رفتن به مطلب

راهنمای خرید کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام واسه چه موردی میخواین بازی ؟ یا سیستم معمولی ؟

کلا هر چی گرفتین از آشغالهای گرین نگیرین

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام واسه چه موردی میخواین بازی ؟ یا سیستم معمولی ؟

کلا هر چی گرفتین از آشغالهای گرین نگیرین

تا سقف 250 هزار تومن چیزی جز محصولات گرین نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

تا سقف 250 هزار تومن چیزی جز محصولات گرین نیست 

بزاره روی میز استفاده کنه بهتره به خدا ، کیسهای معمولی هستن با برندهای متفرقه

حالا کاربریشونو مشخص کنن بهتر میشه نظر داد

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا برا بعضیا ظاهری بین هستند  و فقط قیمت براشون مهمه!.....من خودم تازه کیس خریدم.....زیاد بررسی کردم  به جرات میگم کیسای گرون قیمت جز ظاهر فشن چیزی بیشتر برا ارایه ندارن.

من خودم کیس green pars evo خریدم بسیار جادار و در عین حال ساده و شیک و امکانات کافی هست با قیمت بسیار مناسب.

gbe3_img_20190917_123856.jpg

لینک به دیدگاه

با این بودجه کیس نو نمی تونید چیز بدرد بخوری بگیرید ..کارکرده بگیرید

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، *ghost* گفته است :

من نمیدونم چرا برا بعضیا ظاهری بین هستند  و فقط قیمت براشون مهمه!.....من خودم تازه کیس خریدم.....زیاد بررسی کردم  به جرات میگم کیسای گرون قیمت جز ظاهر فشن چیزی بیشتر برا ارایه ندارن.

من خودم کیس green pars evo خریدم بسیار جادار و در عین حال ساده و شیک و امکانات کافی هست با قیمت بسیار مناسب.

عزیز پس حتما کیس کولرمستر استفاده نکردین تا بفهمین چقد متریال این 2 برند باهم فرق میکنه و چقد کیس کولرمستر قرص و محکمه و در عین حال گرین شل و ول 

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

شما نمیتونی کلی حرف بزنی ...هر شرکتی مدل تا مدل داره.....اگه ملاک رو وزن کیس قرار بدیم در کلاس midletower یه کیسی مثل گرین پارس اوو با کیسای بالای 600 700 توئمنی برندای خارجی ضخامت استیلش برابری میکنه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر بودجه زیاد داری، بهتره که بری سراغ کیس‌های کولرمستر یا کورسیر یا ...

ولی اگر بودجه محدودی داری، کیس‌های گرین خوبن. نکته اینجاست که کیس‌های گرین نسبت به بودجه‌ای که میدید به صرفه است اما لزوما بهترین انتخاب نیست.

لینک به دیدگاه

این کیس چند سال دارم واقعا خیلی خوبه جای 6 تا فن 120 داره ، گرافیک هر سایزی جا میشه ، حتی فن ماچو به این بزرگی  توش جا میشه ، شیک ، کوچیک و جمع و جور

کیس کامپیوتر دیپ کول مدل TESSERACT BF

https://www.digikala.com/product/dkp-223957/کیس-کامپیوتر-دیپ-کول-مدل-tesseract-bf#/tab-comments/&page=1&order=buyers

لینک به دیدگاه

باشه ممنون از نظراتتون ھمىن کىس دیپکول خوبه با چندتا  xfan 120

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 27 شهریور 1398 در 20:07، *ghost* گفته است :

دوست من، موضوع صرفا ظاهربینی یا کیفیت ساخت نیست، بهتر هست اینجوری بگیم که اگر کسی قصد بستن یک سیستم عادی رو داره واقعا تفاوت خاصی بین کیس های متوسط و رده بالا نخواهد دید

دلیل اصلی خرید کیس های رده بالا به خاطر ساختار ماژولار و انعطاف پذیری اونهاس ( حالا بحث سیستم های واترکولینک رو نمی کنم که ی دنیای دیگه اس)

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 27 شهریور 1398 در 20:07، *ghost* گفته است :

سلام.

برای جلوی کیس فن وصل کردید؟ ورودی هوا چجوریه از جلوی کیس؟

من میخوام از تمام ظرفیت فنهای کیس استفاده کنم ولی نمیدونم از جلوی پارس اوو هوا وارد میشه یا نه؟

بخاطر همین نمیدونم بین کیسهای Pars evo و mastertech atis  کدومو انتخاب کنم.

لینک به دیدگاه

بله جلوش هم جای فن داره......ولی بیشتر برای نصب واتر کولر مناسبه ...جلو کیس ها معمولا هواکشی مناسبی نداره.. یه سری شیار داره جلوش  تو تصویر هم دقت کنی اون قسمتی که داره نور ازش رد میشه شیارای هوای جلو کیس هستن...یه دونه یدونه پشت کیس بزاری دو تا هم تو سقف کاملا جواب میده....بیشترش نیازی نیست.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، *ghost* گفته است :

بله جلوش هم جای فن داره......ولی بیشتر برای نصب واتر کولر مناسبه ...جلو کیس ها معمولا هواکشی مناسبی نداره.. یه سری شیار داره جلوش  تو تصویر هم دقت کنی اون قسمتی که داره نور ازش رد میشه شیارای هوای جلو کیس هستن...یه دونه یدونه پشت کیس بزاری دو تا هم تو سقف کاملا جواب میده....بیشترش نیازی نیست.

کارت گرافیک شما چیه؟ از نظر تهویه به مشکل نخوردید؟ دمای داخلی کیس اوکیه؟

من گرافیکم 1070ti اکثرا میگن تهویه خوب باید توی کیست داشته باشی. حالا جلورو نصب نکنم مکش هوا به داخل دیگ وجود نداره. و اگه نصب کنم چون جلوش بستس و درزهای کمی داره نمیدونم هوا رو خوب میکشه داخل یا نه. جواب میده یا نه.

اسم اصلیه کیس پارس اوو ، اینه. 😁 البته درب شیشه ای داره.

Trust  GTX 1110 Windowed mid - tower

لینک به دیدگاه

گرافیک من 1060 هست ولی از سری اکسترم گیمینگ هست با هیت سینک قوی...دماش تو لود  بیشتر 61 نمیشه..........دمای cpu هم با کولر و دو تا فنی که در سقف نصب کردم بیشتر 65 نمیشه.

لینک به دیدگاه

داداش بعد این ماجرا هایی که من از گرین دیدم و خودم تجربه کردم به نظرم گرین نگیر کیفیت رو به قیافه کیس ترجیح بده 

لینک به دیدگاه

شما میتونی اوپن کیس هم بگیری(همین که برای بنچمارک ازش استفاده میکنن)

اما به شخصه کیس رو غیر کورسیر کیس نمیدونم مدت زیادیه دارم از کیس 780T کورسیر استفاده میکنم و با توجه به واتر کول بودن سیستمم کاملا راضیم ازش.(2 تا 360 البته یکم با دردسر توش نصب شده)

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، *ghost* گفته است :

گرافیک من 1060 هست ولی از سری اکسترم گیمینگ هست با هیت سینک قوی...دماش تو لود  بیشتر 61 نمیشه..........دمای cpu هم با کولر و دو تا فنی که در سقف نصب کردم بیشتر 65 نمیشه.

داداش اگه تونستی یه چند تا عکس از داخل کیست بذار. توی این عکسی که گذاشتی فن های بالا نصب نیست.

در 22 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

داداش بعد این ماجرا هایی که من از گرین دیدم و خودم تجربه کردم به نظرم گرین نگیر کیفیت رو به قیافه کیس ترجیح بده 

چند تا مدل پیشنهاد بدین بهم . تا قیمت 600 تومن.

لینک به دیدگاه

این عکس قبلا گرفتم.....فن های سقف هوا رو داخل میدادن....الان میدن بیرون....بر اساس تجربم وقتی فن سقف میده بیرون کارایی خنک کنندگی بهتره.

IMG_20191001_144935.jpg

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، *ghost* گفته است :

IMG_20191001_144935.jpgاین عکس قبلا گرفتم.....فن های سقف هوا رو داخل میدادن....الان میدن بیرون....بر اساس تجربم وقتی فن سقف میده بیرون کارایی خنک کنندگی بهتره.

روی محفظه پاور که سوراخ داره هم میشه فن وصل کرد؟؟

مدل فن هات و کولینگت چیه؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

روی محفظه پاور که سوراخ داره هم میشه فن وصل کرد؟؟

مدل فن هات و کولینگت چیه؟

برا این کار ساخته نشده.....ولی اگه فقط یه هارد نصب کنی میشه به جای هارد دوم یه فن 8 سانتی گذاشت....ولی ارزشش رو نداره به نظر من همون جلو فن بزاری بهتره..

کولر نوتوس 200 هست...فن ها هم دست سازن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...