رفتن به مطلب

مشکل با کیبورد   گرین مدل GK-102W دوستان راهنمایی بفرمایند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گل لیونی 

کیبوردم  گرین مدل GK-102W است

اول این که  کیبورد گاهی بخوبی تایپ میکنه  و انگار گاهی به خواب میره  و کلیداش کار نمیکنه و باید باهاش مقداری  کلنجار رفت  مثلا  چندین بار دکمه های مختلف کیبورد را  بفشرم  تا دوباره درست  بشه یا   روشن و خاموشش کنم یا مثلا  باطری هاش را از نو جاگذاری کنم تا درست بشه  البته گاهی اینجوری میشه

شما فکرش را بکن وسط بازی  دکمه های   این کیبورد یک دفعه   بازی  دربیاره  و کار نکنه  ، تحملش مشکله

البته باطری براش با مارک های مختلف و آلکالاین و معمولی خریدم  ولی این مشکل کماکان وجود داره !!! آیا کیبورد مشکل داره؟   همین الان دوباره قطع وصل کرد ، مدتی قطع میکنه  بعد  دوباره درست میشه  که گاهی نامطلوبه ، 

فاکتور خرید نداره

کیبورد  تا  اسفند 98 گارانتی داره  

....

دوم ، در نرم افزاری لازمه از Num Lock استفاده کنم  

آیا راهی هست با همین کیبورد   قابلیت استفاده از Num Lock  را ایجاد کرد   مثلا استفاده  نرم افزاری چیزی

با تشکر

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

درود

توی Run یا منوی استارت عبارت " osk" رو تایپ و برنامه مورد نظر رو اجرا کنین

سپس از صفحه‌کلید باز شده گزینه‌ی Options رو زده و تیک مربوط به گزینه‌ی Turn on numeric key pad رو بزنین و تائید کنین.

اینطور به راحتی این قابلیت به سیستم‌تون اضافه میشه، البته بنده روی صفحه‌کلید معمولی تست کردم که نام‌پد داشت، شما تست کنین و نتیجه رو اعلام کنین

اگر این روش رو باهاش مشکل داشتین می‌تونین یه نرم‌افزار ساده‌ی Number Pad Emulator دانلود و نصب کنین

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

اگر این روش رو باهاش مشکل داشتین می‌تونین یه نرم‌افزار ساده‌ی Number Pad Emulator دانلود و نصب کنین

لینکی ازش دارین آیا

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

لینکی ازش دارین آیا

فایل زیر رو همین الان ایجاد کردم، دانلود کنین، بذارین روی دسکتاپ، اجرا کنین، اگر کار کرد که دیگه نیاز به نرم‌افزار خاصی ندارین

اگر کار نکرد از سایت‌های مختلفی مثل سایت زیر می‌تونین دانلود کنین:

https://sourceforge.net/projects/numpad-emulator/

توصیه بنده همین فایلی هست که ارسال کردم، اگر جواب نداد، روش پست قبلی هم خوب هست...

1.vbs

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

فایل زیر رو همین الان ایجاد کردم، دانلود کنین، بذارین روی دسکتاپ، اجرا کنین، اگر کار کرد که دیگه نیاز به نرم‌افزار خاصی ندارین

اگر کار نکرد از سایت‌های مختلفی مثل سایت زیر می‌تونین دانلود کنین:

https://sourceforge.net/projects/numpad-emulator/

توصیه بنده همین فایلی هست که ارسال کردم، اگر جواب نداد، روش پست قبلی هم خوب هست...

1.vbs 120 B · 1 download

ممنون برادر گل

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

ممنون برادر گل

خواهش می‌کنم

اگر نتیجه داد لطفا روشی که نتیجه داده رو بنویسین

و برای آیندگان عنوان تاپیک رو هم به این عنوان عوض کنین: "افزودن Numlock و صفحه کلید عددی به صفحه‌کلیدهای فاقد NumPad"

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

خواهش می‌کنم

اگر نتیجه داد لطفا روشی که نتیجه داده رو بنویسین

و برای آیندگان عنوان تاپیک رو هم به این عنوان عوض کنین: "افزودن Numlock و صفحه کلید عددی به صفحه‌کلیدهای فاقد NumPad"

برادر گل نتیجه ای نداشت

در هرصورت ممنون🌹

...

برادرپشتیبانی گرین  کدوم کاربر هستند

این کیبورد   همین  الان هم   مدتی دوباره به خواب رفت  و دچار مشکل شد  یعنی با اینکه  تایپ را شروع کردم برای پاسخ به شما تایپ نمی کرد

چندین بار دکمه های مختلف کیبورد را  فشردم   تا پس از  30 ثانیه دوباره درست شد

کار کردن  با این کیبورد  مشکل شده   و سرعت  کار  با پی سی  را کند کرده

شما فکرش را بکن وسط بازی  دکمه های   این کیبورد یک دفعه   بازی  دربیاره  و کار نکنه  ، تحملش مشکله

چند لحظه که تایپ شروع میشه خوبه  اما  گاهی البته نه همیشه وقتی کار نمی کنه بخواب میره  باید کلی دکمه های مختلف کیبور را بزنم یا باطری را  از نو جا گذاری کنم   تا دوباره شروع به تایپ کنه

دیگه لازم هست از طرف گارانتی راهنمایی بشم

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

برادر گل نتیجه ای نداشت

در هرصورت ممنون1f339.png

بنده برای مشکل دوم‌تون راه‌حل‌ها رو گفتم. برای مورد اول که بحثی دیگه هست...

مشکل نام‌لاک حل نشده هنوز!؟ با این همه روش فکر می‌کنم باید درست شده باشه دیگه...

در خصوص صفحه‌کلید سعی کنین دانگل رو جوری بذارین که به راحتی با صفحه کلید ارتباط چشمی داشته باشه، اون مورد خواب رو هم توی Power Settings دنبالش بگردین...

روی گوشی، تلویزیون و ... تست کنین ببینین همینطور هست یا خیر، اگر اینطور نبود مشکل از ویندوز هست که به قول شرکت سازنده بهینه شده و زمانی که شما از دیوایسی استفاده نمی‌کنین به حالت بهینه یا کم‌مصرف میره، این حتی روی روترها و کارت شبکه‌ها هم اتفاق افتاده (در ویندوز 10 نسخه 1809 و 1903) که اتوماتیک بعد از چند دقیقه که اطلاعاتی رد و بدل نمیشه (با دیوایس کار نمیشه) اون رو به حالت کم‌مصرفی یا بهینه یا بهتر بگم خواب می‌بره و یه خورده طول می‌کشه تا برگرده... برای کارت شبکه پینگ میره، ارتباط کماکان وصل هست ولی پینگ وجود نداره تا ویندوز بررسی کنه ببینه واقعا داری با اون قطعه کار می کنی یا نه، اینطور از خواب درمیاد، این وسط یک زمانی می‌بره که ... (البته این رو دوستان هم باید تست کنن، بنده روی 3 سیستم دسکتاپ و لپ‌تاپ تست کردم)

در مورد خواب صفحه‌کلید و سایر موارد پشتیبانی گرین حتما پاسخگو هستن.

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

نه من با کیبورد  دیگه ای که سیمی هست این مشکل را ندارم ،ولی با  این کیبورد مشکل دارم

درضمن بقیه اجزای کامپیوتر مثل موس و مونیتور   سریع پاسخ میدن  فقط این کیبورده  که اینطوریه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

مشکل نام‌لاک حل نشده هنوز!؟ با این همه روش فکر می‌کنم باید درست شده باشه دیگه...

نه حل نشد 

کیبوردم این شکلی  هست

image.jpeg.5c23611cd6fd91f20db67e656f790208.jpeg

قسمت نام‌لاک نداره

این روش شما هم فایده مند نبود برام

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

نه من با کیبورد  دیگه ای که سیمی هست این مشکل را ندارم ،ولی با  این کیبورد مشکل دارم

درضمن بقیه اجزای کامپیوتر مثل موس و مونیتور   سریع پاسخ میدن  فقط این کیبورده  که اینطوریه

دیوایس بی‌سیمی اگر دارین چک کنین، صفحه کلید رو عرض شد ببرین روی تلویزیون یا گوشی و در نهایت سیستم دیگه‌ای هم تست کنین

نه حل نشد 

حداقل این روش‌ها، یا همون نرم‌افزار کار میده، ممکنه ویندوزتون ایراد داشته باشه یا ...

چه پیغامی میده؟ اصلا فعال میشه ولی کار نمی‌کنه؟ (برای نمونه توی بخشی که عبارت " osk" رو تایپ کردین)

اگر همه این روش‌ها کار نمیده صفحه کلید مجازی نصب کنین و چک کنین

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

حداقل این روش‌ها، یا همون نرم‌افزار کار میده، ممکنه ویندوزتون ایراد داشته باشه یا ...

چه پیغامی میده؟ اصلا فعال میشه ولی کار نمی‌کنه؟ (برای نمونه توی بخشی که عبارت " osk" رو تایپ کردین)

اخوی کیبورد سیمی دارم

باهاش مشکلی ندارم  اما با این مشکل دارم ، ویندوزم همین ویندوزه

قطع به یقین کیبورد مشکلی داره - یه دفعه کیلداش کار نمیکنه 

نام کاربری  پشتیبانی گرین را میدونیین  آیا

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

با صفحه کلید مجازی  نام‌لاک  به خوبی عمل میکنه

لینک به دیدگاه

با صفحه کلید مجازی  نام‌لاک  به خوبی عمل میکنه

خب پس حله دیگه، از همون روش نام‌لاک رو توی آپشن فعال کردین یا نرم‌افزار جدا دانلود و نصب کردین؟

@GREEN Support

لینک به دیدگاه

سلام. کیبورد رو ارسال کنید برای گارانتی. اگر خودتون حضوری تشریف نمیارید شرح مشکل رو روی برگه بنویسید. 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

سلام. کیبورد رو ارسال کنید برای گارانتی. اگر خودتون حضوری تشریف نمیارید شرح مشکل رو روی برگه بنویسید. 

سلام برادر گلم

مخلصیم

برادر تا کنون  از گارانتی گرین استفاده نکردم  

به کدام آدرس باید ارسال کنم؟؟

در ضمن فاکتور خرید هم نداره 

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر گلم

مخلصیم

برادر تا کنون  از گارانتی گرین استفاده نکردم  

به کدام آدرس باید ارسال کنم؟؟

در ضمن فاکتور خرید هم نداره 

https://green.ir/contact-us

نیازی به فاکتور خرید نیست.

لینک به دیدگاه

یه سوال فقط کیبورد وایرلس هست ؟

موس و... با دانگل به سیستم وصل نیست؟

بعضی وقت ها دستگاه های وایرلس دانگل هاشون با هم  به تداخل  میخورن همچین مشکلی  پیش میاد

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ATER گفته است :

یه سوال فقط کیبورد وایرلس هست ؟

موس و... با دانگل به سیستم وصل نیست؟

بعضی وقت ها دستگاه های وایرلس دانگل هاشون با هم  به تداخل  میخورن همچین مشکلی  پیش میاد

هیچ دانگلی به غیر از دانگل وایرلس موس و کیبورد وصل نیست برادر و  خدا را شکر موس مشکلی نداره اما کیبورد گاهی  به مشکل میخوره   ، شما فک کن وسط کار با کامپیوتر  مثلا فتوشاپ کلید   کنترل یا alt  را  مثلا میگیری  هیچ پاسخی از کیبورد نداری  ،  خب شاکی میشی چرا این کیبورد کار نمیکنه پس !!

این  کیبورد گاهی واقعا خوبه و بدون مشکل نشون میده   اما  گاهی وقتا  مثل  دیروز   مقداری  بد قلق میشه  و دکمه هاش جواب نمیده ، دیروز  بد قلق شده  بود و چندین  دفعه  مشکل  پیدا کرد اما کیبورد  از امروز  صبح  تا الان که بدون  مشکل   بوده

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، farhadii گفته است :

هیچ دانگلی به غیر از دانگل وایرلس موس و کیبورد وصل نیست برادر و  خدا را شکر موس مشکلی نداره اما کیبورد گاهی  به مشکل میخوره   ، شما فک کن وسط کار با کامپیوتر  مثلا فتوشاپ کلید   کنترل یا alt  را  مثلا میگیری  هیچ پاسخی از کیبورد نداری  ،  خب شاکی میشی چرا این کیبورد کار نمیکنه پس !!

این  کیبورد گاهی واقعا خوبه و بدون مشکل نشون میده   اما  گاهی وقتا  مثل  دیروز   مقداری  بد قلق میش  و دکمه هاش جواب نمیده ، دیروز  بد قلق شده  بود و چندین  دفعه  مشکل  پیدا کرد اما کیبورد  از امروز  صبح  تا الان که بدون  مشکل   بوده

شما الان موس و کیبوردت با یه دانگل وصل میشن یا هر کدوم دانگل جدا دارن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...