رفتن به مطلب

آیا امکان ساخت این میز وجود داره ؟

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این میز کامپیوتر رو خونه کسی دیدم و خیلی خوشم اومد، هم قسمت مانیتور هم قسمتی که کیبورد روش هست ارتفاعش قابل تنظیمه.

اینو از دیوار خریده و فکر نمیکنم بشه همچین چیزی پیدا کرد واسه همین میخوام ببینم میشه اینو داد بسازن یا نه ؟!

IMG_20191016_211924.thumb.jpg.575d6f359b2ad268a3c650c1f88c16b0.jpgIMG_20191016_211914.thumb.jpg.b7e04c827d7684d8e217c7ee4e99a687.jpg

لینک به دیدگاه

سلام بگرید از این بهتر پیدا می کنی از شرکت نیل پر

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام بگرید از این بهتر پیدا می کنی از شرکت نیل پر

این همه چی داره بجز میز

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، micpet گفته است :

واسه همین میخوام ببینم میشه اینو داد بسازن یا نه ؟!

سلام

همه اینارو دستی درست میکنن،پس امکان ساختش وجود داره ولی اینم در نظر داشته باش دست نجار و جوش کار بخای بدیش پشیمون میشی،اشتباه خیلی میکنن هم تو اندازه هم کلا شکل و شمایل ،اونی که این چیزا رو میسازه کارشو بلده و از روی یک الگو مثلا ده تا بیستا میسازه ،مگر اینکه خودت دست به کار بشی

لینک به دیدگاه

شما به این فکر کن که هی یک پیچ رو باز و بسته کنی و بعد ببینی که میز تراز نیست اعصابت خورد بشه هی این کار انجام بدی .

لینک به دیدگاه

در در 26 مهر 1398 در 11:55، micpet گفته است :

سلام دوست عزیز،یکی از میزهای خوش ساخت و بادوام وبدون لرزش بود.از مزایای دیگه اینکه کلا باز میشه و قابل جابجایی هست متاسفانه دیگه تولید نمیشه ،شاید یکی ازدلایلش وزن زیاد و.... باشه، از معایبش قسمتی هست که با فلش مشخص شده بیشتراین مدلها از این قسمت پایه پلاستیکی میشکنه (اکثر دسته دو م ها) البته بگردی شاید سالم هم پیدا بشه،جایگزین هم نداره گیر نمیاد:IMG_20191016_211914.thumb.jpg.b7e04c827d7684d8e217c7ee4e99a687.jpg.d2499177111f20a299f766964526d366.jpg.این میز رو میشه ساخت فقط بعضی از قطعاتش مثل این مگر باچاپگر3بعدی:734927220__.thumb.jpg.0dd467ff7a16750ea7aecce07a13a93b.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

همه اینارو دستی درست میکنن،پس امکان ساختش وجود داره ولی اینم در نظر داشته باش دست نجار و جوش کار بخای بدیش پشیمون میشی،اشتباه خیلی میکنن هم تو اندازه هم کلا شکل و شمایل ،اونی که این چیزا رو میسازه کارشو بلده و از روی یک الگو مثلا ده تا بیستا میسازه ،مگر اینکه خودت دست به کار بشی

آره فکر اینو کرده بودم که احتمالا کار رو خراب میکنن.

در 2 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

شما به این فکر کن که هی یک پیچ رو باز و بسته کنی و بعد ببینی که میز تراز نیست اعصابت خورد بشه هی این کار انجام بدی .

این راه حل داره البته.

در 2 ساعت قبل، Vikings گفته است :

شبیه داربسته

نکته ای بود مرسی.

در 2 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

سلام دوست عزیز،یکی از میزهای خوش ساخت و بادوام وبدون لرزش بود،از مزایای دیگه اینکه کلا باز میشه و قابل جابجایی هست  متاسفانه دیگه تولید نمیشه ،شاید یکی ازدلایلش وزن زیاد و.... باشه، از معایبش قسمتی هست که با فلش مشخص شده بیشتراین مدلها از این قسمت پایه پلاستیکی میشکنه (اکثر دسته دو م ها ) 

واقعا میز کامپیوتر خوب اصلا گیر نمیاد خیلی بده.

لینک به دیدگاه

یک میز مناسب از سمساری بخرید...هزینه ساخت این چیزی که بهش میگید میز خیلی زیاد میشه

بشخصه 3 تا میز دارم و نیازی به میز ندارم  اما این مدل شلف دیواری خیلی خوبه

https://kanapeh.ac/وبلاگ/157/خودتان+میز+دیواری+بسازید

mounted-table-8.png

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

یک میز مناسب از سمساری بخرید...هزینه ساخت این چیزی که بهش میگید میز خیلی زیاد میشه

بشخصه 3 تا میز دارم و نیازی به میز ندارم  اما این مدل شلف دیواری خیلی خوبه

https://kanapeh.ac/وبلاگ/157/خودتان+میز+دیواری+بسازید

خیلی طرح جالبیه، خوشم اومد و فکر کنم هزینه ی خیلی کمی هم داشته باشه نسبت به مدل های دیگه، خیلی جای کمی هم میگیره که خوبه.

حالا اگر روزی صاحب خونه ی جدیدی شدیم که اتاق داشتم حتما اینو میرم درست کنن .

مرسی 🌹

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، micpet گفته است :

اینو از دیوار خریده و فکر نمیکنم بشه همچین چیزی پیدا کرد

درود

بهترین جنس رو داره این میز

دقیقا همین مدل رو دارم، سال ۷۲ گرفتمش هنوز آخ نگفته! اون زمان سازنده ها هم فکر مردم و وجدانشون بودن هم جیب‌شون، به همین خاطر جنس ها خوب بودن، چند سال بعد تا الان که دیگه فقط فکر جیب شون هستن و مردم رو به چشم پول میبینن نه مشتری.

البته میز من یک مقدار بزرگتره و دو جای دیگه داره که توی این میز نمیبینم...

به عنوان میز دوم استفاده میشه

اتفاقا دنبال یه میز فلت بزرگ و کاستومم که به جای هر دو میز استفاده‌اش کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

خیلی طرح جالبیه، خوشم اومد و فکر کنم هزینه ی خیلی کمی هم داشته باشه نسبت به مدل های دیگه، خیلی جای کمی هم میگیره که خوبه.

حالا اگر روزی صاحب خونه ی جدیدی شدیم که اتاق داشتم حتما اینو میرم درست کنن .

مرسی 1f339.png

مستاجر هستید؟ 4تا سوراخ رو دیوار فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

مستاجر داشتیم دیوار خونه رو جابجا کرده!

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، micpet گفته است :

این میز کامپیوتر رو خونه کسی دیدم و خیلی خوشم اومد، هم قسمت مانیتور هم قسمتی که کیبورد روش هست ارتفاعش قابل تنظیمه.

اینو از دیوار خریده و فکر نمیکنم بشه همچین چیزی پیدا کرد واسه همین میخوام ببینم میشه اینو داد بسازن یا نه ؟!

صد البته

خودتون هم حال و حوصلشو داشته باشید میتونید

بین برنده ای تولید کننده میز بگردید حتما هست

مدلی از آشنایان دارن که حتی میتونید اسپیکر ها رو هم تنظیم کنید و در حد ارتفاع گوش قرار بدید(بتونم عکس میگیرم میفرستم)

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

نیازی به اینکار نیست

کفایت میکنه سوراخ های تنطیم ارتفاع داشته باشه(مثل تنظیم ارتفاع کمربند ایمنی تو ماشین فک کنم حتی پراید هم اینو داشته باشه)

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

مستاجر هستید؟ 4تا سوراخ رو دیوار فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

مستاجر داشتیم دیوار خونه رو جابجا کرده!

نه خونه مال خودمونه ولی قدیمیه، قصد فروشش رو داریم. میز جدید رو واسه خونه جدید میخوام.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...