رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

درود

من میخوام Z6 رو سفارش بدم فقط چند سوال میمونه!

این فن خنک کننده رو CPU بنده هست، که نسبتا بزرگه! میخوام بدونم جا میشه تو کیس؟!

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/cpu-cooling/thermalright-true-spirit-120m-bw-rev-a-cpu-cooler.html

بعدم من سفارش بدم با چی میفرستند تو راه اسیب نبینه!! از چند نفر پرسیدم گفتن نه بیمه میشه نه مسئولیتش با با فرستنده هست!

خود سایت گرین نمیفروشه؟!! 

خواستم از سایت لیون سفارش بدم ولی زده :بدلیل نوسانات شدید نرخ ارز، امکان تغییر در رقم نهایی سفارش وجود دارد😄😄😄😄😄

منظورش اینه امکان این که رقم قیمت کاهش یابد؟😂😂😂 این کیس تو همین 4 روز 200 افزایش  قیمت داشته :|

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام،این کیس که داری مشکلی داره؟

حس میکنم تهویه خوبی نداره , ظاهرشم خیلی  تو چشم میزنه 🙁 رادیاتور هم فقط aio 120 میشه روش گذاشت.

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

درود

خواستم از سایت لیون سفارش بدم ولی زده :بدلیل نوسانات شدید نرخ ارز، امکان تغییر در رقم نهایی سفارش وجود دارد1f604.png1f604.png1f604.png1f604.png1f604.png

منظورش اینه امکان این که رقم قیمت کاهش یابد؟1f602.png1f602.png1f602.png این کیس تو همین 4 روز 200 افزایش  قیمت داشته :|

سلام

پتانسیل 200 تومن دیگه رو هم داره. به قول گرین :

Capture.PNG.9473e039a4f10f532b8d5284a1728711.PNG

• لایک 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

درود

من میخوام Z6 رو سفارش بدم فقط چند سوال میمونه!

این فن خنک کننده رو CPU بنده هست، که نسبتا بزرگه! میخوام بدونم جا میشه تو کیس؟!

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/cpu-cooling/thermalright-true-spirit-120m-bw-rev-a-cpu-cooler.html

بعدم من سفارش بدم با چی میفرستند تو راه اسیب نبینه!! از چند نفر پرسیدم گفتن نه بیمه میشه نه مسئولیتش با با فرستنده هست!

خود سایت گرین نمیفروشه؟!! 

خواستم از سایت لیون سفارش بدم ولی زده :بدلیل نوسانات شدید نرخ ارز، امکان تغییر در رقم نهایی سفارش وجود دارد1f604.png1f604.png1f604.png1f604.png1f604.png

منظورش اینه امکان این که رقم قیمت کاهش یابد؟1f602.png1f602.png1f602.png این کیس تو همین 4 روز 200 افزایش  قیمت داشته :|

دوستان لطفا سریع راهنمایی کنید!

ارسال با تیپاکس بزنم تو راه نابودش نمیکنند؟!!!

ارسال با هواپیما واقعا هست به شهرستان؟😄😂 بنظرتون با هواپیما ایمنی اش بیشتر نیست؟!

ویرایش!

Z6 رو سفارش دادیم با تیپاکس امیدوارم سالم و صحیح برسه بدستم 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

حس میکنم تهویه خوبی نداره , ظاهرشم خیلی  تو چشم میزنه 1f641.png رادیاتور هم فقط aio 120 میشه روش گذاشت.

اگه برای تعویض مطمئنی ،که دیگه خودت میدونی،جنگی بخرش تا نرفتن تو ۲ملیون،لیون هم ماشالا هزار ماشالا همزمان با افزایش ۲۰ تک تومنی دلار قیمتاشم ثانیه ای میره بالا،موقه ارزون شدن، میگه بار موقه گرونیه،صد رحمت به فافا (حیف نمیشه تاپیک زد در این مورد)

اگه مطمئن نیستی و دما نرماله،خرجش نکن

خلاصه اف تاپیکه،ولی قیمتای لیون دیدنی بود اگه لوازم بهداشتیم میوورد،دیگه به غیر از جیب گیمر ها ،هوای جیب همه ی مردمو داشت

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

اگه برای تعویض مطمئنی ،که دیگه خودت میدونی،جنگی بخرش تا نرفتن تو ۲ملیون،لیون هم ماشالا هزار ماشالا همزمان با افزایش ۲۰ تک تومنی دلار قیمتاشم ثانیه ای میره بالا،موقه ارزون شدن، میگه بار موقه گرونیه،صد رحمت به فافا (حیف نمیشه تاپیک زد در این مورد)

اگه مطمئن نیستی و دما نرماله،خرجش نکن

پاور رو میشه پایین z6 نصب کرد یا اینکه تنها جاش همون بالاست ؟ حالا نمیدونم کیس بخرم یا اس اس دی , بودجم فقط به یکیش میخوره 🤣

در 5 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

خلاصه اف تاپیکه،ولی قیمتای لیون دیدنی بود اگه لوازم بهداشتیم میوورد،دیگه به غیر از جیب گیمر ها ،هوای جیب همه ی مردمو داشت

Capture1.PNG.7a45013eb78e1637d3b135a11e3472c3.PNG

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

پاور رو میشه پایین z6 نصب کرد یا اینکه تنها جاش همون بالاست ؟ حالا نمیدونم کیس بخرم یا اس اس دی , بودجم فقط به یکیش میخوره 🤣

Capture1.PNG.7a45013eb78e1637d3b135a11e3472c3.PNG

دقیقا منم تو این حرکت مونده بودم  که دیگه کیس رو تغییر دادم😂😂 از بس تو یوتویب فیلم های کیس های RGB رو دیدم پاره شدم ، شده بود عقده  واسم :|

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

دقیقا منم تو این حرکت مونده بودم  که دیگه کیس رو تغییر دادم1f602.png1f602.png از بس تو یوتویب فیلم های کیس های RGB رو دیدم پاره شدم ، شده بود عقده  واسم :|

منم عقده شده برام برم مریخ!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Aimbot گفته است :

بالای کیس هست و از نظر بنده ایراد بزرگیه ، کیس گیمینگ اکثرا اوقات دماش بالاست درسته چند تا فن داره ولی زیاد قدرتی ندارن و وباید طراحی خود کیس درست باشه که هوای سرد داخل بشه و هوای گرم به بیرون هدایت بشه حالا پاور بالاست نیاز به هوای سرد داره که اگه از داخل بگیره ، داغتر از هوای تازه ای هستش که از بیرون میگیره ، هواشو از پشت کیس بگیره بازم مثلا قسمت پایین نمیشه هر چی باشه هوای داغ به بدنه میخوره و هوای گرمی که از طریق فنها به بیرون هدایت میشه ممکنه از طریق فن پاور دوباره به داخل کشیده بشه

اس اس دی بگیر اگه کیس مناسبی داری 

حتی پشت سینی مادربرد جای اس اس دی و هارد میزارن فقط برای تبلیغاته و نشون دادن اینکه تعداد بیشتری از قطعات مورد ذکر جا میگیرن ، در صورتی که پشت برد نه جریان هوایی هست نه فنی که جریان هوا رو هدایت کنه ، گرمای مادربرد هم میگیره و از این رو هارد قطعه حساسیه و دماش باید زیر 40 باشه اصلا توصیه نمیشه اونجا نصب بشه بیشتر جنبه نمایشی داره اون قسمت و تبلیغات ، اگه موقع گیمینگ به پشت برد دست بزنید میبینید چه گرمایی داره .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اگه موقع گیمینگ به پشت برد دست بزنید میبینید چه گرمایی داره .

به هیچ وجه وقتی کامپیوترت روشنه به پشت برد دست نزن. حتی بهتره بلافاصله بعد از خاموشی هم به برد دست نزنی و اگه لازم بود اول بار الکتریکی بدنت رو خنثی کن و بعد از نیم ساعت از خاموشی سیستم به برد دست بزن.

این کارا شوخی بردار نیست. اونم تو وضع اقتصادی فعلی که یه اتصال کوتاه میتونه تا چند ماه از داشتن کامپیوتر محرومت کنه.

در مورد جایگاه های دو و نیم اینچی ایستاده ی پشت کیس هم باید بگم که برای اس اس دی ساتا در نظر گرفته شدن که دمای نرمال کارکردشون حدود 50 درجست و گرمای زیر 60 درجه در دراز مدت بهشون هیچ آسیبی نمیرسونه. این در صورتیه که کار کردن تو دمای پایین مثلا 10 درجه برای اس اس دی مضره!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

Capture7797797.thumb.PNG.70e1ab26412f90d090c92d12842cff06.PNG

در 19 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بالای کیس هست و از نظر بنده ایراد بزرگیه ، کیس گیمینگ اکثرا اوقات دماش بالاست درسته چند تا فن داره ولی زیاد قدرتی ندارن و وباید طراحی خود کیس درست باشه که هوای سرد داخل بشه و هوای گرم به بیرون هدایت بشه حالا پاور بالاست نیاز به هوای سرد داره که اگه از داخل بگیره ، داغتر از هوای تازه ای هستش که از بیرون میگیره ، هواشو از پشت کیس بگیره بازم مثلا قسمت پایین نمیشه هر چی باشه هوای داغ به بدنه میخوره و هوای گرمی که از طریق فنها به بیرون هدایت میشه ممکنه از طریق فن پاور دوباره به داخل کشیده بشه

اس اس دی بگیر اگه کیس مناسبی داری 

حتی پشت سینی مادربرد جای اس اس دی و هارد میزارن فقط برای تبلیغاته و نشون دادن اینکه تعداد بیشتری از قطعات مورد ذکر جا میگیرن ، در صورتی که پشت برد نه جریان هوایی هست نه فنی که جریان هوا رو هدایت کنه ، گرمای مادربرد هم میگیره و از این رو هارد قطعه حساسیه و دماش باید زیر 40 باشه اصلا توصیه نمیشه اونجا نصب بشه بیشتر جنبه نمایشی داره اون قسمت و تبلیغات ، اگه موقع گیمینگ به پشت برد دست بزنید میبینید چه گرمایی داره .

پاور بالا باشه حالا مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد هیچ , گند میزنه به ظاهر کیس . البته سلیقه گرین کمی عجیبه , مثلاً به revolution میگن خاص و کم نظیر 😐

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

البته سلیقه گرین کمی عجیبه , مثلاً به revolution میگن خاص و کم نظیر 1f610.png

revolution قطعا کیس خاصی هست و ساختار و شکلش با کیس های متداول متفاوته. ولی هر نو آوری ای الزاما به معنای زیباتر شدن و افزایش کارایی نیست. اینا فقط میخاستن بگن که ما متفاوتیم و لیمیتد ادیشن میزنیم که منظورشونو رسوندن.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

revolution قطعا کیس خاصی هست و ساختار و شکلش با کیس های متداول متفاوته. ولی هر نو آوری ای الزاما به معنای زیباتر شدن و افزایش کارایی نیست. اینا فقط میخاستن بگن که ما متفاوتیم و لیمیتد ادیشن میزنیم که منظورشونو رسوندن.

منظورتون همون ..دن تو طراحی بود؟

لینک به دیدگاه

بنظر من جایگزاری پاور Z6 هیچ گونه ایرادی نداره بلکه خیلی خیلی هم اینده نگرانه هست!!! چون الان من پول خرید پاور RGB ندارم، ولی در چند سال بعد هم مجبور نیستم دوباره بیام برای همین حرکت کیس رو تعویض کنم!!  سر این که بازار پاور های RGB شدت گرفت /دقیقا اشتباهی که چند سال پیش سر خرید کیس زیگماتک کردم، با وجود این که شکی در کیفیت و نهایت دقت در جایگزاری و حجم عظیم در نگه داری هارد و طول گرافیک و تعداد فن و کیفیت فلز استفاده شده و همچنین پلاستیکش که الان بعد از 4 سال یک خط هم روش نیفتاده در کیس زیگماتک نیفتاده، اگر من چند ما بیشتر صبر میکردم و یک کیس شیشه ای اون زمون میخریدم الان مجبور نبودم پول یک کارت گرافیک بدم کیس!

در مورد داغ شدن سیستم  و پاور مگر کنار بغل کیس سوراخ های ورودی هوا نیست؟!! اینجا که خیلی خیلی نسبت به سطح پایین ازاد تر و ورود هوا بهتر هست چطوری امکان داره کیس گرم بشه؟!

البته کیس Z6  اگر بهتون بر نمیخوره میگم مشکلات زیادی داره، جایگزاری پیچ های کارت گرافیک بشدت بد هست که الان احساس میکنم کارت گرافیک به یک ور افتاده! بر حلاف کیس قبلیم زیگماتک!

پیچ های تموم فن ها افتضاح هستن و بزرو لگد باز میشن! برخلاف کیس زیگماتک!

جایگزاری پاور و فن های پشتی بشدت بد هست و فشار زیادی رو هم وارد میکنند

تموم اینا برای 4 ساعت کاری هست که دیدم و ممکنه در اینده مشکلات بیشتری ببینم

شیشه های کیس هم بشدت دودی هستن، اخه چرا؟! با وجود این که 5 تا فن با روشنایی کامل درش قرار داره بزور بقیه قطعات دیده میشن که این یکی منو بشدت نا امید کرد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

lajan.thumb.PNG.4ebc356ef3e377f7525edff60a0d364a.PNG

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

منظورتون همون ..دن تو طراحی بود؟

ظاهرا برداشت هر کسی از خلاقیت با دیگران متفاوته. بشخصه فکر میکنم این کیس مدل بی ریختی هست که سعی کرده از Alienware الهام بگیره (اما اشتباهی جواد گرفته). منتها شاید اون بندگان خدا هم نهایت کشش ذهنیشون در همین حد بوده باشه و از این بیشتر ازشون انتظار داشتن درست نباشه. شما هم میتونید مثل من دور این برند و این مدل رو خط بکشید. تو دوران قحطی کیس من به دنبال یه کیس خاص بودم و فروشندگان زیادی سعی کردن اینو بکنن تو پاچم. منم صبر میکردم تا 20 دقیقه حنجرشونو جر بدن و بعدش میگفتم که از ریختش خوشم نمیاد 😁

در 13 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

lajan.thumb.PNG.4ebc356ef3e377f7525edff60a0d364a.PNG

👍👍👍😂

نکنید این کارا رو. طراحاشون قهر میکنن میرن. اینا میرن چند تا از طراحای پراید رو میارن. بعد رنگایی گه ال ای دی ها میتونن نشون بدن میشن جزو آپشن.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یکدونه کیس Z5 گرفتم به قیمت 1290 از لایون ، متاسفانه پورت USB 3 توی کیس رفته و شکسته ، دیروز رسید دستم امروز صبح زنگ زدم برای تعویض ، عصر زنگ زدن گفتن هم گرین دیگه تا بعده عید بستست هم بقیه همکارا کسی نداره :( تعویضش افتاد برای 17-18 فروردین.

ولی خیلی کیس خوشگلیه 😍

حالا مسئله اینکه چندتا چیزه دیگم خریده بودم ولی نمی تونم تست بکنم چون کیسی نیست که روش ببندم 🤣

• لایک 1
لینک به دیدگاه

کاشکی این فن های کیس این طوری نبودن😑 

کاشکی پره های فن و مرکزشون هم نور RGB داشت....الان من هیچ حس زیبایی تو این فن ها نمیبینم یا شما هم همین طور هستید؟!

بعدم یکی بیاد دقیق فرق بین RGB و ARGB رو توضیح بده، مثلا ما که Z6 خریدیم بدونیم فرقش چیه من که فرقی ندیدم در کل ؟ -___- 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یادش بخیر یه زمانی شما یادتون نمیاد، Z5 قیمتش 920 تومن بود...

Capture.PNG

• لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان وقت بخیر

توی مشخصات کیس اومده که واتر 280 توی سقف نصب میشه 

خواستم ببینم کسی کولر کورسیر 280 مدل h115i نصب کرده بدون مشکل روی این کیس ؟

لینک به دیدگاه

در در 23 اسفند 1398 در 19:47، Paradise Lost گفته است :

ن RGB و ARGB رو توضیح بده

rgb یعنی  همه led ها باهم تغیر رنگ میدن یعنی همه ابی یا همه یه قرمز

ولی argb یعنی هر led میتونه جدا از بقیه ادرس دهی کرد و رنگ مستقلی داشته باشه

شما میتونی با 1 متر  led یه 7رنگ درست کنی یا گرادینت رنگ هارو دربیاری که با rgb امکانش نیست به طور کلی هر led قابلیت گرفتن کد رنگ دارن

همین 🙂

ویرایش شده توسط M_R
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

همزمان با ارائه کیس z6 گرین میخواست پاور های  hp evo که RGB هستن رو وارد بازار کنه،(حتی شایعه خمیر سیلیکن جدید و واتر کولر جدید هم بود)که وارد بازار نکرد.

z6 مشکلات کمی نداره،از شیشه خیلی دودی و نبودن پورت USB 3.1 تا فن هایی که تو زرد از آب دراومدن و قیمتی که قرار بود یک میلیون باشه.

ویرایش شده توسط Xen
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به همه دوستان 🥰

البته که نظرات جالبی بود ولی یه مقداری فکر کنید جای گرین هستین و تصمیم گیری میکنید مثلا خودتون مدیر شرکتین دقیقا مثل زمانی که میخواین قطعه بخرین یا بفروشین توی فروم!! البته نه به اون شدت😅

یا فکر کنید یه سوپر مارکت دارید برای اینکه جنس مشتری جور باشه یه گوشه ای براشون میوه هم میارین تا اگر خواستن بر خودش بخرن این هم تنوع هست برای مغازه دار هم مشتری هزینه های حملش کمتر میشه حالا به این سادگی هم نیست ولی شما به همین مقدار قبول کنید

من قبلا ها به خاطر خاطرات خوب گرین.... کیس و پاورم همیشه گرین بود البته گرین خدایی خیلی ارزش داشت و داره و مثلا پیش خودم بهش کمک میکردم تا اینکه یخورده اومدیم جلوتر کم کم به این نتیجه رسیدم که توی تولید پاورها وات بالا و یا کیس های مثلا گیمینگ خاص گرین اگر ضرر نده سود چندانی نخواهد داشت!

تموم سود تو بخش پایین داستان هست بخش اعظم داستان سیستم های کوچک اداری هست که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسب به نظر من وجود گرین توی ایران برای ما به بسیاری دلایل ارزشمنده همون طور که اگر ای ام دی نبود خدا میدونه قیمت گرافیک و سی پی یو دست دو شرکت اینتل و انودیا چطوری سرسام آور میشد

برای کسی که یه سایت دستشه هیچی بدتر از این نیست که با یه نوسان کوچیک کل یه کیس رو از دست بده اما خبر خوب زمانی هست که میدونه فقط پاورهاشون سوخته!! من همین یک تجربه رو دارم و دیگه هیچ وقت غیر گرین استفاده نمیکنم مثال ریزشم همین که کل بچه های این تاپیک مثلا میشن 500 نفر گیمر و برنامه نویس و مونتاژ کار و ...

ما سالی بیش از 1000 تا سیستم خرید میکنیم برای محل کارمون!

لزومی نداره تبلغ خاصی داشته باشه کیفیتش همیشه زبان زد بوده و هست

البته منم الان سیستم شخصیم بعد سالها گرین نیست 😁  البته هزینه دو سه برابری دادم

---

در مورد قیمت ها هم باید بگم قیمت روز همه چیز در حال افزایش هست سود گرین ثابت و تعریف شده و مالیات هم بر درآمدش میده چیزی که کم و زیاد میکنه موارد جانبی هست حتی اگر اینم نباشه یه مشتری مجبور به خرید نیست و حق انتخاب داره تو بازار کامپیوتر و همیشه میتونه مقایسه کنه و چیزی که به نفعش هست خرید کنه 

😘

ویرایش شده توسط Uranium
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...