رفتن به مطلب

تاپیک مرجع تمام آموزش های DPSYS - آموزش ساخت انواع فن با نور پردازی های گوناگون ، شیشه ای کردن درب کیس ، ساخت ترمینال و...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه دوستان لیونی عزیز

طبق توضیحاتی که در آخرین پستم در تاپیک آموزش اصولی شیشه ای کردن درب کیس  ارائه دادم ، بدلیل بالا رفتن تدریجی تعداد تاپیک های آموزشی بنده در فروم لیون کامپیوتر و عدم گنجایش محل امضاء کاربر برای قرار دادن لینک تمام تاپیک های آموزشی ام تصمیم گرفتم یک تاپیک مرجع برای قرار دادن لینک تمام تاپیک ها ایجاد کنم تا اینطوری هم نظم بهتری پیدا کنند و هم دوستان گرامی راحت تر بتونن تاپیک ها رو پیدا کنند و بهشون دسترسی داشته باشند.

از این رو لینک های موجود در امضاء ام رو حذف می کنم و لینک این تاپیک رو به همراه توضیحات لازم قرار میدم و سعی میکنم اگه شد تاپیک های جدیدی رو هم که میزنم تو امضاء ام اطلاع رسانی کنم.( نا گفته نماند بنده برای اینکه بتونم توی محل امضاء ام لینک های بیشتری قرار بدم ، کاربر ویژه شدم که تنها فایده اش اضافه شدن یک لینک و چند سطر بود و در نهایت نمیشد لینک های بیشتری گذاشت که زیاد هم توفیقی نداشت؟!)

خب در ادامه لینک تاپیک های آموزشی ساخته شده تا کنون رو برای دوستان قرار میدم :

پروژه های ساخته شده تا کنون :

فن  RGB - V.1

ترمینال 6 کاناله برای فن های RGB سیستم

فن DPSYS R!!ng - V.1

شیشه ای کردن اصولی درب کیس

لینک یک تاپیک آموزشی علمی/ تجربی مفید :

بهینه ترین روش برای شارژ باتری موبایل

.

.

.

تاپیک های آموزشی ساخته شده و در حال تولید :

فن  thermaltake r!!ng - V.2

فن با نور پردازی مرکزی ARGB Color

فن RGB - V.2

پروژه تغییر نور پردازی از فریم  به هسته فن LFC

پروژه نورپردازی حرفه ای سیستم و تغییر نور پردازی های رایج سیستم V.1 & V.2؟!

این پروژه ها به اضافه چند پروژه دیگه که در ادامه تاپیک اضافه خواهد شد همگی ساخته شدن و فقط در حال تولید محتوای آموزشی برای ایجاد تاپیکشون هستم که با توجه به تایم کاری بنده، این پروسه مقداری زمان بر خواهد بود البته هر چند اشتیاق دوستان عزیز برای ایجاد این تاپیک ها میتونه روند تولید اونها رو سرعت ببخشه!!

در ادامه تاپیک تصاویری مختصر از پروژه های ساخته شده رو قرار خواهم داد تا دوستان لذت ببرند مخصوصا فن   Thermaltake r!!ng ...

دوستان علاقه مند میتونن بنده و این تاپیک رو دنبال کنند...

لینک به دیدگاه

درود مجدد بر همه دوستان

همونطور که در پست قبلی گفتم ، تصاویری از پروژه های ساخته شده قرار میدم و اگر دوستان مشتاق بودند تاپیک آموزشیش رو هم استارت میزنم.

تصاویری از فن  Thermaltake r!!ng  ساخته شده! امیدوارم دوستان لذت ببرند...:x

01.thumb.jpg.b02de7ac586c7d43c17d09def582742c.jpg

02.thumb.jpg.1045ec65e6ebb1db86b66e892e531414.jpg

03.thumb.jpg.45e6c5159a1b2513e964e53ccf60c4f7.jpg

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

فن های رینگ rgb هست یا تک رنگ؟

درود

این مدل همانند فن های Thermaltake  به صورت تک رنگ هست و میشه رنگ های دیگه رو  هم ساخت و البته قابلیت ساخت به صورت RGB رو هم داره که اون حالتش رو وقتی تاپیک آموزشیش رو زدم توضیح میدم.

متاسفانه با دوربین گوشی نمیشه جلوه واقعی کار رو اونطوری که چشم انسان از نزدیک میبینه به تصویر کشید ولی نتیجه کار که بنده انجام دادم راضی کننده و لذت بخش هست.

هر چند بنده برای ساخت این فن مقداری نسبتا زیادی هزینه کردم و وقت گذاشتم و راه های گوناگون رو امتحان کردم ولی مثل پروژه های قبلی به دنبال روشی بودم که با کمترین هزینه بهترین نتیجه رو داشته باشم و خوشبختانه به نتیجه مورد نظر رسیدم و ساخت این فن با کمترین هزینه ممکن انجام پذیره که وقتی تاپیکش رو بزنم بدون شک تعجب خواهید کرد؟!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود

این مدل همانند فن های Thermaltake  به صورت تک رنگ هست و میشه رنگ های دیگه رو  هم ساخت و البته قابلیت ساخت به صورت RGB رو هم داره که اون حالتش رو وقتی تاپیک آموزشیش رو زدم توضیح میدم.

متاسفانه با دوربین گوشی نمیشه جلوه واقعی کار رو اونطوری که چشم انسان از نزدیک میبینه به تصویر کشید ولی نتیجه کار که بنده انجام دادم راضی کننده و لذت بخش هست.

هر چند بنده برای ساخت این فن مقداری نسبتا زیادی هزینه کردم و وقت گذاشتم و راه های گوناگون رو امتحان کردم ولی مثل پروژه های قبلی به دنبال روشی بودم که با کمترین هزینه بهترین نتیجه رو داشته باشم و خوشبختانه به نتیجه مورد نظر رسیدم و ساخت این فن با کمترین هزینه ممکن انجام پذیره که وقتی تاپیکش رو بزنم بدون شک تعجب خواهید کرد؟!

بسیار عالیه اینطوری

این موضوع هم که میگید زیبایی از عکس دیده نمیشه رو بنده کاملا سر پروژه های قبلیتون درک کردم😀

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بسیار عالیه اینطوری

این موضوع هم که میگید زیبایی از عکس دیده نمیشه رو بنده کاملا سر پروژه های قبلیتون درک کردم😀

ممنون بابت نظر مفیدتون دوست عزیز و همراه گرامی ...:x

در 7 دقیقه قبل، arminas گفته است :

از نوار های led شلنگی استفاده کردید؟

نه دوست عزیز،اون نوار ها هم ضخامت بیشتری دارند و قابل استفاده نیستند و هم اینکه چنین جلوه ای ندارند.

از  متریالی استفاده شده که بعید میدونم به ذهن دوستان برسه و جالب اینه که خیلی هم کم هزینه است ؟! تو تاپیک آموزشی خواهید فهمید...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

نه دوست عزیز،اون نوار ها هم ضخامت بیشتری دارند و قابل استفاده نیستند و هم اینکه چنین جلوه ای ندارند.

از  متریالی استفاده شده که بعید میدونم به ذهن دوستان برسه و جالب اینه که خیلی هم کم هزینه است ؟! تو تاپیک آموزشی خواهید فهمید...

بله درست می فرمایید چون از نزدیک اون مدل هارو دیدم و بسیار قطور هستند برای همین تعجب کردم چطوری دور فن قرار دادید! 😅

همچنان منتظریم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود بر دوستان

در حال آماده سازی پروژه آموزش ساخت فن های Thermaltake r!!ng هستم...

در ادامه هم تصاویری از پروژه های دیگر در همین تاپیک قرار خواهم داد...

Coming soon, stay tuned...

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در در 3 شهریور 1398 در 21:10، DPSYS گفته است :

ممنون بابت نظر مفیدتون دوست عزیز و همراه گرامی ...:x

سلام خدمت شما

فکر کنم از این چسب های حرارتی که تو چسب های تفنگی میزارن استفاده میکنن استفاده کردید نه ؟  

یک سرشم ledکه نور توش پخش بشه؟؟؟ حدسم درسته نه ؟؟، ^_^

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

سلام خدمت شما

فکر کنم از این چسب های حرارتی که تو چسب های تفنگی میزارن استفاده میکنن استفاده کردید نه ؟  

یک سرشم ledکه نور توش پخش بشه؟؟؟ حدسم درسته نه ؟؟، ^_^

درود بر شما

با کمال ادب و احترام ، نه دوست عزیز ؟!

تو تاپیک آموزشی خواهید فهمید...

منتظر باشید:x

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 13 شهریور 1398 در 21:02، DPSYS گفته است :

درود بر شما

با کمال ادب و احترام ، نه دوست عزیز ؟!

تو تاپیک آموزشی خواهید فهمید...

منتظر باشید:x

دوست عزیز چی شد ما چشم به راهیم :

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

دوست عزیز چی شد ما چشم به راهیم :

درود بر شما دوست عزیز و دیگر همراهان گرامی...

از اینکه بنده رو همراهی میفرمایید بسیار ممنون و سپاسگذارم و این باعث اشتیاق بیشتر من برای ساخت اینگونه پروژه هاست...

بابت تاخیر پوزش میطلبم ولی حقیقتا چون مشغله کاریم زیاده و این دست پروژه ها رو در لا به لای کارهام انجام میدم ، یه مقدار زمانبر هست و یه دلیل دیگرش هم اینه که همونطور که خودتون میدونید معمولا سعی میکنم تاپیک های آموزشیم رو مفصل و با توضیحات کامل بسازم تا دوستان در حین ساخت مشکلی نداشته باشند.

تصاویر پروژه در حال ادیت و آماده شدن هستن و میشه گفت تقریبا 70 % پروژه آموزشی  انجام شده و مابقی رو هم سعی میکنم زودتر انجام بدم و طی همین هفته تاپیک آموزشیش رو برای شما دوستان عزیز ایجاد کنم تا لذت ببرید؟!

ما رو دنبال کنید...:x

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود مجدد بر دوستان و همراهان همیشگی

به خاطر تاخیر پیش اومده از دوستان پوزش میطلبم ولی سعی میشه هرچه زودتر تاپیک رو استارت بزنم.

دلیل تاخیر اینه که هم تایم کمی دارم و هم چون تعداد تصاویر گرفته شده از پروژه حدود 100 شات بود و حجم تاپیک زیاد میشد مجبور شدم دوباره تغییرات بدم و تصاویر مهم تر رو  انتخاب کنم و همچنین تصاویر گرفته نشده مهم رو دوباره بگیرم و ادیت کنم که خب در نتیجه به زمان آماده شدن پروژه اضافه کرد و مقداری تاخیر پیش اومد ولی ان شاء الله تاپیک بزودی استارت میخوره و ایجاد خواهد شد.

این تصویری از فولدر عکس های گرفته شده برای این پروژه هست که البته با عرض پوزش برای پنهان ماندن ماهیت پروژه تا زمان ایجاد تاپیک ، اونو بلور کردم؟!B|

Thumbnail.thumb.jpg.96fed8b15817116e5ee24525b95827d9.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 17 مهر 1398 در 13:21، DPSYS گفته است :

درود مجدد بر دوستان و همراهان همیشگی

به خاطر تاخیر پیش اومده از دوستان پوزش میطلبم ولی سعی میشه هرچه زودتر تاپیک رو استارت بزنم.

دلیل تاخیر اینه که هم تایم کمی دارم و هم چون تعداد تصاویر گرفته شده از پروژه حدود 100 شات بود و حجم تاپیک زیاد میشد مجبور شدم دوباره تغییرات بدم و تصاویر مهم تر رو  انتخاب کنم و همچنین تصاویر گرفته نشده مهم رو دوباره بگیرم و ادیت کنم که خب در نتیجه به زمان آماده شدن پروژه اضافه کرد و مقداری تاخیر پیش اومد ولی ان شاء الله تاپیک بزودی استارت میخوره و ایجاد خواهد شد.

این تصویری از فولدر عکس های گرفته شده برای این پروژه هست که البته با عرض پوزش برای پنهان ماندن ماهیت پروژه تا زمان ایجاد تاپیک ، اونو بلور کردم؟!B|

Thumbnail.thumb.jpg.96fed8b15817116e5ee24525b95827d9.jpg

دمت گرم

منتظریم ما

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود بر همه دوستان و همراهان گرامی

شمارش معکوس برای استارت تاپیک جدید آغاز شد ...10 , 9 , 8 , 7 ...

انگار میخوایم آپولو هوا کنیم...:D

ان شاء الله امروز تاپیک آموزشی جدید رو براتون استارت میزنم...منتظر باشید.

با تشکر از همه دوستان که بنده رو همراهی می کنند.:x

لینک به دیدگاه

درود مجدد بر همه دوستان

بالاخره موفق شدم تاپیک رو استارت بزنم!

اینم لینک تاپیک تقدیم به همه دوستان و علاقه مندان به دنیای PC :

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/109320-آموزش-ساخت-فن-های-thermaltake-rng-با-کمترین-هزینه-و-به-روش-dpsys/

:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...