رفتن به مطلب

تست Gigabyte aorus gtx 1660 ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اره نمیدونم چرا اینجوریه البته فنهاش اولش خاموشه بعد روشن فکر کنم مدتی کار کنه دور فن میاد پایینتر ولی صدایی نمیاد البته فنهای بالایی کیس خرابن و نویز بدی دارن یکیشو کلا خاموش کردم دومی هم گذاشتم پایینترین دور ، علت دیگش میتونه فنهای کوچیک گیگا باشه ، بعد استفاده باید دست بزنم بهش ببینم چجوریه ، 480 که داغه داغ بود با دمای 65 درجه

میخوام اگه پولش جور بشه کل باندل عوض کنم

2060 مورد مناسبی نبود (البته پولشم جور نبود)  فقط تاف ایسوس بود که نظرات راجبش جالب نبود و میگفتن کارت داغیه البته واسه فول اچ دی میخوام همینم کافیه ، کارتهای کارکرده سری 1000 همشون ماینی هستن بگیر نگیر دارن

دیروز یه msi 1660ti آگهی کرده بودن با قیمت عالی که به خاطر گارانتیش اگه همینم نگرفته بودم نمیخریدم

ممنون از همه دوستان 

مترو داره نصب میشه که نصبش خیلی طولانی شده حتی روی اس اس دی

خیلی از کارتای گرافیک یه گراف برای دور فن ها دارن که میتونی تغییرش بدی. بعضیاشون به صورت پیش فرض اینه که مثلا در دمای 60 درجه روشن بشن. اونم با 25 درصد توان! تو درایور ها و یوتیلیتی های کارت گرافیکت چک کن چنین ابزاری موجوده یا نه و بعد به دلخواه کانفیگش کن

لینک به دیدگاه

• ارسال 162
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

این کارتو چند روز پیش از لیون سفارش دادم

فعلا دو تا بنچمارک گرفتم ازش که منتشر میکنم بازیهایی هم که سیستم بنچمارک گیری دارن معرفی کنید اگه داشته باشم حتما تست میکنم

مشخصات سیستم

i5 4460 

gigabyte z97 ud3h bk 

gskill trident x 2400cl10 2*4g

عکسهای در کار گرافیک هم بعدا اضافه میکنم

time spy 2.6 کرک شده همراه گرافیک مجتمع اینتل

time spy آخرین ورژن به همراه غیرفعال کردن گرافیک مجتمع

شادو تومب رایدر

بار اول

بار دوم با تنظمیات آخرین حد (دو گزینه anti alliasing و texture filterng)

پردازنده به نظر میاد مقداری گلوگاه شده

با سلام و تبریک بابت خرید کارت جدید

اگه فرصت کردید 3d mark fire stricke هم تست بگیرید.

همچنین assassins Creed Odisey و dirt rally 2.0 هم بنچمارک داخلی داره.

اگه حین تست gpu-z هم باشه تا دور فن و دما بدست بیاد خیلی خوبه.

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

با سلام و تبریک بابت خرید کارت جدید

اگه فرصت کردید 3d mark fire stricke هم تست بگیرید.

همچنین assassins Creed Odisey و dirt rally 2.0 هم بنچمارک داخلی داره.

اگه حین تست gpu-z هم باشه تا دور فن و دما بدست بیاد خیلی خوبه.

ممنون

سلام دوست عزیز ممنون

چشم این 3dmark آپدیت کردم پاک میکنم دوباره کرکی نصب میکنم

متاسفانه اودیسه پاک کردم ، رالی کثیف هم ندارم تو آرشیو

افتر برنر نصبه نوشته هاشو بزرگتر میکنم

1.thumb.gif.66c28a884e16e8b75a3d2d7d48fd7fc4.gif

در ۱ ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

خیلی از کارتای گرافیک یه گراف برای دور فن ها دارن که میتونی تغییرش بدی. بعضیاشون به صورت پیش فرض اینه که مثلا در دمای 60 درجه روشن بشن. اونم با 25 درصد توان! تو درایور ها و یوتیلیتی های کارت گرافیکت چک کن چنین ابزاری موجوده یا نه و بعد به دلخواه کانفیگش کن

رو حالت نرمال کار کنه بهتره

دوستان وقتی lookup جی پیو زد میزنم این صفحه رو میاره

113.thumb.JPG.7d3aaf1ac8d23d879a44c18116246af1.JPG

دستی صفحه اصلیشو پیدا کردم ولی به نظر میاد بالاترین بوست تو بین تمامی مدلها همین آئوروس داره

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/gigabyte-aorus-gtx-1660-ti.b6711

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام حسن جان پردازنده مقدار خیلی کمی گلوگاه هست 4 فریم البته در مدل gaming oc از شرکت گیگا که مدل ضعیف تری محسوب میشه ولی دمات بالاست نشون میده تهویه کیست جالب نیست بالای 65 برای این کولر عظیم خوب نیست جا داره دما بهینه تر باشه بنچمارک وگای اندرولت شده خودمم میزارم برات کری بخونم😁

untitled-1 (1).png

untitled-3 (1).png

Shadow of the Tomb Raider v1.0 build 237.6_64 9_3_2019 11_23_46 PM.png

لینک به دیدگاه

اگر اهل اورکلاک هستی رم های میکرون اور خوبی شدن تا اونجایی که من اطلاع دارم یک اورکلاک بکن ببین چه قد gain داری و چند درصدی سریع تر میشه کارتت برای راهنماییت هم رم تا 1900 اور شده و پردازنده هم حدود 110 مگاهرتز به طور معمول جا داره از نرم افزار after burner  می تونی استفاده کنی در اخر انشالا که فنش برات سالیان سال بچرخه داداش

لینک به دیدگاه

حسن آقا مبارکه. کارت گرافیک بسیار زیبا و شکیلی هستش.

در مورد سری هزار حق باشماست، خوب شد خریدید الان همین آئورس ۱۶۶۰ ها ناموجود شده.

----

یه نکته هم راجع به معتبرترین سایت تست سخت افزار یعنی Guru3d بگم :

به نظر میرسه همیشه نتایج به نفع گرافیک های نسل جدید دستکاری میشه ، مثلا مدتهاست که در این سایت ۵۷۰rx را (حدود ۱۵٪) از ۴۷۰rx قویتر نشون میده.

یا همین مورد استارتر محترم که دما گرافیک شون به ۷۰ میرسه اما در چارت ها ، دما تارگت ۶۵ عنوان میشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اره نمیدونم چرا اینجوریه البته فنهاش اولش خاموشه بعد روشن فکر کنم مدتی کار کنه دور فن میاد پایینتر ولی صدایی نمیاد البته فنهای بالایی کیس خرابن و نویز بدی دارن یکیشو کلا خاموش کردم دومی هم گذاشتم پایینترین دور ، علت دیگش میتونه فنهای کوچیک گیگا باشه ، بعد استفاده باید دست بزنم بهش ببینم چجوریه ، 480 که داغه داغ بود با دمای 65 درجه

سلام، این مورد معمولا" تاثیر گذار هست، همیشه از این مسیری که کارت گرافیک ها توش افتادن بدم میومد از همون اولش(همین سیستمی که مثلا تا دمای 60 درجه فنها خاموش باشن) برای همینه که همیشه عادت دارم همه چیز رو دستی کنترل کنم و چارت های نسبت دما به دور فن کارت گرافیک رو همیشه خودم ست کنم. یه جورایی از قوانین فیزیک هست دیگه، هر چقدر فرآیند گرماگیری رو دیرتر (یعنی در دمای بالاتری) شروع کنی، دمای ماکزیمم بالاتر خواهد بود، یعنی در زمان اجرای یک تست ثابت اگر فنها از روی 45 درجه فعال باشن(مثلا روی 30 درصد) و تا 60 درجه به حدود 55 تا 65 درصد برسن دمای ماکزیمم شما کمتر خواهد بود نسبت به زمانی که فنها از روی 60 درجه یا 50 درجه یهو با سرعت 65 تا 70 درصد بخوان شروع به کار کنن.

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه :)

مرسی از بنچمارک ها و تستای مفیدتون.دما ، کارایی و دورفن همه چیز مناسبه.ایشالله اگر چیزه عجیب غریبی نشه یه مدت طولانی بهتون حال میده.برای FHD واقعا یکی از بهترین گزینه هاست.

کارتهای جدید معمولا بین 60-65 دما که میرسن فن روشن میشه ، اگر نگران هستین می تونین با برنامه ای مثل MSI Afterburner برین و Fan Curve رو تنظیم کنین تا از هر دمایی که خواستین فن روشن بشه.

پردازنده کمی Bottleneck هست ولی فکر نمی کنم از 10% بیشتر باشه !

اگر مقدور بود براتون از rainbow six siege هم بذارین ، خودش Benchmark test داره.

ویرایش شده توسط angel of death
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام دوست عزیز ممنون

چشم این 3dmark آپدیت کردم پاک میکنم دوباره کرکی نصب میکنم

متاسفانه اودیسه پاک کردم ، رالی کثیف هم ندارم تو آرشیو

افتر برنر نصبه نوشته هاشو بزرگتر میکنم

1.thumb.gif.66c28a884e16e8b75a3d2d7d48fd7fc4.gif

رو حالت نرمال کار کنه بهتره

دوستان وقتی lookup جی پیو زد میزنم این صفحه رو میاره

113.thumb.JPG.7d3aaf1ac8d23d879a44c18116246af1.JPG

دستی صفحه اصلیشو پیدا کردم ولی به نظر میاد بالاترین بوست تو بین تمامی مدلها همین آئوروس داره

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/gigabyte-aorus-gtx-1660-ti.b6711

متاستفانه اصلا تنضیمات نرمالشون جالب نیست. مثلا همین که گفتم تو 60 درجه تازه روشن میشه فن ها مثال واقعی بود. به نظر شما یکم زیاد نیست این دما؟ تازه تا فن ها بخان تاثیرشونو بزارن ممکنه کارت 65 درجه هم رد کنه. این برا بعضی از کشورای خارجی که برق گرونه یا کسایی که هدست استفاده نمیکنن شاید بد نباشه ولی در بقیه موارد بی مورده. توصیه میکنم برای افزایش طول عمر کارتتون حتما دمای شروع فن ها رو به 45 یا 50 درجه کاهش بدید و تنظیم کنید که دیگه تو 70 درجه 100 درصد یا 90 درصد بشه دور فن ها. گراف های مهندسی شده هم برای دور فن ها تو نت پره. یه سرچ بزنید میتونید موارد خوبی پیدا کنید. یا اینکه به قول دوستمون خودتون با توجه به دمای محل زندگی و جریان هوای کیس کانفیگش کنید

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

این برا بعضی از کشورای خارجی که برق گرونه 

مگر سه عدد فن چه مقدار مصرف دارد که حالا این ها به فکرش باشند و تا جای ممکن خاموش نگه دارند؟!

هیچ ارتباطی به مصرف برق ندارد و بیشتر به دلیل افزایش طول عمر فن ها و همچنین کاهش جرم گیری چسبنده سینک ها و  کاهش نویز است

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام، این مورد معمولا" تاثیر گذار هست، همیشه از این مسیری که کارت گرافیک ها توش افتادن بدم میومد از همون اولش(همین سیستمی که مثلا تا دمای 60 درجه فنها خاموش باشن) برای همینه که همیشه عادت دارم همه چیز رو دستی کنترل کنم و چارت های نسبت دما به دور فن کارت گرافیک رو همیشه خودم ست کنم. یه جورایی از قوانین فیزیک هست دیگه، هر چقدر فرآیند گرماگیری رو دیرتر (یعنی در دمای بالاتری) شروع کنی، دمای ماکزیمم بالاتر خواهد بود، یعنی در زمان اجرای یک تست ثابت اگر فنها از روی 45 درجه فعال باشن(مثلا روی 30 درصد) و تا 60 درجه به حدود 55 تا 65 درصد برسن دمای ماکزیمم شما کمتر خواهد بود نسبت به زمانی که فنها از روی 60 درجه یا 50 درجه یهو با سرعت 65 تا 70 درصد بخوان شروع به کار کنن.

همه این ها که گفتید برای چند دقیقه اولیه بازی ست

یک رب ساعت هم که شخص بازی کند این برنامه پیش فرض روش  شدن و فعالیت فن ها تاثیری در حداکثر دمای کارت گرافیک ندارد

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

مگر سه عدد فن چه مقدار مصرف دارد که حالا این ها به فکرش باشند و تا جای ممکن خاموش نگه دارند؟!

هیچ ارتباطی به مصرف برق ندارد و بیشتر به دلیل افزایش طول عمر فن ها و همچنین کاهش جرم گیری چسبنده سینک ها و  کاهش نویز است

طول عمر فن های متوسط بازار بیشتر از 70 هزار ساعته! یعنی چند برابر عمر خود کارت گرافیک. خاموش بودن فن برای نویز کمتر سیستمه. ولی تو کشوری که مردم 20 درصد درامدشونو قبض میدن. مصرف کمتر هم هر قدر ناچیز مهمه

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

یک رب ساعت هم که شخص بازی کند این برنامه پیش فرض روش  شدن و فعالیت فن ها تاثیری در حداکثر دمای کارت گرافیک ندارد

آخه مگه آدم فقط بازی میکنه؟ این قابلیت برای اینه که مثلا وقتی داری وبگردی میکنی یا برنامه های سبک رو اجرا میکنی چون فشار خاصی روی کارت های بالا رده و میان رده نمیاد, فن ها الکی نچرخن. همین. به همین سادگی. بحث رو فلسفیش نکن :) 

در ضمن تو بازی تاثیر مستقیم تو دمای گرافیک داره اگه زود بزاری زمان دور 100 در 100 رو. مثلا دمای 70 درجه

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

طول عمر فن های متوسط بازار بیشتر از 70 هزار ساعته! یعنی چند برابر عمر خود کارت گرافیک. خاموش بودن فن برای نویز کمتر سیستمه. ولی تو کشوری که مردم 20 درصد درامدشونو قبض میدن. مصرف کمتر هم هر قدر ناچیز مهمه

طول عمر فن ها را (فارغ از  آنچه با توان اسمی ملاک قرار می دهید و راستی و درستی اش را جستجو نکرده ام)باید از میزان خرابی و مشکلاتش بر روی کارت های گرافیک سنجید که متاسفانه آمار و تعداد کمی هم نیست

در ضمن  مقدار مصرف فن ها حتی کمتر از یک لامپ smd کوچک رایج در مصرف خانگی ست!یک دو دو تا چهارتا بکنید و بعد بگویید مصرف برقش در فلان جا مهم است یا نیست!در هیچ خراب شده ای مصرف برق کمتر از 10الی 20  وات اهمیتی برای مصرف کننده ندارد!هزینه مصرف برق در ایران حدودا یک ششم تا یک هشتم کشوری چون انگلستان و ایتالیاست ولی درآمد کمتر از یک دهم است(حداقل دستمزد حقیقی بعد از کسر مالیات)خب حالا اگر مصرف برق دو الی سه فن برای ایرانی جماعت مهم است در اروپا نیز چنین  است!(تازه این دو کشور گران ترین برق را عرضه می کنند و در  اکثر کشورهای اروپایی و همچنین حوزه اسکاندیناوی ارزان تر است)

در 33 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

آخه مگه آدم فقط بازی میکنه؟ این قابلیت برای اینه که مثلا وقتی داری وبگردی میکنی یا برنامه های سبک رو اجرا میکنی چون فشار خاصی روی کارت های بالا رده و میان رده نمیاد, فن ها الکی نچرخن. همین. به همین سادگی. بحث رو فلسفیش نکن :) 

در ضمن تو بازی تاثیر مستقیم تو دمای گرافیک داره اگه زود بزاری زمان دور 100 در 100 رو. مثلا دمای 70 درجه

فلسفه و منطق این بحث چیست؟اصلا با این دو واژه آشنا هستید؟بعید می دانم!چه ارتباطی داشت به گفته بنده؟وقتی متوجه مطلبی نمی شود سعی کنید دخالت بی جا نفرمایید!ایشان می فرمایند در حداکثر دمای ثبت شده تاثیر دارد و بنده گفتم این مهم برای چند دقیقه اول است و اگر در 60 درجه هم فن ها شروع به کار داشته باشند نهایت بعد از یک ربع ساعت( دمای حداکثری) با زمانی که فن ها در دمای کمتر شروع به کار کنند،تفاوتی نخواهد داشت و این یک امر مشخص است و با حرف من و شما تغییری نخواهد کرد و آنقدر واضح است که دلیلی بر توضیح اضافه نمی بینم

و اما اینکه گفتید در امور دیگر فشار زیادی بر کارت وارد نمی شود!احسنت نمی گفتید فکر می کردیم می شود!!!

دمای قطعات و اجزای تشکیل دهنده کارت گرافیک و در کل تمام قطعات الکترونیکی هرچه پایین تر باشد طول عمر بالاتری را تجربه خواهند کرد (حال نگویید پس بگذاریم یخ بزنند)

بطور مثال دمای 30 درجه بسیار بهتر از دمای چهل درجه برای یک قطعه است ولی به دلایلی که در کامنت های قبلی اشاره کردم به صرفه است که در چنین دماهایی کارت به همان خنک کنندگی سینک ها اکتفا کند و از فن ها کار نکشد

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

دوست عزیز

بحث ثبت دماست، همانطور که آقا فرجام گفتند به دلیل حالت فنلس، تا سیستم خنک کننده وارد عمل بشه کمی طول خواهد کشید بنابراین در برنامه ثبت دما، دمای حداکثر به آنی بالاتر ثبت خواهد شد و بعد پس از استارت فنها دما فرو کش خواهد کرد.

بعد مثلا شما نگاه می کنی توی برنامه سنجش دما حداکثر دمای ثبت شده مثلا 70 بوده، در صورتی این فقط یک لحظه "در حد فاصل خاموشی  و استارت فن" این اتفاق افتاده و دلیل بر داغ بودن کارت نیست.

لینک به دیدگاه

حسن جان مبارکه، شما احتمالا به راحتی بتونی GPU رو 80 تا 100 مگاهرتز و فرکانس حافظه رو تا 1750 مگاهرتز بدون افزایش ولتاژ اورکلاک کنی و قدرت کارت بشدت افزایش پیدا کنه.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

وقتی متوجه مطلبی نمی شود سعی کنید دخالت بی جا نفرمایید!ایشان می فرمایند در حداکثر دمای ثبت شده تاثیر دارد و بنده گفتم این مهم برای چند دقیقه اول است و اگر در 60 درجه هم فن ها شروع به کار داشته باشند نهایت بعد از یک ربع ساعت( دمای حداکثری) با زمانی که فن ها در دمای کمتر شروع به کار کنند،تفاوتی نخواهد داشت و این یک امر مشخص است و با حرف من و شما تغییری نخواهد کرد و آنقدر واضح است که دلیلی بر توضیح اضافه نمی بینم

خب در این مورد سخت در اشتباهید :) گاردتون رو بیارید بایین تا دقیق تر بگم منظور خودم و ایشون رو

مثلا فن در دمای 60 درجه شرو میکنه با دور 40 درصد. بعد در دمای 70 درجه دورش میره روی 60 درصد و در دمای 80 درجه روی 100 درصد. خوب تو این مورد شاید کارت گرافیک بتونه با دمای 74 تا 78 درجه رو دور فن 60 درصد کار کنه و چون به 80 نمیرسه پس دور فن ها به حد اکثر نمیرسه که خنک ترین حالت پیش بیاد. خوب من میگم اگه همون اول بگید تو دمای پایینتر به دور فن حد اکثر برسه ممکنه اصلا دما از 70 بالا تر نره

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوست عزیز

بحث ثبت دماست، همانطور که آقا فرجام گفتند به دلیل حالت فنلس، تا سیستم خنک کننده وارد عمل بشه کمی طول خواهد کشید بنابراین در برنامه ثبت دما، دمای حداکثر به آنی بالاتر ثبت خواهد شد و بعد پس از استارت فنها دما فرو کش خواهد کرد.

بعد مثلا شما نگاه می کنی توی برنامه سنجش دما حداکثر دمای ثبت شده مثلا 70 بوده، در صورتی این فقط یک لحظه "در حد فاصل خاموشی  و استارت فن" این اتفاق افتاده و دلیل بر داغ بودن کارت نیست.

پس من اشتباه متوجه شده ام

بله برای تست لحظه ای حرفشان کاملا درست است

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

حسن جان مبارکه، شما احتمالا به راحتی بتونی GPU رو 80 تا 100 مگاهرتز و فرکانس حافظه رو تا 1750 مگاهرتز بدون افزایش ولتاژ اورکلاک کنی و قدرت کارت بشدت افزایش پیدا کنه.

بله, امیدوارم که Silicon Lottery رو برده باشه. چون شدیدا وابسته به شانسشه این موارد

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اره نمیدونم چرا اینجوریه البته فنهاش اولش خاموشه بعد روشن

داداش دیگه زیادی حساس شدی. این حساسیت مانع میشه از کارتت لذت ببری. هرچی بیشتر دقت کنی چیزای بیشتری برا نگرانی پیدا میشه که در واقعیت چیزی نیست و جای نگرانی نداره. این چیزارو ول کن گیمتو بزن حالشو ببر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش دیگه زیادی حساس شدی. این حساسیت مانع میشه از کارتت لذت ببری. هرچی بیشتر دقت کنی چیزای بیشتری برا نگرانی پیدا میشه که در واقعیت چیزی نیست و جای نگرانی نداره. این چیزارو ول کن گیمتو بزن حالشو ببر.

نه حساس نیستم قبلا تو 480 دمای بالاتر از 68 ندیدم الان بعد استارت بازی به 73 هم میرسه که فعلا بازی نکردم فقط دارم تست میکنم که مطمئنا دماش پایینتر میاد

3 تا فن معمولی هم سفارش دادم بیاد دو تاشو تعویض میکنم تا ببینیم وضعیت چجوریه

Metro - Exodus نصب کردم جایی ندیدم سیستم بنچمارک گیری داشته باشه لطفا قبل اینکه پیشنهاد نصب بازی بدید از سیستم بنچمارک گیری مطمئن بشید

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم. تست time spy  را شما با ورژن 1 بگیرید نه 1.1. چون اکثر بنچمارک ها با ورژن 1 میگیرند و نتایج 2 تست با هم متفاوت خواهد بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی میتونه کرک 3dmark آپلود کنه ؟ مال خودم پاک شده 

مترو هم گذاشتم رو حالت الترا دوباره خودش اتوماتیک گذاشت رو high !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرکانس بوست کارت تا 1980 دیدم اومد بالا ولی در حالت نرمال 1950 بود که مال خود کارت 1890 هستش که بالاترین بوست تو بین مدلهای موجود هستش

666091337_firestrike.thumb.JPG.37eee508be85e8ca03b15cb874558e4e.JPG

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

Metro - Exodus نصب کردم جایی ندیدم سیستم بنچمارک گیری داشته باشه لطفا قبل اینکه پیشنهاد نصب بازی بدید از سیستم بنچمارک گیری مطمئن بشید

benchmark.exe رو از پوشه بازی اجرا کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...