رفتن به مطلب

فوری / بشتابید ! 100 گیگ اینترنت رایگان ...

invoker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

نمیدونم در جریان هستین یا نه ولی / به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات 100 گیگ اینترنت (َAdsl) رایگان به همه داده شده تو این مدتی که تو خونه قرنطینه هستیم.

نهایت استفاده رو از نت ببریم :D

والا من از این کار به شدت ترس دارم ! چراکه از فردا همه پای دانلود نشتن دیگه نمیشه یه بازی کرد :|

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شاتلی ها روش کار به این صورت هستش / وارد منو اصلی مای شاتل بشین / خدمات شاتل ( گزینه اخر / رو کد تخفیف بزنین ) / میبینین که پایان یه کد تخقیف بهتون داده الباقی کار هم که خودش گفته ...

222.jpg

ویرایش شده توسط invoker
  • لایک 8
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 121
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

قرار بر این بوده که به اینترنت ثابت یعنی adsl و TD-LTE تعلق بگیره.

الان برای اینترنت های وب هم فعال شده، فقط کافیه هر کسی وارد پنل خودش بشه و اونو فعال کنه و مشترکین جدید تا عید هم بهشون تعلق میگیره.

امیدوارم به سرویس های نسل 4 ثابت هم تعلق بگیره.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

قرار بر این بوده که به اینترنت ثابت یعنی adsl و TD-LTE تعلق بگیره.

الان برای اینترنت های وب هم فعال شده، فقط کافیه هر کسی وارد پنل خودش بشه و اونو فعال کنه و مشترکین جدید تا عید هم بهشون تعلق میگیره.

امیدوارم به سرویس های نسل 4 ثابت هم تعلق بگیره.

من از پشتیبانی ایرانسل برای TD-LTE پرسیدم اصلا در جریان نبودن...

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

بسته های tdlte ایرانسل حجم شبانه داشتن. به اندازه حجم روزانه ، از حجم شبانه (2 تا 7 صبح) برای آپدیت و دانلود میشد استفاده کرد.

متاسفانه چند وقتیه حجم شبانه رو برداشتن. فعلا خبری از صد گیگ هدیه برای tdlte ایرانسل نیست.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

برای پارس انلاین کسی میدونه چجوری بگیریم؟

تو پنل اصلی که بری، روی حجم کلیک کن، 100 گیگ خودشون اضافه کردن. فقط نمی‌دونم چطوری محاسبه میشه. برای من که اصلا ازش کم نشده هنوز

اینم یه شوآف جدید از ... جوان هست. معلوم نیست اصلا به همه می‌رسه یا نه و آیا ترافیک رو برای مصرف کاربر محاسبه می‌کنن یا نه.

Same Shit as ever

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من الان به همارا سیستم تبریز مرکزش زنگ زدم 

گفتم اقا چطوری من این 100 گیگ رو اضافه کنم به پنل کاربریم - اوپراتور گفت تا به این لحظه به ما دستوری برای این کار نیومده 

ظاهر قضیه این موضوع در حد صحبت هست فقط تا الانش که لاقل اینطوری هست همارا  یسیتم تبریز ... 

ssss.thumb.jpg.2134ec36df8bc687d5650177715af789.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

صبانت فعلا خبری نیست

حکایت تماس رایگان در مناطق سیل زده هست.... که نمیشه ازش استفاده کرد.

الان نزدیک به یک هفتست در طول روز سرعت نت من یک چهارم شده.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

من مخابراتم هنوز فعال نشده ولی واسه یکی از دوستان که تو شهر دیگست مخابرات زحمت کشیده 100گیگ بهش داده با مدت استفاده 2روزه :|

لینک به دیدگاه

همراه اولم دیشب خیلی افتضاح بود سرعتش.

جهرمی فکر نکرد این حجم از ترافیک بیاد رو شبکه چ بلایی سر کاربر های عادی میاد ! وقتی زیر ساخت مناسب نیست این طرح بی خوده

ویرایش شده توسط Vikings
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیده بان بده نده برام فرقی نداره جون حجم خودشو نمیتونم استفاده کنم جدیدا هم اومده یاد گرفته از بقیه شرکتها نقره ای برنزی گذاشته ! فقط به درد دانلود میخورد که اونم اگه صرف نکنه تخلیه میکنم

فعلا هم چیزی نداده ، مبین نت هم خبری نیست

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

مخابرات ۱۰۰ گیگ اومد البته ۲ روزه

درود

مخابرات مازندران 8 روزه فعال کرد!

1035412214_A09304F6-97D6-423D-84B9-37D9EA38D051.png.thumb.jpg.18ef9c51a76efd6b5461d992b7837349.jpg

ولی شاتل تا اخر ماهه

63035646_B2C8FD14-3554-40BE-B6B0-65D9B74CD245.png.thumb.jpg.f325459b8b6d1d5161d32c0606fc1351.jpg

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

هم اکنون اینترنت شاتل آمد.فکر کنم تا آخر ماه باید اعصاب خود را کنترل کنم.به زودی همه میریزن.

لینک به دیدگاه

متاسفانه یا خوشبختانه من خونه پیشگامان دارم مغازه شاتل که جفتشون فعال کردند 😶

مخابرات خیلی خنده داره، اینجا هم خودش رو از بقیه متمایز کرده و نشون داده که صاحب نداره! 😐

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...