رفتن به مطلب

چنین افرادی قابل اعتمادن

morteza pc
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود خدمت دوستان 

من قصد دارم یه ماشین بگیرم که چند وقتی هست افرادی چنین آگهی هایی تو سایت ها میزارن برای فروش اقساطی که خودشون مدعی هستن شرکتشون ثبت شده و قابل پیگیری هستش 

من از دوستان خواهشمندم بگن چنین افراد و شرکت‌هایی قابل اعتمادن؟ یعنی پول پیش و بالا نمیکشن یه آبم روش 😀

اینم لینک یه نمونه از این  آگهی ها👇👇

https://bama.ir/car/detail-qtaqjvuw-runna-lx-1399

لینک به دیدگاه

کسانی که تجربه ای در این مورد دارن خواهشن راهنمایی کنن 

لینک به دیدگاه

بزرگوار بنده کارم خودرو بوده و الان دیگه فعالیتی ندارم در اون بازار (البته در زمینه خودرو فعال هستم ولی دیگه نه در قسمت خرید و فروش)

چون قشری وارد شدن که به نمایشگاهی لاپایی میزدن

ولی در این حد بگم که شرکت هایی بودن که کلی هم خودرو تحویل دادن قدیم ولی بعد مدتی پیچیدن رفتن

بعد از 8 سال ملت هنوز دارن دنبال پولشون میدوند تازه اون شرکت از وزارت صمت مجوز داشته که البته بعدا گفتند چون از بانک مرکزی نداشته تونسته در بره

این آگهی که گذاشتی که یک شماره ایرانسل هست و از الان معلومه چی میشه

ولی در کل خواستید بگیرید

شرایط اقساطی به صورت قانونی 2 ساله یا نهایت 3 ساله هست و با موعد های 3 یا 6 ماهه نه ماهانه

سند باید و باید به اسم خریدار باشه و رهن در شرکت

من به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم

نظر من این هست که کمی پولتون رو بالاتر ببرید و یک سری به اداره فروش ایران خودرو یا نمایندگی ها بزنید

امکانش هست بعد از گرون کردن چتد باره اتومبیل ها دوباره ایران خودرو فروش اقساطیش رو برقرار کنه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

بزرگوار بنده کارم خودرو بوده و الان دیگه فعالیتی ندارم در اون بازار (البته در زمینه خودرو فعال هستم ولی دیگه نه در قسمت خرید و فروش)

چون قشری وارد شدن که به نمایشگاهی لاپایی میزدن

ولی در این حد بگم که شرکت هایی بودن که کلی هم خودرو تحویل دادن قدیم ولی بعد مدتی پیچیدن رفتن

بعد از 8 سال ملت هنوز دارن دنبال پولشون میدوند تازه اون شرکت از وزارت صمت مجوز داشته که البته بعدا گفتند چون از بانک مرکزی نداشته تونسته در بره

این آگهی که گذاشتی که یک شماره ایرانسل هست و از الان معلومه چی میشه

ولی در کل خواستید بگیرید

شرایط اقساطی به صورت قانونی 2 ساله یا نهایت 3 ساله هست و با موعد های 3 یا 6 ماهه نه ماهانه

سند باید و باید به اسم خریدار باشه و رهن در شرکت

من به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم

نظر من این هست که کمی پولتون رو بالاتر ببرید و یک سری به اداره فروش ایران خودرو یا نمایندگی ها بزنید

امکانش هست بعد از گرون کردن چتد باره اتومبیل ها دوباره ایران خودرو فروش اقساطیش رو برقرار کنه

ممنونم از راهنماییت ولی چون من شرایط زندگیم و کارم طوری شده که حتما یه وسیله لازمه دنبال دست دوم هم خیلی رفتم ولی هم قیمت بالا بوده و هم چیز خوبی به پستم نخورده 

لینک به دیدگاه

درود 

خلاصه میگم

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن عزیزم (خوددانی)

لینک به دیدگاه

سلام خیلی خیلی خلاصه بهتون بگم

اگر تحویل فوری میدن ( یعنی بعد از دادن پیش پرداخت مستقیم برین خودرو بگیرین بدون حتی یک روز فاصله)

بخرین ازشون

در غیر اینصورت اگر میخوان خودرو نمیدونم فرداش بهتون بدن دو هفته بعد بدن یا سال بعد به هیچ وجه سمتشون نرین که پاتون بدجوری گیر میکنه

شرکت هایی با عظمتی مثل ساره خودرو و عظیم خودرو توش موندن بعد حالا طرف میاد میگه چون شرکتم ثبت شده معتبره

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام خیلی خیلی خلاصه بهتون بگم

اگر تحویل فوری میدن ( یعنی بعد از دادن پیش پرداخت مستقیم برین خودرو بگیرین بدون حتی یک روز فاصله)

بخرین ازشون

در غیر اینصورت اگر میخوان خودرو نمیدونم فرداش بهتون بدن دو هفته بعد بدن یا سال بعد به هیچ وجه سمتشون نرین که پاتون بدجوری گیر میکنه

شرکت هایی با عظمتی مثل ساره خودرو و عظیم خودرو توش موندن بعد حالا طرف میاد میگه چون شرکتم ثبت شده معتبره

تحویل همشون ۲۰ روزه یا یه ماهه میگن 

بازم ممنونم از راهنماییت

لینک به دیدگاه

در در 3 اردیبهشت 1399 در 01:00، VIP3R گفته است :

به نمایشگاهی لاپایی میزدن

آقااااااااا 😂

استارتر عزیز این اگهی ها همش فیک هست ماشینی که تو بازار 150 میلیون معامله میشه رو قسطی نمیان 80-90 میلیون بدن ! اونم اقساط 4 ساله !  اونم تو ایران ! اونایی ک این اگهی هارو میزنن هدفشون فقط و فقط اینه که شما رو بیارن پای معامله و....

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...