رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

اینم کیس tecware  سنگاپور که توی ایران به نام Z5 گرین شناخته میشه.

https://www.tecware.co/alphatg

کیس برازنده ایه ولی حیف فنهای نصبی گرین ، فنهای توی کاتالوگ نیست.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

7 رنگ ثابت داره به همراه 8 مدل مختلف 

به غیر از usb 3.0 جلو کیس که یکمی فلشو سخت تونستم وارد و خارج کنم (شاید دفعات بعدی بهتر بشه) مشکل دیگه ای ندیدم 

IMG_20200205_135734.jpg

سلام.

چقدر جالب

نمردیم و ARGB  از نوع ایرانی رو دیدیم .

آخه وقتی هیچ چیزی از ARGB نمیدونید چرا الکی درموردش حرف میزنید؟ به نظرم بریم و این نوعARGB معرفی شده توسط گرین رو ثبت جهانی بکنیم. شاید بهمون یک پناهندگی  و مقداری آبنبات دادند.

@GREEN Support

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mu3tang گفته است :

اینم کیس tecware  سنگاپور که توی ایران به نام Z5 گرین شناخته میشه.

https://www.tecware.co/alphatg

کیس برازنده ایه ولی حیف فنهای نصبی گرین ، فنهای توی کاتالوگ نیست.

خب ایشون زحمت کشیدن 

بنده هم یه سرچ کوچولو در یوتیوب کردم و یه ویدئو کوچولو برای دوستانی که این کیس ندیدن لیچ کردم رو سرور های داخلی

http://trainbit.com/files/0260486884/King_of_budget_PC_cases_-_Tecware_Alpha__26_Tecware_Alpha_M.mp4

حجم 120 مگ سرور آسیاتک

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

7 رنگ ثابت داره به همراه 8 مدل مختلف 

به غیر از usb 3.0 جلو کیس که یکمی فلشو سخت تونستم وارد و خارج کنم (شاید دفعات بعدی بهتر بشه) مشکل دیگه ای ندیدم 

IMG_20200205_135734.jpg

1000 تا لایک داره این عکس و صاحبش! (خرید عاقلانه)

حسن جان قضیه اون کارتن های بنفش چیه؟ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

1000 تا لایک داره این عکس و صاحبش! (خرید عاقلانه)

حسن جان قضیه اون کارتن های بنفش چیه؟ 

کارتن نیست ، کیس توی کتابخونه قدیمی جا دادم و اون دیوارهای کتابخانه هستش که رنگ بنفش زدیم :3_grin:

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کارتن نیست ، کیس توی کتابخونه قدیمی جا دادم و اون دیوارهای کتابخانه هستش که رنگ بنفش زدیم :3_grin:

شما عملا با قرار دادنش توی اون محفظه ی بنفش از بالا و پایین و پشت راه گردش هواش رو بستید ( من از عکس ها اینگونه برداشت کردم). یه تست دما بگیرید اگه به نظرتون بالا بود دما پیشنهاد میکنم حد اقل پشت فن عقب کیس یه سوراخ برنید و تا حدودی گردش هواش رو بهبود ببخشید. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است :

سلام.

چقدر جالب

نمردیم و ARGB  از نوع ایرانی رو دیدیم .

آخه وقتی هیچ چیزی از ARGB نمیدونید چرا الکی درموردش حرف میزنید؟ به نظرم بریم و این نوعARGB معرفی شده توسط گرین رو ثبت جهانی بکنیم. شاید بهمون یک پناهندگی  و مقداری آبنبات دادند.

@GREEN Support

سلام. نورپردازی این کیس از نوع ARGB  یا همان Addressable RGB می باشد. عملکرد نورپردازی در ویدئو دوم مشهود است دوست عزیز.

علاوه بر این قابلیت اتصال هدر 3 پین ARGB جهت همگام سازی نورپردازی با مادربردهای سازگار با این نوع نورپردازی نیز برای کنترلر این کیس فراهم شده است.

به زودی توضیحات تکمیلی و مشخصات فنی دقیق در صفحه این محصول در وب سایت رسمی گرین درج خواهد شد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

امروز مدل زد 6 هم اومده بود 

زد 5 هم 900 از نمایندگی اصلی گرفتم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

سلام. نورپردازی این کیس از نوع ARGB  یا همان Addressable RGB می باشد. عملکرد نورپردازی در ویدئو دوم مشهود است دوست عزیز.

علاوه بر این قابلیت اتصال هدر 3 پین ARGB جهت همگام سازی نورپردازی با مادربردهای سازگار با این نوع نورپردازی نیز برای کنترلر این کیس فراهم شده است.

به زودی توضیحات تکمیلی و مشخصات فنی دقیق در صفحه این محصول در وب سایت رسمی گرین درج خواهد شد.

موفق باشید.

خب در این صورت یه پیشنهاد براتون داشتم. مثل همه کمپانی های مطرح تو این زمینه افکت پیشفرض نورپردازی فنهاتون رو روی Rainbow  قرار بدید که دیگه جای هیچ حرف و حدیثی باقی نمونه. چون اکثر افکت ها به جز افکت ذکر شده رو شاید بشه با RGB معمولی هم روی دور خیلی تند شبیه سازی کرد. یه پیشنهاد دیگه هم داشتم و البته یه مقدار سلیقه ای هست. نوری که LED ها نمایش میدن به شدت بد رنگ به نظر میرسه. به نظرم بهتره از برند های مطرحی مثل Philips استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

امروز مدل زد 6 هم اومده بود 

زد 5 هم 900 از نمایندگی اصلی گرفتم

تبریک ! شما هم اگه مقدور بود عکس اسمبل شدش رو بزارید ببینیم چی ساخته این برند وطنی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

خب در این صورت یه پیشنهاد براتون داشتم. مثل همه کمپانی های مطرح تو این زمینه افکت پیشفرض نورپردازی فنهاتون رو روی Rainbow  قرار بدید که دیگه جای هیچ حرف و حدیثی باقی نمونه. چون اکثر افکت ها به جز افکت ذکر شده رو شاید بشه با RGB معمولی هم روی دور خیلی تند شبیه سازی کرد. یه پیشنهاد دیگه هم داشتم و البته یه مقدار سلیقه ای هست. نوری که LED ها نمایش میدن به شدت بد رنگ به نظر میرسه. به نظرم بهتره از برند های مطرحی مثل Philips استفاده کنید

بله. اتفاقا افکت Rainbow  به عنوان حالت پیش فرض تعیین شده است. آنچه  در ویدئوهای دوستان مشاهده کردید با دوربین های غیر حرفه ای و نور تنظیم نشده ضبط شده است. از سوی دیگر نور فن های جلویی از میان پنل جلویی کیس عبور می کند در نتیجه شاید همانند کیس های با پنل جلویی شیشه ای (مانند مدل Z6) جلوه دلچسب تری نداشته باشد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

تبریک ! شما هم اگه مقدور بود عکس اسمبل شدش رو بزارید ببینیم چی ساخته این برند وطنی

ممنون ☺️

چشم. هنوز رم نتونستم تهیه کنم به محض تکمیل و اسمبل تصویر هم قرار میدم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

بله. اتفاقا افکت Rainbow  به عنوان حالت پیش فرض تعیین شده است. آنچه  در ویدئوهای دوستان مشاهده کردید با دوربین های غیر حرفه ای و نور تنظیم نشده ضبط شده است. از سوی دیگر نور فن های جلویی از میان پنل جلویی کیس عبور می کند در نتیجه شاید همانند کیس های با پنل جلویی شیشه ای (مانند مدل Z6) جلوه دلچسب تری نداشته باشد.

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم افکت رینبو همزمان حد اقل 7 رنگ رنگینکمون رو نشون میده  (تو مدل های بالاتر طیف رو گسترش دادن و هم زمان 12 رنگ مختلف ولی تو محدوده رنگینکمان رونشون میده)ولی افکت فن های شما تو تصاویر سه رنگ رو همزمان نشون میداد. احتمالا با یه نرم افزار خوب میتونید افکت رو خیلی زیبا تر نشون بدید.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم افکت رینبو همزمان حد اقل 7 رنگ رنگینکمون رو نشون میده  (تو مدل های بالاتر طیف رو گسترش دادن و هم زمان 12 رنگ مختلف ولی تو محدوده رنگینکمان رونشون میده)ولی افکت فن های شما تو تصاویر سه رنگ رو همزمان نشون میداد.

بله همینطوره. در ویدئوییی که کاربر محترم زحمتشو کشیدن این افکت انتخاب نشده و مشاهده نمیشه. البته سرعت تغییر افکت بسیار بالا انتخاب شده. در صورتی که سرعت تغییرات افکت های نورپردازی در کنترلر نورپردازی این کیس قابل تنظیم است. در راهنمای کاربر تمامی این موارد ذکر شده است.

نقل قول

احتمالا با یه نرم افزار خوب میتونید افکت رو خیلی زیبا تر نشون بدید.

عرض کردم. قابلیت همگام سازی با مادربرد در کنترلر این کیس فراهم شده و کاربران می توانند با استفاده از نرم افزارهای  مادربردهای خود، ده ها افکت از پیش آماده و یا حتی افکت های دست ساز به این سامانه نورپردازی تزریق کنند.

ویرایش شده توسط GREEN Support
لینک به دیدگاه

درود حالا که بحث فن شد نظر خودم رو بگم در مورد فن های استفاده شد فارغ از اینکه به گفته نماینده محترم گرین ARGB هست 

به نظر شخصی خودم رینگ حتما باید به شکل گرد استفاده می شد که اینجا 8 ضلعی استفاده کردن که حقیقتش دلیلش برای من مشخص نیست 

مورد دوم الان دیگه استفاده از فن های دارای رینگ 1 طرفه دیگه تقریبا منسوخ هست و باید گفت همه برندهایی که حرفی برای گفتن دارن از رینگ 2 طرفه استفاده میکنن

به این عکس دقت کنید و به نظرتون این کیس با 6 فن از پیش نصب شده زیبا نیست؟

1456137043_MUSTEXDOUBLERING.thumb.PNG.202029e92608ff2d277452a6a42aad18.PNG

شاید الان دوستان حمله کنن و بگن این کیس حتما گران هست و شما مقایست عادلانه نیست ولی باید عرض کنم این کیس از برند MUSETEX هست که مطمعنا خیلی هاتون حتی اسمشم نشدین و با 6 فن از پیش نصب شده و ظاهری الهام گرفته شده از کیس های کورس ایر فقط 90 دلار قیمتشه که باز هم گرانتر هست از کیس های Z5 که حدودا با تبدیل تومن به دلار حدود 65 و Z6 که حدود 80 دلار قیمت می خورن حرفم این هست که گرین به فرض می تونست 10 دلار بزاره روی مدل z6 و به اسم double ring editon بفروشه

اما این شرکت روی یک طراحی کیس چند مدل فن سوار کرده عکسا رو با قیمت هر کیس به اشتراک میزارم تا دوستان فک نکنن فن خیلی در قیمت کیس دخیل هست

mustex1.thumb.PNG.c7705fcd4e1ce2534bc25c49e6dc8731.PNG

این مدل علاوه برا اینکه رینگ 2گانه هست فن ها شفاف شدن و نورپردازی نسبت به مدل قبلی غنی ترم شده ولی قیمت همچنان همون 90 دلار هست!!!

2011942017_mustexvoice.thumb.PNG.50565c048248c8d7bc44b3826e536cb8.PNG

اما این مدل سوم هست که قیمتش در کمال تعجب  95 دلار هست ولی همراهش کنترلی هست برای rgb که شاید دلیلش اونه

اما صحبتی با نماینده محترم گرین حقیقتش بنده از شرکت گرین بیشتر از شرکت ترابایت انتظار دارم در زمینه کیس و امید دارم که شما هم بتونید تنوع فن رو مثل برندی که اشاره بهش شد با کمترین افزایش قیمت به دست طرفداران و کاربران همیشگیتون برسونید @GREEN Support

ویرایش شده توسط matrix.trixx
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

شما عملا با قرار دادنش توی اون محفظه ی بنفش از بالا و پایین و پشت راه گردش هواش رو بستید ( من از عکس ها اینگونه برداشت کردم). یه تست دما بگیرید اگه به نظرتون بالا بود دما پیشنهاد میکنم حد اقل پشت فن عقب کیس یه سوراخ برنید و تا حدودی گردش هواش رو بهبود ببخشید. 

جایی نیست که کیسو بزارم  (اتاق خیلی کوچیک) ، دمای قطعات خوب هستن و همیشه چک میکنم ، پشت کاتبخونه هم دیوار اتاق بغلیه ، تنها کاری که میشه کرد یکمی (در حد 5 نهایت 10 سانت ) کیسو بکشم جلوتر

خرجش زیاد میشه ولی میخواستم دیوار اتاقو از طرف حیاط بریزم مساحت اتاقو بزرگتر کنم که چندین میلیون خرجشه !

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود حالا که بحث فن شد نظر خودم رو بگم در مورد فن های استفاده شد فارغ از اینکه به گفته نماینده محترم گرین ARGB هست 

به نظر شخصی خودم رینگ حتما باید به شکل گرد استفاده می شد که اینجا 8 ضلعی استفاده کردن که حقیقتش دلیلش برای من مشخص نیست 

مورد دوم الان دیگه استفاده از فن های دارای رینگ 1 طرفه دیگه تقریبا منسوخ هست و باید گفت همه برندهایی که حرفی برای گفتن دارن از رینگ 2 طرفه استفاده میکنن

شاید الان دوستان حمله کنن و بگن این کیس حتما گران هست و شما مقایست عادلانه نیست ولی باید عرض کنم این کیس از برند MUSETEX هست که مطمعنا خیلی هاتون حتی اسمشم نشدین و با 6 فن از پیش نصب شده و ظاهری الهام گرفته شده از کیس های کورس ایر فقط 90 دلار قیمتشه که باز هم گرانتر هست از کیس های Z5 که حدودا با تبدیل تومن به دلار حدود 65 و Z6 که حدود 80 دلار قیمت می خورن حرفم این هست که گرین به فرض می تونست 10 دلار بزاره روی مدل z6 و به اسم double ring editon بفروشه

اما این شرکت روی یک طراحی کیس چند مدل فن سوار کرده عکسا رو با قیمت هر کیس به اشتراک میزارم تا دوستان فک نکنن فن خیلی در قیمت کیس دخیل هست

این مدل علاوه برا اینکه رینگ 2گانه هست فن ها شفاف شدن و نورپردازی نسبت به مدل قبلی غنی ترم شده ولی قیمت همچنان همون 90 دلار هست!!!

اما این مدل سوم هست که قیمتش در کمال تعجب  95 دلار هست ولی همراهش کنترلی هست برای rgb که شاید دلیلش اونه

اما صحبتی با نماینده محترم گرین حقیقتش بنده از شرکت گرین بیشتر از شرکت ترابایت انتظار دارم در زمینه کیس و امید دارم که شما هم بتونید تنوع فن رو مثل برندی که اشاره بهش شد با کمترین افزایش قیمت به دست طرفداران و کاربران همیشگیتون برسونید @GREEN Support

ممنونیم از نظرات و انتقادات شما. فقط چند نکته:

اختلاف 10 - 15 دلار با احتساب مالیات، تعرفه گمرکی، هزینه حمل و ... چیزی حدود 2 برابر محاسبه ریالی به قیمت محصول اضافه میکنه. این میزان اختلاف در وضعیت اقتصادی و معیشت مردم مقدار قابل توجهی محسوب میشه.

کیس های Z5 و Z6 محصولات میان رده هستند و با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی سعی بر آن شده تا قیمت تمام شده محصول در محدوده رقابتی طبقه بندی شود.

انتخاب فن و سامانه نورپردازی برای یک کیس تنها به زیبایی  محدود نمی شود. در پروسه انتخاب فن عواملی مانند، نوع یاتاقان، جریان مصرفی فن و دیودهای نورانی، دمای هسته فن در حداکثر و حداقل سرعت چرخش، میزان نویز صوتی، میزان جریان هوا  و .... تاثیرگذار هستند. نمیشه صرفاً فقط زیبایی رو فدای سایر پارامترها کرد.

مدل های رده بالاتر در حال تست و بررسی  هستند و فن های به کار رفته در اون ها تقریباً شبیه چیزی است که با سلایق شما همخوانی دارند.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 15 بهمن 1398 در 15:35، Hassan.SK گفته است :

فنهای سقف هنوز نبستم منتظر پیچ گوشتی درست حسابیم اسمبل راحتی بود کابلهای پشت کیس نگاه کنید درش براحتی بسته شد البته بازم با بست بستمشون که راحت جمع شدن 

ریموت هم مشکلی نداشت و رنگهای مختلف اجرا میکرد از لحاظ نویز هم خوبه مکش هنوز تست نکردم ولی اونم به نظر خوب میاد

IMG_20200204_113728.jpg

یک سوال؟

اون هابی که پشت کیس وصله هاب آر جی بیه یا هاب فنه یا جفتش با هم؟ الان تمام فن ها برای راه اندازی به پاور وصل هستند ؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

موفق باشید.

سلام
مدل دقیق LED  و تعداد در هر فن چنتا هست؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

1456137043_MUSTEXDOUBLERING.thumb.PNG.202029e92608ff2d277452a6a42aad18.PNG

mustex1.thumb.PNG.c7705fcd4e1ce2534bc25c49e6dc8731.PNG

2011942017_mustexvoice.thumb.PNG.50565c048248c8d7bc44b3826e536cb8.PNG

بله کاملا حرف شما درسته منم دقیقا همین نظر رو داشتم این فنهایی که تو کیس z5  از گرین دیدم من فک نکنم برای6 تاش بیشتر از 15 دلار پول داده باشه

چند مدل فن ارزان قیمت و  بسیار زیبا هم لینک می زارم اینارو شرکت گرین با قیمت خیلی مناسب تر می تونه از چین سفارش بده در کل این شرکتEZDIY هم البته شرکت اصلی یا oem نیست خودشون در اصطلاح ریبرند

https://www.amazon.com/dp/B07XBSKTY6?th=1&psc=1

https://www.amazon.com/EZDIY-FAB-5-Pack-120mm-Addressable-Motherboard/dp/B07N2DQCY2?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1

https://www.amazon.com/EZDIY-FAB-120mm-Cooling-Addressable-Controller/dp/B07FLBZ7KD?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

یک سوال؟

اون هابی که پشت کیس وصله هاب آر جی بیه یا هاب فنه یا جفتش با هم؟ الان تمام فن ها برای راه اندازی به پاور وصل هستند ؟

4 تا فنی که روی کیس هست به اون هاب وصله و یه دونه برق ساتا به هاب میخوره 2 تا فنی که خودم به سقف اضافه کردم به برد وصل کردم چون سوکتش با هاب فرق داشت

سیمهای پشت کیس هم حوصله نداشتم خوب بچینم البته جلوی کیس مهمه پشت دیده نمیشه ولی با اون وضعیت درش براحتی بسته شد

ولی چیزی که تو کاتالوگ دیدیم و چیزی که خریدیم فرق داشت !!!

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Divine گفته است :

بله کاملا حرف شما درسته منم دقیقا همین نظر رو داشتم این فنهایی که تو کیس z5  از گرین دیدم من فک نکنم برای6 تاش بیشتر از 15 دلار پول داده باشه

چند مدل فن ارزان قیمت و  بسیار زیبا هم لینک می زارم اینارو شرکت گرین با قیمت خیلی مناسب تر می تونه از چین سفارش بده در کل این شرکتEZDIY هم البته شرکت اصلی یا oem نیست خودشون در اصطلاح ریبرند

https://www.amazon.com/dp/B07XBSKTY6?th=1&psc=1

https://www.amazon.com/EZDIY-FAB-5-Pack-120mm-Addressable-Motherboard/dp/B07N2DQCY2?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1

https://www.amazon.com/EZDIY-FAB-120mm-Cooling-Addressable-Controller/dp/B07FLBZ7KD?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1

سلام 

کیس z5 کلا 4 تا فن روش داره (3 تا جلوی کیس یه دونه عقب)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

یک سوال؟

الان اکثر فن ها PWM هستن که بهتره مستقیما یا با اسپلیتر به سوکت های چهار پین فن مادربرد متصل بشن. البته اگه مادربردتون زیاد قدیمی نیست و فن های مد نظر هم از برند های بی نام و نشان نباشن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کیس z5 کلا 4 تا فن روش داره (3 تا جلوی کیس یه دونه عقب)

نه کلی گفتم اخه این فنها که لینک دادم 5 یا 6 تایی هست تو پک 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، noname گفته است :

از گرین انتظار همچین کیفیت پایینی رو نداشتم ... قیمت اعلامیشونم واسه این کیس زیاده چه برسه او قیمتی که فروشگاها میفروشن 

@GREEN Support

سلام، کیفیت واتر کوار های جدید هم اگر اینطوریه منتظر نمونیم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...