رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه

پاک شود

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

دوستان پنل برد به زور جا زدم هنوز که هنوزه نتونستم برد روی کیس پیچ کنم پیچهای برد با کیس اصلا همخوانی ندارن برعکس روی ایکس تری که الان براحتی بسته میشن تا به حال یه اشغال به تمام معنا هستش 
اونم قیمت همکاری قیمت بازار صد در صد گرونتر میشه 
احتمالأ پنل درست جا نرفته،بنده هم برای z4 این مشکلو داشتم با کمی ور رفتن پنل اوکی شد و پیچ ها براحتی فیکس شد.
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان پنل برد به زور جا زدم هنوز که هنوزه نتونستم برد روی کیس پیچ کنم پیچهای برد با کیس اصلا همخوانی ندارن برعکس روی ایکس تری که الان براحتی بسته میشن تا به حال یه اشغال به تمام معنا هستش 

حیف پول که دادی جاش

کیس دست ساز با حلب خیارشور بهتره خریدن با این قیمتا گرینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، masooyan گفته است :
در 17 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

احتمالأ پنل درست جا نرفته،بنده هم برای z4 این مشکلو داشتم با کمی ور رفتن پنل اوکی شد و پیچ ها براحتی فیکس شد.

برد گذاشتم کنار پیچها رو بدون برد می‌خوام وصل کنم اصلا تو نمیره قطعات رو زمین مونده اعصابم خرابه

در 10 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

حیف پول که دادی جاش

کیس دست ساز با حلب خیارشور بهتره خریدن با این قیمتا گرینه

حتما نماینده گرین مثل قبل به بنده انگ میزنن بلد نیستی پیچ باز و بست کنی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاک شود

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

لطفاً حذف شود.

ویرایش شده توسط GREEN Support
حل مشکل کاربر محترم.
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

ماشالله قیمت z5 رو صد تومن از چیزی که گرین گفت دارن گرون تر میدن. صد تومن ینی بیش از ده درصد گرونتر از چیزی که باید بدن.

میشه این افزایش صدتومنی رو نماینده گرین در لیون توضیح بده؟

تمامی بازارها از بازار خودرو گرفته تا مسکن و کامپیوتر طی چند هفته اخیر به شدت متشنج شده و البته غیر قابل کنترل. مسبب این ها وضعیت اقتصادی کشور ماست و شرایط سختی که در اون به سر میبریم. گرین مسبب این وضعیت اقتصادی نیست!

ما تلاش میکنیم در این حوضه با عرضه محصولات با تمام توان تا حد ممکن از این التهابات بکاهیم ولی همان طور که عرض کردم مسبب این نابه سامانی ما نیستیم.

در 2 ساعت قبل، Cube گفته است :

آهسته ، آهسته آره ، خیلی خوبه

تا دیروز حرف فقط از حمایت بود و حالا که واردات کیس محدود شده گرین تبدیل شده به یه گرگ و مصرف کننده رو میدره

با اون قیمت های فضایی

مثلا کیس استریکر اصلا پیدا نمیشه و اگه پیدا بشه بالای 1.5 میل هست یعنی برابر با 120 دلار ناقابل

سلام سایپا کوچولو

البته منظور بنده در اون پست شوخی بود. احتمالاً سوء برداشت شده.

کیس استرایکر هم به زودی با ترخیص مواد اولیه به تعداد بالا روانه بازار میشه و قیمتش به قیمت واقعی نزدیک میشه.

انشاالله مشکلات اقتصادی  و قیمت ارز و تحریم ها و محدودیت ها یک روز حل میشه. اما خاطرتون باشه ما حتی در این روزهای سخت پاسخگوی شما مشتریان محترم بودیم و شدیدترین و بی رحمانه ترین تخریب ها و انتقادات را با روی گشاده پذیرا بودیم.

دوباره تکرار میکنم: 

مسبب افزایش قیمت ارز گرین نیست.

مسبب آشفتگی بازار و محدودیت های واردات و مشکلات گمرکی گرین نیست.

مسبب ممنوعیت و سخت شدن واردات کیس کامل گرین نیست و خود گرین در این بخش به شدت متضرر شده.

مسبب گران فروشی و دلال بازی هزاران فروشنده قطعات کامپیوتر در بازار گرین نیست!

این آخرین پست بنده در مورد قیمت، التهابات بازار و مشکلات اقتصادی است. بارها و بارها در این مورد توضیح داده شده. از این پس تنها پاسخگوی سوالات و مشکلات فنی شما کاربران محترم در این انجمن خواهیم بود.

در ضمن انجمن های رسمی گرین بدون محدودیت و کاملاً آزاد طی چند ماه آینده بر روی وب سایت رسمی گرین بارگذاری خواهد شد و به زودی همانند تمامی برندهای جهانی تنها در انجمن های رسمی گرین پاسخگوی شما مشتریان محترم خواهیم بود.

• لایک 5
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

از پیچ های مخصوص موجود در متعلقات کیس جدید (Z5) استفاده کنید. از پیچ های قدیمی کیس X3  روی کیس جدید استفاده نکنید.

در متعلقات کیس جدید چند نوع پیچ وجود داره. پیچ های مخصوص نصب مادربرد و متناسب با رزوه های پیچ برنجی رو انتخاب کنید.

این متعلقات توی قسمت هارد یه جوری مخفی شده بودن و ندیدمشون 

ممنون از راهنمایی و شرمنده بابت قضاوت زود

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام. 

مگر نه اینکه نمایندگی گرین قطعات رو از شرکت میخره پس چرا قطعات قیمتشون با قیمت اعلامی از طرف شما فرق داره و دراکثر مواقع نیز موجودی ندارد؟

یعنی شما حتی نمیتونید نمایندگی هاتونو مدیریت بکنید بعد به ما میگید که ما مقصر نیستیم؟مگر اینکه نمایندگی ها محصولات رو از شخص ثالث میخرند، نه خود شرکت که این اصلا قابل قبول نیست.

پس اصلا چرا نمایندگی برای فروش محصولات دارید؟

@GREEN Support 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خواهش میکنم. این مشکلات ممکنه برای هر کسی پیش بیاد.

افتخار دادید که محصولات گرین رو انتخاب کردید.

فقط اگر ممکنه لطف کنید پستتون رو ادیت کنید. چون ممکنه برای بقیه کاربران که پست ها رو کامل مطالعه نمی کنند شائبه ایجاد کنه.

ممنونیم از شما.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان گرینی تبریک میگم بابت کیس های جدید.امیدوارم واترکولر های جدید و همین فن های روی کیس ها هم موجود بشن.چون خیلی خشکلن

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حسن دادا مبارکه.عکس یادت نشه بفرستی ببینیم

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حسن جان مبارکه.

ما منتظر بررسی شما با عکس هستیم . 😁

در 35 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام دوستان گرینی تبریک میگم بابت کیس های جدید.امیدوارم واترکولر های جدید و همین فن های روی کیس ها هم موجود بشن.چون خیلی خشکلن

واتر کولرهای جدید گرین چجورین؟ اصلا اطلاعاتی ازشون لو رفته؟ عکسی ، حرفی سخنی ، شایعه ای 🤔

ویرایش شده توسط Mu3tang
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

مسبب گران فروشی و دلال بازی هزاران فروشنده قطعات کامپیوتر در بازار گرین نیست!

جناب با تشکر از زحماتتون چرا فروشگاه نمیزنید تا دست این دلالان قطع بشه؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، DM.JAGUAR گفته است :

سلام. 

مگر نه اینکه نمایندگی گرین قطعات رو از شرکت میخره پس چرا قطعات قیمتشون با قیمت اعلامی از طرف شما فرق داره و دراکثر مواقع نیز موجودی ندارد؟

یعنی شما حتی نمیتونید نمایندگی هاتونو مدیریت بکنید بعد به ما میگید که ما مقصر نیستیم؟مگر اینکه نمایندگی ها محصولات رو از شخص ثالث میخرند، نه خود شرکت که این اصلا قابل قبول نیست.

پس اصلا چرا نمایندگی برای فروش محصولات دارید؟

@GREEN Support 

فقط به احترام شما آخرین پست مربوط به بازار رو هم پاسخ خواهیم داد.

به دلیل محدویت های ایجاد شده طی یک سال اخیر در واردات کیس و مواد اولیه در کنار مشکلات مربوط به قیمت ارز و ترخیص از گمرک، تنوع و تعداد عرضه کیس توسط تمامی برندها خارجی و ایرانی در کشور به شدت کاهش یافته. همین امر باعث پیشی گرفتن چند برابری تقاضا نسبت به عرضه شده. مشابه همین مشکل در بازار خودرو هم ایجاد شده. از سوی دیگه بسیاری از هم وطنان ما حاضرند به هر قیمتی کالا مورد نظر خودشون رو تهیه کنند.

همین امر باعث افزایش افسار گسیخته قیمت همه برند ها و مدل ها در بخش کیس شده است.

شبکه نمایندگی گرین نیز از ده ها فروشنده کامپیوتر باسابقه تشکیل شده که اون ها هم بخشی از بازار کامپیوتر هستند و  خواه و ناخواه این جریانات رو حس می کنند و روی این موج شناور خواهند شد.

اما چرا  در ابتدای عرضه محصولات جدید و با وجود اعلام قیمت های رسمی کماکان قیمت ها مقداری بالاتره ؟

چون کماکان تقاضا به شدت نسبت به عرضه بیشتره و نوعی عطش عجیب در این بازار وجود داره. این عطش دو دلیل :

1- کاربرانی که به دلیل قیمت های افسارگسیخته مدت های منتظر محصولات با قیمت مناسب بودند

2- دلالانی که از این بازار به شدت سود بردند و منتظرند تا موج جدید دیگری ایجاد کنند

شما فرمودید چرا نمایندگان گرین بالاتر از قیمت مصوب محصولات رو عرضه می کنند؟

چون مشاهده می کنند مشتریان حاضرند برای کیس های با قابلیت کمتر (با برند گرین و یا با برندهای دیگر) از مدل های جدید حتی تا 2 برابر قیمت هزینه کنند! چرا باید از این سود دلچسب بگذرند؟

چرا گرین با این نمایندگان برخورد نمی کند؟ 

برخوردها صورت میگیره و جریمه ها هم اعمال میشه. حتی طی امسال چند مورد لغو نمایندگی هم صورت گرفته. ولی متاسفانه هیچ اتفاق مثبتی مشاهده نمیشه!

به نظر شما با خلع تمامی نمایندگان مشکل حل خواهد شد؟ خیر وضع به مراتب هم بدتر خواهد شد!

این طبیعت و واقعیت بازاره و در تمامی بازارها صدق میکنه. نمیشه با طبیعت بازار جنگید. باید نیاز بازار رو تامین کرد و این تنها راه حل واقیه.

چرا گرین با عرضه مستقیم محصولات با وب سایت فروش مشکل را حل نمی کند؟

چه تضمینی وجود خواهد داشت که محصولات به دست مصرف کننده واقعی و نهایی برسه؟ چه تضمینی وجود خواهد داشت که حتی برخی مصرف کنندگان نهایی هم با مشاهده اختلاف قیمت بازار و قیمت واقعی خود به دلال تبدیل نشوند؟

مگر طی 2 سال اخیر در بازار خودرو چنین شرایطی ایجاد نشده؟ آیا مشکل حل شده؟ خیر وضع روز به روز بدتر شده! بسیاری از خریداران واقعی هم تبدیل به دلال شدند و سودهای کلان به جیب زدند!

راه حل چیست؟

بارها تنها در همین انجمن خدمت شما کاربران محترم عرض کردیم. کنترل مصنوعی بازار و تجویز تسکین دهنده های موقتی در عمل هیچ تاثیری نخواهد داشت. همکاران بنده در بخش فروش طی 20 سال اخیر بارها و بارها تجربه چنین شرایطی را داشتند. این بار شرایط به مراتب سخت تر شده.

تنها راه حل، رفع موانع تولید، آزاد شدن واردات کیس و پیشی گرفتن عرضه نسبت به تقاضاست. هیچ راه حل دیگری وجود ندارد. تمامی راه حل ها موقتی و در نهایت محکوم به شکست است.

دوباره تکرار می کنم:

ما تلاش میکنیم در این حوضه با عرضه محصولات با تمام توان تا حد ممکن از این التهابات بکاهیم ولی همان طور که عرض کردم مسبب این نابه سامانی ما نیستیم.

کاملا شفاف و روان پاسخگوی سوالات شما بودیم. لطف کنید این پست بنده رو نقل نکنید. چون همانطور که در پست قبلی عرض کردم دیگر پاسخگوی شما عزیزان در موضوعات نخواهیم بود.

ممنونیم از شما.

• لایک 6
لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا دوستانی که پاسخگویی جواب سوالاتتون هست رو بیخود متهم نکنین !گرین جر محدود گارانتی کننده و تولید کننده ای هستن که واقعا دارن جواب سوالات دوستان رو میدن ! گرین هم میتونه مث بقیه برند ها اصلا پاسخگو نباشه ! و کار خودشو بکنه ولی برای رفع سوالات دوستان پاسخگویی میکنن پس لطفا بیخود اذیت نکنین 

هرچند بعد این پست بهم اَنگ فن میزنین ولی بیاین منصف باشیم لطفا

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

حسن دادا مبارکه.عکس یادت نشه بفرستی ببینیم

ممنون

حتما

اینا برای شروع فعلا کیسو اسمبل میکنم فردا انشالله از کیس در حال کار میفرستم

کیس ایکس تری گیمینگ کوتاهتره ولی طولش یکمی بیشتره

نصف اسمبل انجام دادم بقیش موند برای فردا ولی مشکلی نداشتم و راحت بود برعکس ایکس تری که پدر ادمو در میاورد

حجم عکسها زیاده شرمنده سیستم نیست کمترش کنم فردا هم یه فکری به حال سیم‌های پست کیس میکنم

IMG_20200203_200536.jpg

IMG_20200203_195610.jpg

IMG_20200203_195601.jpg

IMG_20200203_195557.jpg

IMG_20200203_234317.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دوستان خواهشا دوستانی که پاسخگویی جواب سوالاتتون هست رو بیخود متهم نکنین !گرین جر محدود گارانتی کننده و تولید کننده ای هستن که واقعا دارن جواب سوالات دوستان رو میدن ! گرین هم میتونه مث بقیه برند ها اصلا پاسخگو نباشه ! و کار خودشو بکنه ولی برای رفع سوالات دوستان پاسخگویی میکنن پس لطفا بیخود اذیت نکنین 

سلام.

دوست عزیز شما به جز گرین یک شرکت دیگه رو نام ببر که خودش مونتاژ کننده و کپی کننده قطعات در ایران باشه بعد بیا بگو که پاسخگو میتونه نباشه.

شرکت های دیگه ای که وجود دارند صرفا فقط توی مبحث گارانتی فعالیت دارند و پاسخ گوی خوبی نیز هستند.

وقتی شرکتی تصمیم میگریه که پارو فراتر از قدرت خودش بزاره همین میشه.

درضمن شما اگر بری محصولات گرین(به جز معدودی از پاور ها)رو با بقیه شرکت ها مقایسه بکنی میفهمی که اصلا ارزش خرید ندارد.برای مثال همین کیس های کولرمستر.درضمن این کیس ها با دلار آزاد محاسبه شده و بسیار نسبت به گرین قیمت و کیفیت خوبی هم دارن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ممنون

حتما

اینا برای شروع فعلا کیسو اسمبل میکنم فردا انشالله از کیس در حال کار میفرستم

کیس ایکس تری گیمینگ کوتاهتره ولی طولش یکمی بیشتره

نصف اسمبل انجام دادم بقیش موند برای فردا ولی مشکلی نداشتم و راحت بود برعکس ایکس تری که پدر ادمو در میاورد

حجم عکسها زیاده شرمنده سیستم نیست کمترش کنم فردا هم یه فکری به حال سیم‌های پست کیس میکنم

IMG_20200203_200536.jpg

IMG_20200203_195610.jpg

IMG_20200203_195601.jpg

IMG_20200203_195557.jpg

IMG_20200203_234317.jpg

سلام.

دوست عزیز 

نحوه مدیریت کابل در این کیس مناسبه و یا آدم رو به زحمت میندازه؟

لینک به دیدگاه

بنده حرفای نماینده گرین رو خوندم و اینکه هر کسی می تونه دلال باشه حتی خود من و اینکه تشخیصش برای شرکت گرین ممکن نیست رو ۱۰۰ درصد قبول دارم اینکه هم باید تولید بیشتر بشه تا عرضه از تقاضا پیشی بکیره کاملا صحیح هست و در مجموع ایشون منطقی صحبت کردن

اما اون چیزی که به نظرم مغفول موند و خواسته خیلی‌ها هست اینی که خودشون فروشگاه اینترنتی بزنن به نظرم عذرشون موجه نیست خیلی راحت میشه فروش رو محدود کرد مثل سایت های خارجی newegg و به هر مشتری ۱ قلم به فرض کیس فروخت هرچند با این شیوه هم معلوم نیست که حتما جنس به دست مصرف کننده برسه ولی بهترین روشی هست که میشه اجرا کرد

اما اگر رقیب گرین در بازار کیس مسترتک رو در نظر بگیریم می بینیم که خودشون فروشگاه دارن هر چند قیمت های اون سایت جای بحث داره و صرفا دیدم اجناسشون رو سایت هایی مثل مقداد ارزونتر از سایت خودشون میدن!!!!

لینک به دیدگاه

مبارکت باشه حسن جان هم گوشی که دیگه نیومدم در تاپیک خریدت  و پیگر بشم و هم این کیس حقیقتش دوست داشتم فن ها شفاف باشن و به نوعی مدل اپگرید شده فن Rgb شفاف گرین باشن که ظاهرا رفتن سراغ مدل Ring حتما بررسی فنی و مختصری از فن ها هم در بحث نوردهی و هم در بحث هوادهی و نویز رو در دستور کارت قرار بده موفق باشی @Hassan.SK

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

ای فن بوی xD

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، آرین 0098 گفته است :

@Hassan.SK

چه جوری این قدر سریع اسمبل می‌کنی حسن؟ 1f601.png

پ. ن: حداقل همه رو می‌ریختی بیرون یه هفته اساسی تمیزشون می‌کردی بعد می‌چیدی توی کیس جدید.

اسمبل اگه فنی باشی و با سلیقه تو 3 تا 4 ساعت تمومه..اما اگه بزن در رو و سمبل کردن باشه 2 ساعت

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، آرین 0098 گفته است :

عمراً ... اگه بیلدهای س***ی pcpartpicker رو دیده‌باشی، خیلی‌هاشون طرف میگه حدود یک هفته رو وقت گذاشته روش.

مادینگ و خزعبلاتش داستانش جداست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است :

سلام.

دوست عزیز 

نحوه مدیریت کابل در این کیس مناسبه و یا آدم رو به زحمت میندازه؟

سلام اکثر قطعاتو چیدم فقط گرافیک و پردازنده و کولرش مونده که امروز حلش میکنم نسبت به کیس ایکس تری گیمینگ خیلی راحت و تو زمینه کابل کشی زحمتی ندیدم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، آرین 0098 گفته است :

@Hassan.SK

چه جوری این قدر سریع اسمبل می‌کنی حسن؟ 1f601.png

پ. ن: حداقل همه رو می‌ریختی بیرون یه هفته اساسی تمیزشون می‌کردی بعد می‌چیدی توی کیس جدید.

۴ تا قطعات ساده هستن دو تا فن هم که از قبل دارم روی سقف برای مکش هوای گرم نصب میکنم البته دور پایین و بدون نور پردازی هستن 

واسه قطعات فن دار نهایت یه باد و گرد گیری میخواد واسه پردازنده احتمالا خمیر جدید بزنم 

کلا میخواستم سیستم جدید روی کیس جدید پیاده کنم که خوب فعلا دستم خالیه و البته حس و حال بازی نیست از وقتی گرافیک گرفتم فقط دو بازی مترو و گیری ۵ تموم کردم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...