رفتن به مطلب

اساتید گیم در مورد PlayStation Now...

jj-191
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چند ماه پیش من روی سرویس PlayStation Now کار میکردم و تا مرحله ورود به بازی هم میرفتم ولی با اروری روبرو میشدم که ادامه کار رو متوقف میکرد. به هر روش مستقیم و غیرمستقیم هم جلو رفتم که موفقیتی باز نداشت.

مواردی مثل لوکیشن و سرعت و پینگ مطرح بود که هر چی بلد بودم پیاده کردم و باز هم نشد که نشد. 

کسی در این انجمن هست که تونسته باشه این سرویس رو اوکی کرده باشه؟ یا اطلاع داشته باشه که آیا میتوان به جز لوکیشن هایی که سونی تعریف کرده بشه از این سرویس استفاده کرد؟ یا اصلا ممکن هست یا نه؟ 

@big VULTURE

@matrix.trixx

@Coffee Addicted

@zen

@ho3einsa

@ سایر اساتید

لینک به دیدگاه

من امتحان نکردم. ولی برا اینکه بتونی بازی کنی باید دوال شاک4 داشته باشی با اون گیرنده مخصوصش. نمیدونم اتصال با سیم رو قبول میکنه یا نه. فک نکنم راهی داشته باشه بغیر اون لوکیشنایی که لانچ کرده این سرویسو براش. خیلی چیزا دخیله تو این قضیه. فعلا با اینترنت ما قابل بازی نباشه فک کنم.

لینک به دیدگاه

من دسته داشتم قبول میکرد نیاز نبود حتما دسته پلی استیشن باشه. اره همینطوره...

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من امتحان نکردم. ولی برا اینکه بتونی بازی کنی باید دوال شاک4 داشته باشی با اون گیرنده مخصوصش. نمیدونم اتصال با سیم رو قبول میکنه یا نه. فک نکنم راهی داشته باشه بغیر اون لوکیشنایی که لانچ کرده این سرویسو براش. خیلی چیزا دخیله تو این قضیه. فعلا با اینترنت ما قابل بازی نباشه فک کنم.

لینک به دیدگاه

نه داداش باد اینترنت ایران به هیچ صورت امکان پذیر نیست ،

از این سرویس برای بازی های قابل دانلودش استفده میکنم

لینک به دیدگاه

اگر 4Gسرعت مناسب بده و نهایتا با یه VPNخوب که سرعتت رو کم نکنه مثل وایپر و نورد احتمالا بشه اما این سرویس همون بدرد آمریکایی ها و کشور های اروپایی که سرعت خوب دارن میخوره،با توجه به قیمتی برای بازی کردن میپردازی اصلا ارزشش رو نداره ، راه حل من تهیه کنسول یا استفاده از شبیه ساز

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/109050-آموزش-اجرای-بازی-های-ps3بر-روی-pcآموزش-کار-با-شبیه-ساز/

لینک به دیدگاه

درود این سرویس با اینترنت الانی که ما داریم فک نکنم درست جواب بده و حتما لگ و قطعی رو هنگام بازی حس می کنیم شما فک کن الان بازی مثل apex رو با پینگ 120 بازی می کنم وقتی دیتای بازی دست خودمه اونجا شما باید دیتای بازی رو هم به وسیله اینترنت استریم کنی هر چند من خودم یک کنسول اسلیم جیل بریک شده دارم و نیازی به این سرویس ندارم

در ضمن این سرویس نیاز به حداقل سرعت 5 مگابیت داره و چیزی که جالبش می کنه اینه که میشه شما دیتای بازی رو دانلود کنی  پیشنهاد خودم خرید کنسول هست چون اینترنت کشور ما خیلی مونده تا به شرایط ایده ال برسه الان خیلی از رفیقام از ارومیه گرفته تا اصفهان و سمنان به دلیل پینگ بد و پکت لاس عملا قید بازی apex رو زدن  رنکم الان پلاتینیوم هست تقریبا فک کنم باید یک تاپیک برای پیدا کردن هم تیمی اینجا بزنم😁

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

من دسته داشتم قبول میکرد نیاز نبود حتما دسته پلی استیشن باشه. اره همینطوره...

تا جایی که یادمه دسته باید حتما دوال شاک 4 می بود. شاید شرایطشو تغییر داده! ولی درکل یه کنسول بخر خودتو  راحت کن مطمعن باش ارزششو داره. بخر بازیای انحصاری انجام بده بعد بفروش راحت.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود این سرویس با اینترنت الانی که ما داریم فک نکنم درست جواب بده و حتما لگ و قطعی رو هنگام بازی حس می کنیم شما فک کن الان بازی مثل apex رو با پینگ 120 بازی می کنم وقتی دیتای بازی دست خودمه اونجا شما باید دیتای بازی رو هم به وسیله اینترنت استریم کنی هر چند من خودم یک کنسول اسلیم جیل بریک شده دارم و نیازی به این سرویس ندارم

در ضمن این سرویس نیاز به حداقل سرعت 5 مگابیت داره و چیزی که جالبش می کنه اینه که میشه شما دیتای بازی رو دانلود کنی  پیشنهاد خودم خرید کنسول هست چون اینترنت کشور ما خیلی مونده تا به شرایط ایده ال برسه الان خیلی از رفیقام از ارومیه گرفته تا اصفهان و سمنان به دلیل پینگ بد و پکت لاس عملا قید بازی apex رو زدن  رنکم الان پلاتینیوم هست تقریبا فک کنم باید یک تاپیک برای پیدا کردن هم تیمی اینجا بزنم1f601.png

APEXوPUBGنود درصدش بر حسب شانس ده درصد بر حسب مهارت تمام بتل رویال ها جوکی بیش نیستند

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

APEXوPUBGنود درصدش بر حسب شانس ده درصد بر حسب مهارت تمام بتل رویال ها جوکی بیش نیستند

به نظرم این نوع بازی ها فانتزی ساخته شدن و هدفی ندارن. به نظر من بازی باید مفهوم و هدف و فلسفه داشته باشه. حداقل داستان داشته باشه حداقل در آخر بازی آدم چیزی یاد گرفته باشه و ادم تحسینش کنه. بازی هایی مثل سری مترو از این دست بازیا هستن. به شخصه نتونستم درک کنم که چطور از بازی هایی مثل فورتنایت و پابحی و ... ملت لذت میبره ولی مثلا بازی های با هیجان بالا  و مهارتی مثل ایس کمبت و هاویکس و .... همیشه کم طرفدار داره. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، jj-191 گفته است :

به نظرم این نوع بازی ها فانتزی ساخته شدن و هدفی ندارن. به نظر من بازی باید مفهوم و هدف و فلسفه داشته باشه. حداقل داستان داشته باشه حداقل در آخر بازی آدم چیزی یاد گرفته باشه و ادم تحسینش کنه. بازی هایی مثل سری مترو از این دست بازیا هستن. به شخصه نتونستم درک کنم که چطور از بازی هایی مثل فورتنایت و پابحی و ... ملت لذت میبره ولی مثلا بازی های با هیجان بالا  و مهارتی مثل ایس کمبت و هاویکس و .... همیشه کم طرفدار داره. 

اونا بازی انلاینن قضیشون فرق میکنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود حالا اینکه این سبک بتل رویال خوب باشه یا بد باشه بستگی به نظر شخص داره من شخصا با APEX تونستم بیشتر ارتباط برقرار کنم تا PUBG 

اما اینی که بگیم 90 درصد شانس به نظرم کمی اغراق هست کسی که نشونه گیریش خوب نباشه بهترین اسلحه بازی رو بدی دستش میزنه در و دیوار اسپری می کنه کسی که مهارت داشته باشه راحت با یک اسلحه متوسط هم حریفشو ناک می کنه البته وقتی 2 نفر مهارتشون نزدیک هست به هم قطعا اونی که لوت بهتری نصیبش شده و اینجا به قول شما شانس بهتری داشته می تونه برنده باشه من دیشب لابی پلاتینیوم بودم چشمت روز بد نبینه بیشتر شبیه لابی دیاموند شده خیلی این سیزن رنک رو سخت کردن همه شدن یک مشت TRY HARD و کوچکترین اشتباه باعث مرگت میشه البته من خودم شخصا دوست دارم در شرایط سخت بازی می کنم چون بعد یک مدت عادت می کنی و بازیتم بهتر میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

داداش من بازی های روز و به درد بخور رو حتما بازی می کنم اما  من سالی 1200 ساعت بازی می کنم به نظرت این قدر بازی خوب سبک داستانی هر سال میاد که من وقتمو باهاش پر کنم؟ وقتی می بینی بازی های به درد بخور هر سال نهایتش 10تا باشه اونم خیلی زمان بگیره ازت 200 تا 300 ساعت میری سمت بازی هایی که فرمت ثابتی دارن رقابتی هستن و سرگرم کنندن برای مثال در سبک استراتزیک خیلیا لول باز می کنن یا دوتا 2 در سبک بتل بازی های اپکس و فورتنایت هستن اینایی که مثال زدم به دلیل رایگان بودنشون خیلی همه گیر هم هستن این سبک بازی هایی که به قول شما داستان نداره مشهورترینش کانتر هست که هیچ وقت گیمرها ول کنش نیستن این بازی ها داستان خاصی ندارن ولی اون روح رقابتی که دارن برای خیلیا جذاب تر از هر داستانی هست

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

داداش من بازی های روز و به درد بخور رو حتما بازی می کنم اما  من سالی 1200 ساعت بازی می کنم به نظرت این قدر بازی خوب سبک داستانی هر سال میاد که من وقتمو باهاش پر کنم؟ وقتی می بینی بازی های به درد بخور هر سال نهایتش 10تا باشه اونم خیلی زمان بگیره ازت 200 تا 300 ساعت میری سمت بازی هایی که فرمت ثابتی دارن رقابتی هستن و سرگرم کنندن برای مثال در سبک استراتزیک خیلیا لول باز می کنن یا دوتا 2 در سبک بتل بازی های اپکس و فورتنایت هستن اینایی که مثال زدم به دلیل رایگان بودنشون خیلی همه گیر هم هستن این سبک بازی هایی که به قول شما داستان نداره مشهورترینش کانتر هست که هیچ وقت گیمرها ول کنش نیستن این بازی ها داستان خاصی ندارن ولی اون روح رقابتی که دارن برای خیلیا جذاب تر از هر داستانی هست

تایید میشه عزیز

داشتم مسابقات کانتر رو میدیدم مهارت بازیکنا قابل ستایش بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...