موس ارگونومیک و ارتفاع نا مناسب میز به عصب دستشون آسیب وارد شده ( کسانی که روزی بالای 6 ساعت پای سیستم هستند)  و مجبور شدن دست رو گچ بگیرن.

ویرایش شده توسط topcd
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، topcd گفته است :

خوبه امیدوارم یه برند از این کار در بیاد1f642.png
یه نکته، من خیلی دنبال میزی هستم که بشه ارتفاع اون رو تغییر داد
یعنی موقعی که میخوام وبگردی یا استراحت کنم، ارتفاع رو کم کنم به طوری که بشه روی زمین نشست و موقع کار و بازی که بدن باید در حالت استاندارد باشه، ارتفاع میز هم در حالت استاندارد باشه

برای این موضوع  چه حرکتی میشه زد؟

و اینکه سایز 75 ارتفاع رو استاندارد در نظر گرفتید یا بر اساس نظر شخصی؟ جون مهم ترین نکته میز ارتفاع آن است که دست در حالت سالمی بر روی میز قرار بگیره و بدن آسیب نبینه.

دیدم دوستانی رو که به دلیل نداشتن موس ارگونومیک و ارتفاع نا مناسب میز به عصب دستشون آسیب وارد شده ( کسانی که روزی بالای 6 ساعت پای سیستم هستند)  و مجبور شدن دست رو گچ بگیرن.

درود

جنس پایه بهتره از آهن باشه تا مقاومت داشته باشه

اینم طرحش

Untitled.png.8fff4153881663f46b7f85aebbf96c39.png

این طرحو خودم کشیدم و مکانیزمش به نظرم خوبه

توضیحات

سطح قرمز رنگ بالایی میز شماست

سطح سبز رنگ پیچ است و خط های سیاه رزوه

سطح آبی چند سوراخ دارد تا پیچ را درونش بگذارید (برای تغیر ارتفاع)

سطح زرد رنگ پایه میز است

برای پیچ فکر کنم این خوب باشه

b-30.thumb.jpg.68ddac36a61e61f557b650113040a6b9.jpg

این پیچ به دلیل داشتن دسته(نمی دونم اسم واقعی اش چیست🤣) برای چرخاندن و عوض کردن مکان خیلی عالیه چون دیگر به پیچ گوشتی نیازی نیست و پیچ هرز نمی شود.

URANIUM ببخشید پست زیاد جا گرفت  

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Wall Breaker گفته است :

درود

جنس پایه بهتره از آهن باشه تا مقاومت داشته باشه

اینم طرحش

Untitled.png.8fff4153881663f46b7f85aebbf96c39.png

این طرحو خودم کشیدم و مکانیزمش به نظرم خوبه

توضیحات

سطح قرمز رنگ بالایی میز شماست

سطح سبز رنگ پیچ است و خط های سیاه رزوه

سطح آبی چند سوراخ دارد تا پیچ را درونش بگذارید (برای تغیر ارتفاع)

سطح زرد رنگ پایه میز است

برای پیچ فکر کنم این خوب باشه

b-30.thumb.jpg.68ddac36a61e61f557b650113040a6b9.jpg

این پیچ به دلیل داشتن دسته(نمی دونم اسم واقعی اش چیست🤣) برای چرخاندن و عوض کردن مکان خیلی عالیه چون دیگر به پیچ گوشتی نیازی نیست و پیچ هرز نمی شود.

URANIUM ببخشید پست زیاد جا گرفت  

خیلی ممنون طرحی خوبی است
ولی آیا  در این حالت تغییر ارتفاع به آرامی صورت می گیره؟
چون وزن زیادی بر روی میز است و اگر قرار باشه پیچ دربیاد و میز یهو در بره چی میشه؟

یه چیزی شبیه به جک های فنری خوب است

مثلا با روغن و قانون فشار ، وزن روی خودش رو جابجا کند.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، topcd گفته است :

خیلی ممنون طرحی خوبی است
ولی آیا  در این حالت تغییر ارتفاع به آرامی صورت می گیره؟
چون وزن زیادی بر روی میز است و اگر قرار باشه پیچ دربیاد و میز یهو در بره چی میشه؟

یه چیزی شبیه به جک های فنری خوب است

مثلا با روغن و قانون فشار ، وزن روی خودش رو جابجا کند.

درود

آره حق با شماست وقتی پیچ در بیاد میز پودر میشه

برای این کار یک مکانزیم مثل جک های فلزی طراحی کرد

چند تا کار میشه کرد

به قول خودتون جک فکر کنم خوب باشه

خودم توی یوتیوب یک میز دیدم که طرف دکمه را فشار میداد و میز به صورت روان بالا و پایین می شد ولی نمی دونم درون پایه چه اتفاقی می افتاد که اینطوری میشد ولی ظاهر پایه مثل طح من است

جک عمودی هم خوبه ولی فکر کنم ارتفاعش کم باشه و بالا و پایین کردنش زمان بره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Uranium گفته است :

فدات عزیزم

توی تهران که نه متاسفانه ولی سعی میکنم از مراحل ساختش دقیق عکس و فیلم تهیه کنم که شما نشون بدین بتونن براتون در بیارن 

فقط جوشکار خوبی میخواد البته دستگاه های جوش آرگون بتونید پیدا کنید که خیلی بهتره و اثری از جوش روش نمیمونه

یه مثلا در مرحله رنگ امیزی بتونید جنس بهتر و یا کارگاه مناسبی پیدا کنید که عالی هست

فدات داداشم

باعث افتخار و دلگرمی ماست که اندک فعالیتهای ما به درد بزرگوارانی همچون شما میخوره

فدات داداشم لطف دارین

حالا تهران هم نشد بازم اگه هر شهری که تو ایران بتون همچین کاری بزنه خیلی خوب میشه 
ولی اگه بخوای کار خوبی از آب در بیاد باید حتما سازندش حرفه ای باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان اون میز درخشان رو لینک رو پیدا کردم

https://www.digikala.com/product/dkp-749578

دوستمون از این میزها مد نظرشون هست فکر کنم :

https://www.upliftdesk.com/

موتور دار هست و خیلی راحت تنظیم ارتفاع میشن و قدرت زیادی داره توی کلیپ تبلیغاتیش 2 نفر روش نشسته بودن

photo_2019-08-18_16-05-00.thumb.jpg.c9545555794d13bf3b56e6669a1d09d9.jpg

لینک به دیدگاه

چند تا جعبه (پک) پودر لباسشوئی کنار هم بذارید، میشه تیبل! 😂

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

موتور دار هست و خیلی راحت تنظیم ارتفاع میشن و قدرت زیادی داره توی کلیپ تبلیغاتیش 2 نفر روش نشسته بودن

مسئله اینه که این میز های موتور دار درون ایران پیدا نمی شن

لینک به دیدگاه

به به یه تاپیک درجه یک و به درد بخور از جناب صداقت

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Uranium گفته است :

شرکت E-3LUE میزهای خیلی خوبی دارد، یه مدت من هرچی می گشتم جایی در ایران برای خرید محصولات این برند نبود.( زمان دلار 3 هزار تومانی 😁)
برند E-Blue در ایران ناشناخته است ولی نسبت به قیمتش کیفیت بسیار بالایی داره و من دیدم گیم سنترهای امریکا از این برند استفاده می کنند
تخصص اصلی این برند راه اندازی گیم سنتر است.

Eblue.thumb.jpg.27eb639155aa605a0e0f783b592645ec.jpg

در 3 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

مسئله اینه که این میز های موتور دار درون ایران پیدا نمی شن

و در همون سایت های خارجی هم قیمت بسیار بالایی دارند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اینجا فیبر کربن پیدا میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

واله میز اماده خیلی هزینه اش میره بالا به نظرم اگر بشه با ecopoxy رزین میز قشنگ و با اندازه استاندارد بسازی خیلی بهتره

47693593_223173198593803_1729313019108405175_n.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، topcd گفته است :

شرکت E-3LUE میزهای خیلی خوبی دارد، یه مدت من هرچی می گشتم جایی در ایران برای خرید محصولات این برند نبود.( زمان دلار 3 هزار تومانی 1f601.png)
برند E-Blue در ایران ناشناخته است ولی نسبت به قیمتش کیفیت بسیار بالایی داره و من دیدم گیم سنترهای امریکا از این برند استفاده می کنند
تخصص اصلی این برند راه اندازی گیم سنتر است.

Eblue.thumb.jpg.27eb639155aa605a0e0f783b592645ec.jpg

و در همون سایت های خارجی هم قیمت بسیار بالایی دارند.

من به نظرم توی ایران آدم بسازه به صرفه تره تا بخره

توی یوتیوب درباره ی این میزا تحقیق کنید شاید از سیستمش سر در آوردید

اونوقت بسازید

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Uranium گفته است :

مدیران محترم من بهتر از اینجا جایی پیدا نکردم که مطلب رو بگذارم اگر بود لطفا جابجا کنید ممنون

درود دوستان

از اونجایی که میز گیمینگ برای ما خیلی مهم هست و موارد تو بازار ایران یا به درد اصلا نمیخوره یا کلا قیمت فضایی دارن

بر آن شدیم تا میزی بنا بنماییم 1f60b.png1f60b.png

برای انجام این کار کلا مدتهاست تو اینترنت هستم و مدلهای شرکتهای معروف رو دیدم و میزهای فضایی که طراحان مختلف تو نت قراردادن

مدلهایی که از قطعات فلزی لوله ساخته شده و یا چوبی اما متریال و نوع ساخت به شدت بستکی به محل زندگی داره

اگر اینجا من بخوام یک ورق پلکسی صد در صد نیست و باید کلی هزینه حمل بدم. اما کل هزینه هایی که میکنید از ارزون ترین میز موجود براتون کمتر میفته

با نگاهی به سایت ها فروش انلاین دقیقا دست تون میاد چی میگم میز نیم متری رو قیمت میگذارن 600 تومن یا میز نورانی رو میدن 5 میلیون ! البته الان موجود ندارن ولی یکسال پیش با همین نام همین حدود بود

دیگه از میزهای گیمینگ نگم براتون با قیمت 3 و خورده ایی شون پس سریع میریم سر اصل مطلب

البته چون پورسه ای که من شروع کردم ممکنه چند ماهی طول بکشه پوزش میطلبیم

البته که میز پایه ها از فلز هست سطح میز از ام دی اف و پلکسی برای نور میز و یک عدد کمد سمت راست برای جایگیری کیس که سطح کیس از میز میخوام بلندتر باشه

اولین گام طراحی هست!

تو این بخش من چند تا ایده خوب پیدا کردم

البته برای اتاق کامیپوتر فوم  آکوستیک بسیار مفید هست تجربش رو داشتم و فکر میکنم با تجربه شنوایی خودم  چیزی حدود 10 تا 20 درصد کیفیت صدا رو بشتر میکنه انعکاس صداهای تولید شده رو به طور واضح حدف میکنه.

قیمت زیادی نداره و در زیبایی اتاق هم نقش به سزایی دارد 1f60b.png

چون طراحی خوبی نمی تونم روی کاغذ بکنم خیلی ساده میریم سراغ طرح پایه ها :

اندازه ها :

طبق محاسبات خودم و چیزی که لازم دارم

سطح میز 150*80

ارتفاع از کف 75

و...

سلام

بسیار عالی

قبلنا چندتا ویدئو تو یوتیوب دیدم(بررسی میزهای گیمینگ) که یکی از نکاتی که تو ذهنم مونده این بود که پشت میز جایی که به دیوار تکیه میکنه حدود ۲ سانت به سمت مرکز میز در طول میز برش داشت که کابلها به راحتی از اون پشت به وسیله های روی میز برسن

مورد بعدی اینکه اگر گوشیتون مجهز به وایرلس شارژ باشه میتونی یه پد وایرلس رو یه جای به خصوص تو میز کاربذاری و گوشیتو که روش قرار میدی شارژ بشه(حتی برای موس هم امکان پذیره این مورد)

مورد بعدی میتونی یه باکس برای مثلا کارت گرافیک مجزا داشته باشی (چسبیده به پایین میز که مثلا E-GPU رو در اون بذارید)

کلا ایده در این مورد بسیار هست.

امید که موفق باشید.

پ.ن: میتونید با کمی خلاقیت کل قطعات سیستم را در میز کار بگذارید تا لذت چند برابری ببرید!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، saitama گفته است :

واله میز اماده خیلی هزینه اش میره بالا به نظرم اگر بشه با ecopoxy رزین میز قشنگ و با اندازه استاندارد بسازی خیلی بهتره

درود عزیز اپوکسی هم هزینه ها خودش رو داره در ضمن نیاز به ابزار خاص هم داره

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان اینجا فیبر کربن پیدا میشه؟؟؟

دادا منظورت تو فرومه یا ایران ؟!

لوازم فروشی های ماشین بری زیاده ! روی سقف و کاپوت ماشین میزنن 

فقط جنس خوب بگیر که مث من بعد یک سال چسبش نره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، ali.king گفته است :

دادا منظورت تو فرومه یا ایران ؟!

لوازم فروشی های ماشین بری زیاده ! روی سقف و کاپوت ماشین میزنن 

فقط جنس خوب بگیر که مث من بعد یک سال چسبش نره

منظورم توی ایرانه، و نه از این برچسب ها، منظور خود ورق فیبر برای ساخت میز 

carbon-fiber-fibre.jpg.8dc5fc37054b0dde94bd68b87ac02b78.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...