رفتن به مطلب

لطفا لینک دانلود یه ویندوز 10 خوب و بدرد بخور بدید با قابلیت آپدیت

Unknown Truth
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان و همراهان گرامی😍

من ویندوز رو اپدیت کردم به اخرین بیلد کوفتی ای که ماکروسافت داده و سیستم کلا منهدم شده و با پاک کردن اپدیت هم درست نشد

الانم عشقم گریز اف وار کرک شده میخوام بازی کنم ولی چون دمای سی پی یو رو میبره بالا مجبورم ویندوز عوض کنم

لطفا لینک دانلود  یه ویندوز 10 نسخه حرفه ای 64 بیت از یه سایت معتبر بدید که  مال قبل این اپدیت اخر کوفتی  باشه

ممنون

راستی یه برنامه خوبم معرفی کنید که ویندوز رو بریزم رو فلش و از رو فلش نصب کنم

قبلا هم با فلش نصب کردم ولی ماله چند سال پیشه و نمیدونم چه برنامه ای بود

و یه سوال اینکه ایا میشه یه ویندوز بصورت مجازی نصب کنم رو سیستم و بازی رو روی اون نصب و اجرا کنم؟اگه بشه دیگه لازم نیست الکی ویندوز پاک کنم

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

سلام.

ویندوز ۱۰ آخرین بیلد و اپدیتش رو براحتی از سایت سافت ۹۸ دانلود کنید . اپدیتهلی قدیمی تر هم هست که باید با شمارش سرچ کنین:

https://soft98.ir/os/windows-10/17807-ویـنـدوز-10-1903.html

موقع نصب گزینه اول که فعال هست رو انتخاب کنید و براحتی از windows update مرتب آپدیت کنید. نرم افزار rufus برای نصب ویندوز روی فلش هست و کار باهاش راحته. تو همون لینک بالا اونم میشه دانلود کرد.

ویرایش شده توسط Hossein E.F
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

نسخه اصلی ویندوز 10 رو همین الان  از سایت Microsoft روی سایت زیر (سرور ایران) لیچ (کپی) کردم می‌تونین با سرعت بالا دانلود کنین.

هیچ وقت از سایت‌های دیگه ویندوز دانلود نکنین، هیچ وقت

http://dl13.myusb.ir/dl/2ALIAolE

Win10_1903_V1_English_x64.iso

توضیح: ممکنه یک مقدار کپیش طول بکشه، یکی دو ساعت دیگه استفاده کنین

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود دوست عزیز

نسخه اصلی ویندوز 10 رو همین الان  از سایت Microsoft روی سایت زیر (سرور ایران) لیچ (کپی) کردم می‌تونین با سرعت بالا دانلود کنین.

سافت 98 مشکلی نداره اگه منظورتونه

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود دوست عزیز

نسخه اصلی اونوقت اپدیتم میشه؟کرک شده یا جداگانه باید کرک کنیم؟

بعد من نسخه اخرو که نمیخوام!نسخه اخره الان و چون مشکل اپدیت اخر اینه که رو بعضی سیستما مثل سیستم من حرارت بسیار بالایی رو ایجاد میکنه تو سی پی یو ,واسه همین میخوام نسخه قدیمی تر نصب کنم!

پاک کردن اپدیتم جواب نداد

بعد سوال دیگه این بود که میشه مجازی ویندوز قدیمی تر نصب کرد و بعد رو اون بازی رو نصب و اجرا کرد تا دیگه مجبور نباشم این ویندوز رو پاک کنم؟چون خیلی برنامه و بازی روشه حوصله ندارم

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

سافت 98 مشکلی نداره اگه منظورتونه

دوست عزیز شما چک کردین دقیقا همون نسخه‌ی Microsoft بود که می‌فرمائید مشکلی نداره؟

در 10 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

نسخه اصلی اونوقت اپدیتم میشه؟کرک شده یا جداگانه باید کرک کنیم؟

بعد من نسخه اخرو که نمیخوام!نسخه اخره الان و چون مشکل اپدیت اخر اینه که رو بعضی سیستما مثل سیستم من حرارت بسیار بالایی رو ایجاد میکنه تو سی پی یو ,واسه همین میخوام نسخه قدیمی تر نصب کنم!

پاک کردن اپدیتم جواب نداد

بعد سوال دیگه این بود که میشه مجازی ویندوز قدیمی تر نصب کرد و بعد رو اون بازی رو نصب و اجرا کرد تا دیگه مجبور نباشم این ویندوز رو پاک کنم؟چون خیلی برنامه و بازی روشه حوصله ندارم

بله قابل آپدیت هست، کرک یا فعالسازی رو خودتون می‌بایست انجام بدین.

این نسخه‌ی آخر منظورم استیبل‌ترین نسخه‌ی ویندوز هست، بدون آپدیت‌های مشکل‌زا (نسخه‌ی May 2019 حدود 4 ماه پیش هست)

مورد آخری هم که فرمودین امکانش هست اما به برای بازی خیلی اذیت میشین و به زبان ساده بگم پدر سیستم درمیاد، مجازی‌سازی سیستم برای گیم سیستم خیلی خوبی میخواد...

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

لینک قبلی که گذاشتم به دلیل مشکل سرور کپی نشده بود

لینک جدید تقدیم به دوستان:

آخرین نسخه‌ی استیبل ویندوز 10 نسخه 1903 - MAY 2019 با لینک مستقیم (از نسخه‌ی Home گرفته تا Pro رو شامل میشه)

http://dl13.myusb.ir/dl/0yIHDpUA

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

لینک قبلی که گذاشتم به دلیل مشکل سرور کپی نشده بود

لینک جدید تقدیم به دوستان:

آخرین نسخه‌ی استیبل ویندوز 10 نسخه 1903 - MAY 2019 با لینک مستقیم (از نسخه‌ی Home گرفته تا Pro رو شامل میشه)

http://dl13.myusb.ir/dl/0yIHDpUA

خیلی ممنون

لطفا روش فعال سازی و کرک درستش رو هم بگید

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

خیلی ممنون

لطفا روش فعال سازی و کرک درستش رو هم بگید

خواهش می‌کنم

آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار فعال‌سازی Hwidgen رو نصب کنین و فعال‌سازی رو انجام بدین. (از لیست گزینه‌ها Hwid یا همچین موردی رو انتخاب کنین)

اگر ویندوز با این روش با موفقیت فعال بشه، دفعات بعدی نصب ویندوز دیگه نیازی به فعال‌سازی یا کرک ندارین و اتوماتیک به محض اتصال به اینترنت ویندوزتون اکتیو میشه.

بهترین روش فعالسازی ویندوز همین روش هست. از روش فعالسازی KMS استفاده نکنین.

لینک به دیدگاه

این بتازگی من چند روزه  نصب کردم :

https://soft98.ir/os/windows-10/17807-ویـنـدوز-10-1903.html

بعد سالها اولین ویندوز 10 است که ایراد کمی دارد.

اکتیو هم شد. همه چیز تا الان اوکی بوده است.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

استارتر گرامی اینجا رو بخون :

.

فعلا که نیومده برا من

یه چند روز صبر میکنم

خدا کنه جواب بده چون اصلا حوصله نصب ویندوز و این همه برنامه و بازیو ندارم

لینک به دیدگاه

در در 5 مهر 1398 در 09:07، EHSANRF گفته است :

دوست عزیز شما چک کردین دقیقا همون نسخه‌ی Microsoft بود که می‌فرمائید مشکلی نداره؟

سلام دوست گرامی

می خواستم بدونم که به چه دلیلی بایستی  این همه دقت کرد؟ ویندوز ها رو ادیت می کنند ؟ و به طور کلی  چه‌کار هایی می کنند  و چه پیامد های می تونه داشته باشه؟

در صورت امکان لطفا توضیحی بدهید ‌.

ممنونم

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

حالا که دوستان زحمت کشیدن و این تاپیک رو استارت زدن منم میخواستم یه سوال بپرسم؟

دوستان عزیز از اونجایی که Win 10 از روزی که اومده تا بحال من نشنیدم یکی بگه خدا رو شکر دیگه مشکلاتم تموم شد ، سعی کردم تا به حال با همون Win 7 سر کنم ( خداییش خیلی مَرده دمش گرم !) ولی خب به هر حال به دلایلی مجبورم به Win 10 کوچ کنم و از جایی که بنده با نرم افزار های تخصصی کار میکنم و روی این نرم افزار ها پریست های زیادی میسازم و تنظیمات خاصی رو انجام میدم که اگه ویندوز یه دفعه بخواد بازی در بیاره و اونها بپرن دردسر میشه ، خواستم دوستان با تجربه یه Win 10 بی دردسر معرفی کنند چون من ویندوز که نصب کنم به این راحتی ها نمیتونم یه دفعه بزنم حذف کنم و دوباره نصب کنم چون همونطور که گفتم خود نرم افزارهایی که کار میکنم همون نصب و آماده سازی معمولیشون هم خودش کلی دردسر داره چه برسه به تنظیمات و پریست های شخصی ساخته شده؟! ( معمولا ویندوزم رو چند سال یکبار تعویض میکنم تازه اونم مگه مجبور باشم؟!:D )

البته دوستان لطف کردن و لینک دادن که بسیار ممنون و سپاسگذارم ولی میخوام بدونم که این ها برای بنده با شرایطی که دارم قابل اعتماد و مورد اطمینان هستند یا نه؟

با تشکر از استارتر محترم و دوستان یاری دهنده گرامی...:x

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

می خواستم بدونم که به چه دلیلی بایستی  این همه دقت کرد؟ ویندوز ها رو ادیت می کنند ؟ و به طور کلی  چه‌کار هایی می کنند  و چه پیامد های می تونه داشته باشه؟

درود

اگر یه سیستم‌عامل درست و سالم نباشه، نمی‌تونین از "کامپیوتر"تون به بهترین نحو استفاده کنین و خیلی راحت میگم سیستم‌عامل باعث گلوگاه شدن سیستم‌تون میشه، چرا؟ چون به خاطر باگ‌ها و مشکلات دیگه، نمیشه از تمام توان قطعات سخت‌افزاری‌تون استفاده کنین، اینطور هم روح و روان‌تون آزرده میشه، هم وقت‌تون هدر میره و هم از لحاظ سخت‌افزاری متضرر میشین چون شما قطعات رو میخرین تا بهترین بازده رو داشته باشه، اگر سیستم‌عامل خراب باشه یعنی بازدهی قطعات و کامپیوتر شما اون بازدهی اصلی نیست و اینجا - بدون اینکه به این نکته توجه کنین - دارین متضرر میشین...

Microsoft اصولا ماه به ماه ویندوز و بیلد بیرون نمیده، وقتی مطمئن شد یک نسخه به حدی استیبل هست که جواب میده اون رو به صورت رسمی در سایت خودش منتشر می‌کنه، الان نسخه‌ای که بالاتر گذاشتم، برای 4 الی 5 ماه پیشه و استیبل ترین نسخه‌ی ویندوز 10، 64 بیتی بیلد 1903 هست.

سایت‌های دانلود نرم‌افزار (عرضه‌کننده) میان و آپدیت‌های ماهانه یا هفتگی رو جمع‌آوری می‌کنن و به آخرین ویندوزی که از روی سرور Microsoft دانلود کردن تزریق می‌کنن، اینطوری شما ویندوزی که دانلود می‌کنین آخرین آپدیت‌های ماه رو داره و نیازی به به‌روزرسانی ندارین، اما ممکنه استیبل نباشه! شرکت Microsoft در طول ماه یا هفته‌های مختلف آپدیت‌هایی که ارائه میشن ممکنه مشکلات نرم‌افزاری، باگ‌های مختلف،‌ موارد امنیتی و ... رو اصلاح کنه و موارد جدید نرم‌افزاری یا زیرساختی رو به ویندوز اضافه کنن اما این همه‌ی کار نیست، با اصلاح این موارد ممکنه موارد دیگه به وجود بیاد که در پی اون دوباره آپدیت های جدیدتر ارائه میشه، وقتی ارائه‌ی آپدیت و بسته‌های نرم‌افزاری تحت آپدیت به حدی بود که نیازی به ارائه‌ی بیلد جدید وجود داشت، این شرکت بیلد جدید رو بیرون میده و تقریبا اینطور تمامی خطاها، مشکلات و ایرادات قبلی رو مرتفع کرده...

در این میان هر چند وقت (ممکنه هفتگی، ماهانه یا چندماه یک بار) یک آپدیت تجمیعی (Cumulative Updates) ارائه میشه که جمع چند آپدیت هست. این آپدیت‌های دوره‌ای به صورت بهینه مشکلات ویندوز رو رفع می‌کنن. هیچ امکانات جدیدی ممکنه به ویندوز اضافه نکنن اما همینکه یکجا میشه اون‌ها رو دانلود کرد و دونه‌دونه آپدیت ها رو نصب نکرد میشه گفت یک مزیت هست، اینطور در صورت وجود مشکل، راحت‌تر میشه اون‌ها رو UnInstall کرد.

توضیح اگر بخوام کامل بدم تاپیک مجزا و وقت زیادی رو می‌طلبه اما به هر حال همیشه بهترین نسخه‌ی ویندوز - برای هر کسی - آخرین نسخه نیست، ممکنه شما قطعاتی فرسوده و قدیمی داشته باشین که ویندوز جدید اون‌ها رو اصلا ساپورت نکنه یا درایور مناسب‌شون وجود نداشته باشه، در این صورت نباید از جدیدترین نسخه استفاده کنین... همیشه به مواردی که سایت سازنده‌ی قطعات روی کاتالوگ و جعبه می‌نویسن دقت کنین، اگر ویندوز 10 رو درج نکرده، ممکنه روی ویندوز 10 اون کارایی لازم رو نداشته باشه ( که البته احتمالش کمه ) ولی این کار به دلیل این هست که زمان ساخت و عرضه اون قطعه این نسخه از ویندوز اصلا وجود نداشته باشه که کمپانی بیاد و روی اون تست‌ها رو انجام بده... در نتیجه تست گردن مصرف‌کننده‌ها میفته...

پس همیشه دانلود آخرین ویندوز آپدیت شده به صلاح نیست چون ممکنه باگ‌ها و ایرادات اصلاح نشده‌ای داشته باشه.

توصیه میشه دوستان فایل اصلی ویندوزی که در پست‌های بالاتر درج شده رو نصب کنن، این ویندوز تقریبا میشه گفت - از نظر Microsoft - استیبل‌ترین نسخه از بیلد 1903 ویندوز 10 هست.

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت عزیزان. بنده مادربردم مشکل پیدا کرده فرستادم گارانتی .

الان با سیستم DDR2 و سیپیو دو هسته ای با 2GB رم اومدم اینجا پیغام میدم.

یه ویندوز سبک بگین دانلود کنم نصب کنم رو این سیستم که 64 بیتی هم باشه .چون این ویندوز 7 یخورده سنگینه احساس میکنم. یا اگر لینک windows 7 light کسی داره ممنون میشم بده من.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mantel گفته است :

سلام و درود خدمت عزیزان. بنده مادربردم مشکل پیدا کرده فرستادم گارانتی .

الان با سیستم DDR2 و سیپیو دو هسته ای با 2GB رم اومدم اینجا پیغام میدم.

یه ویندوز سبک بگین دانلود کنم نصب کنم رو این سیستم که 64 بیتی هم باشه .چون این ویندوز 7 یخورده سنگینه احساس میکنم. یا اگر لینک windows 7 light کسی داره ممنون میشم بده من.

درود. بهترین پیشنهاد برای شما - هرچند که شاید درست نباشه - ویندوزXP هست...

اگر تمایل ندارین بهتره گوشه چشمی هم یه توزیع‌های لینوکس داشته باشین

برای شروع از اوبونتو یا مینت استفاده کنین

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

اگر یه سیستم‌عامل درست و سالم نباشه، نمی‌تونین از "کامپیوتر"تون به بهترین نحو استفاده کنین و خیلی راحت میگم سیستم‌عامل باعث گلوگاه شدن سیستم‌تون میشه، چرا؟ چون به خاطر باگ‌ها و مشکلات دیگه، نمیشه

سلام مجدد

ممنون از شما بابت توضیحات مفید ، تایپ و به طور کلی وقتی که در اختیارمن و دوستان قرار دادید...بسیار سپاس گزارم .:96_ok_hand:

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهترین راه دانلود و بی درد سر ترین راه استفاده از  نرم افزار media creation tool هست که مستقیم فایلiso ویندوز ر رو از سایت مایکرو سافت میگیره

https://www.microsoft.com/en-gb/software-download/windows10

وارد لینک بالا بشید و روی download tool now کلیک کنید تا نرم افزار دانلود رو بهتون بده ... سیستم به نت وصل باشه و نرم افزار رو اجرا کنید ... پس از چند ثانیه یه صفحه میاد Accept رو بزنید

بعدش گزینه دومی رو انتخاب کنید... بعد next رو بزنید... سپس گزینه ISO File رو انتخاب کنید ... در این مرحله یه محل برای ذخیره فایل iso میخواد ... شما داخل هارد هر جا خاستی ادرس میدی و تمام میزاری دانلود بشه 100 درصد ... بعد یه ایمیج بدست میاد که خالص ترین ویندوز از سایت مایکروسافته... کرکش رو هم بعد از سایته ای ایرانی میتونی بگیری و جدا کرک کنی

توصیه بنده : وقتی ویندوز رو دانلود و رو سیستمت نصب کردی تمام نرم افزارها و ویندوزت رو به آخرین نسخه بروز رسانی کن بعد در مرحله اخر کرکش کن

لینک به دیدگاه

با روش بالا اومدیم دانلود کنیم که نشد رو 0درصد مونده منم یه ویندوز خوب می خوام این یکی دهن منو سرویس کرده،امشب دو بار کامل هنگ کرد

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

با روش بالا اومدیم دانلود کنیم که نشد رو 0درصد مونده منم یه ویندوز خوب می خوام این یکی دهن منو سرویس کرده،امشب دو بار کامل هنگ کرد

آقا چکار میکنی مگه؟ من از ماه اول انتشار ویندوز 10 تا الان دارم استفاده میکنم تا حالا هنگ نکرده حتی اولین ورژنش که پر باگ بود.  غیر از نسخه pro تا بحال چیز دیگه نصب نکردم

ولی ویندوز 8 و 7 و حتی ویستا تا دلت بخواد هنگ کردن زیر دستم.

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

در در 7 مهر 1398 در 23:20، EHSANRF گفته است :

درود. بهترین پیشنهاد برای شما - هرچند که شاید درست نباشه - ویندوزXP هست...

اگر تمایل ندارین بهتره گوشه چشمی هم یه توزیع‌های لینوکس داشته باشین

برای شروع از اوبونتو یا مینت استفاده کنین

اقا شرمنده من الان پیغامتون رو دیدم. دقیقا من هم رفتم سراغ لینوکس اوبنونتو.

البته همین ویندوز 7 هم خود به خود روون شد عجیبه . روز اول نصب خیلی کند بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...