رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . خوشحالم یه جور دیگه مشکلت حل شد 😃

ولی راه حلش اینه که باید قبل از پریدن از رو ترن کلت کمری رو دستت بگیری . با هر اسلحه دیگه ای بری میفته پایین . 100 درصد تست شده این .☺️

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 11 ساعت قبل، JDM گفته است :

سلام . خوشحالم یه جور دیگه مشکلت حل شد 1f603.png

ولی راه حلش اینه که باید قبل از پریدن از رو ترن کلت کمری رو دستت بگیری . با هر اسلحه دیگه ای بری میفته پایین . 100 درصد تست شده این .263a.png

درود  بر شما 

نمیخوادم همش منفی بگم ، ولی با همون کلت کمری هم تست کردم  نشد. ولی بازم تست میکنم

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

این لیونه !

فقط لباسش فرق می کنه .

توی حالت حرفه ای این لباس بهتره . البته این لباس با لباس های دیگه برای لیون فرقی نداره اما لباس اشلی ضد ضربه میشه  . دشمن نه میتونه اشلی رو ببره نه بکشه .

انگار دارم هیتمن بازی میکنم!

راهی نداره  که لباسش به همون لباس اصلی تغییر بدم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

انگار دارم هیتمن بازی میکنم!

راهی نداره  که لباسش به همون لباس اصلی تغییر بدم؟

فقط اول بازی میشه لباس انتخاب کرد .

برسید به قسمت اشلی جالب میشه . مکانهایی که نصف سختی بازی به خاطر اشلی هستش خیلی راحت میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 15 مرداد 1398 در 23:53، ali-0098 گفته است :

در ضمن 

عاشقان این بازی ، اخبار اپدیت جدید این بازی از اینجا دنبال کنند (احتمالا بزودی بازم اپدیت جدید برا بهتر شدن گرافیک بازی ارائه میشه)

http://www.re4hd.com/?page_id=1656

درود

من که رفتم برم تو استیم بازیش کنم همونروز یه اپدیت اومده بود براش بنظرم یخورده باز مجددا گرافیکش بهتر شده بود، اما بنظرم باید کلا یبار دیگه بسازن این نسخه رو 😅

در 9 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

برسید به قسمت اشلی جالب میشه . مکانهایی که نصف سختی بازی به خاطر اشلی هستش خیلی راحت میشه .

اگه اسپشل 2 هست که کلا اشلی ضد گلوله ضد ضربه میشه با اون لباس فلزی کلا بی مزه میشه نه دیگه میتونن بدزدنش جالبیش فقط وقتیه می خواد بپره پایین من جا لیون بودن جاخالی میدادم😂

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

من که رفتم برم تو استیم بازیش کنم همونروز یه اپدیت اومده بود براش بنظرم یخورده باز مجددا گرافیکش بهتر شده بود، اما بنظرم باید کلا یبار دیگه بسازن این نسخه رو 1f605.png

اگه اسپشل 2 هست که کلا اشلی ضد گلوله ضد ضربه میشه با اون لباس فلزی کلا بی مزه میشه نه دیگه میتونن بدزدنش جالبیش فقط وقتیه می خواد بپره پایین من جا لیون بودن جاخالی میدادم1f602.png

آره همونه .

انگار دوستمون تا الان تجربه این لباس رو نداشته !

لینک به دیدگاه

در در 16 مرداد 1398 در 10:59، JDM گفته است :

سلام . خوشحالم یه جور دیگه مشکلت حل شد 1f603.png

ولی راه حلش اینه که باید قبل از پریدن از رو ترن کلت کمری رو دستت بگیری . با هر اسلحه دیگه ای بری میفته پایین . 100 درصد تست شده این .263a.png

اقا دمت گرم

با این روشی که گفتی مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

اقا دمت گرم

با این روشی که گفتی مشکل حل شد

😊 عرض کردم . موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دروود دوستان

چرا  بازی رو تو ویندوز ۱۰ میخام ران کنم میره تو دانلود اینترنتی برنامه های ماکروسافت؟

دو نسخه متفاوت گرفم فقط این بازی اینطوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، moly گفته است :

دروود دوستان

چرا  بازی رو تو ویندوز ۱۰ میخام ران کنم میره تو دانلود اینترنتی برنامه های ماکروسافت؟

دو نسخه متفاوت گرفم فقط این بازی اینطوره

درست کرک کردی ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

درست کرک کردی ؟

بله دو تا کراک جداگانه اشتباه نکنم گرفتم باز میرفت تو برنامه های ماکروسافت،.. احتمالا کرک معتبر نیست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، moly گفته است :

بله دو تا کراک جداگانه اشتباه نکنم گرفتم باز میرفت تو برنامه های ماکروسافت،.. احتمالا کرک معتبر نیست؟

کدوم نسخه ها رو گرفتی ؟ بازی حجمش زیاد نیست کودکس بگیر راحت بازی کن ، آنتی ویروس هم موقع نصب خاموش کن و همیشه فولدر محل نصب بازیها و قسمت آرشیوی هم اعتماد سازی کن که کاری به کارش نداشته باشه 

لینک به دیدگاه

سلام. من این بازی رو نسخهResident.Evil.2-CODEX رو از سایت www.P30Day.com  دانلود کردم. حالا وقتی وارد بازی می شم اونجایی که می خواد کانفینگ کنم space غیرفعال هست (طبق عکس زیر )و دیگه از اینجا جلوتر نمیره. چیکار کنم. مشخصات سیستم ام عبارتند از:

cpu i5 4430

ram 8g

vga asus 960 2g

ssd 250g samsung evo

ویندوزم هم 8.1 و 64بیتی هستش

photo_2019-08-28_01-12-48.jpg

ویرایش شده توسط pesari_az_kelachai
لینک به دیدگاه

یه پچ داره واسه کارنکردن کیبورد دانلودش کنید 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

یه پچ داره واسه کارنکردن کیبورد دانلودش کنید 

همه اون کارهایی که توی سایتها نوشته بود رو انجام دادم باز نشد نکنه از ویندوزم باشه

لینک به دیدگاه

یادمه با یکی از نسخه های رزیدنت ایول همین مشکلو داشتم. در نهایت مشکل از درایورهای یو اس بی بود. یه سری درایور گیم پد توی device manager اضافه شده بود. همرو uninstall یا disable که میکردم کی بورد کار میکرد...

لینک به دیدگاه

بخطر بازی ویندوزم رو عوض کردم و ویندوز ۱۰ اینترپرایز نصب کردم. 

جالبه حالا همون اول بازی بعداز سیاه شدن می پره میاد بیرون. حیف ۲۵ گیگی که برا دانلودش مصرف کردم

لینک به دیدگاه

از اینترنت directx 9 رو دانلود و نصب کنید و مجموعه نرم افزار microsoft visual c++ رو هم نصب کنید و بعد تست کنید.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

بخطر بازی ویندوزم رو عوض کردم و ویندوز ۱۰ اینترپرایز نصب کردم. 

جالبه حالا همون اول بازی بعداز سیاه شدن می پره میاد بیرون. حیف ۲۵ گیگی که برا دانلودش مصرف کردم

این آپدیت رو دانلود و سپس با توجه به آموزش زیر آنرا اعمال کنید:

Resident.Evil.2.Update.2.AiO-CS

1) فایل دانلودی را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. وارد پوشه ی Update بشوید و تمامی محتوای آن را در پوشه ی بازی خود کپی کنید.
2) فایل Resident_Evil_2_Update_2_AiO.bat را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و اجازه بدهید تا بازی شما آپدیت شود.
3) محتوای درون پوشه ی Crack_Denuvoless را در پوشه ی بازی خود کپی و جایگزین کنید.
4) بازی را توسط فایل اجرایی re2.exe به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

لینک به دیدگاه

حل شد . چند کار کردم. هرچی نت فریم ورک بود مربوط به مایکروسافت ویژوال بود نصب کردم و همچنین دایرکت ایکس ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ رو نصب کردم بالاخره اجرا و وارد بازی شد.

دست همگی درد نکنه که کمکم کردید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

با توجه به اینکه بازی resident evil جدید چند وقت دیگه عرضه میشه هر خبری ، تریلری ، عکسی و هر چیزی در اینباره هست در این تاپیک به اشتراک بزارید

download.jpg.d0b0bbb342f9d2d53f46d2e69654c8b1.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تیزر جدید هست که منتشر شده ، به نظر میاد بازی بصورت 4 نفره و co op باشه 

photo_2019-09-09_22-46-46.thumb.jpg.8da73fe0876af319d4ad77b4eeb98480.jpg

resident-evil.mkv

لینک به دیدگاه

بنظر من تاپیک نمیخاست،همون تاپیک اصلیه کافی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، silvermanhhh گفته است :

بنظر من تاپیک نمیخاست،همون تاپیک اصلیه کافی هست

اون تاپیک دیگه تاپیک نمیشه ، واسه درایورهای جدید پست میدن ، با اینکه تاپیک جدای درایورها هم زده شده ، بحثهای متفرقه داره ، خبرها شده تیتر سایت گورو که از قبل همینطور بوده ، خواننده میخواد یه مطلبی پیدا کنه کلی صفحه ورق بزنه مطلب بخونه بعضی وقتها دعوا ها بهمراه (عکسها در نقل قول پاک بشه )  و خیلی چیزای دیگه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...