رفتن به مطلب

مشکلات و تجربیات (COD modern warfare (Warzone

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

عادیه

همین عادی بودنش تو ذوق میزنه...بدون فرند رفتن حال نداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

من شاید 3 تا 4 لول از بازیم رو با فرند رفته باشم اونم اوایل بازی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

بهترین بخشش که من حال کردن بخش تک نفره(solo)هست 

بهترین بخش مپش هم دوستان تجربه کرده باشن یک شهرک (روستا) نزدیک استادیوم هست (اسمشو شرمنده دوستان تو ذهنم نیست😁)

هرموقع رفتم در اون محله اسلحه یا لجندز گیرم اومده یا اپیک (بنفش رنگ)

روز اول هیچی متوجه نشدم ازش ولی روز بعد ساعت 4 بامداد نشستم بازی کردم تازه لذت بردم ازش(فهمیدم مشکل پینگه که هرچی میزدم کشته نمی شد😅)

بدیش اینه که هیچ گزینه ای نداره برای اینکه پینگ رو درگوشه بازی نشون بده 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

بهترین بخشش که من حال کردن بخش تک نفره(solo)هست 

بهترین بخش مپش هم دوستان تجربه کرده باشن یک شهرک (روستا) نزدیک استادیوم هست (اسمشو شرمنده دوستان تو ذهنم نیست1f601.png)

هرموقع رفتم در اون محله اسلحه یا لجندز گیرم اومده یا اپیک (بنفش رنگ)

روز اول هیچی متوجه نشدم ازش ولی روز بعد ساعت 4 بامداد نشستم بازی کردم تازه لذت بردم ازش(فهمیدم مشکل پینگه که هرچی میزدم کشته نمی شد1f605.png)

بدیش اینه که هیچ گزینه ای نداره برای اینکه پینگ رو درگوشه بازی نشون بده 

برو تو general...بعد تو همون تب اولی گزینه برا پینگ

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

Latency

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

در 12 ساعت قبل، DAVID SUN گفته است :

Latency

ممنون

بررسی میکنم بعدم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

به این اسکواد چی میگن؟!1f643.png

2020-04-02_16-35-21.jpg

مای بدبخت، افتادیم به یه بابایی که لول 155 بود توی همین پلاندر

ما هم گفتیم خب لولش بالاست، بلده، بریم دنبالش که هم هوامون رو داشته باشه، هم هواش رو داشته باشیم

چشمتون روز بد نبینه، یه احمقی بود که دومی نداشت، بدون کاور میرفت سمت helipad، cash drop، همینجوری سرش رو مینداخت پائین و میرفت و میمرد و مارو هم به کشتن میداد

آخر دست فکر کنم به زور 170 هزار تا لوت زدیم.

پند اخلاقی: طرف آشنا نبود، نرید دنبالش :)))))

لینک به دیدگاه

این دو نقطه ای ک تو عکس مارک کردم بخصوص سمت چپی کمترین میزان پلیر رو داره...

این دوتا روهم تقریبا 9000 تا دلار میگیری و میتونی اسلحه خودتو بیاری

مکانای بهتری اگه میشناسین حتما بگین

2020-04-03_15-19-58.jpg

ویرایش شده توسط H.Salimi96
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

این دو نقطه ای ک تو عکس مارک کردم بخصوص سمت چپی کمترین میزان پلیر رو داره...

این دوتا روهم تقریبا 9000 تا دلار میگیری و میتونی اسلحه خودتو بیاری

مکانای بهتری اگه میشناسین حتما بگین

2020-04-03_15-19-58.jpg

من توی پلاندر، اول یه محل اون هواپیمای سقوط کرده ی غرب airport سر میزنم. دوتا supply box خیلی خوب هست اونجا اغلب، که چیزای خیلی خوبی توشون پیدا میشه.

بعد میرم خود اون ترمینال های اصلی رو تمیز میکنم، خیلی لوت خوبی میدن اگه درست و باحوصله تمیز بشن، حدود 200 هزار تا اگه حوصله کنید و نمیرید، بهتون میده

ولی شانسیه این منطقه، چون اگه هواپیما، اول از اونجا رد بشه، همه پلیرا میریزن اونجا و top player ها از اونجا ظهور میکنن، و تبدیل به داغترین منطقه مپ میشه که اغلب کسی هم ازش زنده بیرون نمیاد :)))

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

من توی پلاندر، اول یه محل اون هواپیمای سقوط کرده ی غرب airport سر میزنم. دوتا supply box خیلی خوب هست اونجا اغلب، که چیزای خیلی خوبی توشون پیدا میشه.

بعد میرم خود اون ترمینال های اصلی رو تمیز میکنم، خیلی لوت خوبی میدن اگه درست و باحوصله تمیز بشن، حدود 200 هزار تا اگه حوصله کنید و نمیرید، بهتون میده

ولی شانسیه این منطقه، چون اگه هواپیما، اول از اونجا رد بشه، همه پلیرا میریزن اونجا و top player ها از اونجا ظهور میکنن، و تبدیل به داغترین منطقه مپ میشه که اغلب کسی هم ازش زنده بیرون نمیاد :)))

تو پلاندر با دوتا پلیر خوب افتادم..برام روششون جالب بود...نزدیک 2 میل لوت زدیم و دوم شدیم...

اصلا درگیر نمیشدن...فقط دنبال آیکونای زدی ک بازی میداد میرفتن...

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

تو پلاندر با دوتا پلیر خوب افتادم..برام روششون جالب بود...نزدیک 2 میل لوت زدیم و دوم شدیم...

اصلا درگیر نمیشدن...فقط دنبال آیکونای زدی ک بازی میداد میرفتن...

مرحله های پلاندر خیلی مهم و پولساز هستن. البته بعضی هاشون رو باید دیده باشید، کشتن فلان پلیر خاص هستن که باید به خاطرش درگیر بشید یا از خیر مرحله بگذرید، ولی یه مرحله خوب تا 100 هزار تا هم من دیدم بده

درگیر شدن توی مناطق حساس و پر زد و خورد مثل فرودگاه و زندان، خیلی ریسکیه. یهو ممکنه جای کمپ خوب گیرتون بیاد، بزنید سه-چهار پلیر رو باهم بیارید پائین، ولی قطعا یکی دیگه پیدا میشه که شمارو بیاره پائین و بیشتر از چیزی که بدست آوردید، از دست میدید :)))

پلاندر به نظر من خیلی قشنگ تر از بتل رویاله، قشنگ نیاز به سیاست به خرج دادن داره کلا، از انتخاب سلاحش بگیرید، تا drop zone، شیوه جمع کردن پولتون، پخش نیرو ... همه و همه نیاز به برنامه ریزی داره. در حالی که توی بتل، شما آخرش محکوم به پی گرفتن یه استراتژی هستید از یه جایی به بعد (مخصوصا بعد بسته شدن گولاگ)

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

مرحله های پلاندر خیلی مهم و پولساز هستن. البته بعضی هاشون رو باید دیده باشید، کشتن فلان پلیر خاص هستن که باید به خاطرش درگیر بشید یا از خیر مرحله بگذرید، ولی یه مرحله خوب تا 100 هزار تا هم من دیدم بده

درگیر شدن توی مناطق حساس و پر زد و خورد مثل فرودگاه و زندان، خیلی ریسکیه. یهو ممکنه جای کمپ خوب گیرتون بیاد، بزنید سه-چهار پلیر رو باهم بیارید پائین، ولی قطعا یکی دیگه پیدا میشه که شمارو بیاره پائین و بیشتر از چیزی که بدست آوردید، از دست میدید :)))

پلاندر به نظر من خیلی قشنگ تر از بتل رویاله، قشنگ نیاز به سیاست به خرج دادن داره کلا، از انتخاب سلاحش بگیرید، تا drop zone، شیوه جمع کردن پولتون، پخش نیرو ... همه و همه نیاز به برنامه ریزی داره. در حالی که توی بتل، شما آخرش محکوم به پی گرفتن یه استراتژی هستید از یه جایی به بعد (مخصوصا بعد بسته شدن گولاگ)

تو بتل رویال یکم لوت میزنم بعد کامیونو برمیدارم میرم تو مرز مخفی میشم😂 نهایت یکی دو نفر پیدا میشن ک بیچاره ها له میشن

من بیشتر بتل رویال رو دوس دارم ولی فقط با دوستات بری

لینک به دیدگاه

من با نت های وب پکت لاس زیادی دارم به طوری که کلا بازی قاطی می کنه و همه چیز غیب میشه یا عقب جلو میشه.کسی راه حلی داره؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

😕😕😕😕😕

بدترین جایی که میشه رفت همون جاست😅

اونجا همه توکمین نشستن تکون بخوری میزنن بیشترم اسنایپر پلیر بالا ساختمون های اونجاست جای ناجوریه

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

پلاندر خیلی اذیت میکنه .اعصاب خردکن هست 

بهترینش بتل رویال تک نفره

بیشتر اوقات به 10 نفر اخر حتی 3نفر اخر میرسم ولی میبازم😁

وقتی اسپکتر میشم معمول اونی که منو میکشه در نهایت بازیو میبره 

روش بازی کردنشون این طوریه که خودشونو تو گوشه رینگ نگه میدارن و هم زمان که حلقه بسته میشه میان جلو و بعد از اون خیلی سریع جای گیری میکنن و دیگه با اسنایپ کل منطقه رو زیر نظر میگیرن 

95% اونایی که اینطوری بازی میکنن و میبرن به این سبک هستن و اسلحشونم یه اسنایپ با smgیا کلاش و یا m4 هست که روشم aimحرارتی هست ...بدترین چیز ممکن هست اصلا همین نشونه حرارتی کل مشکل من تو بازیه 90درصد باختم زمانی بوده که کسایی که زدنم نشونه حرارتی داشتن

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

1f615.png1f615.png1f615.png1f615.png1f615.png

بدترین جایی که میشه رفت همون جاست1f605.png

اونجا همه توکمین نشستن تکون بخوری میزنن بیشترم اسنایپر پلیر بالا ساختمون های اونجاست جای ناجوریه

نه وقتی که برید توی ترمینال فرودگاه :)))

ولی خیلی شانسیه اونجا، بستگی به مسیر عبور هواپیمای اول match داره، اگه اول از روی airport رد بشه، رفتن به اونجا احمقانه ترین کار ممکنیه که یکی میتونه انجام بده توی پلاندر

در 28 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

پلاندر خیلی اذیت میکنه .اعصاب خردکن هست 

بهترینش بتل رویال تک نفره

بیشتر اوقات به 10 نفر اخر حتی 3نفر اخر میرسم ولی میبازم1f601.png

وقتی اسپکتر میشم معمول اونی که منو میکشه در نهایت بازیو میبره 

روش بازی کردنشون این طوریه که خودشونو تو گوشه رینگ نگه میدارن و هم زمان که حلقه بسته میشه میان جلو و بعد از اون خیلی سریع جای گیری میکنن و دیگه با اسنایپ کل منطقه رو زیر نظر میگیرن 

95% اونایی که اینطوری بازی میکنن و میبرن به این سبک هستن و اسلحشونم یه اسنایپ با smgیا کلاش و یا m4 هست که روشم aimحرارتی هست ...بدترین چیز ممکن هست اصلا همین نشونه حرارتی کل مشکل من تو بازیه 90درصد باختم زمانی بوده که کسایی که زدنم نشونه حرارتی داشتن

الان اصلی ترین تلاشم اینه که برای kilo141 یه اسکوپ ترمال باز کنم

بیشترین چیزی که بهم حال داده تا حالا، lmg های ترمال هستن، اصل جنس هستن :)))

با اسنایپر خیلی جور نیستم ولی متاسفانه :)))

لینک به دیدگاه

دوستان یه بخش جدید اضافه شده ک با تیمای 12 یا 20 نفره میره😍

یعنی عاشقش شدم..فوق العادست..مپای جدید..

اگه نتونستید پلی بزنید برید و حتما چندتا بزنید

خیلی خیلی بیشتر از پلاندر و بتل رویال حال میده..یواشکی میرم پشت نیروهاشونو و با یه شیرجه و شاتگان همشونو میزنم😂

آخر سر بهترین کیل رو هم میگه که برا کی بوده...بهترین کیل هم همونه ک تعداد بالا دشمن رو تو زمان کوتاه و بدون مردن میزنه...از 6 تا پلی تقریبا 4 تاش برا من بود🤩

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

دوستان یه بخش جدید اضافه شده ک با تیمای 12 یا 20 نفره میره1f60d.png

یعنی عاشقش شدم..فوق العادست..مپای جدید..

اگه نتونستید پلی بزنید برید و حتما چندتا بزنید

خیلی خیلی بیشتر از پلاندر و بتل رویال حال میده..یواشکی میرم پشت نیروهاشونو و با یه شیرجه و شاتگان همشونو میزنم1f602.png

آخر سر بهترین کیل رو هم میگه که برا کی بوده...بهترین کیل هم همونه ک تعداد بالا دشمن رو تو زمان کوتاه و بدون مردن میزنه...از 6 تا پلی تقریبا 4 تاش برا من بود🤩

موقته!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sabertooth گفته است :

موقته!

اگر موقته پس احتمالا بستگی به بازخوردش نسبت به این مدل داره (از طرف گیمرها)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

موقته!

تو حالت بتا کل قالب حالت موقتی داره!هرچند اینو خودشون نوشتن که موقته..ولی اصلا فکر نکنم برش دارن..نهایت اینکه برمیدارن و وقتی نسخه نهایی بدن بیرون با اون میاد...

یه چیزم اینکه دقت کرده باشی تو همون قسمتی ک مخصوص ادیت سلاح و ایناست(اسمش یادم نیست) یجا داره که تو گزینه هاش حتی تانک داره!...بالای اون قسمت میتونی بزنی و نقشه هارو ببینی...تا جایی ک یادم میاد بیشتر از ده تا نقشه بود...حالا تو این حالت موقت فقط 2 تا از اون نقشه ها فعاله و 3 نوع بتل!..یه احتمال هم اینو میتونیم بدیم ک دوتا نقشه رو آزمایشی دادن بیرون ک اشکالارو ببینن بعد بقیه نقشه ها و حالت های بتل رو بیارن!....اگه اینطور باشه دیگه فکر نکنم بشه بازی رقیبی براش پیدا کرد!!

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

اگر موقته پس احتمالا بستگی به بازخوردش نسبت به این مدل داره (از طرف گیمرها)

فکر کنم بیشتر حالت رفع اشکال داره تا دیدن بازخورد...قبل اینکه تموم نقشه هارو بدن بیرون دوتارو دادن ک اشکالی اگه هست ببینن و رفعش کنن...چون فرق داره با بتل رویال یا پلاندر...تو این حالت هر تیم 12 یا 20 نفره هست!

لینک به دیدگاه

سلام 

من بازی رو دانلود کردم و وقتی باز میکنم ازم اکانت میخواد اکانت رو میزنم بعد میزنه logging و رو تین حالت میمونه و هیچ تغییری ایحاد نمیشه 

چیکار کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...