رفتن به مطلب

کمک در خصوص شکایت یک شخص بدذات از اینجانب

Software98
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان به یکی از همکاران هارد 3 ترا دادم با مهلت تست 48 ساعته

ایشون هارد رو می بره همون روز تست میگیره میگه حدود 200 تا بدسکتور داره

منم گفتم هارد سالمه رو سیستم خودم بوده کار میکرده

ولی عیبی نداره بیارید پس میگیرم

ایشون هارد رو پر فیلم میکنه و استفاده میکنه چند روز ( محصولات فرهنگی داره )

بعد 10 روز زنگ میزنه هارد بالا نمیاد دیگه

میاره میده و طلب پولش رو میکنه

بنده هم چون بهش مهلت تست دادم و بعد یک هفته خراب آورده پولو بهش ندادم

الان ایشون شکایت کردن از بنده

از صحبت هام با ایشون توی تلگرام شات هم دارم 

به نظرتون باید چیکار کرد ؟

الان بنده چطوری ثابت کنم فقط 48 ساعت مهلت تست بوده و توافقی نشده که اگر خراب بود حتی بعد چند روز یا پولشو بدم یا هارد سالم

میشه به اون صحبت های تلگرام استناد کرد ؟

Capture.PNG

ویرایش شده توسط Software98
لینک به دیدگاه

سلام

تا اونجایی که بنده میدونم صحبت های توی تلگرام هم سند حساب میشه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

یه نکته دیگه .

توی بازار ما چیزی داریم تحت عنوان عرف .

مثلا توی همین سایت قطعه دسته 2 حدود 2 - 3 روز زمان تست داره و این عرف بازار اینجاس .( برای بهتر مشخص شدنش ، توی بازار کامپیوتر ، هیچ وقت برای تست 10 سال زمان نمیدن !!!! پس انتظار این مقدار زمان تست بی معنی و حتی خنده داره )

بر مبنای حرفهای شما و عرف بازار شکایت ایشون بی مورد هستش .

لینک به دیدگاه

این شورای حل اختلافه ،کاری نمیتونه بکنه،اونقد مدرک داری که ثابت بکنه شکایتش بی معنیه،تلگرام پیام هر پیام الکترونیکی ای سنده(خودم سرباز نیرو انتظامی بودم پیش اومده طرف صحبتا توی واتسپ که تهدیدش کرده بودن رو عکس گرفته گذاشته تو سی دی ضمیمه کرده به پرونده)

لینک به دیدگاه

سلام 

داداش حق کاملا با شماست 

شما میگی وقتی گفته ها ردت مورد داره بهشون گفتی هارد پس بفرست هزینش میدم بهت

ولی خودشون نفرستادن و 1هفته نگهش داشتن 

اگر خداوکیلی خودت اطمینان داری که اگه اون هارد دست خودت هم برگشت می‌خورد بازم عمرش همینقدر می‌بود با وجود اون مقدار بدسکتور پس پول براش بزن قضیه ختم به خیرش کن

اگرم مطمانی که همچین چیزی نبوده و اگر اون طرف همون موقع که شما فرمودی هارد واست پس میفرستاد این هارد حالا حالاها کارمیکرد پس عین خیالت هم نباشه هیچ کاری نمیتونه بکنه 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

حق با شماست. حتما پیگیری کنید.

اما من برای خودم اصولی دارم فارغ از مسائل قانونی می بینم منصفانه هست چکار کنم. اگه این هارد رو قرار بود تعویض کنید و حرفش زده شده  و طرف بنا به هر دلیلی دیر کرده به نظرم اخلاقا بهتره هارد براش عوض کنی. این نظر من هست.

به نظرم این کار رو بکن. نیتت باشه هارد رو عوض کنی اما پیگیر شو که حتما تو این دعوای حقوقی برنده بشی. وقتی برنده شدی که احتمالش هم زیاده. طرف رو صدا کنی و با بزرگ منشی براش تعویض کن. ینی طرف بدونه لطف کردی بهش و این کار بخاطر بزرگواری شما بوده. ( دیگه هم باش معامله نکن چون طرف طبق قراری که میذاری عمل نمی کنه) 

نگران نباش شما کارت رو خدا پسندانه انجام بده مطمئن باش خود خدا هوات رو داره.

لینک به دیدگاه

مدرکی وجود داره که شما هارد رو به ایشون فروختید؟

اگر مدرکی وجود نداره، شکایت بی‌معنی هست و به دلیل نبود ادله کافی مختومه میشه

لینک به دیدگاه

اگه واقعا مشکل نداشته قطعه بیخیال

از این شکایت ها روزی 1 میلیون میشه :)

لینک به دیدگاه

برای فروش غیر حضوری؛ بدترین قطعه هارد هست. خودم این تجربه رو داشتم . هارد سالم فرستادم ولی خریدار هارد رو با کلی بدسکتور تحویل گرفته !

مقصر کیه؟ به نظر بنده مامورین اداره پست. شاید هم در این مورد هیچکس مقصر نیست !

فقط این وسط رابطه بنده با یک دوست کاری ؛ شکراب شد !

لینک به دیدگاه

درود. این شکواییه با این متن از لحاظ قانونی فاقد اعتبار هست

در زمان خرید و فروش "تاریخِ روز" مهمه، ایشون فقط نوشتن که تیرماه 1398 که این اشتباهه

در ضمن پایین‌تر نوشتن پس از "چند روز" که این چند روز میتونه 2 روز باشه، میتونه 31 روز باشه! پس این هم اشتباهه

بهتره مستندات‌تون رو ارائه کنین و اختلافات رو با همکاری خود شورا حل کنین

اینم بگم خدمت‌تون که اگر از شورای حل اختلاف مشکل‌تون حل نشه و خیلی پیگیر باشن می‌فرستن‌تون دادگاه که اونجا به لحاظ بروکراسی اداری و رفت و آمدها کار یه خورده سخت‌تر میشه

شما نفرمودین که هارد آکبند هست یا خیر، این خودش مساله‌ی بزرگیه! اینکه هارد مشکل داشته یا نه ممکنه توی مسیر مثلا از دستش افتاده باشه و ...

همچنین اگر بازاری هستین، روش استعلام مهلت تست به راحتی می‌تونین یه فرم استشهاد پر کنین و 5 الی 10 نفر از همکاران‌تون اعلام کنن که مهلت تست قطعه‌ای مثل هارد 48 ساعت هست.

نکات زیادی رو نفرمودین: فروش حضوری بوده یا اینترنتی؟ خریدار خودش تحویل گرفته یا پیک اومده و ...، کالا گارانتی داشته یا خیر؟ هاردهایی که فروختین تا به حال برگشت داشتن یا نه؟ همکارتون هارد رو به مشتری داده و مشتری این کارها رو انجام داده یا خیر(تست و کپی و ...) و کلی موارد دیگه

در آخر باید همه چیز به انسانیت‌مون ختم بشه و بس. چه خریدار و چه فروشنده

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

مگه نمیگید اولش گفته بد سکتور داره چرا برنگردوند؟  وقتی مشکل داره همون موقع تحویل شما میداد شمام پولشو میدادید  حالا بعد 1 هفته میگه خرابه؟  حالا شاید موقع حمل و نقل بد سکتور گرفته ولی اینکه طرف برنگردونده تقصیر شما نیست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...