رفتن به مطلب

خرید گوشی با بودجه نهایتا 2 تومن

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان، عیدتون مبارک ^_^

یه مدتی هستش که میخوام گوشیم رو عوض کنم، ولی با این بودجه محدود، تا الانش گوشی خوبی پیدا نکرده بودم تا اینکه با کمک و مشاوره یکی از دوستان به گوشی Nokia 6.1 نسخه 32 گیگ رسیدم !

Untitled.thumb.png.5f88ef377aa8c8514f1c5bfeffb50575.png

به نظر گوشی بدی نمیاد، مگه مشخصاتش اسمی باشه که بعید میدونم.

با توجه به قیمت کمی که داره، به نظر کیفیت مناسبی رو ارایه میده، به نظر شما با توجه به اینکه گوشی فعلیم HUAWEI Y7 Prime 2017 هست، خرید این گوشی ارزش داره؟

Untitled2.thumb.png.c88df213515cbf881d943c44050dc78b.png

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

موردی که دوستان بهتون نوصیه کردن گوشیه خوبیه

ولی ارزش ارتقا از گوشی فعلیتون رو نداره

لینک به دیدگاه

سلام

با این بودجه شما برو سراغ شیائومی سری ردمی و ردمی نوت. نسبت به قیمت سایر رقبا، کیفیت خیلی بهتری داره و قوی‌تر هم هست

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Sandor گفته است :

سلام

با این بودجه شما برو سراغ شیائومی سری ردمی و ردمی نوت. نسبت به قیمت سایر رقبا، کیفیت خیلی بهتری داره و قوی‌تر هم هست

واقعیتش خودم هم به این فکر کرده بودم، ولی هر چقدر تو دیجی کالا و سایت های مختلف گشتم با قیمت دو میلیون گوشی خوبی از شیائومی پیدا نکردم، امکانش هست شما پیشنهادی بدید؟

لینک به دیدگاه

من چند ساله نوکیا 8 رو دارم...

فکر میکنم کیفیت مطلوب بقیه گوشهای نوکیا هم شبیه همین گوشی من باشه با توجه به این که این مدلی که من دارم پرچم دار هم هست پس نقاط مثبت و منفی اش رو براتون میگم :

دوربینش بشدت با کیفیت هست، چه جلو چه عقب ، ولی تا وقتی که نور نباشه همه عکس ها سیاه میشن و بیشتر اوقات هم عکس ها سیاه میشن ...ولی با توجه به استفاده از فلش این مشکل حل میشه ولی گفتم اینو بگم !

صفحه نمایشش هم خیلی با کیفیت هست ولی بعد سال دوم استفاده، کیفت رنگ هاش خراب شد ، و مثلا اگر عکسی رو صفحه با رنگ ابی باشه، و دوباره به یک عکس سفید برید اون بازتاب عکس ابی میفته روش و تا تعویض به رنگ دیگه همچنان پایداره...! حالا نمیدونم بقیه برند ها هم همین مشکل رو دارند یا نه!

کیفیت مودم اینترنتش فوق العادست، اتن دهی خیلی خوبی داره، من سرعت اینترنتم با این گوشی 4G شش مگابایت بر ثانیه هست اکثر اوقات....که با گوشی سونی 4G مقایسه کردم 3 مگابایت بود!

سیستم عاملش واقعا ساده هست و هیچی نداره، حتی یک دونه تم هم نداره، اندروئید خام خام حتی از خود گوگل هم خام تره😑 با توجه به اندروئید وان تو نسخه های جدید تر بیشتر میزنه خام تر باشند 😂

بعد از 3 سال استفاده هنوز هنگی ندیدم، قدرت پردازشی اش هم خوبه...

اگر قصد خرید گوشی نوکیا رو داشتید این نکات رو در نظر بگیرید.

گوشی رو 3 ساله دارم بصورت مودم استفاده میکنم، همیشه هم روش کار کردم 24 ساعته، مثل بازی و عکاسی، واقعا سخت جونه! اینو هم در نظر بگیرید این نسخه ای که من خریدم جز اولین نسخه های تولیدی نوکیا بود و این سری خیلی باگ و مشکلات داشت که با اپدیت حل شدن و الان نسخه های جدید واقعا بعید بدونم مشکلی داشته باشند...بازم فیلم از یوتویب از مقایسه اشون ببینید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

واقعیتش خودم هم به این فکر کرده بودم، ولی هر چقدر تو دیجی کالا و سایت های مختلف گشتم با قیمت دو میلیون گوشی خوبی از شیائومی پیدا نکردم، امکانش هست شما پیشنهادی بدید؟

حق با شماست. بنده از قیمت‌های روز اطلاع نداشتم، گوشی خودم Mi A2 بود که الان 800 900 تومن گرون‌تر شده!

با بودجه شما میشه Redmi 8A گرفت اصلا ارزش نداره. می‌مونه همون نوکیا که بنده استفاده نکردم که بخوام نظر بدم. ولی به نظرم شما اگر خیلی براتون واجب نیست اقدام به خرید گوشی جدید نکنید. با بودجه شما خرید عملا ضرر هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من حداقل 5 مورد از نوکیا(6، 6.1، X6 و 7plus) برای دوستان خریدم. خودم بلند مدت استفاده نکردم ولی چیزی که در ظاهر کاملا مشهود هست کیفیت ساخت بالاست.

شاسی فلزی و بدنه ها عمدتا با متریال با کیفیت ساخته شده.

منطقا هم امکاناتی که داره به نسبت قیمت به سایر همرده ها در برند های دیگر بالاست.

تا دو سال هم که مطمئنا اندروید بروز رو دریافت می کنید.

این  رو هم بگم 6.1 رو دیجی کالا 1690 میده تو پیشنهاد ویژه. هیچ گوشی با این کیفیت ساخت و صفحه در این رده قیمتی با گارانتی و ریجستر شده پیدا نخواهید کرد.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

من چند ساله نوکیا 8 رو دارم...

فکر میکنم کیفیت مطلوب بقیه گوشهای نوکیا هم شبیه همین گوشی من باشه با توجه به این که این مدلی که من دارم پرچم دار هم هست پس نقاط مثبت و منفی اش رو براتون میگم :

دوربینش بشدت با کیفیت هست، چه جلو چه عقب ، ولی تا وقتی که نور نباشه همه عکس ها سیاه میشن و بیشتر اوقات هم عکس ها سیاه میشن ...ولی با توجه به استفاده از فلش این مشکل حل میشه ولی گفتم اینو بگم !

صفحه نمایشش هم خیلی با کیفیت هست ولی بعد سال دوم استفاده، کیفت رنگ هاش خراب شد ، و مثلا اگر عکسی رو صفحه با رنگ ابی باشه، و دوباره به یک عکس سفید برید اون بازتاب عکس ابی میفته روش و تا تعویض به رنگ دیگه همچنان پایداره...! حالا نمیدونم بقیه برند ها هم همین مشکل رو دارند یا نه!

کیفیت مودم اینترنتش فوق العادست، اتن دهی خیلی خوبی داره، من سرعت اینترنتم با این گوشی 4G شش مگابایت بر ثانیه هست اکثر اوقات....که با گوشی سونی 4G مقایسه کردم 3 مگابایت بود!

سیستم عاملش واقعا ساده هست و هیچی نداره، حتی یک دونه تم هم نداره، اندروئید خام خام حتی از خود گوگل هم خام تره1f611.png با توجه به اندروئید وان تو نسخه های جدید تر بیشتر میزنه خام تر باشند 1f602.png

بعد از 3 سال استفاده هنوز هنگی ندیدم، قدرت پردازشی اش هم خوبه...

اگر قصد خرید گوشی نوکیا رو داشتید این نکات رو در نظر بگیرید.

گوشی رو 3 ساله دارم بصورت مودم استفاده میکنم، همیشه هم روش کار کردم 24 ساعته، مثل بازی و عکاسی، واقعا سخت جونه! اینو هم در نظر بگیرید این نسخه ای که من خریدم جز اولین نسخه های تولیدی نوکیا بود و این سری خیلی باگ و مشکلات داشت که با اپدیت حل شدن و الان نسخه های جدید واقعا بعید بدونم مشکلی داشته باشند...بازم فیلم از یوتویب از مقایسه اشون ببینید.

خیلی ممنونم بابت توضیحات کاملتون ^_^

در 2 ساعت قبل، Sandor گفته است :

حق با شماست. بنده از قیمت‌های روز اطلاع نداشتم، گوشی خودم Mi A2 بود که الان 800 900 تومن گرون‌تر شده!

با بودجه شما میشه Redmi 8A گرفت اصلا ارزش نداره. می‌مونه همون نوکیا که بنده استفاده نکردم که بخوام نظر بدم. ولی به نظرم شما اگر خیلی براتون واجب نیست اقدام به خرید گوشی جدید نکنید. با بودجه شما خرید عملا ضرر هست.

واقعیتش واجب که نیست بیشتر برای تنوع میخوام گوشیم رو عوض کنم 

در 1 ساعت قبل، HeX گفته است :

من حداقل 5 مورد از نوکیا(6، 6.1، X6 و 7plus) برای دوستان خریدم. خودم بلند مدت استفاده نکردم ولی چیزی که در ظاهر کاملا مشهود هست کیفیت ساخت بالاست.

شاسی فلزی و بدنه ها عمدتا با متریال با کیفیت ساخته شده.

منطقا هم امکاناتی که داره به نسبت قیمت به سایر همرده ها در برند های دیگر بالاست.

تا دو سال هم که مطمئنا اندروید بروز رو دریافت می کنید.

این  رو هم بگم 6.1 رو دیجی کالا 1690 میده تو پیشنهاد ویژه. هیچ گوشی با این کیفیت ساخت و صفحه در این رده قیمتی با گارانتی و ریجستر شده پیدا نخواهید کرد.

عزیز چک کردم همچنان قیمت 6.1   1830 بود 

مطمینید؟ امکانش هست لینک بدید؟

لینک به دیدگاه

در کیفیت ساخت نوکیا شک نکنید

از برند نوکیا گوشی زیاد داشتم

در حال حاضر هم دو تا از گوشی های موجود دستم نوکیا هست

فقط ذکر 2 مورد

اینکه با اندروید استوک مشکل نداشته باشید

و با کتگوری اینترنت مشکل نداشته باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

عزیز چک کردم همچنان قیمت 6.1   1830 بود 

مطمینید؟ امکانش هست لینک بدید؟

گفتم تو پیشنهاد شگفت انگیز 1690 میذاره. تو هفته های گذشته دوبار با این قیمت گذاشت.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، HeX گفته است :

گفتم تو پیشنهاد شگفت انگیز 1690 میذاره. تو هفته های گذشته دوبار با این قیمت گذاشت.

ممنونم از شما ;)

فعلا که دوستان این گوشی رو از همه نظر تایید کردن، حتما هر روز سایت رو چک میکنم. 

در 1 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

در کیفیت ساخت نوکیا شک نکنید

از برند نوکیا گوشی زیاد داشتم

در حال حاضر هم دو تا از گوشی های موجود دستم نوکیا هست

فقط ذکر 2 مورد

اینکه با اندروید استوک مشکل نداشته باشید

و با کتگوری اینترنت مشکل نداشته باشید

واقعیتش تا الان از اندروید خام استفاده نکردم، ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه، ببخشید وقتتون هم میگیرم ولی امکانش هست در رابطه با کتگوری اینترنت نوکیا بیشتر صحبت کنید؟ مگه چه مشکلی دارن؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

ممنونم از شما ;)

فعلا که دوستان این گوشی رو از همه نظر تایید کردن، حتما هر روز سایت رو چک میکنم. 

واقعیتش تا الان از اندروید خام استفاده نکردم، ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه، ببخشید وقتتون هم میگیرم ولی امکانش هست در رابطه با کتگوری اینترنت نوکیا بیشتر صحبت کنید؟ مگه چه مشکلی دارن؟

در ایران مشکلی نیست فعلا"

ولی اگر در یک کشور پیشرفته بودیم به طور یقین مشکل بود (ما هنوز تجهیزاتمون قدیمی هست و جدیدترین تجهیزات رو تازه ایرانسل داره اون هم روی باند B7 2600)

نوکیا علاقه فراوانی به کتگوری 4 داره در حالی که مثلا" خیلی گوشی ها کتگوری 6 به بالا هستند (به جز یکسری گوشی های شیائومی و هووآوی و سامسونگ) که نسبت به قیمت قابل هضم هست کاملا"

اندروید خام هم مشکلی نیست ولی مثلا" نسبت به رابط کاربری سامسونگ خیلی سخت خودش رو نشون میده  مثلا" شما در این گوشی چیزی به نام گالری ندارید و همون Goggle Photos رو دارید فقط) ولی یک مدت کار کنید دستتون میاد

ویرایش شده توسط VIP3R
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

در ایران مشکلی نیست فعلا"

ولی اگر در یک کشور پیشرفته بودیم به طور یقین مشکل بود (ما هنوز تجهیزاتمون قدیمی هست و جدیدترین تجهیزات رو تازه ایرانسل داره اون هم روی باند B7 2600)

نوکیا علاقه فراوانی به کتگوری 4 داره در حالی که مثلا" خیلی گوشی ها کتگوری 6 به بالا هستند (به جز یکسری گوشی های شیائومی و هووآوی و سامسونگ) که نسبت به قیمت قابل هضم هست کاملا"

اندروید خام هم مشکلی نیست ولی مثلا" نسبت به رابط کاربری سامسونگ خیلی سخت خودش رو نشون میده  مثلا" شما در این گوشی چیزی به نام گالری ندارید و همون Goggle Photos رو دارید فقط) ولی یک مدت کار کنید دستتون میاد

خیلی ممنونم بابت توضیحات کامل، وقتتون گرفته شد :x

واقعیتش فکر نکنم باهاش به مشکل خاصی برخورد کنم، نهایتا اگه خیلی اذیتم کرد یه لانچر نصب میکنم.

خوشبختانه دوستان گوشی رو از همه نظر تایید کردند، انشاالله اگه قسمت شد و خریداری کردم، حتما نکات ضعف و قوت رو در همین تاپیک مینویسم ^_^

سربلند و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام رفقا، امیدوارم که همگی خوب باشید و در سلامت کامل، دوران قرنطینه خانگی رو به سر ببرید. ;)

عزیزان همونطور که میدونید مدتی بود در دیجی‎کالا امکان ثبت سفارش نبود که از دیروز درست شد ! منم خواستم گوشی Nokia 6.1 رو به سلامتی سفارش بدم که کمی گذشت (ساعت از 12 گذشت) و دیدم گوشی رفته تو پیشنهاد ویژه !!

خواستم امروز صبح برم رمز پویام رو برای سفارش گوشی بگیرم که چک کردم و دیدم که در کمال تعجب، گوشی‎ای که به هیچ وجه اخطار موجودی براش نداده بوده تموم شده ! O.o

به نظر شما، ممکنه با توجه به این وضعیتِ بسته بودن مرز ها و گران شدن روز به روز دلار، گوشی دوباره موجود بشه!؟ -_-

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

سلام رفقا، امیدوارم که همگی خوب باشید و در سلامت کامل، دوران قرنطینه خانگی رو به سر ببرید. ;)

عزیزان همونطور که میدونید مدتی بود در دیجی‎کالا امکان ثبت سفارش نبود که از دیروز درست شد ! منم خواستم گوشی Nokia 6.1 رو به سلامتی سفارش بدم که کمی گذشت (ساعت از 12 گذشت) و دیدم گوشی رفته تو پیشنهاد ویژه !!

خواستم امروز صبح برم رمز پویام رو برای سفارش گوشی بگیرم که چک کردم و دیدم که در کمال تعجب، گوشی‎ای که به هیچ وجه اخطار موجودی براش نداده بوده تموم شده ! O.o

به نظر شما، ممکنه با توجه به این وضعیتِ بسته بودن مرز ها و گران شدن روز به روز دلار، گوشی دوباره موجود بشه!؟ -_-

@VIP3R @HeX 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

سلام

دیجی کالا پارت بزرگی از این گوشی رو وارد کرده بود

که گویا با آخرین پیشنهاد ویژه ای که گذاشتند همش فروش رفته

احتمال داره توی همین چند روز یا حتی تا پایان امشب یکسری خریدار پشیمان بشن و انصراف بدن و سیستم به طور خودکار گوشی رو دوباره بیاره در فروش

و اینکه احتمال هست یکسری نگه داشته باشه هفته آینده با کمی قیمت بالاتر برای فروش بگذاره

اگر نه میره تا حدود 1 ماه آینده که انبار گردانی پردازش کنند اگر مونده بود چیزی دوباره بگذارند برای فروش

الان قیمت ها خیلی زیبا هست و مشخص نمیکنه زیباتر هم بشه یا نه

الان به دلیل اینکه بازارها نیمه تعطیل هست و قیمت دلار هم برای دولت گویا گنگ هست ولی برای ما کاملا" روشن نمیشه حدس زد از هفته آینده چه پیش میاد در بازار / میشه کمی صبر کرد یا اینکه رفت سراغ گزینه های دیگر

پ.ن: برای رمز پویا لازم نبود برید بانک در هنگام خرید گزینه ارسال رمز پویا رو میزدید براتون تکست میشد به شماره همراهتان

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

سلام

دیجی کالا پارت بزرگی از این گوشی رو وارد کرده بود

که گویا با آخرین پیشنهاد ویژه ای که گذاشتند همش فروش رفته

احتمال داره توی همین چند روز یا حتی تا پایان امشب یکسری خریدار پشیمان بشن و انصراف بدن و سیستم به طور خودکار گوشی رو دوباره بیاره در فروش

و اینکه احتمال هست یکسری نگه داشته باشه هفته آینده با کمی قیمت بالاتر برای فروش بگذاره

اگر نه میره تا حدود 1 ماه آینده که انبار گردانی پردازش کنند اگر مونده بود چیزی دوباره بگذارند برای فروش

الان قیمت ها خیلی زیبا هست و مشخص نمیکنه زیباتر هم بشه یا نه

الان به دلیل اینکه بازارها نیمه تعطیل هست و قیمت دلار هم برای دولت گویا گنگ هست ولی برای ما کاملا" روشن نمیشه حدس زد از هفته آینده چه پیش میاد در بازار / میشه کمی صبر کرد یا اینکه رفت سراغ گزینه های دیگر

پ.ن: برای رمز پویا لازم نبود برید بانک در هنگام خرید گزینه ارسال رمز پویا رو میزدید براتون تکست میشد به شماره همراهتان

انشاالله که پشیمون میشن 😅

آخه قبل فعال کرده بودم رمز پویا رو، بعد خیلی اتفاقی دستم خورده بود روی حذف توکن، متاسفانه دیگه رمز پویا برام ارسال نمیشد.

به نظرم بهتر از این گوشی تو این رنج قیمتی توی بازار نیست واقعا! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 17 فروردین 1399 در 15:51، Only gamer گفته است :

درود

موجود کرده با قیمت 1730.

https://www.digikala.com/product/dkp-580421/گوشی-موبایل-نوکیا-مدل-61-دو-سیم-کارت-ظرفیت-32-گیگابایت

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، HeX گفته است :

خیلی عجیبه

چه قیمتی داره!

چجوری؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، HeX گفته است :

سلام عزیز، ممنونم از شما بابت اطلاع رسانی 🙏

بله دیدم، متاسفانه فقط با گارانتی الماس سیستم به این قیمت هستش، بنده با گارانتی خود دیجیکالا خریداری کردم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

خیلی عجیبه

چه قیمتی داره!

چجوری؟

امروز هم 8.1 رو با 500 هزار تومان تخفیف رو 3500 گذاشته بود.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، HeX گفته است :

امروز هم 8.1 رو با 500 هزار تومان تخفیف رو 3500 گذاشته بود.

نه اصن با هم قیمت شیاومی مقایسه کنی،اون ردمی رم ۲ و اسنپ ۴۳۹ هست ولی این ۶۳۰ و رم ۳

ارزش بالایی داره این نوکیا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...