رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

در هم اکنون، GREEN Support گفته است :

منظور شما رو دقیق متوجه نشدم. لطف کنید بیشتر توضیح بدید.

توی مدل z6 قسمت پاور بالاهستش و مانند بقیه مدل  ها دارای اسکلت معکوس نیست .

نمیشد که شما این بخش رو خودتون عوض میکردید تا پاور پایین قرار بگیرد؟

چون آشکار بودن پاور چهره کیس رو خراب میکند

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، DM.JAGUAR گفته است :

نمیشد که شما ین بخش رو خودتون عوض میکردید تا پاور پایین قرار بگیرد؟

در حال حاضر بیش از %90 کیس های عرضه شده توسط گرین دارای طراحی اسکلت معکوس هستند در بخش پاور.

در مدل Z6 هدف سنت شکنی و البته نمایش بهتر  پاور برای آن دسته از کاربرانی است که پاورهای چشم نواز و مجهز به نورپردازی RGB تهیه کرده اند.

لینک به دیدگاه

نمیشد که شما این بخش رو خودتون عوض میکردید تا پاور پایین قرار بگیرد؟

چون آشکار بودن پاور چهره کیس رو خراب میکند

دوست عزیز دلیل اینکار برای خوره های RGB هست پاور RGB الان تو بازار موجود هست بعضا حتی میان از SSD هم مدل RGB برمیدارن اتفاقا من متوجه این موضوع شدم و مورد بدی نیست به نظرم

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

در حال حاضر بیش از %90 کیس های عرضه شده توسط گرین دارای طراحی اسکلت معکوس هستند در بخش پاور.

در مدل Z6 هدف سنت شکنی و البته نمایش بهتر  پاور برای آن دسته از کاربرانی است که پاورهای چشم نواز و مجهز به نورپردازی RGB تهیه کرده اند.

در 11 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز دلیل اینکار برای خوره های RGB هست پاور RGB الان تو بازار موجود هست بعضا حتی میان از SSD هم مدل RGB برمیدارن اتفاقا من متوجه این موضوع شدم و مورد بدی نیست به نظرم

این حرف شما درست ولی بهتر بود که قیسمت پاور رو طوری طارحی میکردند تا فقط فن که دارای rgbهست معلوم باشه نه کل بدنه پاور.در ضمن این کار باعث سخت تر شدن طراحی داخل کیس به منظور زیبایی بیشتر میشه.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

امیدوارم عملکرد فن ها بهتر از مدل Z4 باشه حقیقتش فن های Z4 به نظرم عملکردی متوسط و کیس x3 plus در بخش فن ها عملکردی ضعیف داشتن به امید یک عرضه ساماندهی و مدیریت شده که کالاها به قیمت مصوب به دست مشتری برسه و بیش از این طرفداران گرین سرخورده نشن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

،دوستان عزیز

خوشت میاد الکی چشم بعضیارو تیز میکنی برای دلالی؟ 

هیچ کدومشون با این قیمت عرضه نمیشن خیالت راحت

همین الان نمایندش گفت اینا قیمت خامه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mَd گفته است :

منظور بنده از قیمت خام، اون 18 دلار بود که یکی از کاربران محترم فرمودند. 

قیمت ها همینه و طی فردا و پس فردا می تونید از نمایندگی های رسمی گرین تهیه بفرمایید.

اینقدر بدبین نباشیم. قبلا هم عرض کردم خدمت شما منتقد محترم شماره 1 گرین. مشکلات به زودی حل خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mَd گفته است :

درود من اخرش متوجه نشدم این قیمتا از کجا اومده البته داداش اطلاع رسانی و حدس و گمان قیمت موردی نیست که بخواد دلال رو تیز کنه کمبود کیس گیمینگ و تقاضای زیاد دلال ها رو حالا حالاها در بازار کیس نگه میداره وقتی کیسی مثل Z4 قیمتش بالای ۱ میلیون رسیده خیلیا امیدی به قیمت درست و حسابی برای این موارد که به مراتب بهتر هستن نداره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

قیمت ها همینه و طی فردا و پس فردا می تونید از نمایندگی های رسمی گرین تهیه بفرمایید.

اینقدر بدبین نباشیم. قبلا هم عرض کردم خدمت شما منتقد محترم شماره 1 گرین. مشکلات به زودی حل خواهد شد.

یعنی ما اگه فردا به نمایندگی زنگ بزنیم با همین قیمت به همون میدن؟

تازه اگر که شانس بیاریم و نگن که ما هیچ اطلاعی نداریم و از بخش فروش بپرسید.

لینک به دیدگاه

یعنی ما اگه فردا به نمایندگی زنگ بزنیم با همین قیمت به همون میدن؟

تازه اگر که شانس بیاریم و نگن که ما هیچ اطلاعی نداریم و از بخش فروش بپرسید.

چند روزی تامل بفرمایید. عرض کردم کم کم در نمایندگی ها و فروشگاه های آنلاین موجود میشه. برای مثال در حال حاضر مدل Z1 توسط فروشگاه لیون کامپیوتر عرضه شده.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

🙄همینکه رایگان دارم نقد میکنم خودش نعمته براتونااااا

من هم خوبی هارو میگم هم بدی هارو 

• لایک 4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، mَd گفته است :

1f644.pngهمینکه رایگان دارم نقد میکنم خودش نعمته براتونااااا

من هم خوبی هارو میگم هم بدی هارو 

خدا سایه شما رو از سر ما کم نکنه 😁😎😍😜

هر کی موافقه لایکو بزنه 😘

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام.
روز جمعه کیس z1 رو تو لیون دیدم تو همون نگاه اول اشنا بود. کیس z1 همون اسکلت pars evo هست که پنل و درب و فن تغییر کرده. فکر نمیکنم این oem برای جای دیگه باشه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

درود بر همه دوستان

به قول گفتنی شاهد از غیب رسید !

من خودم شخصا همین امروز مدل Z1 Ario  رو به همین قیمتی که نماینده محترم گرین گفتن خریداری کردم و البته قبلش راجع به مدل های دیگه هم از همکانشون تو شرکت گرین پرسیدم که گفتن طی روزهای آینده وارد بازار میشن.

امیدوارم که بقیه کیس ها هم به همین شکل عرضه بشن و قیمت ها واقعا همینطور که اعلام کردید و درست بود همینطور باشن.

و اما در مورد دیزاین کیس ها نظرم رو خلاصه میگم :

کیس Z5 SURENA دیزاین بهتری داره هرچند تکراری ولی خب به نسبت قابل قبولتر هست اما میشد روش کارکرد ولی خب به قول خودتون اون یه مدل خام هست و شما تغییراتی توش ایجاد می کنید و دستتون شاید زیاد باز نباشه!

کیس Z6 Artemis دیزاین کلیش خوبه ولی جای پاور زاید جالب نیست و تو ذوق میزنه ! شما به خاطر نور پردازی پاور ( که صد البته خیلی ها پاورشون نورپردازی نداره و مدل های با کیفیت و دارای نورپردازی قیمت بالایی دارند که هر کسی صرفا به خاطر نورپردازی طالبشون نیست ) اومدید زیبایی بقیه قطعات رو بردید به قعر کیسی به این بزرگی که به نظر من اصلا کار جالبی نیست. ( البته این میتونه به همون دلیل بالا یعنی ذات خود کیس باشه ولی خب شما یه مدل دیگر رو انتخاب می کردید؟! )

لااقل حالا که میخواستید پاور رو اینجوری بذارید تو همون قسمت پایین این حالتی قرارش میدادید.و کنارش رو هم یه کاور میذاشتید که تو ذوق نزنهو یه چیز تمیز و مرتب دربیاد.

برای مثال الان تو تصویر شیلنگ های واتر کولر رفتن تو حلق نمای پاور و زیباییش رو مختل کردن که اگه پایین بود اینجور مشکلی نداشت و در کل جای پاور اصلا مناسب نیست و از طرفی هم موضوع کابل پاور مطرحه که یه کابل قطور میخواد از روی بقیه کابل ها عبور کنه تا به پاور برسه و از طرفی هم اگه شرکت های تولید کننده پاور که خودتون هم یکیشون هستید توی متراژ کابل ها خساست به خرج بدن که تو تیراژ بالا به نفعشون باشه و اون وقت اون طور پاوری با کابلی کوتاه بخوایم روی این کیس سوار کنیم خودش داستان میشه؟!!! ان شاء الله که قبل از سفارش و ایجاد تغییرات و رسیدن به مرحله تولید تمام این نکات در نظر گرفته شدن و نه مثل تصاویر کیس هاتون تو کاتالوگ که معلومه عجله ای بودن و نهایتا با نرم افزارهای ادیت مثل فتوشاپ ( به خاطر دل شرکت ادوبی که از واژه فتوشاپی دلگیر نشه این نرم افزار رو صرفا مثال زدم ! ) لوگوهاتون رو روشون زدید و البته عکس ها هم بی کیفیت هستند که معلومه خیلی غیر حرفه ای از فیلتر شارپن و تغییر کنتراست به شدت استفاده کردن تا تصاویر رو بازسازی کنند و نتیجه کار زیاد راضی کننده نیست  در صورتیکه خود تصاویر رفرنسی که استفاده کردید کیفیت مطلوبی دارن و نیاز به ادیتی جز تغییر لوگوشون نبوده؟! ( فکر نکنم تهیه چند تا تصویر آتلیه ای ( عکاسی صنعتی ) برای این کیس ها کار سختی بوده باشه مثل تصاویر کیس Z1 Ario ، مگر اینکه برای رونماییشون عجله داشته اید و یا دلایل دیگر... ؟!

به نظر من تو انتخاب مدل محصولات بعدی از بچه های اهل فن فروم  لیون هم یه کمکی بگیرید بد نیست تا بهتون تو انتخاب یه مدل مناسب کمک کنند؟!!

من سعی میکنم حقیقت رو بگم ، به جاش تعریف و به جاش هم انتقاد!

امیدوارم نظرم برای دوستان مفید بوده باشه.

موفق باشید.:x

• لایک 1
لینک به دیدگاه

کیس z5 خوبه فقط کافیه جنس و خنک کنندگیش خوب باشه همچنین همین قیمتی که گفتید باشه فروش خوبی میکنه

ولی من که چشمم آب نمیخوره😅

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

قیمت ها مربوط به کیس خام بدون امکانات، نورپردازی ، هزینه حمل و مالیات بر ارزش افزوده و حق گمرکی و .... هستش. جنس ورق، ضخامت ورق امکانات و .... توسط شرکت سفارش دهنده به OEM منتقل میشه و تاثیر محسوسی در قیمت تموم شده محصول داره. 

این کیس طراحی گرین نیست، توسط ما بهینه سازی و به صورت SKD در ایران مونتاژ میشه. طراح و عرضه کننده اصلی این کیس کمپانی بزرگ SAMA هستش. 

از کیس های جدید گرین که طراحی خود ماست میشه به STRIKER و MAGNUM  EVO اشاره کرد.

در مورد قیمت نهایی می تونید قیمت گرین رو با کیس های مشابه موجود در بازار مقایسه کنید.

چقدر جالبه که هیچ کیس itx باز هم توی کیس ها دیده نمیشه 

و هر بار ساپورت گرین اعلام میکنه که توی راهه و هیچ خبری نیست 

ماشالا 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود بر همه دوستان

به قول گفتنی شاهد از غیب رسید !

من خودم شخصا همین امروز مدل Z1 Ario  رو به همین قیمتی که نماینده محترم گرین گفتن خریداری کردم و البته قبلش راجع به مدل های دیگه هم از همکانشون تو شرکت گرین پرسیدم که گفتن طی روزهای آینده وارد بازار میشن.

امیدوارم که بقیه کیس ها هم به همین شکل عرضه بشن و قیمت ها واقعا همینطور که اعلام کردید و درست بود همینطور باشن.

و اما در مورد دیزاین کیس ها نظرم رو خلاصه میگم :

کیس Z5 SURENA دیزاین بهتری داره هرچند تکراری ولی خب به نسبت قابل قبولتر هست اما میشد روش کارکرد ولی خب به قول خودتون اون یه مدل خام هست و شما تغییراتی توش ایجاد می کنید و دستتون شاید زیاد باز نباشه!

کیس Z6 Artemis دیزاین کلیش خوبه ولی جای پاور زاید جالب نیست و تو ذوق میزنه ! شما به خاطر نور پردازی پاور ( که صد البته خیلی ها پاورشون نورپردازی نداره و مدل های با کیفیت و دارای نورپردازی قیمت بالایی دارند که هر کسی صرفا به خاطر نورپردازی طالبشون نیست ) اومدید زیبایی بقیه قطعات رو بردید به قعر کیسی به این بزرگی که به نظر من اصلا کار جالبی نیست. ( البته این میتونه به همون دلیل بالا یعنی ذات خود کیس باشه ولی خب شما یه مدل دیگر رو انتخاب می کردید؟! )

لااقل حالا که میخواستید پاور رو اینجوری بذارید تو همون قسمت پایین این حالتی قرارش میدادید.و کنارش رو هم یه کاور میذاشتید که تو ذوق نزنهو یه چیز تمیز و مرتب دربیاد.

برای مثال الان تو تصویر شیلنگ های واتر کولر رفتن تو حلق نمای پاور و زیباییش رو مختل کردن که اگه پایین بود اینجور مشکلی نداشت و در کل جای پاور اصلا مناسب نیست و از طرفی هم موضوع کابل پاور مطرحه که یه کابل قطور میخواد از روی بقیه کابل ها عبور کنه تا به پاور برسه و از طرفی هم اگه شرکت های تولید کننده پاور که خودتون هم یکیشون هستید توی متراژ کابل ها خساست به خرج بدن که تو تیراژ بالا به نفعشون باشه و اون وقت اون طور پاوری با کابلی کوتاه بخوایم روی این کیس سوار کنیم خودش داستان میشه؟!!! ان شاء الله که قبل از سفارش و ایجاد تغییرات و رسیدن به مرحله تولید تمام این نکات در نظر گرفته شدن و نه مثل تصاویر کیس هاتون تو کاتالوگ که معلومه عجله ای بودن و نهایتا با نرم افزارهای ادیت مثل فتوشاپ ( به خاطر دل شرکت ادوبی که از واژه فتوشاپی دلگیر نشه این نرم افزار رو صرفا مثال زدم ! ) لوگوهاتون رو روشون زدید و البته عکس ها هم بی کیفیت هستند که معلومه خیلی غیر حرفه ای از فیلتر شارپن و تغییر کنتراست به شدت استفاده کردن تا تصاویر رو بازسازی کنند و نتیجه کار زیاد راضی کننده نیست  در صورتیکه خود تصاویر رفرنسی که استفاده کردید کیفیت مطلوبی دارن و نیاز به ادیتی جز تغییر لوگوشون نبوده؟! ( فکر نکنم تهیه چند تا تصویر آتلیه ای ( عکاسی صنعتی ) برای این کیس ها کار سختی بوده باشه مثل تصاویر کیس Z1 Ario ، مگر اینکه برای رونماییشون عجله داشته اید و یا دلایل دیگر... ؟!

به نظر من تو انتخاب مدل محصولات بعدی از بچه های اهل فن فروم  لیون هم یه کمکی بگیرید بد نیست تا بهتون تو انتخاب یه مدل مناسب کمک کنند؟!!

من سعی میکنم حقیقت رو بگم ، به جاش تعریف و به جاش هم انتقاد!

امیدوارم نظرم برای دوستان مفید بوده باشه.

موفق باشید.:x

کیس ها در حال عکاسی و طراحی صفحات وب هستند. این عکس های موجود در کاتالوگ مربوط به نمونه های آزمایشی وعکس های طراح اصلی هستش و چند ماه پیش در کاتالوگ درج شده. هنوز صفحه رسمی این محصولات در سایت درج نشده.

بسیاری از مواردی که اشاره کردید سلیقه شخصی شماست و برای ما قابل احترام. محصولات جدید در راه هستند و امیدواریم با سلایق شما سازگار باشند.

ممنون از نظرات شما.

لینک به دیدگاه

زه بغل داره یا نه

البته خوب،قیمت x1 یه زمانی خریدم ۱۵۰ت الان که دلار چار برابر شده مثلا z1 که چارصدو خرده ایه با دلار همخونی داره

بازم نمیدونم ...

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم چه تضمینی هست این قیمت دست مشتری برسه؟

الان پاورهای گیرن تقریبا هم قیمت مدل های مشابه خارجی شدن. قبلا اصلا این مدلی نبود.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

کیس ها در حال عکاسی و طراحی صفحات وب هستند. این عکس های موجود در کاتالوگ مربوط به نمونه های آزمایشی وعکس های طراح اصلی هستش و چند ماه پیش در کاتالوگ درج شده. هنوز صفحه رسمی این محصولات در سایت درج نشده.

بسیاری از مواردی که اشاره کردید سلیقه شخصی شماست و برای ما قابل احترام. محصولات جدید در راه هستند و امیدواریم با سلایق شما سازگار باشند.

ممنون از نظرات شما.

خواهش میکنم هدف ما هم ارتقاء شماست...

بنده سلایقم رو خودم شخصا میسازم و نظراتم جنبه کلی داشت نه شخصی !

میزان فروش میتونه نشانگر میزان استقبال کاربران از محصولات شما و رضایت از محصولاتتون باشه و این مورد هم مشخص خواهد شد همونطور که در مورد کیس های همچون  GREEN Z7 Gladiator   /   GREEN REVOLUTION  و در مقابلش کیس هایی مثل GREEN X3+ Viper این موضوع به خوبی قابل درک وفهم بوده است؟!

تنوع مدلها زیاده ولی این مدل هم میتونست انتخاب خوبی باشه :

https://www.alibaba.com/product-detail/2018-four-side-of-tempered-glass_50043317477.html?spm=a2700.details.deiletai6.7.100821d5DpB8ju

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

من از کیس اول خوشم اومد جسورانه بود. شاید خودم نخرم. اما احتمالا افرادی که دنبال کمی ماجرا جویی هستن این مدل رو سفارش میدن.

انقدر پاور رو پایین کیس گذاشتن نا خوداگاه رفته تو ذهنمون جای دیگه نمیشه گذاشت.

کلا زیبا هستن و ۹۰ درصد مثبت هست بقیه هم اگه مورد باشه دوستان عنوان کردن.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

خواهش میکنم هدف ما هم ارتقاء شماست...

بنده سلایقم رو خودم شخصا میسازم و نظراتم جنبه کلی داشت نه شخصی !

میزان فروش میتونه نشانگر میزان استقبال کاربران از محصولات شما و رضایت از محصولاتتون باشه و این مورد هم مشخص خواهد شد همونطور که در مورد کیس های همچون  GREEN Z7 Gladiator   /   GREEN REVOLUTION  و در مقابلش کیس هایی مثل GREEN X3+ Viper این موضوع به خوبی قابل درک وفهم بوده است؟!

درود حقیقتش برای انتخاب بین Z5 و Z6 به همین دلایلی که شما گفتین موندم البته Z5 به دلیل استفاده از توری فلزی در جلو ۳ فنش قشنگ در تهویه هوا نقش دارن بر عکس مدل های شیشه ای که بیشتر جنبه زیبایی در نظر گرفته میشه 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

من از کیس اول خوشم اومد جسورانه بود. شاید خودم نخرم. اما احتمالا افرادی که دنبال کمی ماجرا جویی هستن این مدل رو سفارش میدن.

انقدر پاور رو پایین کیس گذاشتن نا خوداگاه رفته تو ذهنمون جای دیگه نمیشه گذاشت.

کلا زیبا هستن و ۹۰ درصد مثبت هست بقیه هم اگه مورد باشه دوستان عنوان کردن.

من خودم به زیباییی اهمیت میدم ولی درست و به جاش !

پاور رو میشه جاهای دیگه هم قرار داد حتی به شیوه های متفاوت تر ولی خب یه طرف بحث زیباییه و یه طرف بحث عملکرد مطلوب و بهینه قطعات و مثلا پاور وقتی تهویه اش از هوای بیرون کیس باشه میتونه تو عملکردش و راندماش در مبحث دمای کاری و خنک سازی تاثیر بهتری داشته باشه تا اینکه از درون کیس هوای مورد نیازش رو تامین کنه و بعد از طرفی دوستانی که قدرت خرید پاور های RGB با کیفیت رو دارند در برابر سایر کابران تعدادشون کمتره و معمولا اکثرا پاورهای با کیفیت و خوش قیمت تر رو با توجه به توان مصرفی مورد نیازشون تهیه می کنند مگه اینکه گرین بیاد و پاورهای زیبا و  دارای نورپردازی با قیمت مناسب و منطقی بیرون بده که بشه یه نگاهی به این کیس ( Z6 ) انداخت و من فکر میکنم با توجه به صحبت ها و نظر سنجی هایی که قبلا نماینده محترم شرگت گرین انجام دادن و با توجه به قراردادن چنین محصولی تو سبد محصولاتشون احتمالا بزودی شاهد پاورهای دارای نورپردازی گرین خواهیم بود؟!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

من خودم به زیباییی اهمیت میدم ولی درست و به جاش !

پاور رو میشه جاهای دیگه هم قرار داد حتی به شیوه های متفاوت تر ولی خب یه طرف بحث زیباییه و یه طرف بحث عملکرد مطلوب و بهینه قطعات و مثلا پاور وقتی تهویه اش از هوای بیرون کیس باشه میتونه تو عملکردش و راندماش در مبحث دمای کاری و خنک سازی تاثیر بهتری داشته باشه تا اینکه از درون کیس هوای مورد نیازش رو تامین کنه و بعد از طرفی دوستانی که قدرت خرید پاور های RGB با کیفیت رو دارند در برابر سایر کابران تعدادشون کمتره و معمولا اکثرا پاورهای با کیفیت و خوش قیمت تر رو با توجه به توان مصرفی مورد نیازشون تهیه می کنند مگه اینکه گرین بیاد و پاورهای زیبا و  دارای نورپردازی با قیمت مناسب و منطقی بیرون بده که بشه یه نگاهی به این کیس ( Z6 ) انداخت و من فکر میکنم با توجه به صحبت ها و نظر سنجی هایی که قبلا نماینده محترم شرگت گرین انجام دادن و با توجه به قراردادن چنین محصولی تو سبد محصولاتشون احتمالا بزودی شاهد پاورهای دارای نورپردازی گرین خواهیم بود؟!

خیلی وقتا ما برای زیبای کمی از بقیه موارد میزنیم. مهم اینه در حدی بزنیم مشکل اساسی ایجاد نکنه که به نظرم طرح خوبه و تو تهویه اختلال ایجاد نمی کنه. اینا هم قبل تولید کلی آزمایش میشه اینطور نیست رو هوا بسازن.

من ذاتا درجا زدن خوشم نمیاد و به نظرم باید طرح هایی هم باشن که کمی از موارد روتین خارج باشن تا ذهن خلاقیتش خشک نشه.

این کیس هم همانطور که گفتم برای افرادی که دنبال ماجرا جویی هستن مورد مناسبیه. من شاید نخرم اما هستن افرادی که بخرن.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...