رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یک ربع بازی کردم بعدش یک ربع وبگردی این شد با 6 تا فن به نظرم وضعیت کولینگ بهتر از اینا بود بعدا فنها با دور بالا تست میکنم 

6464.thumb.JPG.569d87d90b9dd428a8bca29bd9d114df.JPG

خیلی عالی دوست عزیز

از جلوی کیس هم عکس میذاشتی

منم حوصلم نمیکشه یه بازسازی اساسی توی کابلهای پشتی بکنم البته سر فرصت حتما  ولی کابلهای پشتی زیاد تو کولینگ تاثیر گذار نیست

اون کابلهای برق اضافی به نظرم جلوی پاور میذاشتی بهتر نبود ؟

با hwmonitor تست دما بگیر تو تابستون دمای هاردم 40 میشه

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یک راهنمایی میخواستم درباره خرید کیس.

بین این چهار مدل کیس کدوم پیشنهاد میکنید؟

GREEN Z1 ARIO

X3+ VIPER

GREEN Z4-ASTIAK

GREEN PARS EVO

برای من در درجه اول جریان هوا رسانی و تهویه مناسب کیس و در درجه دوم کیفیت فن ها و تعداد فن ها اهمیت داره،

و داشتن صفحه شیشه ایی و رَجب :) داشتن و اینجور چیز ها اهمیتی نداره.

البته باید بگم کیس  زد ۵ و زد ۶ گرین هم جالب به نظر میرسه و چون جلوشون کاملا توری هست و فن ها باز، قائدتا تهویه هوای خوبی داره اما چون سی دی رام بهش نمیخره دوباره باید پول بیشتری برای یه دی وی دی رام پرتبال هزینه کنم و همنطور کیس های مسترتک سری T500 و کولر مسترباکس MB511 هم جالبن اما گرونن و هزینه نهاییشون خیلی بالاست با فن اضافه.

ممنون

ویرایش شده توسط LE-BigBoss
اصلاح
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، LE-BigBoss گفته است :

سلام

GREEN Z1 ARIO

X3+ VIPER

GREEN Z4-ASTIAK

GREEN PARS EVO

برای من در درجه اول جریان هوا رسانی و تهویه مناسب کیس و در درجه دوم کیفیت فن ها و تعداد فن ها اهمیت داره،

البته باید بگم کیس  زد ۵ و زد ۶ گرین هم جالب به نظر میرسه و چون جلوشون کاملا توری هست و فن ها باز، قائدتا تهویه هوای خوبی داره اما چون سی دی رام بهش نمیخره دوباره باید پول بیشتری برای یه دی وی دی رام پرتبال هزینه کنم و همنطور کیس های مسترتک سری T500 و کولر مسترباکس MB511 هم جالبن اما گرونن و هزینه نهاییشون خیلی بالاست با فن اضافه.

ممنون

سلام.

دوست عزیز اگه بتونی کولرمستر بگیری هر مدلیش که به تازگی موجود شده ، خب از نظر کیفیت یه سروگردن بالاتر از بقیه کیسهای داخلی هستن.

ولی بین این کیس ها که شما فرمودید و اینکه تهویه مناسب مد نظرتونه کیس Z4 بهتر از بقیه هستش. چون جلوش بازه و ورود هوا بهتره و اینکه فن از پیش نصب شده هم داره.

-------------

دوستان کیس Z5 هم به محصولات توی سایت گرین اضافه شد.

https://green.ir/products/case/z5-surena

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، LE-BigBoss گفته است :

سلام

GREEN Z1 ARIO

X3+ VIPER

GREEN Z4-ASTIAK

GREEN PARS EVO

ممنون

سلام.

GREEN Z4-ASTIAK شدیدا پیشنهاد میشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خیلی عالی دوست عزیز

از جلوی کیس هم عکس میذاشتی

منم حوصلم نمیکشه یه بازسازی اساسی توی کابلهای پشتی بکنم البته سر فرصت حتما  ولی کابلهای پشتی زیاد تو کولینگ تاثیر گذار نیست

اون کابلهای برق اضافی به نظرم جلوی پاور میذاشتی بهتر نبود ؟

درود

اسمبل کامل بشه تصاویر رو اضافه می کنم...

در مورد کابل های پشتی اگه تو قسمت باکس پاور و هارد جمع بشن مانع چرخش هوا در اون قسمت میشن که اگر چه برای پاور مشکلی ایجاد نمیکنه ولی چون هوا به خوبی از زیر و روی هاردعبور نمیکنه و نصفه نیمه توسط دیگر فن ها مثل فن های گرافیک مکش میشه باعث میشه کولینگ هارد به خوبی صورت نگیره و به همین خاطر من تمام کابل ها رو در پشت سینی جمع کردم تا تاثیری روی کولینگ سیستم نداشته باشند.

در 17 ساعت قبل، آرین 0098 گفته است :

خیلی حال می‌کنم سعی می‌کنی خم کابل‌ها رو به هم نزنی ...

به قول خارجی‌ها، It's satisfying ...

خواهش میکنم دوست عزیز

Be satisfied ...:x

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام. وقت بخیر.

دوستان یه کیس z5 surena خریداری کردم.

میخوام ببینم میتونم عایا فن های جلو رو باز کنم  و یه cpu cooler 360 بجاشون نصب کنم ؟ و دو تا از فن های باز شده جلوی کیس رو پایین کارت گرافیک ( بالای پاور) نصب کنم ؟ و روی سقف کیس دوتا فن termaltake riing 14 high static pressure ( ترمالتیک 140 mm) نصب کنم ؟ 

این مدل منظورمه.   https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/فن-کیس-ال-ای-دی-زرد-ترمالتیک-riing-14-high-static-pressure.html

چیدمان مطلوبی هست  برای خنک کنندگی ؟

چون cpu قویه / میخوام cpu cooler 360 نصب کنم و از اونجایی که روی سقف کیس نمیشه cpu cooler 360 بست میخوام این تغییرات رو اعمال کنم.

پردازنده اینه ryzen 9 3900x

مادربرد : b450 tamahawk max

قصد اورکلاک کردن ندارم به هیچ وجه.

فن های بالا و پشت و پایین هوارو از خارج کیس به داخل وارد کنن و از جلو از طریق cpu cooler خارج بشه.

شدنیه؟

ویرایش شده توسط Ali.ydgi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali.ydgi گفته است :

سلام. وقت بخیر.

دوستان یه کیس z5 surena خریداری کردم.

میخوام ببینم میتونم عایا فن های جلو رو باز کنم  و یه cpu cooler 360 بجاشون نصب کنم ؟ و دو تا از فن های باز شده جلوی کیس رو پایین کارت گرافیک ( بالای پاور) نصب کنم ؟ و روی سقف کیس دوتا فن termaltake riing 14 high static pressure ( ترمالتیک 140 mm) نصب کنم ؟ 

این مدل منظورمه.   https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/فن-کیس-ال-ای-دی-زرد-ترمالتیک-riing-14-high-static-pressure.html

چیدمان مطلوبی هست  برای خنک کنندگی ؟

چون cpu قویه / میخوام cpu cooler 360 نصب کنم و از اونجایی که روی سقف کیس نمیشه cpu cooler 360 بست میخوام این تغییرات رو اعمال کنم.

پردازنده اینه ryzen 9 3900x

مادربرد : b450 tamahawk max

قصد اورکلاک کردن ندارم به هیچ وجه.

فن های بالا و پشت و پایین هوارو از خارج کیس به داخل وارد کنن و از جلو از طریق cpu cooler خارج بشه.

شدنیه؟

سلام و درود

طی اطلاعات کسی میشه راد 360 جلو نصب کرد

گردش هواتون کاملا غلطه اول اینکه اون دوتا فن روی پاور کلا جنب ی نمایشی داره و به هیچ دردی نمیخوره چون هوایی نیست پشتش که بخواد به کولینگ کیس کمک کنه فن یا باید هوای خنک مکش کنه یا هوای گرم بده بیرون اینا فقط اون یذره هوایی که از روی هارد رد میشه رو میکشه بالا که تاثیر خاصی نداره

فنای راد جلور رو بذارید به شکل مکش هوا رو بدن داخل  ، سقف و پشتم مثل همیشه هوا رو بدن بیرون بهترین روش همینه روی اون دوتا فن پاورم اصلا حساب نکنید اصلا هیچ نیازی به نصبشون نیست الا زیبایی کارایی خاصی ندارن .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، abidi گفته است :

سلام و درود

گردش هواتون کاملا غلطه اول اینکه اون دوتا فن روی پاور کلا جنب ی نمایشی داره و به هیچ دردی نمیخوره چون هوایی نیست پشتش که بخواد به کولینگ کیس کمک کنه فن یا باید هوای خنک مکش کنه یا هوای گرم بده بیرون اینا فقط اون یذره هوایی که از روی هارد رد میشه رو میکشه بالا که تاثیر خاصی نداره

فنای راد جلور رو بذارید به شکل مکش هوا رو بدن داخل  ، سقف و پشتم مثل همیشه هوا رو بدن بیرون بهترین روش همینه روی اون دوتا فن پاورم اصلا حساب نکنید اصلا هیچ نیازی به نصبشون نیست الا زیبایی کارایی خاصی ندارن .

فن های رادیاتور هوا رو بدن داخل قیمه ها ماستی نمیشه؟؟

بهتر نیست فن های بالا و عقب هوا رو بدن داخل و فن های رادیاتور هوای گرم رو شوت کنن بیرون؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، abidi گفته است :

سلام و درود

این طوری منظورمه ولی به جای یه دونه ای که رو سقف کیس هست تو عکس / دوتا رو سقف ببندم.

576180e518095_nzxts340.jpg.57c161574e710a448f40c80ec31e8eed.jpg

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Ali.ydgi گفته است :

جفتش خوبه و جوابگو هست

مدلی که تو عکس نشون داده شده برای گرافیک خوبه

و مدل معکوسش که رادیاتور هوارو داخل بده برای سی پی یو خوبه

ولی شخصا ترجیح میدم رادیاتور هوارو داخل بده

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Ali.ydgi گفته است :

این طوری منظورمه ولی به جای یه دونه ای که رو سقف کیس هست تو عکس / دوتا رو سقف ببندم.

576180e518095_nzxts340.jpg.57c161574e710a448f40c80ec31e8eed.jpg

شدنی که میشه ولی نتیجه به نظرم جالب نیست ببینید شما الان یه دما سنج بذار کف اتاقت یدونم بذار توس سقف میبینی که  باهم اختلاف دما دارن و اونی که پایین تره خنک تر هست چون قانونه که هوای گرم به دلیل سبکی میره به سمت بالا به همین دلیل تقریبا تو همه ی کیسا هوای ورودی رو از جلو و حتی توی کیسای خیلی خاص کاملا از کف میگیرن چون گردش هوا به دلیل قانون طبیعیش بهتر انجام میشه شما اگه از بالا و پشت وارد کنی عملا گرافیکت درست هوا بهش نمیرسه چون چون به محض ورود هوا به قسمت بالایی کارت از طرف رادیات خارج میشه باید هوا به فن کارت برسه پشتشو که نمی خوای خنک کنی !

در 7 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

جفتش خوبه و جوابگو هست

مدلی که تو عکس نشون داده شده برای گرافیک خوبه

و مدل معکوسش که رادیاتور هوارو داخل بده برای سی پی یو خوبه

ولی شخصا ترجیح میدم رادیاتور هوارو داخل بده

رو چه حساب داداش هوا به کارت میرسه ؟!!! بعد از ورود هوا سریعا  به سمت فنای جلوییی کشیده میشه چجوری اون همه مسیر رو طی میکنه برسه به فن گرافیک که شما میگید واسه کارت خوبه ؟!!! پشت خود گرافیک مثل یه سد واسه هوا عمی میکنه ! خود فن گرافیک هم هوا رو متمرکز میکنه از سمت پایین بههیتسینکش که بعد از کناره ها خارج میشه که همین فشار هوا خودش باعث میشه هوا از بالا به سمت زیر گراف نیاد به نظرم اصلا هم باعث کولینگ بهتر گرافیک نمیشه!!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sabertooth گفته است :

شما که میگید اهل اورکلاک نیستید یه 120 یا 240 یا ایرکولر هم کافیه

جدا؟؟؟؟؟؟

شنیده بودم چون خیلی داغ میکنه یه 360 نیاز داره حتی در حالت غیر اورکلاک.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali.ydgi گفته است :

جدا؟؟؟؟؟؟

شنیده بودم چون خیلی داغ میکنه یه 360 نیاز داره حتی در حالت غیر اورکلاک.

شما اول با فن خودش تست کن اوکی نبود بخر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sabertooth گفته است :

شما اول با فن خودش تست کن اوکی نبود بخر

این هم حرفی ست.

ممنون.

لینک به دیدگاه

فن همراه کیس z5 تهویه مناسبی رو ایجاد میکنه بخصوص اگر برای سقف هم رادیاتور 240 نصب کنید که هوا رو به خارج منتقل کنه گردش هوای کیس به بهترین بازدهی خودش میرسه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hellbrain666 گفته است :

فن همراه کیس z5 تهویه مناسبی رو ایجاد میکنه بخصوص اگر برای سقف هم رادیاتور 240 نصب کنید که هوا رو به خارج منتقل کنه گردش هوای کیس به بهترین بازدهی خودش میرسه

بیشتر نگران خنک موندن vrm هستم.

همون یه 240 واسه سقف میگیرم و یه چندتا ویدئو ابتکاری دیدم که مقابل vrm یه فن مستقیم نصب کرده بودن که منم احتمالا همین کارو انجام بدم.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Ali.ydgi گفته است :

بیشتر نگران خنک موندن vrm هستم.

همون یه 240 واسه سقف میگیرم و یه چندتا ویدئو ابتکاری دیدم که مقابل vrm یه فن مستقیم نصب کرده بودن که منم احتمالا همین کارو انجام بدم.

b450 tamahawk max با 3900X اگر اورکلاک نشه مشکلی از بابت دمای vrm نداره

همین که دمای داغ ایجاد شده توسط سی پی یو مستقیما از سقف به بیرون منتقل میشه خودش باعث میشه دمای vrm همیشه پایین بمونه

فقط واتر برای سی پی یو چیز خوبی تهیه کنید که رایزن ها بشدت داغ میشن خودم 3600 دارم که نسبت به 3900 چیزی نیست اما دمای idle بالای 50 میره بنا به دلایلی که هم خودم زیاد مطمئن نیستم هم جاش تو تاپیک اینجا نیست

رادیاتور خیلی قطر بالا هم ممکنه با هیت سینک بزرگ soc مادربرد ( همون هیت سینک بالایی )  تداخل ایجاد کنه .  اینم دقت کنید

ویرایش شده توسط hellbrain666
لینک به دیدگاه

دوستان حالا که بحث فن شد ، من کیسم جلوش 3 تا جای فن داره که روی فن بالایی واتر کولر نصب کردم و دو طرف رایدات  دو تا فن نصبه که جفت فن ها باد رو  به سمت رادیات فوت میکنن.

این که دو تا فن به سمت رادیات باد رو  فوت میکنن مشکلی برای تهویه داخلی کیس یا دمای خود واتر کولر ایجاد نمیکنه؟ نباید یکی از فن هارو برعکس بذارم که یکیش دمنده باشه یکیش مکنده؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

دوستان حالا که بحث فن شد ، من کیسم جلوش 3 تا جای فن داره که روی فن بالایی واتر کولر نصب کردم و دو طرف رایدات  دو تا فن نصبه که جفت فن ها باد رو  به سمت رادیات فوت میکنن.

این که دو تا فن به سمت رادیات باد رو  فوت میکنن مشکلی برای تهویه داخلی کیس یا دمای خود واتر کولر ایجاد نمیکنه؟ نباید یکی از فن هارو برعکس بذارم که یکیش دمنده باشه یکیش مکنده؟

سلام و درود

یکی از فن ها رو برعکس کنید (به فن کیس دست نزنید اون یکی رو برعکس کنید) تا جریان هوا و فشار موردنیاز روی رادیات برای دفع گرما به درستی ایجاد بشه در ضمن فن دوم تاثیر زیادی روی کولینگ نداره بین 5 تا نهایت 15 درصد کولینگ رو نصبت به تک فن افزایش میده که چندان زیاد نیست پس به نظرم نیاز چندانی بهش نیست بیشتر به درد این میخوره که بخوای فنا رو روی دور کم بذاری تا نویز کمی تولید کنن.

ویرایش شده توسط abidi
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

در این صورت کاراییش حتی از یه فن خالیم خیلی کمتر میشه. حتما یکیش رو  Push (ورودی هوا به رادیاتور و پشتش به رادیاتور) و دیگری رو Pull (خروجی هوا از رادیاتور و روش به رادیاتور) ببندید. ظمنا این کار تاثیر خوبی داره و ویدیوی مقایسش با حالت عادی هم میتونید تو کانال یوتیوب JayzTwoCents مشاهده کنید

ویرایش شده توسط Persian Assassin
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، abidi گفته است :

سلام و درود

یکی از فن ها رو برعکس کنید (به فن کیس دست نزنید اون یکی رو برعکس کنید) تا جریان هوا و فشار موردنیاز روی رادیات برای دفع گرما به درستی ایجاد بشه در ضمن فن دوم تاثیر زیادی روی کولینگ نداره بین 5 تا نهایت 15 درصد کولینگ رو نصبت به تک فن افزایش میده که چندان زیاد نیست پس به نظرم نیاز چندانی بهش نیست بیشتر به درد این میخوره که بخوای فنا رو روی دور کم بذاری تا نویز کمی تولید کنن.

در 6 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

در این صورت کاراییش حتی از یه فن خالیم خیلی کمتر میشه. حتما یکیش رو  Push (ورودی هوا به رادیاتور و پشتش به رادیاتور) و دیگری رو Pull (خروجی هوا از رادیاتور و روش به رادیاتور) ببندید. ظمنا این کار تاثیر خوبی داره و ویدیوی مقایسش با حالت عادی هم میتونید تو کانال یوتیوب JayzTwoCents مشاهده کنید

فقط یه سوالی ؟ اگر فن داخلیرو بر گردونم ، اینجوری هوای گرم  رادیات رو داخل کیس نمیده؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

فقط یه سوالی ؟ اگر فن داخلیرو بر گردونم ، اینجوری هوای گرم  رادیات رو داخل کیس نمیده؟

درود

آره هوای گرم وارد کیس میشه اگه می خوای مستقیم خارج بشه به خروجی سقف یا پشت باید ببندی رادیات رو در ضمن بازم یادرآور میشم استفاده از دوفن نهایت تو بهترین حالت 15 درصد کولینگ و بهتر میکنه و اصلا شگفتی ایجاد نمیکنه 

موفق باشید .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان در حال حاضر کیس green x2 دارم , بنظرتون ارزش داره z6 بخرم با قیمتی که الان تو لیون هست؟ کیس خوبی تو این رنج 1.5 پیدا میشه اصن ؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

سلام 

دوستان در حال حاضر کیس green x2 دارم , بنظرتون ارزش داره z6 بخرم با قیمتی که الان تو لیون هست؟ کیس خوبی تو این رنج 1.5 پیدا میشه اصن ؟

سلام،این کیس که داری مشکلی داره؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...